Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

xxx

cieszy mnie to że ludzie z tej firmy uciekają jak najdalej:):) i to nie tylko zwykli pracownicy.(usunięte przez administratora)

antek

Ludzie najpierw pilnujcie sami siebie. Obrazacie kierownikow i dyrekcje a spojrzcie na wasze przerwy. (usunięte przez administratora)

xxx

3 wartościowych kierowników?? ciekawe którzy to:):):) rozbawiłeś mnie kolego i to bardzo:):)

ala

Pracuje już ponad 2 lata i nie dam powiedzieć złego słowa począwszy o kierownikach produkcji a skończywszy na panu Dyrektorze i panów Prezesów, ponieważ w tym zakładzie dba się o pracownków, czego przykładem są święta rodzinne i tak też jesteśmy my pracownicy traktowani jak jedna wielka rodzina. A ten kto sądzi inaczej to zawsze może zmienić pracę - TYLKO GDZIE........

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Jacek

bardzo lubie prace w aluronie bardzo dobrze zarabiam mnie sie tam bardzo podoba :) polecam

ASD
@Jacek

Cieszymy się bardzo Jacku !

Ronin
@Jacek

Agent Jacek...?

ciężka praca, kumoterstwo,nie polecam tej firmy. A "święte krowy" sa w tym zakładzie na porządku dziennym. Szczególnie ochrona środowiska w pręta leci.

zawiercianin_29

To ja wypowiem się o rekrutacji na stanowisko w biurze - Panowie wolą wziąć do siebie żółtka świeżo po studiach, płacić psie pieniądze i wymagać jak od doświadczonego pracownika, zamiast zapłacić nieco więcej za pracownika wykwalifikowanego. Nie dziwię się ani trochę że tak kiepsko tam się dzieje, skoro jest tam poligon doświadczalny dla świeżaków. Ale jak to w Zawierciu - (usunięte przez admininistratora)

m

panie(usunięte przez admininistratora) W naszym materialnym społeczenstwie zwieszenie zarobków nie uchronnie wiaże z awansem .A tak prawde mówiac przy prostych pracach fizycznych możliwosc innego rodzaju awansu nie istnieje ,chyba ze mowa a awansie poziomym,w naszym wypadku bedzie to przesuniecie z jednego konca hali na drugi.

jacek

co to znaczy wyzsze stanowisko dla ciebie?

student

a w tym całym aluronie jest możliwość awansu na wyższe stanowisko??bo jak zauważyłem to każdy zaczyna od najniższego pułapu.

lukas

a kierownik(usunięte przez admininistratora) spoko jakis jest czy nie bo mam isc tam do roboty za jakis czas do kierownika(usunięte przez admininistratora)?

lukas

agent czyli konfident:) (usunięte przez admininistratora). ale na poczatek ile idzie zarobic jak np brutto 1600 zl to chociaz z 1300 z jakas premia ??? dzieki za odpowiedz

łukasz

witam zlozylem cv do aluronu i mam pytanie napisze mi ktos prawde na poczatek ile w aluronie mozna zarobic netto z gory dzieki:)?

Aaa

Dawaj (usunięte przez admininistratora) jakies namiary to wszystko ci opowiem o lakierni. Ja tam pracuje i jest ok

Czytając ostatnie wypowiedzi przychodzi mi na myśl tylko jedno, że pisze to jedna i ta sama osoba.Jeśli się mylę to nie myślałem,że w tej firmie pracuje tyle durni i że z wdzięczności za pracę są w stanie wylizać nawet (usunięte przez admininistratora).Właśnie dzięki takim ludziom jak Wy są zaniżane warunki pracy , płacy w tej firmie i w całym kraju.Panie o pseudonimie "ktoś" nigdy nie podpadłem u (usunięte przez admininistratora), bo nie miałem o co a pracuję tutaj już trochę i u agenta też nie.A wiesz dlaczego, bo po prostu pracuję i nie opi...lam się.Boli mnie tylko jedno,że z roku na rok jest coraz gorzej w tej firmie i nie docenia się pracowników którzy naprawdę są tego warci,tylko przyjmuje się ludzi typu agent i innych jemu podobnych,nieproduktywnych nie znających się na robocie ,za którą są odpowiedzialni i na takich ludziach firma nie oszczędza.Ale Wy durnoty jesteście zadowoleni bo macie pracę i jesteście uradowani bo żyjecie myślą że inni zarabiają jeszcze mniej.

I tak codziennie? Przez 12 godzin, przez całą dniówkę się czai, węszy? To kim on jest, że ma takie hobby i no i jakby nie było uprawnienia.(usunięte przez admininistratora)

młody

Tak jest nieprzewidywalny,nie wiadomo kiedy jest i kiedy będzie, pracownicy się go boją bo rozlicza równo od sprzątaczki do kierownika.

Też słyszałem o tym Waszym agencje.Czy to prawda,że przyjeżdża codziennie do pracy 2 razy dziennie nieraz nawet w nocy?

edek

Cześć dzięki za odpowiedź, słyszałem że tam u was jest super załoga w lakierni nawet i kierownicy czy masz tam kogoś zaufanego z kim można pogadać a może nawet spotkać się poza zakładem No ale jeszcze jedno czy masz może wiedzę czy są u was na lakierni miejsca bo widzę że jesteś swój chłop więc ci powiem że pracuje tam dawna moja sympatia no i dobrze by było być bliżej, a może ty tam pracujesz i mógłbyś mi pomóc, oczywiście się odwdzięczę . Jeszcze słyszałem że jest tam jakiś super kierownik który jest za pracownikami wiesz kto to.

Cześć (usunięte przez admininistratora) poszukaj sobie czegoś innego,może nie znajdziesz lepiej płatnej ale przynajmniej w normalnej atmosferze.No chyba że koniecznie chcesz poznać prawdę, ale nie warto i zapewniam że będziesz niemiło zaskoczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.