Opinie o Aluron w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluron. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Aluron o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluron w Zawiercie

Czy w Aluron wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Robotnik
@Biurowiec

Jak miło. Nie ma to poklepywanie się nawzajem nie powiem po czym. Jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji.

Czy w Aluron wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

pracownik roku

Sytuacja jest taka: Są nagrody roczne oraz świąteczne, jednak w ostatnim BożoNarodzeniowym 2022 , część pracowników nie dostała nagród - decyzja Zarządu.

Robotnik
@pracownik roku

Nagrody?? Chyba dla kierownictwa i biura bo produkcja żadnych nagród nie dostaje. TAk samo jak podwyżki. Biuro podobno dostało podwyżkę jak trzeba, podstawy. Na Produkcji polecieli w *** i podnieśli dodatek za absencję.

Biurowiec
@Robotnik

1, to nie jest oficjalna stroan firmy, 2 podbno - nie iwesz apiszesz 3 biuroma tak samo dodatek za absencję tak jak produkcja 4 chyab jest kryzyszw gospodarce - nie widzsz że poo drugiej stronie drogi juz zamknęły sie dwie firmy ? jak by to powiedzieć - Smerfie - Maruda jesteś

Robol Nowy wpis
@Biurowiec

Podobno, bo w tej firmie każdy dodatkowy pieniądz to jedna wielka tajemnica - tylko nie mów innym bo też będą chcieć. Ileż razy to słyszałem od kierowników jak przychodziło co do czego. Albo premie, nikt tu żadnych premii nie dostaje. Sieją propagandę ale jak przychodzi grudzień to kierownicy z wywieszonymi ozorami biegną do biura po koperty. Zresztą z kim ja tu gadam, biuro w Aluronie to inny świat, zawsze odklejone i nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji. A dwa taki kryzys a kolejne maszyny kupowane.

Biurowiec Nowy wpis
@Robol

ROBOL..... rada jest prosta zawsze możesz poszukac na rynku innej ciekawej i pełnej "dodatkowych kopert" pracy wszak pełno tego w okolicy nieprawdaż? ps 1 w kopercei nie można przekazywać ukrytych gratyfikacji finansowych no bo to drastyczne naruszenie przepisów Karno-Skarbowych , nie iwem czy wiesz ale nawet od bona Sodexo płacisz podatek. Ps 2 o ile wiem to parcownicy biura są kilka razy w ciągu dnia na hali, magazynie, rampie, jasne te nieroby z biura... Ps 3 maszyny trzeba wymieniac bo technologia, bo stare maszyny już są coara bardziej kosztowene w serwisie itd. Pytanie: a wiesz kto nam płaci pensje?

Biurowiec Nowy wpis

Merytorycznie i zawodowo. Ps Pensje tym z biura i tym z produkcji płacą klienci . Więc skupmy się na jakości produktów i jakości serwisu przedsprzedażowego i posprzedażowego. Miłej drugiej zmiany !

Robotnik Nowy wpis
@Biurowiec

Wiecie, czy Aluron udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pracuję zdalnie

tak, Dostajesz laptopa , i malujesz n lakierni lelementy z domu, telefonem robisz potwierdzenie zlecenia, potem myszką przenosisz pomalowane elementy na magazyn, końcowy

magazynier
@pracuję zdalnie

ja myszką w komputerze kompletuję zlecenie, , układam na paletach, zabezpieczam przed uszkodzeniami, i zgłaszam do logistyki telefonem służbowym zapotrzebowanie na transport,,, i uruchamiam myszka widlaki i wydaję towar na rampę i telefonem otwieram bramę ... nastawiam budzik na telefonie aby rano mnie obudził. odpalam stoper aby sprawdzić ile potrwa załadunek

Nie dowierzam...

Widzę że za 99,9% komentarzy od ''pracowników'' odpowiadają ''boty''. Ładnie firma musiała posmarować za tę propagandę (stać ich finansowo i tym bardziej niemoralnie na taki ruch). Jeżeli te pełne miłości w miodzie skąpane komentarze są autentyczne to ja nie znam tam takich ludzi, nawet po tych z uchybieniami bym się nie spodziewał takiej wazeliny. Więc opcja jest jedyna że ktoś zarabia na tych kłamstwach na zlecenie tej firmy.

Iwona
@Nie dowierzam...

