Opinie o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mupol Personeelsdiensten B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

Rumcajs

Nie polecam,mieliśmy zjawić się w niedzielę, dostaliśmy numer tel do koordynatora Rafała (więcej o tym Panu można poczytać na niedziela.nl) , z którym mieliśmy skontaktowac się zaraz po przyjeździe pod wskazany adres niestety nie odbierał telefonu, później go wyłączył. Oczywiście rozumiem, ze niedziela dzień wolny ale dopytywalismy jeszcze Panią z holandiajobs czy na pewno nie będzie problemu.. zapewniła, ze absolutnie nie. Po 4 dniach prób kontaktu z koordynatorem Rafałem dodzwonilsmy się do Pani z holandiajobs..informując ze nikt się jeszcze z nami nie kontaktowal.. a ta zapytala czego chemy od koordyntora no cholera nie mamy umów, sofi, nic nie wiemy więc faktycznie czego my możemy od niego chcieć.. najslabsza agencja przez jaka pracowalismy Porażka. Siedzenie w domu po kilka dni,tygodniowka w związku z tym tragicNa 100e.. warunki mieszkaniowe hmmm.. syf, patologia, trafiliśmy na mieszkanie z cpunami.. Dramat

klakier

lenka,Ty powinnaś pracować co najmniej w biurze!!! Gdzie się tam pchasz do wiatraków!!!!

Mario

Byłem na sadach ,trafiłem do dobrego pracodawcy, godziny były. Nie miałem powodu do rozmów z biurem, więc nie wiem czy odbierają telefony czy nie. Przed wyjazdem złożyłem dokumenty o ktore prosiła kobieta. na wszystkie pytania odpowiedziała ,dostałem telefony kontaktowe. Słyszałem że nie wszyscy byli zadowoleni ,ale niektóre osoby o takie rzeczy się czepiają że się dziwie. Słyszałem, że niektórte osoby nie wiedziały za jaką stawkę pracują. Jak ja wyjeżdżam to jest moje pierwsze pytanie za ILE? Trochę to dziwne ale....

Kaśka&Maciek

A gdzie wy taką kasę zarobicie ??W Polsce?? Podarujcie sobie???A w Polsce jak was traktują tysiak na rękę przy nadgodzinach!!!To skandal!!!

Firma Mupol Personeelsdiensten B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ja też!!!!!

Aśka

W sadach faktycznie było małe zamieszanie,ale gdy tylko wrócił pan Andrzej to wszystko wróciło do normy...i były umowy i sofii i kasa,co prawda małe opóźnienie,ale ja jestem zadowolona!

Włodek

Gdyby agencja Mupol oszkiwała swoich pracowników jak pisze lenka" ,niestety nie byłoby jej na rynku pracy zarówno w PL jak i NL. Serdecznie Pozdrawiam

lenka
@Włodek

jest na rynku pracy ponieważ żaden z polaków pracujących dla nich nie zgłosił ich do kontroli tam gdzie trzeba. Niedługo zaczną się kontrole w Mupol i zobaczymy czy agencja nadal będzie działać po wypłacie odszkodowań dla byłych pracowników. Również serdecznie pozdrawiam pracownika biurowego agencji Mupol:) Teraz przestaję się dziwić czemu w biurach mupol nie odbierają telefonów bo siedzą i piszą pozytywne opinie i niestety nie mają czasu na rzetelne wykonywanie swoich obowiązków za które pobierają sowite wynagrodzenie.

lenka

Ten mupol to najgorsza agencja z jaką miałam do czynienia w ciągu 6 lat pobytu w Holandii. Brak jakiej kolwiek umowy, ubezpieczenia. Koordynator nie odbiera telefonu mimo, że próbowałam się dodzwonić CODZIENNIE przez 3 tygodnie. Jeśli pojedziecie i będziecie pracować przez mupol nie łudźcie się nawet, że dostaniecie jakiekolwiek pieniadze za wykonaną prace! Ja nie dostałam żadnych dlatego też zgłaszam ich do wszystkich organizacji w Holandii( a jest ich kilka) które zajmują się patologicznymi, mafijnymi agencjami pracy, których pracownicy i właściciele uważają Polaków za robocze bydło nie znające języka i myślą, że ci wrócą do Polski bez pieniędzy i będą mieć ich z głowy. O nie. Tym razem źle trafiliście moi państwo. Ostrzegam przed pseudo agencją mupol zwłaszcza tych naiwnych nie znających języka. Pojedziecie do mupol, a wpadniecie w wielkie (usunięte przez administratora) i wrócicie do Polski bez pieniędzy. Jestem pewna, że WSZYSTKIE pozytywne opinie o tej agencji pisane są przez pracowników biura, dam sobie za to rękę uciąć. Żadna osoba jaką poznałam w Holandii nie była zadowolona ze współpracy z mupol i co istotne nie otrzymała umowy, wynagrodzenia.

