Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

cc

drugi miesiąc szukają, zabrakło wolontariuszy ?

d

Poszukują również Koordynatora ds. zakupów.

s

Dlaczego ie możesz napisać z kim rozmawiałeś ?. Dodatkowa informacja: 20.06.2016r. godz. 9.30 Sąd Rejonowy w Tarnowie, sala 212, sprawa przeciwko K.G. i D.W. byłym prezesom spółki Infoster Projekt sp. z o.o. o niewypłacanie wynagrodzen.

@s

Nie ujawnia się danych osobowych na forach internetowych. Sam nie chciałbym, aby moje dane się tu znalazły, więc.... trzeba szanować takie rzeczy.

jhd
@Nowy

O jakich Ty danych osobowych mówisz....wejdź sobie na krs online tam masz prawie wszystkie dane osobowe kto był prezesem kto jest , i jakoś nie ma problemu heheh śmieszne

@Nowy

Nie chodziło o podanie imienia i nazwiska tylko o stanowisko: kadrowa, księgowa, wspólnik itp. Po prostu zdziwiło mnie, że nie rozmawiał z Tobą prezes. W tej spółce konstruktor – technolog to ważne stanowisko. Jeśli nadal masz wątpliwości czy podpisać umowę o prace przeczytaj wpisy w KRS 377687.

oszukany

Ja z kolei znam dwie osoby, którym Krzysztof G. po zakończeniu pracy powytaczał sprawy w sądzie. W obydwu przypadkach sąd oczywiście oddalił powództwo. Nie mniej miejcie to na uwadze rozpoczynając "współpracę" z Infosterem i wiedzcie z jakim typem "prezesa" możecie mieć do czynienia...

były pracownik 5 lat

Daruj sobie infoster, chyba że tak jak napisał kolega wyżej, jeżeli masz inne źródło dochodu to możesz spróbować zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć ale nie jest to stabilne zatrudnienie. Stabilnego zatrudnienia jeżeli masz już jakieś doświadczenie możesz szukać w ZMT Tarnów, zarówno szukają konstruktorów i technologów, powodzenia.

@były pracownik 5 lat

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Tego nie mogę napisać, ale nie z prezesem.

Witam. Dostałem propozycję pracy w tej firmie jako konstruktor - technolog. Co o tym sądzicie? Czy warto się angażować (w grę wchodzi relokacja z innego województwa)

@Nowy

Z kim rozmawiałeś o pracy ?

ksiadz proboszcz
@Nowy

A czy te opinie powyżej to nie wystarczy ??? Jak chcesz się nadziać i przeżyć przygodę życia w postaci braku pieniędzy za pracę, sądy, policja to bardzo chętnie polecam. http://tarnow.policja.gov.pl/pl/komunikaty/pokrzywdzeni-przez-infoster-projekt-sp-z-oo Resztę linków znajdziesz w powyższych wypowiedziach a jeśli nie to polecam wpisać w google hasło inforster projekt z dopiskami, brak pensji , gazeta krakowska , policja ....

oszukany
@Nowy

Nie warto. Chyba, że masz jednocześnie alternatywne źródło dochodu i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia.

@oszukany

Jestem doświadczonym inżynierem. Szukam stabilnego zatrudnienia - mam dość przygód - a komentarze na tej stronie, oraz artykuły prasowe jakie znalazłem nie wróżą dobrze. Jaka jest atmosfera wśród inżynierów? Jak traktują ich przełożeni? Jak traktuje ich prezes? Jakie jest podejście do człowieka jako wartości dla firmy?

serdeczny przyjaciel gawrona

a dlaczego jeb..a marysia wodzianka skasowała wpis??

KILLER

Nie wywlekać? jak ludzie nie wiedzą co robić..są bez kasy... JEDYNA FORMA PRZEKAZU !

maria

Tu się ebnij....:)

jasiu

to i tak chyba długo trzymał tego debila

jasiu

a tego idiote wodza gawron dawno wyje..ł?

kalafior
@jasiu

no ba chwile temu....

a

Kiedy pracowałam w Infoster Projekt sp. z o.o. wszystko można było zgłosić i od razu była odpowiedź.Prezesa wszyscy lubili i ogólnie było wiadomo, iż wynagrodzenia nie otrzymasz,brak wypłaty to olewanie ludzi, a to się nie zmieniło.

juk

Ja jestem zadowolony z pracy w Infosterze a odkad p.Tomasz Kanarek został Prezesem wszystko jest poukładane, nie olewa ludzi i firmy, jest na miejscu i mozna wszystko zglosic i od razu jest rozwiazanie i odpowiedz, ogolnie wiadomo co i jak,nie ucieka przed probklemami, ta zmiana to duzy plus dla firmy a ludzie go lubia

xxx

To w końcu produkują tu, czy modernizują maszyny. Bo to znaczna różnica w jakości i pewnie też znaczna różnica później w cenie produktu.

sfajdany ptak

Podziwiam jak sie taplacie w bagnie pt infoster a prezes oszustów który z wyłudzen oraz oszustw zrobił sobie sposób na zycie sie z was smieje a juz moje zaskoczenie budza ci którzy po przeglądnieciu opinii podejmuja tam prace.....

konstruktor

miałem do czynienia z Krzysztofem Flakiem, człowiek niezdecydowany,nie umie nic przekazać , kompletnie się nie zna na niczym, kombinator, dobrze że go zwolnili , jak przyszło do ustalania szczegółów to brał wolne,kłamał a w końcu kłamał że jedzie budować domy :)))a póżniej włóczył się po Tarnowie bo nikt go nie chciał zatrudnić, zgorzkniały, zakompleksiony typ,o niwyjsciowym wyglądzię, człowiek który zazdrości wszystkim a nic nie umie .

