Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

bamu

Zazwyczaj na samym początku @rechot dostajesz umowę na okres próbny, po nim dają umowę o pracę. A co do godzin pracy to jest ona w godzinach 10 - 18, więc można się wyspać.

rechot

Raczej są to standardowe obowiązki jak na takie stanowisko @erftgh, ale zapewniają konkurencyjne warunki zatrudnienia, wiadomo chociaż w ramach jakiej umowy? Dzięki

Uważajcie na tą firmę, na lakierni praca jest straszna, gorąc od pieców niemiłosierny, wiecznie wszystko źle, wiecznie mało i mało za wolno. Zwalniają za byle co, hałas na hali jest okropny, atmosfera jest straszna bo roboty od cholery. Nie polecam nikomu tej pracy, najlepiej trzymać się od tej firmy jak najdalej.

dąbrówek

Wystarczy wejsc na strone internetowa ''panmarek19766'' i tam jest wszystko napisane,mail,telefon, informacje o firmie, zajmują sie nie tylko branża hutniczą ale i recyklingiem metali.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
panmarek19766

Witam....zna ktoś e-maila do firmy

Nie polecam pracy w firmie aluron, praca nie jest lekka no i trzeba zasuwać. Na lakierni jest straszny gorąc pot się leje z człowieka a tu trzeba zasuwać w lato nie idzie wytrzymać. Kierownik ciągle pilnuje tempa pracy no i wszędzie te kamery, przerwa to tylko 20 min!! A jeśli chodzi o zarobki to jak to w Zawierciu słabe jak na tak ciężką pracę.

olala

hej, widział ktoś z Was może jakieś warunki odnośnie pracy jako Specjalista ds. Rozliczeń Materiałowych, bo ja wiem tylko, ze dają umowy o prace no i benefity.

onyx

chyba do działu ochrony srodowiska potrzebuja

terefere

@hahahah - ale dobrze, że awans w ogóle jest możliwe. Są przecież firmy w których nie ma możliwości rozwoju zawodowego, a dobrze że tutaj jest to zapewnione. Widziałem, że mieli różne oferty pracy na specjalistów ds. transportu i rozwoju personelu, ale ostatnio nic się takiego nie pojawiło. Wiecie czy jest planowana rotacja? Dzięki za odpowiedź

hahahah

awans w aluronie mozesz robic tam 10 lat starac sie przykladac to dostaniesz awans 100 zl podwyzki a tak max 1600 po paru latach na wiecej nie licz

dąbrówek

mysle, że troche przesadzacie na poczatku wiadomo, że nie zarabia sie kokosów i nie ma sie ugruntowaniej pozycji w firmie..na to trzeba zapracować, pomęczyć się trochę i zdobyć zaufanie, a mysle że wtedy osoba nawet prosto z zawodówki może liczyć na awans i jakies większe granty, czekam na jakies aktualnie oferty pracy, może ktoś o czymś słyszał?

Jaca

co ty (usunięte przez administratora).. to napewno aluron?

agent

Aluron jest jednym w czołówce zakładów w Polsce jest w pierwszej 10 dobre zarobki ludzie się lubią nikt niczego się nie czerpią to po prostu wczasy pod grusza i świetnie płacą PAN dyrektor bardzo miły zawsze wyslucha pomoże jeśli tylko jest możliwość daje od razu podwyżkę wiec pole am naprawdę warto Jacek

karlik21

chłopie tam nawet ludzi od razu po ukończeniu szkoły przyjmuja. zapomnij o awansach

fab

no agent jest najlepszy

lol

zero umiejętności, same znajomości to domena firmy

obiektywny

Nie ma co aż tak płakać. Fakt pieniążki nie za duże, ale są firmy gdzie zarabiasz powiedzmy 2000 na rękę, lecz tydzień przed wypłatką przejdzie sobie szefostwo po hali zobaczy kurz na maszynach i już 200 - 300 poszło się ......, bo nie potrafisz utrzymać porządku. A nie ma co ukrywać praca fizycznie nie jest aż tak bardzo ciężka.

bizuu

ludzie jakie 2tyś jak zarobisz 1800 zł to jest cud w tym zakładzie a czeszą cie na każdym kroku jak masz jakąś nad godzine to pod koniec okresu rozliczeniowego wyganiają cie na wolne nie dorobisz sie w tym zakładzie. jeżeli chodzi co do kierownictwa to oni maja swój kodeks pracypowiem tak CUDA SIĘ TAM DZIEJĄ .Jeżeli nie muszisz to nie pchaj sie do tej firmy

gwiazda serialu

no masz racje za(usunięte przez administratora) młotkiem musze zwiedzić połowe firmy;) i jeszcze pytanie czy go dostane bo to rzecz bardzo wartościowa także nie wiem czy stać zakład na zakup 10szt tak żeby wszyscy mieli;)

stary

Ponoć narzędziownie z prawdziwego zdarzenia otwierają. Z obrabiarkami CNC.

bingo
@stary

no powoli otwierają dzisiaj przywieźli jakas machine cnc ale dokłanie nie wiem. może to laser?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.