Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

Adela Nowy wpis

Hej, ja też widziałam na stronie firmy, że jest oferta pracy dla piekarza cukiernika. Ale nie ma innych ogłoszeń. Wiecie, gdzie firma szuka pracowników do biura? Ja jestem zainteresowana pracą w dziale kadr albo w dziale marketingu. Może na jakims portalu mają rekrutacje?

Ewa Nowy wpis

Wysokie ceny chleba . pani blondynka jeszcze pracuje tam ktura muwi że nie przyjmuje drobnych ponet . (usunięte przez administratora) chleba dopóki ta pani tam jeszcze pracuje(usunięte przez administratora)

A na swojej stronie teraz dali ogłoszenia dla piekarza cukiernika i można aplikować poprzez formularz. Czy zawsze tak rekrutują i zatrudniają ludzi, dostał ktoś tak pracę? Tak w ogóle to nie ma więcej szczegółów odnośnie (usunięte przez administratora) to proszę, niech ktoś napisze chociaż proponowaną pensję i godziny (usunięte przez administratora)

Klientka

W kiosku-piekarni przy ul.Radockiego Pani sprzedająca pieczywo nie grzeszy uprzejmością. Potrafi odstraszyć i pożegnać klienta który placi za pieczywo aż takim banknotem (50zl) wg sprzedawcy! a trzeba wydać 40 zł. Zero uprzejmości i chęci sprzedaży.(usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

Incognito

Praca kiedyś była w miarę znośna(usunięte przez administratora). W innej piekarni miałam umowę o pracę, premie za sobotę, miłych kierowników, wolny dzień w tygodniu za przepracowaną sobotę. (usunięte przez administratora)Umowa zlecenie, bezpłatny urlop, wielkie(usunięte przez administratora)raz w ciągu kilku lat musiał wziąć L4, szanowani są tylko pracownicy którzy biorą zastępstwa, (usunięte przez administratora) gdy jest na sklepie nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry klientowi, zero kultury i pojęcia o tym co robi. (usunięte przez administratora)

@Incognito

Nie ma tu żadnych ludzi na uop? Tutaj soboty były obowiązkowe, nie płacili nic dodatkowo? Jeśli już ktoś wziął ten bezpłatny urlop to ile mógł wybrać dni? Jakoś to planowaliście z większym wyprzedzeniem czasowym?

Incognito

Nie, w krolu nie ma dodatkowej płacy za soboty itd, wolnego za sobotę w tygodniu też nie ma. Bezpłatny urlop planowaliśmy bezpośrednio u siebie na sklepie. Jako "rabat" raz dziennie można sobie wziąć jeden średni chleb. Zapomnij o jakiejś (usunięte przez administratora)na sklepie.

@Incognito

A chociaż jakieś inne (usunięte przez administratora) są? W tę sobotę pracuje się chociaż krócej? Czy tak samo jak od poniedziałku do piątku? Szukam pracy i zastanawiam się nad aplikacją.

Incognito Nowy wpis
@Ania

W sobotę pracuje się dłużej niż w tygodniu. :)

Jako ekspedientka znajdę robotę, najlepiej w miłej atmosferze bez plot itp.? Żem szukała, to trafiłam na ofertę z 2018 z fb, gdzie do Katowic na Armii Krajowej było trzeba zatrudnić. Proszę pisać, na ile wcześniej znany jest grafik, i czy to może być praca na długo, idealnie gdyby na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Incognito

Praca w miłej atmosferze i według ustalonego grafiku to (usunięte przez administratora) No i oczywiście umowa zlecenie

Stały klient

Piekarnie król na terenie(usunięte przez administratora)to jakaś pomyłka. Kto jest koordynatorem tych sklepów ? (usunięte przez administratora) Co to za (usunięte przez administratora). Sklep jest czynny do 13 a o 9 brakuje pieczywa. Kto za to odpowiada ? Sobota przed weekendem majowym a piekarnia pusta. (usunięte przez administratora)

Mirosław

Na stronie firmy można aplikować na piekarnika-cukiernika. Dostałbym informację, co jest przesłanką do zatrudnienia i czy jedno spotkanie wystarczy, by uzyskać odpowiedź? Proszę też podać, czego się oczekuje od nowego pracownika i jakie pieniądze są na pierwszej umowie? Nie ma szczegółów, ale piszą, że posiadają unikatową umiejętność reaktywowania starych przepisów.

