Opinie o SOR-DREW S.A. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOR-DREW S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOR-DREW S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOR-DREW S.A. w Świętochłowice

Emilia

ile to znaczy od 25 zl za jedna godzine przy pracy jako operator cnc dla osoby ze sporym doswiadczeniem ( 10 lat) ? jest teraz wolny wakat i chcialabym wyslac ale chcialabym wiedziec ile firma naprawde placi ?

@Emilia

proszę umówić się na rozmowę, a przed tym złożyć CV.

Spawacz

Jak tam się pracuje? Normalna atmosfera?

@Spawacz

Zapraszamy na próbki i okres próbny. Spokojnego weekendu!

Magdalena
@DYRO

A ile trwa okres próbny? Można wiedzieć?

@Magdalena

Witam, do 3 miesięcy.

@Spawacz

Pracuje nas trzech z jednej firmy, uważam ze lepiej niż w wcześniejszym zakładzie.

Maja

Czy poszukujecie jeszcze magazyniera?

@Maja

Proszę wysłać do nas pilnie CV.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Kierownik. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

DYRO

Szanowni Państwo, nie pamietam takiej rekrutacji. Proszę o wysłanie jej treści.

@DYRO

Interesuje mnie praca biurowa, za dobre wyngarodzenie. Świetnie odnajduje sie w marketingu,sprzedaży jak macie jakąs fajną propozycję to wysle cv. Wynagrodzenie jakie mnie interesuje to min 5 tys. netto.

Pepo
@Andrzej

A tutaj brak odpowiedzi? czyżby za wysoka stawka?

@Andrzej

Witam, przeprasza za brak odpowiedzi, ale nie dostałem wcześniej powiadomienia z systemu. W chili obecnej szukamy osoby do obsługi klienta, wymagania język niemiecki i angielski. Proszę o CV.

Maja

W jakich godzinach pracuje magazynier?

@Maja

Witam, magazynierzy pracują teraz 6:14, ale nie można wykluczyć, że w przyszłości będzie również 14-22

@DYRO

Dziękuję za odpowiedź. To jeszcze pytania: -kiedy rozpoczynacie dzwonienie do kandydatów na to stanowisko? -czy magazynier musi dźwigać czy używa wózka?

Danuta
@Maja

A od czego zależą te zmienne godziny pracy?

@Maja

Przeprasza za brak odpowiedzi na Pani pytanie, ale dopiero dzisiaj zauważyłam że Pani Pisał. Nie ukrywam, że pracujemy z dość ciężkimi elementami bo są ze stali. Używamy wózków widłowych i paleciaków. Proszę o kontakt z naszym działem HR w godz. 7-15

@Danuta

Pani Maju, mamy co raz to więcej pracy, to może zmusić nas do pracy w logistyce na II zmiany.

Spawacz

Witam, na jaką stawkę może liczyć spawacz?

@Spawacz

Witam Pana/Panią. Wszystko zależy od umiejętności spawacza i zakresu jego uprawnień. Zapraszam na próbki spawalnicze.

Darek
@DYRO

Witam pracuje jako spawacz W metodzie mag w mostostalu od 10 lat... posiadam uprawnienia na suwnice palnik gazowy oraz kurs hakowego czy mozna podac jakiekolwiek widełki jesli chodzi o stawkę na start? Szanujmy swój wzajemny czas POZDRAWIAM

@Darek

Witam, tak jak pisałem, zapraszam na rozmowę i wykonanie próbek spawalniczych.

Darek
@DYRO

Jakich próbek oczekujecie od spawacza? pod ut? mt ?przetopy ?próbki doczolowe pachwina?

@Darek

Panie Dariuszu, widzę, że wie Pan o czym mowa. Spawacz wykonuje próbki na zlecenia Mistrza Produkcji lub Głównego spawalnika. Z nimi musi Pan rozmawiać dlatego nalegam, proszę CV lub kontakt telefoniczny. Życzę spokojnego popołudnia i do zobaczenia ma nadzieję :-)

Danuta
@Darek

To wygląda niestety tak, jakby firma po prostu nie chciała oficjalnie zdradzać swoich widełek, mogłoby to chyba jej "zaszkodzić" lub "dopomóc" konkurencji. Jeśli jednak Darku zdecydujesz się na rozmowę to możesz później z nami podzielić się wrażeniami z niej i innymi informacjami jeśli będziesz miał ochotę. ;)

DURO
@Danuta

Nie Pani Danuta, chodzi o to że każdy ma określony poziom umiejętności. Często przychodzą spawacze, którzy uważają ze są NAJ, a próbki są takie słabe ze rezygnujemy z kandydata. Zawsze zaczynamy od próbek. Miłego wieczoru.

Tokarz

Witam . Szukam pracy żeby bardziej się rozwinąć pokazać coś z siebie. Posiadam kwalifikacje ze sterowania Sinumeric + schopturn, Fanuc+ Manual Guide, Hass, Fado Ustawianie, wdrażanie pisanie programów, optymalizację procesów. Obsługę gniazda do 3 maszyn jednocześnie. I czy jest możliwość się w Waszej firmie rozwijać.? Pozdrawiam

@Tokarz

Witam, zapraszam do kontaktu i złożenia CV w naszych kadrach. Umówią Pana/Panią na rozmowę w zakresie ewe. współpracy.