vvv

Praca przy plastiku. Jakie zakwaterowanie?

hungryboy
@vvv

plastik spoko wbijaj smialoo :D

latający holender

Asiu Z tego co się orientuję to Pani,która uległa wypadkowi miała zapewnioną opiekę medyczną,,Pracuję w Mupol już kilka ładnych lat,akurat znam tą sprawę,,Moje pytanie brzmi; czy jak jest Pani w domu w Polsce i coś się stanie to też czeka Pani na samego prezydenta, aby przyjechał i zawiózł Panią do lekarza ?Czy korzysta Pani z uprzejmości osoby ,która akurat jest z Panią w danym miejscu i jest pod ręką i służy pomocą??No więc właśnie,proszę sobie odpowiedzieć na pytanie?!?...Z tego co się orientuję to była niedziela i pracownicy Mupolu nie mieli obowiązku odbierać telefonów... Chciałam tylko nadmienić iż Pani poszkodowana nie pokryła kosztów z własnej kieszeni!!! ...Serdecznie pozdrawiam

Asia

Witam, dzis w pracy jednka pani ktora przyjechala przez firme MUPOL doznala wypadku podczas pracy. Pracowala zaledwie 3 dni i przez przypadek doznala krwawienia nogi. Nie ma umowy, nymer Sofi kompletnie nic. . Dzwonili do firmy przez caly bozy dzien i sie nie dodzwonili w sumie... Standard jak zwykle.... Kobieta musiala wylozyc z wladnej kieszeni. Za dwa dni ma kontrole a pozniej ma jechac do domu.. To koniec jej pracy a mupol dalej nic z tym nie robi.. Maja gdzies ludzi. Wazne zeby przyjechali i pracowali a pieniadze...moze przyjda ale nie wiadomo... Masakra

Pracuś

Droga Mimi wkurza mnie Twoja wypowiedz,,po prostu ,,,od kiedy firma płaci za bycie kierowcą? I która firma to robi??Zapytaj to może wtedy nie będziesz głupot pisała... A co koordynatorzy mogą za towarzystwo?? Życie...Mimi widzisz zostali upomnieni przez samego właściciela i co ?? Mimi wszyscy już skończyli po 18 lat więc są dorośli....Nie złapiesz za ucho i nie postawisz do kąta!!!Apropo Pana Andrzeja to wielki szacun i nie pozwalaj sobie na obrażanie innych!!!I jeszcze jedno ja też otrzymuje rozliczenia i dla mnie nie ma tam liczb z kosmosu....

Zenon
@Pracuś

Pracuje przez firmę Mupol i nie wiem o jakich cenach z kosmosu mówisz. Każdy jak wyjeżdża otrzymuje informacje na temat opłat. Czy na pewno byłaś w firmie Mupol? Dużo osób wyjeżdża i nawet nie wie w jakiej firmie pracują.

Mimi

Masakra. Ta firma,to pośmiewisko. Koordynator Andrzej nic nie wie. W razie pytań karze dzwonic do pani(nie pamietam imienia)- a kiedy zadzwonic,jesli w godzinach jej pracy ja rowniez jestem w pracy,a na przerwie dodzwonic sie nie mozna? Na wszelkie skargi odnosnie towarzystwa z ktorym sie mieszka-pijanstwo,glosne zabawy- zero jakielkowiek reakcji. Wlasciciele domu dzwonili na skarge-dopiero wtedy reakcja-rozmowa. A dalej oczywiscie to samo. Potracanie pieniedzy tez z kosmosu wziete liczby. Obiecywano dodatkowe plarnosci za bycie kierowca-nic takiego rowniez nie bylo. Ogolnie zlodzieje,chamstwo i nieuprzejmni ludzie. Nie polecam

wioamolucjoa 1

ja pracowałem przez wiele pośrednictw ale w mupol znalazłem najlepszą ofertę i robię do dziś,,,inne firmy brak słów!Trzym się chłopie zygzak! pozdro

Zygzak

Nie polecam tej firmy. Oszusty jedne nie dość ze potrącenia jak z kosmosu to jeszcze nadgodziny nie są płacone tak jak powinno być. Fatalna również jest organizacja. Obiecanki a później siedzi się tylko.

