Opinie o Franc Gardiner Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Franc Gardiner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franc Gardiner Sp. z o.o. w Świdnica

Młody

Praca w firmie Franc Gardiner to jedna wielka porażka zarobki małe a wymagania wielkie dzwonek na przerwę atmosfera w pracy ciężka plotki ploteczki oszczerstwa każdy patrzy na każdego tylko nie na siebie człowiek jak coś chce od firmy to możesz zapomnieć ale jak oni coś chcą to wiedzą gdzie przyjść już nie wspomnę o dopłatach do wypłaty jednym słowem unikajcie tą firmę

Przymusowe urlopy? Dlaczego? Nie ma pracy? Często się tak zdarza? Poza tym, piszesz, że w lecie na hali jest strasznie gorąco. Czym to jest spowodowane? Nie ma żadnej klimatyzacji?

Z całym szacunkiem, ale w firmie FG dobrze to już było. Jest coraz gorzej. Najnizsza krajowa rośnie, a pensje stoją od kilku lat. Myślę, że nie zarabia sie tu "kokosów". Widać to też po rotacji pracowników. Kto znajdzie co innego to odchodzi. Zwalniają się też ludzie z biur. WIELKIE wymagania za MAŁE pieniądze. Brak doceniania pracowników

@Młody

I jak, odeszliście? ;) Czy coś sie zmieniło od tej pory? Dostałem polecenie od znajomego pracy w tej firmie, ale po skonfrontowaniu jej z opiniami tutaj mam sporo wątpliwosci. Frapuje mnie zwlaszcza ta atmosfera, bo o zarobki zawsze można spytać i dostać konkretną odpowiedz (predzej czy później, pewnie później), ale atmosfery przy rekrutacji na pewno nikt nie opisze zgodnie z prawdą. Co ja tak psuje wg was??

Czy Franc Gardiner Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zwolnili ludzi którzy pracowali kilkanaście lat, wiec myślę że nie

Ani Nowy wpis

Zwolnili ludzi którzy są sprawdzeni ,pracowali od lat . Brak pracy, gdzie kiedyś zakład tętnił życiem, oszczędności na każdym kroku .Każdy zastanawia się kto następny do zwolnienia .Kogo pani.......wybierze .Widać nie ma reguły może koleżankę, może nie .Atmosfera praktycznie żadna. Każdy przychodzi a co będzie dalej .........zobaczymy .

Hmm a jaki powod zwolnienia ze pozbyli się pracowników z najwyższym stażem ? Widzę że akurat kierownika na dział handlowy szukają, to chcieli odświeżyć skład firmy czy co ?

Cześć, czy na każdym stanowisku macie najniższą, jak tu ktoś pisał? Mnie interesuje specjalista ds jakości i zazwyczaj tam się dostaje więcej. No ale 5 mies była taka oferta i nie widzę żadnych widełek. Wolę się upewnić, kto wie.

Zośka
@Młody

To czego wymagają tutaj od pracownika, że uważasz, że zarobki są małe? Jesteś w stanie podać widełki, jeśli to nie problem? Rozjaśnij, bo myślę, czy tutaj aplikować.

@Zośka

Chcesz aplikować to aplikuj sama się przekonasz jak jest widełki najniższa krajowa i to jeszcze z dopłatą nie ma premi 15% a o ludziach już nie wspomnę

@Zośka

Czas Ci liczą stoją nad Tobą z zegarkiem w ręku normy z sobie wzieli z (usunięte przez administratora) A jeżeli chciałabyś iść po podwyżkę to Cię zleją ale jak oni chcą żeby zostać to wiedza jak uderzyć tak że powodzenia życzę

Męczywór Tomek
@Młody

Jestem mega zadowolony z ekipy z którą pracuje na Ikei, ludzie są ze sobą bardzo zżyci i sobie wzajemnie pomagają. Mimo słabych zarobków jest super atmosfera. Szkoda tylko że nie można trzepać automatem na przekąski bo straszą dyscyplinarką.

@Młody

Czyli rozumiem, że są tutaj nadgodziny, tak? Bo piszesz o zostawaniu. Normalnie wtedy je wypłacają? Może można liczyć na jakąś ekstra stawkę za pracę po godzinach? Jak to jest?

Jak na razie nie ma nadgodzin, wysyłają na przymusowe urlopy. Nie ma żadnej ekstra stawki. A jak już są nadgodziny (najczęściej w lato, gdzie jest strasznie gorąca na hali) to przeważnie są po 1 godzinie dziennie, nie tak, że można sobie zostać na 12h i coś więcej dorobić

Szczęśliwy

W FG da się również usłyszeć: pieniądze nie są motywacja pracownika. Także, ciekawe co jest? Na pewno nie traktowanie ludzi z szacunkiem, bo tego się tu nie uświadczy. Pracownicy produkcji są obwiniani za wszystko. Dużo niekompetentnych osób na wyższych stanowiskach. Jest coraz gorzej.