Ja też nie dowierzam, bo jedyne komentarze o jakie Ci może chodzić to pytania, a nie komentarze i nie zawierają żadnych faktów. A propos faktów to czy poza podejrzliwością ma tu ktoś trochę empatii, akurat, żeby napisać, jakie stawki ma konstruktor na UOP, nie b2b?

to nie jest oficjalny ALURON

a doczytaj chłopcze ... to nie jest oficjalny profil Aluron

to nie jest oficjalny ALURON

a doczytaj chłopcze ... to nie jest oficjalny profil Aluron

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Aluron? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Informator pl

To nie jest profil oficjalny firmy Napisz na rekrutacja@aluron.pl

Grażyna
@Informator pl

A mimo to, można prosić o odpowiedź czy to problem? Bo akurat na tego typu pytanie to nie każdy by tak chętnie bezpośrednio pisał. ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Radosław Terlecki

Czy w waszym zakładzie duże są normy do wyrobienia. No i jakie są kary za niewyrobienie takiej normy. Pracowałem w (usunięte przez administratora) w Sosnowcu. To za niewyrobienie normy było porostu zwolnienie z pracy po okresie próbnym. Jak to jest w Aluronie gdyż planuję złożyć CV.

@Radosław Terlecki

Nie ma kłopotu z normami,,, no chyba że się obijasz na papierosie

Iza
@Radosław Terlecki

Złożyłeś CV? Odezwali się do Ciebie? A może cały czas pracujesz, bo już minęło kilka miesięcy :) Daj znać!

Przestrzegam wszystkich -obiecują umowę o prace , pakit socjalny itp. jak podpiszesz umowe do za 2-3 dni dostaniesz lojalkę do podpisania, później szantaż albo przejdziesz na własną działalność albo dostaniesz wypowiedzenie, masz lojalke na 12 miesięcy więc zgadzasz się na działalność gspodarczą, Później dostajesz dalej lojalke wykluczającą Cię z całej branży nie tylko z konkurencji. Kolejny etap to obniżka wynagrodzenia - albo sie zgadzasz albo wypowiedzenie z pracy. Jak się zgodzisz to jest dalszy szantaż. Dyrektor zawsze wymusza decyzje na zasadzie, przyjeżdżasz do firmy i podpisujesz cyrografy albo dostajesz wypowiedzenie i wracasz pociągiem. Nie polecam nikomu w zakresie pracy jako handlowiec i obiektowiec.

@były pracownik

Potwierdzam powyższe słowa. Dość krótko pracowałem w Aluronie ale mam identyczne doświadczenia. Na początku czarowanie a później już po podjęciu decyzji cyrografy.

Ale to chyba mowa o pracownikach w biurze czy tam wyższego szczebla. Robol z produkcji takich problemów nie ma. Chociaż nie raz słyszy się od nowych pracowników, że w kadrach/przy rekrutacji co innego im powiedzieli a w rzeczywistości jeszcze jest inaczej.

tomtom

Potwierdzam Twoje doświadczenia. Uciekać i to daleko

Jaro

Ja dostałem kase na Taksówki

Koło

Nie polecam, a jak ktoś chce spróbować, to radzę odpalić dobre wino i zapomnieć o perspektywach

Tomtom
@Koło

Racja, odpuście sobie ich jako pracodawce

Bartek

Czy pracując u was jest duże ryzyko zarażenia się covidem-19

Kamil

@yo w jakim sensie ubogi polski?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Aluron?

yo

ubogi polski

Kazimierz
@yo

Byłeś może na rozmowie w Aluron? Jak ona przebiegała i jakie zarobki proponuje firma na start? Czy trzeba posiadać jakieś doświadczenie aby zostać tu zatrudnionym? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat!

qazdsnj
@Kazimierz

rozmowa przebiega tak, że obiecują ci fajną kasę i super atmosferę w dobrze działającej i rozwijającej się firmie. z tym, że kasy nigdy nie dostaniesz, atmosfera jest taka, że możesz opluć swojego kierownika w twarz (jeśli coś umiesz dobrze zrobić), a ten będzie latał za tobą żebyś się nie zwalniał. taka zrobiła się tam patologia, że nikt przy zdrowych zmysłach nie chce tam pracować. natomiast jeśli interesuje cię stanowisko biurowe, musisz się liczyć z tym, że w aluronie najważniejsze są znajomości, układy i układziki. więc zatrudnią cię, będziesz się starał i ciężko pracował, a prezes wstanie lewą nogą akurat w dniu kiedy kończy ci się umowa i bez jakiegokolwiek uprzedzenia po prostu z dnia na dzień ci jej nie przedłuży. ludzi z biura zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. chyba, że kogoś satysfakcjonuje taki argument jak - decyzja zarządu. prezesi myślą, że 6 zer na koncie czyni z nich bogów, a nie widzą jaki jest gnój i patologia u nich w firmie. takiego (usunięte przez administratora) jak w tej firmie to nie ma nawet w virtu. nie polecam z całego serca nawet największemu wrogowi żeby trafił pod skrzydła aluronu.