Klient

Byłem dziś w piekarni w Grodzcu po chleb obsługa pań skandaliczna z zapytaniem co tak zdrożał chleb w odpowiedzi usłyszałem pytaj się Pan szefostwa bo to skandal ceny podnoszą a my(usunięte przez administratora)Pani twierdzi że nie ma wydać zabiera towar z lady i (usunięte przez administratora)Byłem w godzinach porannych. Panie z zachowaniem i(usunięte przez administratora)

Klijent

Piekarnia Król Grodziec obsługa jest naganna młode dziewczyny te nowe to czyste (usunięte przez administratora)zachowują się jak by były właścicielkami sklepu. Pani starsza gruba niemiła prosząc o pół chleba jasnego zawsze mówi że nie ma i rzucą chlebem na ladę z pretensjami nigdy nie ma wydać kaze klientom biegać i rozmieniać pieniądze. I te rysunki kwiatuszków głupie napisy to nie przedszkole.

Bożena

Pani w piekarni krul w Sosnowcu na(usunięte przez administratora)

Urszula
@Bożena

Aż muszę dopytać... Jak mogła ich nie przyjąć? To jak drobna była ta kasa i jak ta sytuacja tak właściwie wyglądała?

Wiktoria
@Urszula

(usunięte przez administratora). piekarnia król Sosnowiec Zagórze ulica koszaliska (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Bożena

Nigdy więcej nie kupuje chleba w piekarni król Sosnowiec Zagórze ulica koszaliska 18.

Grażyna
@Urszula

To pani blondynka jeszcze pracuje w piekarni król Sosnowiec Zagórze ulica koszaliska 18 to som jakieś żarty nie przyjmuje drobnych pieniędzy i jeszcze pracuje jest bardzo nie miła w opsudze poprostu ktoś tego nie widzi albo nie kce widzieć

Urszula
@Grażyna

Z tym pieniędzmi to na poważnie? Ale jakiś konkretny argument podaje czy jak? Tam jeszcze jakaś inna Pani w razie czego pracuje i robi podobnie? Pytam, bo zastanawiam się czy mają taki nakaz po prostu czy w czym tu problem mógłby być.

Ta pani blondynka jeszcze pracuje w piekarni król Sosnowiec Zagórze ulica koszaliska 18 to jest jakieś nie normalne że jeszcze pracuje tam po znajomości zgłoszajcie się ludzie bo w tej piekarni król przyjmujjom po znajomości tylko grube pieniądze przyjmujjom nie kupuje chleba w tej piekarni

Krystyna

Dlaczego pani blondynka jeszcze pracuje w piekarni król Sosnowiec Zagórze ulica koszaliska 18 to jest poprostu żenada .

W piekarni król Sosnowiec Zagórze ulica(usunięte przez administratora)piekarni król Sosnowiec Zagórze pracujom

Jak się ma znajomości(usunięte przez administratora)

Mam pytanie dlaczego pani w piekarni kró Sosnowiec Zagórze na ulicy koszaliskień l pracuje która nie przyjmuje drobnych pieniędzy . (usunięte przez administratora)

Tatiana

Do tej pory byłam zadowolona z usług piekarni aż do soboty kiedy zamówiłam tort na urodziny dziecka i go nie otrzymałam bo pani zapomniała wyslac zamówienie i zamiast zaproponować coś w zamian to przeprosiła i zaproponowała żebym poszła do konkurencji bo one i tak nic nie mogą zrobić tak piekarnia dba o klienta

Joanna
@Tatiana

Przykra sytuacja, pewnie mieli dużo zamówień i stąd sytuacja. Ale dostałaś chociaż zwrot pieniędzy za zamówienie?

Natalia

Jakie są opinie pracowników o pracy tu? bo komentarze od klientow niewiele wnosza taka prawda, moze jakis pracownik napisze jak jest od srodka?

msc_1994

Piekarnia Król w Będzinie - Grodzcu. Poziom obsługi to (usunięte przez administratora) Panie niezadowolone z życia i swojej pracy. Ani be, ani me, ani kukuryku. O założeniu firmowego fartucha, nie wspomnę (w innych lokal da się). Panie często widywane na papierosku, lub w porze słonecznej na krześle, łapiące promienie słoneczne i UV. A klienci w lokalu. Powyższych czynności dokonują panie pracujące tam od dawna. Często widać rotację pracowników (do nowych twarzy nic nie mam). Ów lokal, przez te dwie, trzy pracownice (jedna blondynka, z tipsami na kilometr) omijam z daleka, szkoda nerwów na ten (usunięte przez administratora) Gust muzyczny też maja kiepski.. Disco Polo... Co kto lubi. P. S Dobre drożdżówki z serem :)

Nie polecam piekarni w Grodźcu. Najgorszy sklep z całej sieci. Obsługa nie miła, jakby pracowały tam za karę. Często obsługując rozmawiają przez telefon ,mówiąc o prywatnych sprawach. W soboty od samego rana włączona jest głośno muzyka i nie słychać własnych myśli (przypominam to nie jest dyskoteka).(usunięte przez administratora) Chleb dobry ale pracownice zniechęcają do zakupów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król