Stary
@Szczęśliwy

Pracuje w tej firmie juz kilka ładnych lat i szukam czegoś nowego, myślę że gdyby nie jedna zmiana to wiele ludzi by stąd odeszło

@Stary

Podobnie myślę, coraz mniej ma się ochotę tu przychodzić.. Jeszcze gdyby było wiadomo za co, a tu zarobki słabe, atmosfera tez nie za ciekawa..

@Młody

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Jakości?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Na produkcji zarobki wyglądają w ten sposób, że z premią 15% nie zarobisz najniższej krajowej i pracodawca dopłaca Ci do niej :)

Julia

Poważnie ? Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Niezłe jakieś "kombinacje alpejskie":) A przynajmniej da się coś dorobić biorąc nadgodziny?

@Julia

Jak na razie ni ma nadgodzin i zapewne nie będzie bo szukają oszczędności:/

Czy warto aplikować na stanowisko Kierownik ds. Zakupów i Logistyki? Ktoś wie dlaczego to stanowisko się zwolniło? Jak wygląda planowanie produkcji w firmie?

Szymon

Przeczytałem że zwykle nowy pracownik jest obarczany winą za każde niepowodzenie na dziale. Nie ma tak ze nowi są pod ochroną i są na początku wdrażani przez bardziej doświadczonych pracowników? Jak to teraz wygląda? Na jaką atmosferę się nastawić przyjmując się tu do pracy?

Jak w Franc Gardiner Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ruda

Na produkcji raczej nie ma możliwości awansu bo obecna struktura produkcji nie ma stopni stanowisk. W biurze to zależy co się robi.

Jak jest z pakietem medycznym w Franc Gardiner Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ruda

Tak

szczęśliwyBYŁYpracownik

Na produkcji nie pracowałam długo. Przez pare dni zdążyłam sobie wyrobić negatywna opinie o tej firmie. LUDZIE JEST TRAGEDIA. Praca nie jest zła ale Ci ludzie… Aż szkoda pisać. Aferki, ploteczki i wszystko inne. Każdy ma do czegoś problem. Jak ktoś ogarnia to praca jest mega fajna. Ale przez tych ludzi nawet nie chce się tam wracać. Naprawdę z całego serca odradzam Wam. ( Jeżeli jesteś nowym pracownikiem to odrazu przygotuj się na to ze wszystko będzie zrzucane na Ciebie.. Wszystko co tylko możliwe będzie Twoją winą. Źle „ułożona” paleta- Twoja wina, źle skręcona roleta- Twoja wina. I tak przez pierwsze kilka dobrych miesięcy )

Teresa
@szczęśliwyBYŁYpracownik

Napisałaś, że jak ktoś ogarnia to praca jest fajna. A ciężko jest to ogarnąć? ;-)

Ela1234567
@szczęśliwyBYŁYpracownik

Prawda, jeszcze nigdy w takim syfiastym zakładzie nie pracowałam, tragedia, nie polecam tej pracy,

Lila
@Teresa

Zarobki w tej firmie to żenada…..

vuko
@Ela1234567

bo tam pracowałam

@Ela1234567

co znaczy syfiastym zakladzie? pracownicy po sobie nie sprzątają czy chodzi ogólnie ze firma nie dba o miejsce pracy ? lubie jednak porzadek, stad pytanie

Harnaś

Musisz lubić mało zarabiać….????

Wszedziedobrzegdzienasniema

Jakiś autobus tam jeździ? Ktoś coś?

co mi tam

Dzień dobry, miałem się nie wypowiadać ale po przypadkowej rozmowie z jednym z pracowników, który powiedział mi dlaczego większość kluczowych etatów jest tak długo nieobsadzona jednak to zrobię. Pani Prezes zaprasza różnych specjalistów w tym menedżerów na rozmowy kwalifikacyjne w celu pozyskania nowych, oryginalnych pomysłów. Sama pomysłów na biznes nie ma bo jest niekompetentna. Miała skończyć tam jakieś wyszukane studia i znać obce języki ale zero wiedzy praktycznej. Ma zawdzięczać swoje stanowisko tylko temu, że ktoś wyżej postawił na kobiety. Kobiety w firmie są generalnie promowane, no chyba, że są ładniejsze, młodsze i przede wszystkim bardziej kompetentne od niej. Przyjazd na rozmowę to strata czasu. Pozdrawiam.

Szymon
@co mi tam

Czyli co? Byleś na rozmowie i nie zostałeś przyjęty dlatego takie rozczarowanie? Jesteś pewien, że szefowa wykorzystuje pomysły kandydatów, którzy przyszli na rozmowę kwalifikacyjną? Bo mnie się wydaje to mało realne.

Karo

Kiedyś to była dobra firma, ludzie chcieli w niej pracować, niestety, te czasy minęły .....

Linar
@Karo

Pełna zgoda, cieszę się, że już tam nie pracuję.