Co jaki czas w SOR-DREW S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Monia

Ubiegać to się możesz codziennie. Pytanie powinno brzmieć po jakim czasie można się spodziewać podwyżki? I tutaj zostawiam miejsce na komentarze..................................................................

Jacek
@Monia

Sugerujesz że tak ciężko dostać podwyżkę w tej firmie? To w jaki sposób motywuje się tu wieloletnich pracowników.

Elo
@Jacek

A po co motywować skoro jest dobrze jak jest haha

@Jacek

Szkoda życia na tą firmę szczerze to stawki chyba stanęły tutaj w 2010 roku , współczuć tylko tym co robią 7 dni w tygodniu żeby "zarobić" praca dla emerytów i desperatów życiowych którzy chcą zarobić na żubra i fajki bo na komornika nie starczy.

Jakub

Witam. Czy osoby, które szukają miejsca pracy rozwojowego i takiego, gdzie mogłyby się czegoś nauczyć odnajdą się w firmie SOR-DREW? Pytam bo chciałbym po prostu uzyskać informację w tym zakresie, dlatego bardzo mocno w Was wierzę. Pomożecie?

@Jakub

Może być Pan pewny, że tak. Podniesiemy kwalifikacje, takie jak: J.ang, rożnego rodzaju uprawnienia i certyfikaty. Rozwijamy kompetencje ludzi, tylko proszę napisać czym Pan jest zainteresowany i na ile szuka Pan czegoś na dłuższy czas. Pozdrawiam aj.

Prawy
@DYRO

Na j.ang chodzi tylko kilka osób. Nikt z pracownikow hali. Dlaczego?

@Prawy

Powód jest jeden. Dofinansownie jest dla osób które używają język ang w pracy. Dla pracowników z produkcji, organizujemy inne szkolenia za które płacimy. Np: Spawalnicze Na wózki Suwnice Inne…

Ktoś:)

Czy praca jest zmianowa??? Jak tak to czy da sie dogac z kierownictwem zeby na jeda zmiane pracowac??

HR
@Ktoś:)

Dzień dobry. Mamy różne wydziały w firmie. W zależności od stanowiska pracy są różne systemy czasu pracy. Głównie pracujemy w podstawowym, na produkcji jest system zmianowy, aczkolwiek nie na wszystkich stanowiskach pracy. W większości można się dogadać z kierownictwem :) Zapraszam do złożenia aplikacji drogą mailową rekrutacja@sordrew.pl z dopiskiem nazwy stanowiska, które nas interesuje. W razie dodatkowych pytań można dzwonić pod nr tel. 519 685 232. Pozdrawiam

@Ktoś:)

Witam, Zależy od stanowisk. Operatorzy CNC pracują na III zmiany. Ślusarze (składacze) na II zmiany, ale tylko cześć, ponieważ nie mamy jeszcze tyle zleceń aby obstawić pełne dwie. Ślusarze (przygotówka) raczej tylko na jedną zmianę. Spawacze jak jest potrzeba pracują na II zmianie. Biuro teraz na jedna, ale nie wykluczone ze to może ulec zmianie. Pozd aj.

Alicja
@DYRO

Dzień dobry, ja chciałabym właśnie dopytać o pracę biurową w Sor-Drewie :) W jakich jest godzinach aktualnie? Jeśli zmiany ulegną zmianie, to jak? Ile ich będzie? Czy zdarzają się nadgodziny?

@Alicja

Dzień dobry, zmiany w biurze jak będą to maksymalnie pierwsza i druga zmiana, ale to jeszcze czas pokaże. W chwili obecnej nie ma takiej potrzeby. Nadgodziny w biurze to naprawdę rzadkość, występują tylko wtedy gdy jest coś pilnego do zrobienia.

Dyrektor Operacyjny.

Witam Wszystkich, Szanowni Państwo, przecież to nie jest zakład pracy przymusowej. Współczynnik rotacyjny pracownikow ze stażem powyżej 3 lat wynosi 7,2% co raczej wskazuje na to, ze chcemy razem pracować. Jeżeli ktoś z Was ma chęć zostać brygadzista i zarządzać swoim zespołem, to zapraszam. Czekamy na ambitnych, chcących rozwijać siebie i swój zespół. Otwieramy nowy projekt „Dział Wysyłek do Klienta” i potrzebujemy Lidera tej grupy. Bardzo odpowidzialny praca, jeżeli to Ty masz nim zostać, to zapraszam na rozmowę. Co tydzień w poniedziałek mamy odprawę na której możecie swobodnie się wypowiedzieć na temat problemów, które Was trapią, ale również zapraszam do siebie. Tylko odwaga wyróżnia prawdziwych męższczyzny, bo zakładam ze wpisy to nie dzieło naszej jedynej koleżanki na produkcji. Miejcie ???????????? i podejdźcie porozmawiać. Pozd. aj.

Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowalem jakiś czas temu w tej niby firmie. Z początku wszystko pięknie, obiecują wszystko co najlepsze, a z czasem jesteś zbywany i okłamywany w każdym temacie od narzędzi do umowy. Już o fizycznym stanowisku nie wspominając, takie nie istnieje. Postawią tobie stół na środku hali i powiedzą TO TWOJE STANOWISKO ( NIE WSPOMINAJAC O TYM ŻE NAD TOBĄ SUWNICA) (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

Jacek

A nie napisałeś nic o samej pensji w Sor-Drew, ile można tu realnie zarobić i czy te kwoty są adekwatne do włożonej pracy?

@Jacek

Płaca bardzo niska jak na zakład ślusarski są w okolicy zakłady które płacą dużo więcej , nie doceniają starszych pracowników co chwilę ktoś odchodzi... zostają ludzie bez większych ambicji i planów na lepszą pracę i życie.

Kuki
@Kret

Płace śmieszne. Na rozmowie obiecują dobry zarobek jeśli sie sprawdzisz, to jest bujda. Będą zbywać pare miesięcy a na końcu zerwą z tobą umowe lecz oczekiwania mają ogromne. Na początek obiecują spokojne stanowisko ślusarskie a jeśli widzą twój angaż jestes dosłownie rozrywany (znajdż, złóż, pospawaj, wyczyść, spakuj a na końcu odmawiaj paciorki aby nie wyskoczyła reklamacja) A natomiast ludzie fałszywi oczekujący abyś coś zepsuł by był temat do obgadania nowego kolegi.

TR
@Kret

Jacek to prawda płace niskie z wieloma wyżyczeniami od strony firmy. Na wszystkich pięciu halach pyły, brak wyciagów, dostaniesz maske i masz być zadowolony. Hale niebezpieczne, obstawione paletami, konstrukcjami trzeba uwarzać gdzie chodzisz. Firma posiada mobilną malarnie (gdzie wygodnie tam malują) czyli zero warunków. Umowe ktorą dostajesz jest fikcją, nie ważne czy jesteś ślusarzem, składaczem, malarzem, operatorem czy kierowcą - wykonujesz wszystko co ci każą czyli nie szanują ludzi. Firma powinna być wpisana do ksiegi ginessa o wpisie ( najwiekszej rotacji pracowników) bądz (utraty fachowców). Nikt nowy nie wytrzyma tutaj więcej niż 3-6miesięcy.

@Kuki

Dokładnie tak jest jak mówisz ludzie uciekają i będą uciekać jest paru którzy dają się w ten sposób wykorzystać i myślą że jest fajnie...innej pracy nie poznali więc będą tam siedzieć

Czy w SOR-DREW S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

DYRO

Nie, podpisujemy umowy o prace, ale oczywiście na krótki termin 1-3msc.

HR
@DYRO

To może jeszcze sprostuję tą odpowiedź- w okresie próbnym, jak przewiduje Kodeks, umowy o pracę są podpisywane na okres do 3 miesięcy. Docelowo poszukujemy pracowników, z którymi będziemy współpracować na stałe :) Umowy są w pełni "ozusowane" i opodatkowane. Tylko takie rozwiązania stosujemy. Zachęcamy do współpracy!

Dyro

Dynamicznie rozwijająca się firma.

Alicja

Jak w Sor-Drewie wyglądają możliwości awansu na wyższe stanowiska? Czy jest taka możliwość? Często się one zdarzają? :)

@Alicja

Pani Alicjo, zależy co rozumie Pani przez słowo często. Osobiście dałem awans w przeciągu 2 lat, minimum trzem osobom w biurach i około 5-7 osoba na produkcji. Jeżeli podnoszenie kwalifikacji i zmian stanowiska na wchodzi w awanse, to myśle ze jest tego więcej. Pozd aj.

Pudzian

A Pracownicy Którzy Pracowali U Was Też Mają Szansę Na Pracę ????????????????

@Pudzian

Wszyscy maja szanse. Proszę złożyć swoje CV.

Czy jest możliwość pracy w SOR-DREW S.A. na część etatu?

Mamy takie umowy.

Lewy

Jest spoko

Jo

Jak na teraźniejsze czasy, wydaje się stabilnie. Osoby zarządzające przesadzają z bezpieczeństwem, ale to chyba dobre :) Wypłaty na koncie zawsze przed czasem, 99,9 zawsze Ok, jak nie miałem Ok to wyjaśniłem i uregulowali. Zapomnieli o mojej premii ale nadpłacili.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie SOR-DREW S.A.?

DYRO

Proszę o doprecyzowanie pytania. Chcemy uczyć się od najlepszych, jeżeli jest któraś kto chce podzielić się wiedza i umiejętnościami to zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o SOR-DREW S.A. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w SOR-DREW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SOR-DREW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOR-DREW S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SOR-DREW S.A.?

Kandydaci do pracy w SOR-DREW S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SOR-DREW S.A.
3.8/5 Na podstawie 66 ocen.

SOR-DREW S.A.