Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o TELEFONIKA

Pracowałeś w firmie TELEFONIKA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dalajlama - 2011-11-01 00:12:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No i pierwsze zwolnienia poszły, akcja jak w Katyniu wzywają do biura zamykają za tobą drzwi a potem strzał w tył głowy i wypowiedzenie na biurku. Nawet tego nie umią profesionalnie załatwić tylko jak u niemca...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-28 18:40:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej, czy mógłby ktoś napisać konkretnie jak wygląda praca w firmie Telefonika? Bo póki co komentarze są dalekie od konkretnych ;) Jaka atmosfera, jakie zarobki? Z doświadczenia wiem ze ludzie często narzekają bo mają na pieńku z pracodawcą, nie zawsze z jego winy. Dlatego prosiłbym o obiektywne opinie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEFONIKA

Twoj email:
Wiadomość: