Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Dolaris

No i co panie kg? Fabryczka przestała dawać pieniążki ? Oooo..... tak mi przykro.. :( Łęg spalony, musi pan znaleźć inne miejsce. Bo długi jakoś trzeba zwrócić, no nie ? Pospiesz się Krzysztof, pospiesz, Bo już pora

fan
@Dolaris

A co się stało w Łegu?

Dolaris
@fan

Powiem tak: produkcja przestała być możliwa.

Ramzes
@Dolaris

A Kajtuś zakończył karierę kierownicy ... Uuu jak szkoda

NN
@Ramzes

Co się stało? To prawda? Czy tylko chcecie łączyć dziecko z brudami ojca?

MocnoWkurzony
@NN

Po prostu - kasa się skończyła, ta legalna (mniej) i ta nielegalna (tej więcej). I nie ma kasy na fanaberie młodego Gawronka.

Buc

Wnioski są takie ci po. Dajesz pani znać kiedy ciekawski będzie na lewo pracował, frajeze

sfajdany ptak
@Buc

Gawron przyjacielu podpowiedz mi prosze tak z czystej ciekawosci jaką firme znowu (usunięte przez administratora)? przepraszam!! no (usunięte przez administratora) ze mnie z kim nawiązałeś wspólpracę:)?

wnioski

Skynamo Aerospace przejęło 80% pracowników firmy Infoster, celem przeprowadzania przekrętów na atrapie maszyny latającej Raptor. Głównodowodzącym na nowej bazie w Wojniczu została osoba z Infosteru. Jest to facet bez kompetencji, o opinii wśród pracowników złej, robi folwark zwierzęcy z firmy, teraz tylko pytanie, czy ktoś w tym Skynamo interesuje się jakich ludzi ma na stanowiskach albo pozostawia to na własny żywioł? Jedno jest pewne - podział Infosteru na dwie bazy spowoduje powstanie wewnętrznych spięć i w rezultacie odpływ pracowników do konkurencji.

Kamil
@wnioski

czyżby pan Sikora? bo po opisie jedyna osoba która mi przychodzi do głowy :>

Gniot
@wnioski

Skynamo nie otrzyma w porę dotacji, już są zaległości w wypłatach. 2 wypłaty. A nie dostanie dotacji z racji zablokowanego konta. Takie chodzą słuchy

wnioski
@Gniot

Czyli Skynamo nadal funkcjonuje? Dalej odgrywają tą ściemę? Jakim cudem tyle czasu ludzie dają się na to nabierać?

Wiedzący

Nie. Z tego co mi wiadomo, nie ma skynamo. Koniec. Szlus. I kropka

Windykacja na koszt dłużnika

Zajmiemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817

Głodny
@Windykacja na koszt dłużnika

A nieoficjalną część wynagrodzenia też można odzyskać?

Windykacja na koszt dłużnika
@Głodny

@Głodny Jeśli nie posiadają Państwo żadnego dokumentu stwierdzającego tą wierzytelność, to niestety nie.

Wiedzący
@Windykacja na koszt dłużnika

A nieprawda :) Można, i to skutecznie. tyle tylko, że trzeba zgłosić zabór mienia na policję, albo skłonienie do niewłaściwego rozporządzenia swoim mieniem

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Paulina

Gawron friend bardzo podkreślasz to że praca w Infosterze jest pracą za darmo a ja nadal informuję że firma Infoster prowadzi rekrutacje o czym jest napisane na stronie www. Nie jest możliwe takie prowadzenie firmy aby pracownicy pracowali za darmo. Gdyby tak było to firma Infoster już by nie istniała a istnieje i nadal prowadzi rekrutacje i pisze o bardzo wysokich wynagrodzeniach.