ASIA

MYumowe dostalismy przez biuro Mupol tylko za pierwszy tydzien wyplaty nie dostalam bo malo godzin mialam a godzin bylo 33 godzin i niezaplacil wcale oszosty ludzie prawde pisza o biurach nagodzin nie placa malo godzin tez nie zaplaca kradna ludzi jak moga litosci nie maja

URLOPOWICZKA

PIERWSZE SŁYSZĘ ŻEBY MUPOL PŁACIŁ ZA DOJAZD DO PRACY! CYTRUS TY TO CHYBA MASZ ZŁE INFORMACJE,A PONADTO W KTÓREJ FIRMIE PŁACĄ ZA DOJAZD DO PRACY,,CHYBA ,ŻE JEST SIĘ PREZESEM HIHIHIHI Z TEGO CO WIEM A WIEM DUŻO O AGENCJACH PONIEWAŻ WYJEŻDŻAM JUŻ OD 2003 ROKU TO MUPOL JEST SPOKO,ZNAM GORSZE AGENCJE!!NIE MA TAK I NIKT NIE MOŻE DAĆ GWARANCJI NA GODZINY,JEST TO SEZONÓWKA..KASA JEST NA CZAS,CZASAMI SĄ JAKIEŚ MIKRO NIEDOPŁATY ,ALE TO WSZYSTKO ZOSTAJE WYRÓWNANE.....OSOBY Z KTÓRYMI SIĘ KONTAKTUJĘ W SPRAWIE PRACY SĄ MIŁE I KOMPETENTNE ..NAJWAŻNIEJSZE TO PROWADZĄ PRZEZ CAŁĄ DOKUMENTACJĘ W POLSCE AŻ DO MIEJSCA DOCELOWEGO W HOLANDII , TO TYLE ..WŁAŚNIE JESTEM NA URLOPIE,TERAZ CZEKAM NA SADY! I JA POZDRAWIAM...

Cytrus

Uważajcie bo to co mówią przez telefon to nawet w połowie się nie zgadza z rzeczywistością... Niby przerobić trzeba 50 około godzin na tydzień to nie prawda tylko po 11 lub 10 godzin dziennie nawet czasem w niedziele... nie wypłacają pieniędzy na czas trzeba się o wszystko upominać ale i tak nie pomogą ani nic z tym nie zrobią... Praca jest bardzo ciężka a potrafią wywalić z niej nawet po 2 dniach... A hotel który załatwiają to patologia spać się nie da myszy torby zjadają płacicie za dojazd do pracy itp dużo by się znalazło... Powodzenia

Pomarańcz
@Cytrus

A sory nie jesteś zadowolony/a z godzin to nowość ,bo my jeździmy i prosimy o nadgodziny żeby zarobić. Po co więc jedziesz do Holandii ,możesz siedzieć w Polsce i odpoczywać.

Jaxxx

Witam. Pracowałam w firmie Mupol. Firma jest wypłacalna,wypłaty są zawsze w terminie w razie potknięć lub pytań co do wypłaty można zadzwonić do biura tam pracuje bardzo miła księgowa która zawsze odpowiada lub odpisuje na pytania powtarzam zawsze nawet tym którzy nie są dla niej zbyt mili. Kierownicy to normalni ludzie z którymi można się dogadać,a warunki mieszkalne hmmm... no cóż pałace to nie są ale da się mieszkać. Nie zawsze starczy ciepłej wody dla wszystkich albo zepsuje się ogrzewanie,ale kto nie ma takich problemów na co dzień. Jak ktoś tam jedzie pracować,a nie pić i dewastować pokoje to firmę polecam. Właśnie wybieram się do tej firmy do pracy. Pozdrawiam P.Asię i P.Andrzeja.

krokodyl
@Jaxxx

Pracuję przez tą firmę już od dwóch lat. Nie mogę powiedzieć nic złego, Warunki mieszkaniowe jak wszędzie. Fajnie jak mieszkają normalni ludzie ,bo jak się trafią imprezowicze to jest problem. Wypłaty na czas i to jest dobre. Obsługa biura dobra. Polecam.

Jaxxx

Zostaw merytoryczną opinię o Mupol Personeelsdiensten B.V. - Zaltbommel

• Jak się pracuje w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Mupol Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Mupol Personeelsdiensten B.V.