@qazdsnj

Zamówienia są realizowane, większych opóźnień nie ma, zlecenia są, kasa na konto wpływa. Więc co mają się przejmować, że gnój i patologia na produkcji. Chociaż i tak jest teraz lepiej niż kiedyś, odkąd nie ma dyrektora a Ukry miały więcej godności i uciekły tam gdzie lepiej płacą.

skjsla

Oni więcej zarabiają na okradaniu ludzi niż na tych profilach

@skjsla

Więc wypadałoby się w diabły zwolnić i iść gdzieś indziej. Ale najwidoczniej chyba ludziom nie jest tam tak źle, przynajmniej tym z najstarszym stażem. Bo jakoś dziwnie siedzą cicho a najbardziej narzekają Ci z najkrótszym stażem bądź z samego dołu.

Fhjlm

No właśnie ludzie się stamtąd zwalniają i nowi nie chcą przychodzić. Wszystko się potwierdza. Starych pracowników jest już garstka. Każdy ma rodzine czy inne zobowiązania i gdzieś musi zarabiać pieniądze.

Steven

@dmwl\w kw3op Żeby jeszcze pracownicy nie musieli nic robić to byłoby w miarę dobrze o ile firma płaciłaby dobre pieniądze

dmwl\w kw3op
@Steven

jakby firma płaciła dobre pieniądze to myślę, że ludziom chciałoby się robić. za 2200 z nockami to daleko nie zajdziesz w zyciu

Madzik

Najlepsza pani Martusia, sorki chyba panna(stara)- kierowniczka wszystkich kierowników:)i jej (usunięte przez administratora) tylko by pod biurkiem siedziala:) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić całą ekipę:)

dmwl\w kw3op
@Madzik

w aluronie żeby poprawić atmosfere to nie trzeba wymieniać całej ekipy. wystarczy dwóch prezesów wymienić i by było dobrze

Jacek

@Ziomuś a wiesz ile teraz oferują na magazynie? Bo wcześniej było chyba 1800 jak się orientowałem i to mało wg mnie

Ziomuś
@Jacek

Skoro wcześniej dawali 1800 to pewno teraz może wyciągniesz z 2200 przy dobrych wiatrach jako magazynier w naszym mieście nie zarobisz zbyt dużo kasy więc ludzie masowo też uciekają z magazynu i gonią tam gdzie lepiej zarobią czyli do Dąbrowy np

Arek

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ziomuś
@Arek

Tam cały czas mają przyjęcia bo nikt nie chcę tam pracować ludzie masowo uciekają z tego (usunięte przez administratora) :) ogólnie nie polecam lepiej iść na budowlankę niż do aluronu

Karol123

A pracował ktoś na magazynie? Warto?

fresg

@Barnaba Aluron daje sobie rade ? jakim sposobem? klamaniem w zywe oczy prezesa przez kierownictwo czy zastraszaniem pracownikow zwolnieniem za niepracowanie szesciu nocek

Karol123
@fresg

Jak to nieprzepracowanie 6 nocek?

Barnaba

Nie każda firma jest przebojowa ale Aluron daje sobie radę. Dziwi mnie, że nie podoba się praca ale pracujecie!

Helena

@anonymous, rozumiem, że nie masz pozytywnej opinii o Aluron jako pracodawcy. Jednak mimo wszystko proszę Cię o rozwinięcie swojego wpisu i uargumentowanie go. Co bezpośrednio wpływa na kształt Twojej opinii o tej firmie?

Nie ma plusów z pracy w aluronie.Plus z pracy w aluronie jest wtedy jak tam nie pracujesz

MIKE

Nie miło wspominam tą firmę a zwłaszcza panię Renatę która zajmuje się rekrutacją jeleni którzy będą pracować na trzy zmiany za 1800zł.Odradzam chyba że ktoś ma takie ambicje

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron?

Aluron