Opinie o Vermeiren w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vermeiren. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vermeiren o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vermeiren w Trzebnica

Renata

Panie i panowie zapamiętajcie to sobie - kolejne dni będą trudniejsze lub bardziej trudniejsze. Jesteśmy najlepsi i przetrwają najlepsi - musicie zaangażować się na 200%,nikt nie może odpuścić - nie narzekamy,nie marudzimy,nie zadzieramy nosa w innym razie będzie po premii lub soboty do odwołania.

vermer
@Renata

dobre hahha ... czy to jest cytat z jakiegoś zebrania?... z tego co widać najlepsi są ci co firmę ,( powiem ładnie) w balona robią :) i oni przetrwają :) ...... najgorsze jest to ,że takie OSOBY … decydują o tym, czy nowy pracownik dostanie zatrudnienie, kierownik i dyrekcja nie widzą i nie mają pojęcia co się dzieje na hali, sugerują się tylko opinią osób(od lat pracujących) które pół dnia siedzą na tyłku, udają że ciężko pracują (pracownicy którzy robią tam długo wypracowali sobie już swój system pracy, (to kiedy pracować i ile im się chce, najlepiej dla siebie, żeby się nie przepracować. )Jeżeli przychodzi (nowy) już ma z góry powiedziane, że ma robić tak jak oni…. po to aby nie pokazać że ktoś NOWY zrobi więcej od tego co pracuje kilkanaście lat .CO do dyrekcji ,jeżeli chcecie mieć opinię na temat pracy , zachowania,wydajności jak to mówicie, danej osoby (zanim kogoś zwolnicie) , to popytajcie troszkę nie liderów i swoich ludzi tylko swoich pracowników ,takich zwykłych pracowników których opinie przeważnie macie głęboko w ….. .Zamontowaliście kamery od jakiegoś czasu na firmie bo ktoś coś sobie zabrał… nie wnikam… trzeba było to wcześniej zrobić na tych waszych super pracowników , szczęki by wam opadły za co im płacicie.

obserwator
@Renata

heloł o jakich premiach Ty piszesz..?chyba dla kierownictwa...Soboty sobotami bez nich można sobie poradzić ale najlepsze jest to że kierownik chce zwalniać tych co nie wyrabiają normy...Może Dyrekcja by się tym zainteresowała,o ile pracownicy mają jeszcze jakieś znaczenie w tej firmie.

Zvk
@obserwator

Normy bezpieczeństwa i kultury nie wyrabia Krystian który zastraszającym tempie robi wszystkoby wymuszać kablowania i inne aspekty złej atmosfery co prowadzi do niczego brak podejścia wiedzy i doświadczenia a coś zapytać oj tam....

JakTen
@obserwator

Taki ma zamiar tylko przykro bo ludzi brakuje i mimo że jest kurs to ludzie spawają bez uprawnień co za tym idzie za przyzwoleniem Krystiana odpowiedzialnego za tą sferę jednak nie wiem czy to jest efekt tego że co nie wymyśli tak ma być tylko czy zgodnie z tym co jest w umowie a do tego jeszcze kwestia wolnego za krew są dwa dni On mówi jeden a jak przyjdziesz i coś się stanie to kto Ci kazał ....

Farmer

Praca w tym zakładanie to jedna wielka pomyłka! Zero premii! Atmosfera pracy jest dobra jak przynosisz wódeczkę do pracy!! Dużo osób to panowie przed 50! Nie wspomnę o tym ze pracownicy są traktowani z góry! Jeden pracownik może trzymać nogi na stole i ręce za głowa i nikt z tego sobie nic nie robi! Nie wspomnę nic o przełożonych bo to temat rzeka !

@Farmer

Wszędzie trzeba pracować ludzi nie musisz lubić. Praca jak każda jak robisz swoje nikt się nie czepia a jak poszles tam sobie posiedzieć w toalecie i popalić fajki to juz nic na to nie poradzę .pracuje tam i nie narzekam jedno co mnie wkurza to palacze w toaletach i brudasy którzy wody nie spuszczają tylko współczuć pani sprzątającej która co dziennie musi sprzątać ten syf i to będzie na tyle .a prace w tej firmie polecam

Paciuk smierdziel
@Farmer

Żenada, karierę można zrobić jedynie od dupy strony trzeba dobrze smarować, ????????

Ted
@Paciuk smierdziel

To nie tak .... Znaczy pewnie tak poprzez palec u tyłka do kablowania No Paciuk jego Wąsik i jeszcze kilku asów Od wynoszenia towaru co nie Rumuni ...Sztywny tylko czeka na relacje do ucha można można.Jedno co dobre Kalina nie lubi tych co nadają tylko co to zmienia Sami kabluja żeby od Siebie odsunąć pewne złe nawyki ...

