Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

ala

No to masz podobnie jak ja. Na umowe o prace nie ma co liczyc - (usunięte przez administratora) Tyle juz pracujemy a jestesmy traktowane jak ****

eee

Pracują po (usunięte przez administratora) godzin. Tyle powiem. Ja gadałam o podwyżce ale nie bo za małe utargi;/ tak jak ja bym miala na to wpływ. 3 lata pracuje

ala

Wydaje mi się ze (usunięte przez administratora) beda miały laski, które pracują po 8h. Gadalas z kims o podwyzce? jaka odpowiedz? Ile pracujesz u króla?

eee

Też jesteśmy w dwie czasem w trzy. Utargi nie za duże, i mam (usunięte przez administratora) nadal. Wiem od znajomych co pracują (usunięte przez administratora) . A niektóre sklepy mają np. (usunięte przez administratora) i do tego premie... w tej firmie nic nie jest sprawiedliwe. A ja (usunięte przez administratora) tyle samo godzin i ani premii ani nic. (usunięte przez administratora) ma mało sklepów ale mają. A też takie same godziny otwarcia

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

ala

Skąd wiesz ze niektóre maja (usunięte przez administratora) Ale jaja... Sprawiedliwość :/ Jakie macie utargi ?? Jak dlugo pracujecie w firmie ? Ja (usunięte przez administratora) . Jestesmy w dwie na sklep :-/ A u was jak jest?

eee do bac

Słuchaj jak (usunięte przez administratora)wiesz to sie nie wypowiadaj. W królu wszystkie ekspedientki pracują na umowę zlecenie❗ a dlaczego pracują w takich warunkach❓ bo (usunięte przez administratora)gdzie indziej nie ma pracy albo chca doświadczenie proste jak (usunięte przez administratora)

eee

Niektóre maja dalej mniej niż (usunięte przez administratora) a niektóre nawet (usunięte przez administratora) z dwoma sobotami. Niesprawiedliwe (usunięte przez administratora) . Jeszcze te które maja wieksza podstawę to niby ze względu na utargi a jeszcze maja premie. A ja mam najnizsza podstawę i nie mam żadnej premii żal w (usunięte przez administratora) A ty na swoim sklepie masz premie❓

mmmmaaaaaaagggggg
@eee

tak mają (usunięte przez administratora) ale pracują inaczej. bo do (usunięte przez administratora) .. więc chyba jest różnica.. a w dodatku na głównej piekarni to dziewczyny robią nawet niedziele i soboty tak samo do wieczora, więc raczej nie ma się o co burzyć.. premie byly od utargów a teraz z tego co wiem dostaje każdy sklep.. mniejsza czy większą ale jest co miesiąc. I tyle w tym temacie

ala

laski a jaka macie podstawe? slyszalyscie moze ze niektore maja wieksza od nas? czyli wiecej niz (usunięte przez administratora) ) ??? jakie macie utargi?

aaa

(usunięte przez administratora) ?? Miesiecznie?? To na którym sklepie?? Bo z tego co słyszałam to dziewczyny zarabiają góra (usunięte przez administratora)

lolita

z premią ok. (usunięte przez administratora)

aaa

Ile zarabiacie w królu jako ekspedientki? Macie premie?

ewa

Ze sklepow codziennie wszystko zwracamy

ela

A masz umowę o pracę czy zlecenie?? W biurze pracujesz czy fizycznie??? Ile płacą za taki cały miesiąc? Pieczywo i drożdzówki rzeczywiście pozostawiają sporo do życzenia tym bardziej jak (usunięte przez administratora) rano na sklep przychodzą...

hmmm

Brak rzetelnej analizy i prognoz dostaw ilości towaru, ze strony Managerek jak i Kierowników (którzy niejednokrotnie nawet nie mają (usunięte przez administratora) ). Praca od (usunięte przez administratora) . dziennie (tyg. ponad (usunięte przez administratora) nadgodziny to (usunięte przez administratora) , wypłata również za tyle godzin pracy. W dni ustawowo wolne od pracy zabierają dzień urlopu lub dniówkę. Nie stosują zasady " (usunięte przez administratora) . nieprzerwanego odpoczynku". Praca rejestrowana na kamerach. Jakość produktów słodkich tj. drożdżówki, pączki, cista itp. (usunięte przez administratora) . Aż żal mi osób, które muszą produkować to "coś" według (usunięte przez administratora)

aaaa

Jeżeli chodzi o firme król to wszedzie kiepsko płacą

Bac

Myślę, że wyjść źle się na pewno nie da. Bo to chyba dominuje tutaj praca nocna, także wyższych stawek należałoby się spodziewać.

aaaa

Niestety nie..

max

moze ktos wie jakie sa zarobki jako piekarz?

aaa123

ja tez nigdy premii na oczy nie widziałam

kasia

ciasto zamawia sie na biezaco,wiec nie ma takiej mozliwosc ze jest tygodniowe,ja takiego nie trzymam,a jeli kupilas takie to trzeba bylo oddac a niepisac ze widzisz od tygodnia tekie..ja tez jak ide do innej piekarni to widze te same ciasta i co mam myslec ze sa od tygodnia? to troche smieszne myslenie

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król