Opinie o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk w Częstochowa

Za niedługo przeprowadzam się do Częstochowy. Pracuje aktualnie w budowlance i chciałbym w tej samej branży. Oferty nie widzę ale będę co jakiś czas zaglądał. Powiedzcie mi ile można dostać jako nowo przyjęty pracownik? Co do tych godzin pracy.. rzeczywiście wyrabiacie tak dużą ilość godzin i hmm przymusowo? Czy to sprawa indywidualna.

@michał Nowy wpis

praca 7 dni w tygodniu po 16 godzin za (usunięte przez administratora), zdecydowanie odradzam

Seba Nowy wpis
@@michał

16 godzin? To kiedy ty śpisz i masz czas na prywatne sprawy? W weekendy też praca? A jak z wynagrodzeniem bo coś chyba nie jesteś zadowolony ale nie do końca zobaczyłem co napisałeś. Możesz podać jaką masz teraz stawkę?

Paweł Nowy wpis
@Seba

Tam stawki są bardzo niskie za prace którą się wykonuje. Nie pracuje już od lat ale rozmawiam z ludźmi którzy chyba boją się czegoś zmienić i dalej siedzą w tym ... zakładzie pracy (:

Antoni

Jak jest tu teraz z pracą dla budowlańca? Interesowałoby mnie zatrudnienie na sezon dorywczo. Z tego co czytałem to przyjmują głównie Ukraińców. Polacy są w mniejszości czy nie ma problemu z dostaniem się na budowę? Jakie są teraz dniówki? Poprawiły się bo wcześniej ludzie trochę narzekali we wpisach.

Szukam pracy w mieście Częstochowa. Zainteresowała mnie oferta firmy Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4800 PLN?

warunki ? kijowe mówiąc delikatnie bardzo

@Paweł

a wiadomo ile obecnie osób tutaj pracuje? warunki są niezmienne? bo tak narzekacie i sie zastanawiam co innego ich tu w pracy trzyma w takim razie

@Barbara

Kiedyś pracowało bardzo dużo ludzi, większość fizycznie pracujących Polakow odpuściła ze względu na warunki a szeryf zaczął zatrudniać Ukraińców. Jak wiadomo ich teraz też brakuje ale zdecydowanie odrwdzam. Nawet za 3 krotność stawki bym tam nie wrócił.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Barbara

Ktoś pisze, że jedyny plus to wypłaty na czas.. to akurat żaden plus, to powinna być norma. Stawka magazyniera zmieniła się, czy nadal 17-19 zł na godzinę? No i piszecie, że zazwyczaj jest podpisywana umowa o pracę, a od czego to zależy? Czemu nie zawsze tak jest? :)

Tomek33
@Barbara

Stawka magazyniera jest nawet niższa niż piszesz. To (usunięte przez administratora), średnia godzin pracowników (nie biurowych) w sezonie to spokojnie (usunięte przez administratora) jak ktoś chce iść pracować jak na dwóch etatach a być traktowany jak śmieć to polecam

@Tomek33

Niższa to znaczy ile płacą bo zależałoby by mi na konkretnej odpowiedzi. Za nadgodziny to dają większe pieniądze czy 300 godzin za małą kasę? Wyjaśnisz?

@Antoni

Hahaha za nadgodziny a co to jest tam nie wiedzą co to 50 lub 100 a co do premii tak jest ale zabrana ;)

@Józef

Dlaczego od razu zabrana? No chyba nie cała, a jak już to muszą chyba podać solidny powód do tego?

@Barbara

Nie potrzebują żadnych powodów, wszystko odbywa sie tak jak szeryf sobie życzy. Jeżeli nie wierzysz - spróbuj. Powodzenia :)

@Barbara

Hmm np że w soboty nie pracujesz po 16 godzin że w niedzielę nie chcesz pracować że np w tygodniu za krótko pracujesz jeszcze coś?

@Józef

No ale z tego co piszesz wynika, że trzeba być opornym i leniwym, żeby tak się stało, czyli standardowemu pracownikowi niczego nie zabiorą?

@Barbara

Hmmm mając po 350 godzin i więcej jest się opornym i leniwym?? Czytaj że zrozumieniem

@Józef

Nie aż w takim kontekście mi chodziło, raczej chciałam odrobinę podkreślić kwestię tych zabieranych premii, o których pisaliście. Bo to naprawdę mało motywujące, jest w takim razie sens się starać?

zdecydowanie nie warto

Czy w firmie Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku przedstawiciel handlowy, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Kacper

Premie? Nie masz co liczyć na jakiekolwiek premie. Lub tak śmieszne że mi wstyd by było takie dawać. Chcesz to próbuj, ale niedługo wrócisz i przyznasz mi rację ;)

Weronika
@Kacper

Mógłbyś podać konkretne kwoty, ile wynoszą te premie? I na jakich zasadach są przyznawane? Wiesz, wysokość zarobków to kwestia subiektywna, dla Ciebie to może mało, a ktoś inny, np. mój brat byłby zadowolony.