Mr dark
@Paulina

To się tam zatrudnij i przekonaj. Wszyscy tutaj piszą prawdę o tej firmie. Nikt nie ściemnia. Po za tym jak osoba z zewnątrz może cokolwiek wiedzieć o Infosterze.

infoster
@Paulina

"Ona" dużo wie bo nie jest z zewnątrz. To po prostu K.G., a nie Paulina.

infoster
@Paulina

"Ona dużo wie, bo nie jest z zewnątrz. To po prostu K.G.

wesoły czuczeń
@infoster

Taa bo akurat KG ma czas na takie rzeczy jak wypisywanie tekstów na goworku. To poważny biznesmen prowadzący bodajże 15 firm, który dodatkowo jeszcze musi się martwić, skąd wziąć ludzi do prac społecznych, ukraińcy już chyba spasowali - może z więzień by pracowników sobie pozyskał w ramach resocjalizacji mogliby popracować trochę dla Gawrona

Sowizdrzal
@Paulina

To ja wyjaśnię. Wystarczy, aby długi spółki były większe niż jej majątek (a tak właśnie jest), aby nie można było przeprowadzić jej upadłości... właśnie z uwagi na brak środków na jej przeprowadzenie. No a zobowiązania może podejmować dalej... tak to właśnie funkcjonuje w tym przypadku... więc... dowiedz się nieco więcej, a potem przedstawiaj błyskotliwe wnioski... i nie wprowadzaj ludzi w błąd... Pozdrawiam.

eee
@Sowizdrzal

Brak regulacji prawnych w tym zakresie, dlatego tacy pracodawcy z takim długiem mogą sobie bezkarnie pozwolić na taką działalność jak pan Gawron. Należy jak najszybciej sporządzić odpowiednie regulacje prawne, w przypadku takiego zadłużenia państwo powinno na przykład przeprowadzić pod nadzorem kuratora komisyjne spalenie bądź wysadzenie w powietrze takiego zakładu pracy jak Infoster

Wojtek
@wesoły czuczeń

Więźniowie już byli ;) Pracowałem tam w latach 2009/2010 na Pogórskiej Woli i Do Huty. Pracowali osadzeni z zakładu karnego w Mościcach. Ale nie płacił im to przestali :)

kosmita
@wesoły czuczeń

gawron obecnie kroki swojej pionierskiej działalnosci kieruje w strone planety Mars chyba tylko tam nie znają jeszcze tego oszusta

znam_go_od10lat

Black bird czyta te wasze opinie i leje ze smiechu, bo ten gosc od 15 lat robi to samo. Te wasze madralinskie komentarze w buty sobie wsadzcie. Robił, robi i bedzie robil tak dalej. On z tego zyje i ma 30 lat doswiadczenia w manipulowaniu ludzmi. Darujcie sobie te zalosne porady, bo tylko dajcie mu rozrywke :) A co do dotacji to jest expertem w skali ue. Jakis nielotem sie podniecacie co kazdy wiedzial ze to kolejny sposob BB na przetrwanie 2 lat, a przegladnijcie historie, tam sie lepsze rzeczy z dotacjami odwalaly. Ten kraj jest chory.

@znam_go_od10lat

to tylko amatorzy sie daja nabierac,w przypadku tego nielota tak jak zwykle idzie o dotacje gawron wie o tym

@znam_go_od10lat

Proszę o podanie namiarów na te historie z dotacjami, celem dokładnego przeglądnięcia i polewki

seba
@znam_go_od10lat

Piszesz że on z tego żyje ale w takim razie powiedz mi z czego on będzie emeryturę miał na starość? Z czego będzie wtedy żył? Pomyślałeś o tym? Nie da się tak żyć jak on.

Obiwan
@znam_go_od10lat

Tylko ja mam więcej doświadczenia. Więc zapraszam na Sherman partners. Infoster 2 Zapraszam do lektury

Bilbo

"Prezesi" w firmach tego właściciela to penery brane z łapanki

marysia
@Bilbo

Czy ktoś wie może z jakiej spółki ostatnio wyje..ali darka wodza wybitnego managera z chobrzan?