@konstruktor

Jak chcesz kogoś publicznie obrażać to przynajmniej posługuj się poprawną polszczyzną, bo twoja wypowiedź brzmi jak cytat z filmu Bareji: „ podobny zupełnie do nikogo” lub „zasadniczo, pobieżnie nazywamy ją Marysią”. Obrażanie ludzi, którzy odeszli z Infoster Projekt sp. z o.o. jest normą, albo pracownik był głupi, albo kradł, albo miał marny wygląd itp., a wszystko na zasadzie cenię innych według siebie. Wymieniasz cudze nazwisko pochwal się swoim, ułatwisz pracę Prokuraturze.

info

szkoda ze KF nie dodal do swoich opinii ze zostal zwolniony z Infoster bo sie poprostu nie sprawdzil i byly z nim problemy, stad te wywody i madrosci...czysta zawisc ludzka.

@info

został zwolniony ? znowu kłamiesz ! czego może zazdrościć?

pionek

Kanarek razem z teraźniejszym kierownikiem jednego z projektów pracowali w ZMT , z tego co wiem to jednego i drugiego zwolnili ... z różnych powodów , jednego za spędzanie miłych chwil w pracy,a drugiego za podjęcie samowolnej decyzji niewłaściwej za bańkę...

cg
@pionek

kurwiarz i kanciarz, porozumieją się z K.G.?

KF

Witam Zacząłem pracę w Infosterze miesiąc przed tym jak przyszedł D.Wódz zacząłem szukać drogi ucieczki gdy zorientowałem się z kim mam doczynienia (poczetek 2015), a odszedłem w połowie roku 2015 jak Wódz zaczynał już mieć dość zabaw z Gawronem bo nie mógł zrobić tego co chciał. Jest to portal, na którym powinno się polecić lub nie polecieć danej firmy a ja z całą powagą mogę powiedzieć, że SZCZERZE NIE POLECAM pracy w Infoster Projekt osobom, które mają już coś w swoim dorobku zawodowym. Wynagrodzenia za dwa ostatnie miesiące pracy nie otrzymałem do momentu aż nie postawiłem sprawy w taki sposób że jeśli mi nie zapłacą pewne osoby dowiedzą się o pewnych rzeczach (sprawa BAK). Naprawdę nie lubię się zniżać do takiego poziomu ale po tym zagraniu otrzymałem jedno wynagrodzenie i powiem szczerze że naprawdę się zdziwiłem, że odniosło to skutek pozytywny. Potem projekt BAK upadł więc straciłem swoją kartę przetargową a z nią nadzieję że odzyskam drugą część zaległości. Co do ludzi tam pracujących to powiem szczerze że są różni jak w każdej firmie ale udało mi się nawiązać klika sympatycznych znajomości. Pamiętam Tomasza Kanarka jako kierownika projektu bo był przyjmowany za mojej kadencji, a przez ostatnie 3 miesiące mojej pracy raportował do mnie. Pamiętam jak jeździł do tej Austrii gdzie się wykazał i powiem szczerze odwalił kawał dobrej roboty. Zastanawiam się tylko czym skusił do Gawron (Tomasz czy stanowisko dyrektora czy prezesa na chwilę jest warte zszargania sobie opinii. Z tego co wiem Tarnów jest małym miastem i wszyscy wszystko wiedzą. Zanim przyszedłeś, przyszły plotki o Twoich przewinieniach w poprzedniej pracy. Pamiętaj że Gawron będzie Cię trzymał tylko do momentu kiedy mu będziesz potrzebny lub Twoje nazwisko nie będzie kojarzone z różnymi przekrętami. Potem się Ciebie pozbędzie jak Wodza lub sam psychicznie nie wytrzymasz i odejdziesz, a opinia w Tarnowie jak wskazuje doświadczenie przychodzi szybciej niż dana osoba) P.S. Dlaczego piszę o tym że nie polecam Infoster osobom, które mają jakikolwiek dorobek zawodowy. Cóż w momencie gdy złożyłem wypowiedzenie i potem, gdy już rozstałem się z Infosterem, Gawron razem z D. Płaczkiem obdzwonili wszystkich moich byłych pracodawców i wypytywali o mnie użalając się nad tym jacy to oni są biedni bo ich zostawiam. Wiem że anonimowy po tym wpisie nie jestem ale mam nadzieje że moja opinia będzie w stanie skłonić więcej osób do refleksji zanim zrezygnuje z dotychczasowej pracy i przejdzie do Infostera. P.S.2. Według informacji jakie mam wszyscy, którzy liczą na to że otrzymają zaległe wynagrodzenie bo coś się ruszy mogą spokojnie dać sobie spokój. W trakcie wielu rozmów z Gawronem wszyło na jaw, że głaszcze on osoby które są mu akurat potrzebne, a jak nie są ma ich w głębokim poważaniu. Taki model zarządzania dający możliwość wyłudzenia ponad 1 000 000 PLN poprzez niepłacenie pracownikom za ich pracę. (Postępowanie TAG-RSD-92/15, 1Ds.832/15 tarnowskiej policji)

a
@KF

gdzie wcześniej pracował Kanarek ?

@KF

brałeś udział w modernizacji maszyn do produkcji cygar ?

wolontariusz

..Kanarek tam dostał kase

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.