Opinie o Franc Gardiner Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Franc Gardiner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franc Gardiner Sp. z o.o. w Świdnica

Napiszę tak. Żałuję że pracowałem tam tylko miesiąc (musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych). Wspaniali ludzie i na produkcji jak i na magazynie. Sam magazyn( ten nowszy) utrzymany w b.dobrym porządku ,dobrze zarządzany przez Bartka. Sprawne narzędzia,ubranie robocze...no i przedewszystkim świetna atmosfera . Zdecydowanie polecam.

betka

ludzie kochani,mam ofertę pracy-proszę o pomoc!powiedzcie coś na temat warunków pracy,płacy ,jakichś dodatków.Muszę pracować ,a gdzie nie zajrzę to wszędzie żle.Pomocy!!!!!

Lila
@betka

Myślę, że powinnaś poszukać gdzie indziej, jest wiele lepszych miejsc do pracy....

@Lila

Dlaczego tak uważasz. Czy masz jakieś doświadczenia odnośnie zatrudnienia w firmie? Chętnie dowiem się jakie jest Twoje zdanie odnośnie zarobków i atmosfery w pracy.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: najpierw jeden prezes który wszystko wiedział, potem następna nieomylna pani prezes, zwolnienia wysoko wykwalifikowanych pracowników, doprowadzą do tego, że niegdyś bardzo dobrze prosperująca firma idzie niechybnie na dno. Pracownicy zastraszeni, nikt nie zna dnia ani godziny kiedy zostanie poproszony do kadr, wiele osób leczy się na depresje, takie są skutki pracy w FG, wszystko w imię dobra firmy. Brawo obecna pani prezes.

Margot
@były pracownik

A co myślicie o ostatniej rekrutacj i jej efektach? . Czy jest powód do obaw ?

Ost
@Margot

Życzę wszystkim pracownikom Franc Gardiner jak najwięcej tak udanych rekrutacji :-)

Kostek

:-) :-):-)

Kamil
@Ost

Masz racje. Tragedia. Zero doświadczenia. Tylko gierki.

Marlena
@Ost

No . Życzmy sobie. Czas odejść z firmy. Czy ktoś sprawdza kadydatów?

Ost
@Marlena

Zgroza, zgroza.

Lolek
@Marlena

Istny majstersztyk i Mount Everest wiedzy i mądrości Zarządu :-) :-) :-)

Bolek
@Lolek

Hahahahahahahahahahahahaha

Kostek

Która gwiazda? :-)

@były pracownik

Pani Prezes dno przejęła po nieudolnych pseudo wykwalifikowanych pracownikach i nie miała praktycznie żadnego wpływu na słabą kondycję firmy. Kwestia tego czy podniesie firmę z tego dna.

Jarząbek
@Szymon

Skoro teraz w firmie pracują sami wykwalifikowani pracownicy to z pewnością będzie dobrze :-) :-) -:) łubudubu łubudubu niech nam żyje Prezes naszego klubu :-)

@Jarząbek

"Skoro teraz w firmie pracują sami wykwalifikowani pracownicy " - czy ja to napisałem? Czytaj ze zrozumieniem, zapewne należysz do grupy pseudo wykwalifikowanych słusznie zwolnionych :) :)

Czy jest jeszcze aktualny wakat na kierownika Sprzedaży. Jak warunki pracy. Atmosfera w pracy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Jakości?
Leszno

Mateo

Widać, że nieźle płacą. Jaka jest średnia płaca na stanowisku specjalisty?

Triki
@Mateo

Niecałe 3000 zł

Mateo
@Triki

netto

Dorota

Ostatnie wpisy to poziom ludzi, którzy w ostatnim czasie zarządzali firmą i całe szczęście już ich nie ma w firmie.

Jus
@Dorota

Pycha kroczy przed upadkiem Doroto....????

Dorota
@Jus

Upadek powinieneś sobie wpisać w CV :)))

Pan już nikt
@Dorota

Jest też takie powiedzenie, że fortuna kołem się toczy... więc nie sposób być tylko na fali wznoszącej... a w historii firmy już było dobrze... czy będzie lepiej niż było? Czy metoda jednego mądrego króla i reszty wiernopoddańczych pracowników w tym pomoże? Czas pokaże... a ludzi trzeba szanować bez względu na różnicę zdań.

@Dorota

Nie bardzo rozumiem z jakiej perspektywy piszesz - pracujesz czy też pracowałaś w Franc Gardiner? Jeśli wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w danym miejscu, to dodawaj proszę zawsze rzeczową, popartą przykładami opinię, bo takie najwięcej mówią osobom chcącym aplikować. Co mogłabyś napisać o warunkach oferowanych przez Franc Gardiner?

Agnieszka

@Człowiek Pies, nie bardzo rozumiem sensu Twojego komentarza, niewiele wnosi też on do dyskusji na temat tego pracodawcy. Bardzo proszę o rzetelne i merytoryczne opinie. Może są na forum osoby, które pracują obecnie w Franc Gardiner i chciałyby się wypowiedzieć o pracy w tym miejscu?

