Opinie o Vermeiren w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vermeiren. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vermeiren o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vermeiren w Trzebnica

Masakra

Chciałbyś się znaleźć w latającym cyrku Monty Pythona? Tęsknisz za przedszkolem? Dom wariatów nie jest ci straszny? Bur..l to twój „drugi dom”? Firma Vermeiren zapewni ci te wszystkie atrakcje z nawiązką! Przy okazji stanie się twoim Pierwszym Domem! Jesteś ciemnym ignorantem? Nałogowym konfidentem? Szarą bez charakterową masą? Leniwym i głupim pachołem, który nie lubi pracować, za to uwielbia się integrować? Nie masz zainteresowań, poglądów czy własnego zdania? A do tego wtapiasz się w szarą masę i bezmyślnie wykonujesz polecenia? W Vermeiren, odnajdziesz swoje powołanie! Firma potrzebuje takich ludzi i przymyka oko na osoby które przychodzą na kacu,ważne że robią więcej.

@Masakra

tak, firma powinna sprawdzać pracowników alkomatem przed rozpoczęciem pracy bo jest słabo naprawdę.....

Magdalena

@seba forum służy do przekazywania opinii rzeczowych a nie do obrażania i posługiwania się tego typu językiem. Za takie wypowiedzi Twoja opinia może zostać usunięta przez administratora. Jeśli chcesz się wypowiedzieć o Vermeiren, napisz komentarz tak, aby był merytorycznie poprawny. Czy osoby zainteresowane wątkiem, mają może jakieś najnowsze informacje o pracy w Vermeiren? Czy firma obecnie prowadzi procesy rekrutacyjne?

@Magdalena

nikogo nie obraził imieniem i nazwiskiem , można pisać opinie pozytywne i negatywne poczytaj regulamin ..... a czy wpis zostanie usunięty nie musisz się tym interesować od tego są administratorzy strony ....

seba

Kto mówi o stanowisku w tej firmie to fizyczny albo uprzejmy donosiciel o tych stanowiskach mowa ten zakład sypie się jak domy w doniecku dziwię się że ktoś pyta o rekrutacje tam zostali sami tacy co głęboko wchodzą w tyłek za nocki i soboty to jeszcze językami wchodzą (usunięte przez administratora) i w większości to szmaciarze tam robią

Magdalena

@zzz jakie stanowisko odpowiadałoby ci najbardziej w firmie Vermeiren? Myślisz o stanowiskach pierwszego szczebla czy może poszukujesz pracy przeznaczonej dla specjalistów? Jeśli określisz swoje preferencje, z pewnością innym użytkownikom będzie łatwiej ci odpowiedzieć. @Masakra, czy możesz w sposób bardziej merytoryczny przedstawić swoją opinie na temat Vermeiren? To ważne, aby na forum pojawiały się tylko prawdziwe i rzetelne wypowiedzi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Vermeiren? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Zażenowany

Wszyscy narzekają na kierownika ,renate i kolegów A sami zachowują się jak z buszu niszczą wszystko ....poprzyjmowalo się chołoty nie wiadomo z skąd sraja na deski K zamiast do muszli i nawet nie wiedzą do czego służy papier toaletowy A domagają się kasy za co ....że w toaletach fajki palą

xxx

Ten pseudo zakład co jakiś czas potrzebuje pracowników jak mają większe zamówienie a potem dziękują za prace a w dodatku spawacz zarabia tyle co sprzątaczka jaja sobie robią z ludzi nie polecam nawet wrogowi sam się zwolniłem po kilku latach

Y sex 69

Kpina patologia i idiokracja w tej firmie

xxx

Pan z cnc jest po prostu chory psychicznie to furiat taki sam robił kiedyś na giętarce

Will

Klechostwo i Dziadostwo !

Witold

Idealnych firm nie ma ale po lekturze opinii widzę, ze sami robicie sobie piekiełko w firmie. Myślę o aplikowanie i zastanawiam się!!

rehapol

M.S.M.M "Firma" to przede wszystkim PRACOWNICY ,bo kto ją tworzy jak nie oni? Wasz regulamin,w FAQ PUNKT 9 cyt. " Dobra opinia to taka, która pomoże naszym użytkownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu się. Zarówno w przypadku opinii pozytywnej, jak i negatywnej, powinieneś/winnaś zawrzeć w niej jak najwięcej konkretnych uwag odnośnie firmy, które według Ciebie mogą pomóc w podjęciu takiej decyzji. Napisz o warunkach zatrudnienia, płacy, atmosferze w pracy, czy nawet o takich detalach jak przerwy, wyjścia na papierosa czy pakietach socjalnych" Mamy kierownika,liderów ,szkoda że NIE stoją oni za wszystkimi pracownikami tylko za wybranymi co potrafią bardzo dobrze manipulować, resztę mają w (usunięte przez administratora) Co do wyjścia na papierosa nie wstyd FIRMIE że ludzie palą za zakładem przy głównej drodze, w przedszkolu jesteśmy że trzeba się ukrywać??

Bardzo Ciasny

Syf,kiła i mogiła

CIASNY

Zakład jest jak tani hotel robotniczy na ścianach tapety a na stole kaszanka bałagan nie polecam

M.S.M.M

Proszę aby na tym forum dodawać informacje dotyczące firmy a nie ich pracowników.

Leon

Drogie Panie, to nie jest miejsce na osobiste animozje dotyczące wyjazdów, nie podoba się to proszę nie jeździć a czas i energię spożytkować na sprzątanie kościoła. Na tym forum rozmawia się o warunkach pracy, zarobkach, etc... nie o dobrowolnych wyjazdach lub innych formach spędzania prywatnego czasu!

DROGIE PANIE ,,MARIO I ŁUCJO,, PEWNIE WY ZROWO SIE ZABAWIAŁYŚCIE I TERAZ MACIE O CZYM PISAC BRAWO DROGIE PANIE JA TAM BYLAM I NIC NIE WIDZIALAM OPRUCZ PIEKNYCH WIDOKÓW A I PEWNIE MARIE I ŁUCJE KTORE PIŁY I ZABAWIALY SIE Z FACETAMI MOZE OPISZECIE DROGIE PANIE JAK BYŁO .......

Maria

Łucja ma rację krew tam się mniejsza na wycieczkach jak w piekarni ciasto na chleb ,niektóre osoby nawet nie wychodzą z pokoi tylko piją i bz....się ,już w autokarach pokazują kto z kim i piją i romansują a faktu dokonują w hotelu a później opowiadają jak toswietnie było na wycieczce oj żeby ktoś nagrał filmik i zaprosił na film połówki pan i panów .Ja tam jadę abym zwiedziła coś a nie pić i inne rzeczy robić a później udawać kochającą żonę gdzie sumienie gdzieś oczy spojrzeć mężowi lub zoniewstyd panie i M

Maria

Żeby zobaczyły drugie polowki co ich połówki tam wyprawiają podostawali by zawałów na miejscu ten rok jest niedoopisania

@Maria

,,,MARIA,,,A TY PO CO TAM POJECHALAS IDIOTKO ZEBY OBSERWOWAC LUDZI CZY SIE BAWIĆ A JAK WYSTAWIASZ OPINIE TO MIEJ ODWAGĘ SIE PODPISAC SZUJO

Maria

Mało tego szkoda pieniędzy firmy na wycieczki integracyjne co tam się wyrabia to pisał się Boże .i nie dziwny się naszej opinii panie są straszne to co zobaczyłam tego roku to jest szok

Maria

Firma długo bedoca w naszym powiecie ale czy jest tak kolorowo?

Zostaw merytoryczną opinię o Vermeiren - Trzebnica

• Jak się pracuje w Vermeiren?

Zobacz opinie na temat firmy Vermeiren tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vermeiren?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vermeiren