Bulwersowany

Hej buraki ze ślusarni nie macie w domach toalet nadal sracie za stodołą !!!!! To co dzieje się tutaj w toaletach to masakra ... papier porozucany pełno popiołu po papierosach nawet ślady po budach na muszli Zasrane nawet wody nie spuszczają. Panie sprzątające szacun dla was ze musicie sprzątać po tych burakach .

Zarobek

Chciałbym się dowiedzieć ile można zarobić w firmie jako spawacz. Pozdrawiam ????

Spejson
@Zarobek

Zarobisz połowę pensji normalnego spawacza w normalnej firmie. Bez sobót licz na 2400 na rękę

@Spejson

Średnio 2800 bez sobót na rękę

Spejson

Czyli urosło od momentu mojego odejścia. Ile aktualnie na godzinę?

Dyrektor
@Spejson

20,10 zł brutto

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Vermeiren? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

M. Pisk...

Pracowałem w tym zakładzie, z tym co ponoć pije pracownikiem. Spoko gość, nie zauważyłem żeby pił, a pracowaliśmy obok siebie. Za moich czasów trochę się dorobiłem na wózkach, które były na wyciągnięcie ręki. A ochrona to śmiech na sali. Teraz jestem prawdziwym spawaczem i zarabiam, nie muszę "dorabiać".

Krysia

Pracują tam kobiety? jak wygląda praca w zakładzie i czy są wynagrodzenia

Ciekawa

Czy na produkcji jest wiele kobiet? Jakiego typu prace wykonują?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ta opinia zniknie

Jak tu jest jednych potrafią wywalić za picie a drugich trzymają. Bo nie latają o podwyžke i robią wiěcej. Na kacu spawacz spawa, w czasie przerwy łyknie ćwiare i jest ok. Wszyscy wiedzą o tym nawet biuro ale co tam. Zgłaszane było do kiera G. K ale on siě tylko zašmiał, jak brygadzisa miał upomnienie za alkohol to juž mówi za siebie.

Eryk

Firma dobrze oceniana, ciągle rozwijająca swój asortyment. Praca tu jest dla ambitnych ludzi.

Ambitny
@Eryk

Co Ty piszesz za głupoty!?Jakich ambitnych?Ambitni właśnie stracili nadzieję w sens pracy.Im bardziej sie starasz tym bardziej cię wykorzystują i gnoją.A nieroby,donosiciele,znajomi kierownictwa spijaja smietankę.Dla ambitnych nie polecam tutaj pracy. Zapomnij o awansie czy docenieniu.Chyba ze nalezysz do rodziny pseudokoscielnej lub masz doswiadczenie w donoszeniu.W skrócie,jeżeli jesteś człowiekiem bez zasad,kłamiącym na potegę ,patrzącym tylko na własne korzyści i masz gdzieś przykazania Boze,to gorąco polecam.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Vermeiren?

Reh

Tak, korone dostaniesz w nagrodę. Jakie nagrody?! Dziwne pytanie.

SOS

Tak. Możesz w nagrodę przyjść w sobotę

Megi

Witam czy ktoś wie czy potrzebują teraz kobiet do pracy w reha polu w trzebnicy?

Jasiu
@Megi

To nie reha pol tylko Vermeiren

Megi
@Jasiu

No i co z tego każdy wie o co chodzi ,są jakieś przyjęcia teraz ?

Dorota
@Megi

Wszystko wskazuje na to, że w Vermeiren aktualnie nie ma przyjęć. Nigdzie nie znalazłam nawet wzmianki na temat ewentualnych naborów. Ale zawsze możesz przecież do nich napisać i po prostu o to zapytać: https://www.vermeiren.pl/web/web.nsf/contacts.xsp?CountryPLPLProductGroupBranchTrzebnica Powiesz mi, jak już coś postanowisz w tej kwestii?

Mały

Praca dla tych co chca dobić do emerytury i dla rolników ktorzy maja pole. Pełno przydupasów i podpierdalaczy z paciukiem na czele. Smieszne zarobki i tragiczne warunki.

Zainteresowana

Ponoć są potrzebne osoby na montaż moje pytania: jakie są warunki przyjęcia? Od kiedy? Godziny pracy? Jaka stawka? Jaki rodzaj umowy? Czy cv można wysłać mailem (jaki) ?

Albin56
@Zainteresowana

Przychodzisz do firmy zglaszasz sie do pani Marty i tyle weź że sobą CV

Czy Vermeiren oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kadry

Firma Vermeiren oferuje swoim pracownikom umowę na okres próbny, następne są umową na czas określony, a kolejna umową na stałe. Umowy za zlecenie jak są to dotyczą tylko pracowników w tak zwanym sezonie czerwiec-wrzesień.