Kierowca12
@Weronika

Nie ma konkretnych, wszystko zależy do widzimisie GURU czy da a czy może nie da wogóle. Z tej firmy nikt nie jest zwalniany, tam się ludzie sami zwalniają, nawet pracownicy ze wschodu już opuszczają ten (usunięte przez administratora)

Honorata
@Kierowca12

czyli jak raz ustalisz stawke z GURU tak ona zostaje na wieki ?

@Honorata

Nie licz na to :) co miesiąc może być inaczej

Irena
@Paweł

A wysokość wypłaty jakoś wzrasta wraz ze stażem pracy czy takich zasad też nie?

Adam34

Jak ktoś chce (usunięte przez administratora) grubo ponad 300 godzinę miesiącu, w soboty, niedzielę, święta - nadgodziny oczywiście płatne jak normalne godziny to śmiało. Pracownik jest nic nie warty w tej firmie. Socjal nie instnieje a przez ma swoich pracowników za nic, pomijając fakt jak ich traktuje. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Miruu
@Adam34

A co do zarobków jak wyglądają? Jakie stawki na początek?

@Adam34

Wypisałeś sporo minusów pracy w Budpolu. Może znajdą się też dla odmiany jakieś plusy, jak sądzisz? :) Co wywarło na Tobie pozytywne wrażenie podczas pracy w tej firmie? Wymienisz kilka takich rzeczy?

Adam34
@Janusz

Ale nic pozytywnego nie da się powiedzieć o tej firmie... dobra może wypłaty na czas i tyle. Generalnie żałuje czasu spędzonego w tej firmie, a w zasadzie straciłem go 2x wyrabiając podwójna normę z normalnego etatu. Przemyślcie 10x zanim zaczniecie robić w tym bagnie.

Grzegorz

Witam. Czy wypowie się ktoś z firmy Budpol na temat zarobków? Na co mogą liczyć nowi i czy płacą za nadgodziny?bo pewnie ich nie jest mało.

Krzysiek

Wypłata o czasie, premia od roboty

Peter

Witam czy ktoś wie jakie są zarobki i praca na stanowisku magazynier

@Peter

Dołączam się do pytania, mam nadzieję że niedługo ktoś powie coś więcej na ten temat. Ciekawi mnie też jaki rodzaj umowy jest proponowany na początku współpracy z firmą, dajcie znać!

Olek
@Peter

17-19 netto, plus ze wszystko na umowie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

BBBBBB

ZAZWYCZAJ TAK.

E

Super firma

Wojtek

Praca w sezonie 10-12 godzin, zarobki zależne od stanowiska od 18 do 30 zl na reke, plus pelna umowa, wypłata w terminie. Minusy - praca w soboty ( jak betonują to zdarza się do 18...... ), praca w delegacji.

@Wojtek

Dzięki za informację. Zarobki wyglądają całkiem przyzwoicie. Mógłbyś napisać, jak długo z reguły trwa sezon? Ciekawi mnie, czy w okresie jesienno-zimowym zdarzają się również jakieś prace w firmie Budpol.

Matt

Podrzuci ktoś info jak z zarobkami w firmie ?

@Matt

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Wynagrodzenie różni się na poszczególnych stanowiskach, więc dobrze by było, gdybyś uściślił na jakie chcesz aplikować. Niestety nie znalazłem żadnych nowych ofert pracy, a chętnie dowiedziałbym się, czy pracodawca potrzebuje pracowników na budowie i czy są oni przyjmowani tylko sezonowo. Może się ktoś wypowiedzieć?

@Antoni

Ja szukam pracy na stanowisku Kierowcy Ciężarówki ;)

@Matt

Rozumiem. Ciekawe, czy firma Budpol poszukuje często osób na tym stanowisku. Jest to dosyć popularne stanowisko pracy, więc mam nadzieję, że w końcu pojawi się oferta, na którą czekasz. Przez ten czas mógłbyś napisać jeszcze, iluletnie doświadczenie masz jako kierowca?

@Antoni

Półtora roku pracuję jako kierowca, lecz doświadczenie mam dość duże bo jeździłem różnego rodzaju ciężarówkami od wozów strażackich po 4-oski na budowie

@Matt

Myślę, że Twoje doświadczenie będzie na pewno interesujące dla pracodawcy. Aplikowałeś już może, czy dalej się zastanawiasz?

Albert

Ostatnio dobre wynagrodzenia, kierownik całkiem całkiem

@Albert

Jaka stawka godzinowa ?

Witold

Dobry pracodawca to i pracownicy nie mają powodu do narzekania.

Henryk

Może ktoś słyszał o wolnym stanowisku w firmie? Podpowiedzcie coś chętnemu.

Inik

Witam czy z całej wypłaty ubezpieczenie czy może najniższa?

Jasiek

Jaką umowę dostaje nowy pracownik na początek?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk - Częstochowa

• Jak się pracuje w Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Budpol Sp. z o.o. Piotr Smolarczyk
3.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kopalniana 12 lok. J
    42-271 Częstochowa