Agnieszka

@RT, @Robol, @Mister, widzę, że macie inne zdanie na temat pracy w Franc Gardiner niż użytkownik @PCS. Piszecie, ale niewiele konkretów można dowiedzieć się z Waszych wypowiedzi. Pracujecie aktualnie w tej firmie czy byliście z nią związani w przeszłości? Na stronie internetowej firmy widziałam aktualne oferty pracy - firma poszukuje operatorów maszyn oraz specjalisty do spraw eksportu. Znajdziecie je tutaj: https://www.francgardiner.com/kontakt/praca/ - czy ktoś z Was już aplikował?

Agnieszka

@Olo, a długo już pracujesz w Franc Gardiner? Jestem ciekawa, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie typu prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej - możesz napisać coś na ten temat? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Franc Gardiner w Świdnicy?

PCS
@Agnieszka

@Agnieszka, tak możesz skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej i jest dofinansowanie do karty sportowej. Aspekty po ostatnich zmianach kadrowych same pozytywne. Mam nadzieję, że tym samym skończy się czas rozpowszechniania czarnego PRu dla firmy "na mieście" przez osoby, które znalazły się na stanowiskach przez przypadek, które nie chcą iść do przodu, nic od siebie nie dają, a jedyne czym się zajmują to plotki i oczernianie. Jest bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Olo

????????????

Igner
@PCS

Jeżeli twierdzisz, że jest bardzo dobrze to kłamiesz albo nie wiesz gdzie pracujesz.

RT
@PCS

Propaganda jak za Gierka. Jeśli ktoś twierdzi, że jest bardzo dobrze ten najzwyczajniej mija się z prawdą i tyle w temacie. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Robol
@RT

Dokładnie... Propaganda. Szkoda tylko ludzi, którym obiecuje się gruszki na wierzbie... Jak tak dalej będzie, jak w takim kierunkh będą szły zmiany to jest to równia pochyła. Odradzam. Na chleb trzeba zarobić, ale nie kosztem stanu psychicznego. Lepiej poszukać czegoś innego.

Mister
@Robol

Nie warto zawracać sobie głowy, statek idzie na dno.....

Agnieszka

@PCS, a jakie zmiany jeszcze mają zajść w firmie Franc Gardiner? Piszesz, że w firmie ma się dziać jeszcze lepiej, więc jestem ciekawa, co Ci wiadomo na ten temat - jeśli oczywiście możesz podzielić się takimi informacjami na forum. @Igner, rozumiem, że Ty masz inne zdanie na temat pracy w tej firmie. Jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w niej? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy - każda z nich będzie na pewno bardzo przydatna dla osób chcących podjąć pracę w Franc Gardiner.

Olo

Coraz gorzej, niestety.... odradzam....

Agnieszka

@Anka, po czym wnioskujesz, że mam jakąś wiedzę na temat wewnętrznej sytuacji firmy Franc Gardiner? Przecież widać, że pytam o wiele kluczowych kwestii. Nie jestem w żaden sposób związana z tą firmą. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Franc Gardiner i chciałby podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

Agnieszka

@Konrad, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w Franc Gardiner, tak? Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? @Anka, a czy Ty jesteś obecnym lub byłym pracownikiem Franc Gardiner? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Chętnie ją przeczytam!

Anka
@Agnieszka

Agnieszko, jeżeli masz taką wiedzę to napisz ile osób w ostatnim czasie odeszło z firmy lub dostało wypowiedzenie? Czy według Ciebie sytuacja w firmie jest stabilna?

Konrad

Czyżby tak dobrze się wam pracowało i dlatego nie zaglądacie na forum? Może coś podpowiecie o pracy?

Cezary

Sporo dobrego słyszałem . Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Cezary

To ciekawe bo generalnie nic dobrego o tej firmie powiedzieć się nie da...

YOSI

Rozwiń swoją myśl, napisz coś więcej albo nie pisz wcale

Celina

I co nie masz odwagi żeby odpisać, jesteś pracownikiem tej firmy? Czy uciekłes do konkurencji za 100zl więcej

@Celina

Wystarczy na mieście popytać co sądzą o tej firmie... Jestem pracownikiem. Widzę co się dzieje. Teraz bedziecie szpiegować kto to taki... wiekszość ma w tej firmie zle zdanie o niej. Proste. Po prostu nie ma wyjście to się robi.

Celina
@anonymous

Zawsze jest wyjście można zmienić pracę.

Anka
@Celina

Cela,Cela... zasiedziała Cela :) 100 zł. więcej to 1200 zł. w ciągu roku

Wiktor

Czy macie jakiś powód , że nikt nie zagląda na forum?

Krgo

Witam. Czy może ktoś cos powiedzieć i zarobkach? Ile miesiecznie wychodzi?

Pracuję tam od 2 lat i jest OK. Atmosfera jest dobra, wiadomo kasa mogłaby być lepsza, ale porównując z innymi firmami nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Franc Gardiner Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Franc Gardiner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Franc Gardiner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franc Gardiner Sp. z o.o.?

Franc Gardiner Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Składowa 3
    58-100 Świdnica
  • NIP: 8842436788 KRS: 0000119105

Franc Gardiner Sp. z o.o.