Bilbo
@marysia

Spółka to Eko-Instal, przed wywaleniem odebrał nagrodę

Kamil

Pani Paulina w kółko się wypowiada bo nie dowierza że firma może NIE PŁACIĆ wynagrodzeń :> Lub płacić w ratach etc. A tym co się zwolnili już wogóle. Do dziś czekam na kilka swoich TYSIĘCY :>

Wierzący

4 grzech wołający o pomstę do Nieba - Zatrzymanie Zapłaty Sługom I Najemnikom, czyli w tłumaczenie na polski niepłacenie pensji w terminie lub niepłacenie jej wcale. Pismo Święte przestrzega przed wszelką nieuczciwością względem pracowników. Skarga uciskanego pracownika również woła do Boga o ukaranie nieuczciwości. Bóg jest szczególnie wrażliwy na ludzką biedę, spowodowaną przez innego człowieka. Stąd zatrudniający robotników muszą pamiętać nie tylko, by dać godziwą zapłatę swoim pracownikom, ale także mają ją dać w terminie. Nie mogą odwlekać uzgodnionego wcześniej wspólnie czasu zapłaty. Ostatni z grzechów wołających o pomstę do nieba odnosi się właśnie do kwestii społecznych związanych z pracą. Niesprawiedliwe, niegodne traktowanie pracownika, to sytuacja, która porusza „niebo” a Bóg reaguje na tę krzywdę: „Nie będziesz niesprawiedliwie gnębił najemnika ubogiego i nędznego, (…). Tegoż dnia oddasz mu zapłatę, nie pozwolisz zajść nad nią słońcu, gdyż jest on biedny i całym sercem jej pragnie; by nie wzywał Pana przeciw tobie” (Pwt 24,14-15) „Oto woła zapłata robotników, żniwiarzy pól waszych, którą zatrzymaliście, a krzyk ich doszedł do uszu Pana Zastępów” (Jk 5, 4) Sprawiedliwa zapłata jest podstawowym sposobem realizowania zasady sprawiedliwości społecznej Kościół stale reaguje na krzywdę pracownika zwracając uwagę na jego godność. Dlatego też nazywa grzechem wołającym o pomstę do nieba przedmiotowe traktowanie pracowników, zaniżanie i niewypłacanie pensji, ale też korupcję, łapownictwo, pranie brudnych pieniędzy. Przez tyle lat robił krzywdę innym ludziom, miejmy nadzieję że w niedługim czasie poczuje gniew Boga.

zbych
@Wierzący

Gawron zrobił Ci pranie mózgu - Ty naprawdę w to wierzysz, że Bóg mu dopi#$doli? Co za naiwność, przecież właśnie tacy jak KG mają się na tym świecie najlepiej.

Wierzący
@zbych

Wiara czyni cuda.

Paulina

Zapraszam do nowych wpisów w tym wątku osoby obecnie związane z firmą Infoster Projekt! Chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące pracy w tej firmie, kwestie aktualnych postępów tego pracodawcy będą w tym wątku bardzo istotne dla innych użytkowników. Proszę Was o rzetelne oraz kulturalne wpisy!

Paulina

Proszę Was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie opinie związane z pracą w firmie Infoster Projekt. Z miłą chęcią poznamy najnowsze wieści dotyczące obecnego rozwoju tego pracodawcy, kwestie dotyczące benefitów oraz warunków pracy także będą w tym wątku bardzo istotne. Przypominam wam również by przestrzegać regulamin serwisu gowork, gdyż komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administratora!

Grzegorz

Czy możne ktoś rozjaśnić o co chodzi?

zatroskany

Boję się, czy Skynamo Aerospace przetrwa, od dawna na ich facebooku nie ma żadnych wpisów, nie wiadomo też, co się dzieje z prezesem Czapkiewiczem no i czy są jakieś postępy w pracach nad powietrznym ścigaczem? Mocno kibicuję temu projektowi ale na razie jest cisza.

@zatroskany

Co dobrego widzisz w tym projekcie?

gawron friend
@zatroskany

na projekty w skynamo gawron poprzez pośredników pobrał ile sie dało i o to chodziło a kogo obchodzi reszta? długi zaległości itd?to dla gawrona stan normalny

@gawron friend

Na garbie tyrających pracowników firm Biprozat i Infoster (o Sherman Partners nie wspomnę, bo tam pewnie inne przekręty się działy) zbudował Gawron atrapę pojazdu latającego, która miała posłużyć jako podstawa do wyłudzenia pieniędzy. Gdzieś tam w tle na facebooku stworzył całą fikcyją opowieść o tym jaka to wspaniała maszyna powstaje, dodatkowo dał ogłoszenia po całej Polsce że Skynamo Aerospace zatrudni specjalistę z tytułem doktora nauk technicznych, poza tym w internecie (i w KRS - sic!) działalość Skynamo Aerospace opisał jako "Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn" i myślał że inwestorów na to wszystko złapie. Ha, ha ,ha!!! Miałeś rację, on jednak jest psychiczny.

