IPB Sp z o.o.

Opinie o IPB Sp z o.o.

sprawdzony 2013-07-03 22:08:35
co słychać w firmie ?
lary 2013-09-25 21:19:24
nie moge narzekać, mi się w tej firmie dobrze pracuje.dodatek do wczasów jest ;)
BYŁY 2014-01-17 15:49:03
Firma ok. Jak chcesz mało zarabiać to polecam nawet bardzo ja z perspektywy czasu nie żałuje zmiany zarabiam 16 razy więcej. A i jeszcze ta niepowtatrzalna atmosfera. Wydaję mi się że co niektórzy z tej firmy jak oglądają Misia to się nie śmieją.I najlepsze są te nagrody nadawane firmie śmiech na sali.
Były 2014-05-30 10:19:50
Pracowałem tylko 3 miesiące, wiesz okres próbny więc doświadczenia nie nabrałem na szczęście komunistycznych nawyków nie zabrałem ze sobą do innej firmy i dlatego porządną kasiorkę zarabiam. Ale co tam przedemną urlop na dominikanie, pewnie jakbym pracował w IPB to urlop w siemianach i rzęch na parkingu. A tak BMW 3 2012. Co tu dużo mówić. A właśnie kto jedzie na pogrzeb Jaruzelskiego z IPB?
saa 2015-03-14 06:41:56
uklady ukladziki zero socjala ile wywalczyles na poczatku tyle masz do konca..
554-82-81 2015-07-30 12:09:27
.... Ty to masz zyczie
kto to 2016-05-11 10:13:44
Dla mnie już jest idealne to, że zapewniona jest umowa o pracę. O stabilne zatrudnienie jest teraz dość ciężko, a tak to przynajmniej można liczyć na to, że jak dają benefity to pracownicy są zadowoleni z warunków.
Zostaw swoją opinię o IPB Sp z o.o. - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPB Sp z o.o.