Ktoś coś

Zanim dostaniesz tą umowę na stałe to możesz przepracować rok albo i dwa i dopiero wtedy może taka umowę dostaniesz. Przedłużają umowy ale nie lubią dawać umowy na czas nieokreślony. Oczywiście dostaniesz nową umowę jak będziesz robił wszystko to co każe robić psełdo lider że swoją grzyweczką i wielkim bandziochem zwany Blachą. Jak będziesz robić co on ci każe to będzie wszystko dobrze w nie będzie nikomu na Ciebie donosił.

Anzelm

Zawsze możecie zmienić pracę jeśli praca w dobrym miejscu nie odpowiada.

bobko
@Anzelm

Ty na pewno jesteś rolnik lub taki gostek który będzie siedział do emerytury i zawijał sreberka. Dopasowana praca jest właśnie dla rolników ,pierwsza i jedyna zmiana,kiedy trzeba czy żniwa czy tam orka wezmę chorobowe i interes się kręci. Ciekawe co zrobi zarząd jak parę dni temu kierownik (usunięte przez administratora)złapał na stanowisku trzy osoby jak piły alkohol na spawalni,wiem że kazał im iść do domu,a dalej to poczekamy,pewnie będzie upomnienie bo nie ma komu spawać rowerków. Czekamy na werdykt bo za alkohol nie jeden wyleciał i za pierdół.

Dorota
@Anzelm

A jak wygląda w firmie Vermeiren poziom wynagrodzeń? Dobrze się zarabia? I czy są jakieś premie?

Łat!
@Anzelm

Praca w dobrym miejcu? Co przez to rozumiesz, chyba jesteś tam dobrze ustawiony, skoro dla ciebie jest to "dobra praca" żałosne.

śmiech na sali
@Dorota

Zarobki w vermeiren są żałosne. 2100-2200 na rękę dla wykwalifikowanego pracownika to ŻENEDA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ. Jak im k... nie wstyd jak przychodzi waflel na umowę zlecenie i bierze 14,70/godz. co daje na 2470!!! n kasach w biedronkach i lidlach mają powyżej 3 tys/mc; nie polecam a wręcz odradzam pracy w tym kołchozie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Vermeiren?

Amor

Każdy ma na Ciebie (usunięte przez administratora)od kaliny,krystka po przez brygadzistów. Musisz sam sobie radzić ze wszystkim

Pp

Czytasz forum? Chyba czysto i jasno napisane że atmosfera jest do (usunięte przez administratora)

Nie

Nie wygląda :-(( wcale.

anna

Blacha nadaję się do mieszania pasz dla trzody on coś wie na ten temat w dodatku (usunięte przez administratora) krzeseł 9042 ukradł tyle że połowa kaszyc ma na ogrodach dla czego tego młota nikt nie kontroluje ten esperal mu nie tylko popsuł (usunięte przez administratora) ale głowę też

Kalina
@anna

Blacha i ta jego grzyweczka hmmmm.. Buraczycho pełną gębą

Czarek

Firma jest ok choć może nie wszystko jest idealne ale w sumie można polecać tu pracę!

Tasio

Praca w coraz gorszych warunkach (psychicznych). Kierownik Krystian G. to osoba niekompetentna, nie robiąca nic było lepiej. - Jest coraz gorzej. (usunięte przez administratora) zastraszanie dwojgiem swoich ulubieńców. (Szwagier i jego kierowca) Osoby te mają ciche przyzwolenie na wszystko. Obrażanie, groźby, wyśmiewanie. (W szczególności K.B. )Chodzą tylko do biura i mówią co i kto. Nie bez powodu kierownik chciał zabrać nadzory innym osobom żeby przysłowiowe 500+ wpadło jego kolegom. Jakaś premia musi być. Nie polecam nikomu przyjmować się do tej firmy, gdy połową ślusarni rządzi wyżej wymieniony Pan. Chodzi napompowany, nadęty że aż słoma z butów wystaje. Ludzi traktuje z góry, jakby był kimś z wyższych sfer. Zero szacunku.

Kłaku

Stać firmę na taką imprezę pokazową,zamiast ludziom dać premie chociaż raz na pięć lat :(( Znajomy rozwoził gości po hotelach,musiał jeszcze posprzątać po pijakach bo ktoś się zrzygał.

Zostaw merytoryczną opinię o Vermeiren - Trzebnica

• Jak się pracuje w Vermeiren?

Zobacz opinie na temat firmy Vermeiren tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vermeiren?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vermeiren