@gawron friend

Acha zapomniałem dodać o odrestaurowanej jednej ścianie stodoły w Wojniczu. która była potrzebna do zdjęcia z napisem "siedziba"

Madmax
@zatroskany

Prezes bez zmian, ma się dobrze i ciężko pracuje nad promocją projektuprojektu, projekt w fazie końcowej

Jacek
@Madmax

Projekt w fazie końcowej? Więc jednak to "coś" poleci? A w tym Skynamo pozostali jeszcze jacyś pracownicy - mechanicy, elektrycy, automatycy, czy pozostał tam tylko prezes aby brać dotacje?

Tymoteusz

Czy możecie wyjaśnić o co chodzi?

NN

Z wpisu w cytowanej KW nie wynika, aby czynność prawna została unieważniona tylko uznana za bezskuteczną. Ma to znaczenie jedynie dla wierzyciela który złożył pozew i wygrał. Tylko on może odzyskać pieniądze z komorniczej sprzedaży nieruchomości w Pogórskiej Woli. Skargo pauliańskiej nie można już złożyć gdyż upłynął okres 5 lat od zbycia tej nieruchomości przez Stypkę. Gdyby umowa została unieważniona orzeczenie byłoby skuteczne wobec każdego wierzyciela. W tym przypadku tak nie jest, a szkoda.

ABW

Ważna informacja dla wszystkich, którzy nie otrzymali wynagrodzenia w spółce Infoster Technologie sp. z o.o. Tarnowski sąd unieważnił umowę sprzedaży nieruchomości w Pogórskiej Woli 241 , tam gdzie mieszka Gawron i Stypka. Stypka , aby uniknąć odpowiedzialności finansowej jako prezes Infoster Technologie sprzedała tę nieruchomość bliskiej osobie. Przejrzyjcie księgę wieczystą TR1T 32350/7 i z tytułem wykonawczym idźcie do komornika Piaseckiego.

Mike
@ABW

Przecież można wnieść skargę paulianską za uchylenie się od odpowiedzialności finansowej prezesa.

magazynier
@ABW

stypka to oszust wysokiej klasy

gawron friend
@ABW

gawron ma jeszcze mieszkanie w tarnowie albo miał musze zadzwonic i zapytac gdzie przetrzymywał stypke i gdzie kiedyś gnieżdził sie wódz

Jerzy

Spadek Kajetana w klasyfikacjach z miejsca 10 na 14 z całą pewnością nie zaowocuje wypłatami zaległych pensji pracownikom. A tak nawiasem mówiąc - każdy kto dalej pracuje w spółkach Infoster Skynamo Aerospace i Sherman Partners łudząc się że coś dostanie jest idiotą. Na stronie Infosteru widziałem że jest jakiś nowy pracownik zaopatrzenia, dlaczego nie ostrzegliście go? A te pozostałe osoby zarządzające co tam figurują pewnie i tak się do żadnej pracy nie nadają dlatego nadal tam są.

magazynier
@Jerzy

Czy naprawde jest ktoś kto po zapoznaniu się z ta witryna podejmuje prace u złodzieja??? jesli tak to naprawde nie jest mi go żal

ABW

MIKE, już żaden wierzyciel, w tym byli pracownicy mający tytuł wykonawczy, nie musi wnosić do sądu skargi pauliańskiej. Orzeczenie jest prawomocne i z nieruchomości Stypki można prowadzić egzekucję jeśli nie zapłaci dobrowolnie.

lusia

Karting to nie formuła 3, a Kajetan ma dopiero 10 lat.

Edek

Czy Kajetan Gawron nadal bierze udział w wyścigach Formuły 3?

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.