@Karo

Hej @Karo, proszę rozwiń myśl. Zastanawiam się nad pracą na pozycji Kierownika Działu Handlowego, chciałabym poznać opinię o firmie od osób tam zatrudnionych oraz byłych pracowników. Będę wdzięczna.

co mi tam
@Aleksandra

poczytaj wpisy

@co mi tam

Zmień mi kierownika może będą lepsze hahaha

Łucja

A co jest nie tak według Ciebie z obecnym kierownikiem w Franc Gardinerze? Mogłabym uzyskać od Ciebie na ten temat więcej szczegółów? I na jakim stanowisku i dziale konkretnie pracujesz? Bo z tego co widzę na stronie firmy to oferta pracy na kierownika działu handlowego nadal wisi.

MC

Jestem obecnym pracownikiem firmy (pracuję klika lat) i muszę powiedzieć, że odkąd zmienił się właściciel firmy jest coraz gorzej. Miałem nadzieję, że firma będzie się po tych zmianach rozwijać, niestety, wygląda na to, że się raczej zwija.

Agnieszka
@MC

A jakie zmiany zachodzą obecnie w Franc Gardiner? Może, choć obecnie wydaje się, że nie są one zbyt pozytywne, to później jednak wyjdą na dobre? Ciekawa jestem, co możesz napisać na ten temat na forum. Planujesz jeszcze dać szansę temu pracodawcy, czy myślisz nad jego zmianą?

@MC

Widać , ze obecnie poszukują kierownika ds sprzedaży. Co się stało z poprzednim. Jakie mozna liczyć pensje?

REx
@Ewa

Kierownik zarabia 15 000 brutto

Pelo
@REx

15000 brutto ale w 3 miesiące :-)

Nicko
@Pelo

Kierownik Sprzedaży 15 tyś .

Pelo

W 3 miesiące :-)

Ernst
@MC

Co się stało z kierownikiem sprzedazy?

To prawda

Melo
@Ewa

wywalili

Ala
@Nicko

Niezle macie pensje jak tyle zarabia kierownik

Rex

No to jak w NBP

NIck
@Rex

Śmiesznie

@REx

??????????????????????????????brawo za tą kwotę:-)))))))) ludzie co wy piszecie??? skąd takie wiadomości????

Max
@były pracownik

No tak Kierownik sprzedaży zarabia 15 000 zł brutto. Trudno z tym dyskutować. Wiesz z kim możesz pogadać.

Olo
@Max

Decyzja Prezesa.

@Pelo

@Pelo, czy w 2018 byłeś zatrudniony na stanowisku Kierownika Sprzedaży? Być może w dalszym ciągu jesteś? Wyjaśnisz sytuację z zarobkami na tym stanowisku? Dlaczego jedni piszą 15 tysięcy miesięcznie, a drudzy dopisują: przez 3 miesiące? Jak to w końcu jest:)

Czy jest jeszcze aktualny wakat na kierownika Sprzedaży. Jak warunki pracy. Atmosfera w pracy?

Fazi
@Anna

Atmosfera jak na dworze królewskim :-) :-) :-)

@Fazi

A co z wakatem w sprzedaży

Kto Król , kto Królowa ?

Olo
@Anna

No widać, że królowa da popalić.

@Fazi

@Fazi, a tak na poważnie?:) Możesz opowiedzieć o atmosferze panującej w firmie w 2019 roku? Być może wiesz jak sytuacja rozwijała się przez lata-do chwili obecnej?

Koneser

Kiedyś to była jedna z lepszych w okolicy firm, ludzie chcieli w niej pracować ..... Teraz to wygląda inaczej, zmiany właścicielskie, zmiany w Zarządzie nie wyszły firmie i ludziom w niej pracującym na dobre.... Szkoda bo to była naprawdę dobra firma z fajnym klimatem do pracy. Dużo ludzi odeszło lub zostało zwolnionych.

@Koneser

Hej @Koneser, mógłbyś zdradzić na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w firmie Franc Gardiner? Firma wstawiła w tym miesiącu kilka ogłoszeń o pracę, nie ukrywam, że jestem zainteresowana. Z chęcią wysłucham jednak więcej szczegółów od kogoś z doświadczeniem.

Aleksandra

Niedawno na stronie Franc Gardiner pojawiła się oferta pracy na stanowisku Kierownika Działu Handlowego. Zastanawiam się jak firma poradziła sobie, biorąc pod uwagę kryzys gospodarczy na przełomie 2 ostatnich lat? Czy zwalniali pracowników? Jak traktowani są tu pracownicy?

Nika

Wolny wakat kierownika sprzedaży. Coś wiadomo co się stało z poprzednim?

Tonik

Dla chcących pracować w każdej firmie będzie dobrze a we Franc Gardiner z całą pewnością.

Weronika
@Tonik

Napiszesz coś więcej na temat realnych warunków pracy w Franc Gardiner? Przede wszystkim interesuje mnie kwestia tego, czy płace są adekwatne do obowiązków. Nawet jeżeli stawka na początku jest niska, to zależy mi bardziej na informacji, czy jest szansa otrzymania podwyżki dla osób, które się przykładają do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Franc Gardiner Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Franc Gardiner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Franc Gardiner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franc Gardiner Sp. z o.o.?

Franc Gardiner Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Składowa 3
    58-100 Świdnica
  • NIP: 8842436788 KRS: 0000119105

Franc Gardiner Sp. z o.o.