Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ceneo.pl Sp. z o.o.

Merfolk

Mam wrażenie ze nikt nie chce tu pracować i każdego przyjmują.

Merfolk

Niedawno zacząłem pracować w dziale rozwoju treści. Opowiadali jak tu kolorowo, a prawda jednak jest zupełnie inna. Koledzy mówią ze by awansować i zmienić dział trzeba sie podlizywać i długo pracować. :( ... ehh

Tom

Fajna firma, można się dużo nauczyć (IT) od innych i na szkoleniach. Ładne biuro.

LUKASZ

Drugi raz bym tutaj nie przyszedł. :(

MArti
@LUKASZ

A co się stało? Dlaczego?

Łukasz

Najgorsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować :(

@Łukasz

A coś więdej potrafisz napisać? Czy masz focha i piszesz bezużyteczne opinie?

MArti
@Łukasz

hehhe ale wciąż przyjmność:D

SamiWiecieKto :)

Do Ceneo.pl przyciągnął mnie wizerunek nowoczesnego i dbającego o pracowników pracodawcy. Piękne wnętrza nowego biura, ciekawe projekty, pozycja na rynku. Rzeczywistość jest niestety dramatyczna. Firmą władają ludzie, którzy zatrzymali się w czasie i nie zdają sobie sprawy z możliwych konsekwencji traktowania doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników jak niewolników. Ceneo.pl to korpo, korpo jakie w dzisiejszych czasach kojarzy nam się z pracą na magazynie w znanych gigantach. Zostaniesz przerzuty i wypluty jak tylko zdecydujesz się sprzeciwić tej polityce. Są zespoły, managerzy, pracownicy, którzy wiele potrafią i w swoich obszarach mogą operować bez stresu i problemów związanych z humorkami "góry", jednak atmosfera ogólna jest katastorafalna. We Wrocławiu od dawna mamy rynek pracownika, każdy prawcodawca licytuje się z innymi benefitami i atmosferą w firmie, Ceneo oszukuje. Zamyka Cię w klatce, wyciśnie z Ciebie wszystko i na koniec się obrazi. Szczerze nie polecam nikomu, unikać jak ognia ????

Gosia
@SamiWiecieKto :)

Tak się właśnie czuje tutaj ;(

lucky luke
@SamiWiecieKto :)

Bardzo dużo napisane, tylko konkretów brak. Co to znaczy zamknięty w klatce? Niewolnik? To pokazuje, że nie pracowałeś w tej firmie. Mamy ścisłą ewidencję pracy, każdy odbija swoje wejście i wyjście. W kuchni i chillout roomie zawsze jest pełno ludzi. Uśmiechniętych ludzi.

Beata90
@SamiWiecieKto :)

Firma jest drugim na rynku E-commercem właśnie dzięki ludziom którzy tutaj pracują. Twoja wypowiedź potwierdza tylko to że nie jesteś osobą ani odpowiedzialną ani doświadczoną. Myślę że będzie Ci ciężko znaleźć otoczenie w którym będziesz mógł/mogła się wykazać z takim podejściem do pracy, niemniej życzę Ci powodzenia oraz Twojemu kolejnemu pracodawcy ;)

Wilikot
@SamiWiecieKto :)

Też się zwolniłem jakiś czas temu i jest to niestety smutna, bolesna prawda. To trochę przykre, że tak duży gracz we Wrocławiu jest wilkiem w owczej skórze...

Kama
@SamiWiecieKto :)

Ale jest źle bo trzeba pracować?

@Kama

Wynagrodzenie nieadekwatne do obowiązków

Kama

W Ceneo pracuję nie za długo, porównując do wieloletnich pracowników, jednak wystarczająco aby się wypowiedzieć. Firma z roku na rok się rozrasta, co odczytuję za dobry znak. Pracy nie brakuje, a środowisko jest dosyć dynamiczne. To się może nie każdemu spodobać - niezadowoleni są z reguły najbardziej pretensjonalni i roszczeniowi, którzy zmieniają firmę na kolejną, a i tam nie zagrzewają zbyt wiele miejsca. Pozytywnym objawem są ludzie, którzy wrócili do Ceneo po epizodzie u innych pracodawców. To co mi sięnajbardziej podoba - ludzie którzy tam pracują (to znaczy większość), fajne biuro, pensja na przyzwoitym poziomie. Benefity również są zadawalające. Nie podoba mi się marudzenie z braku laku (słychać tego trochę), pośpiech przy niektórych projektach. Spora odpowiedzialność czasami stresuje, ale nie żaluję że tu jestem.

Marco

Pracuje już ponad 10 lat jestem bardzo zadowolony, ciężko mi się zgodzić z negatywami stad mój wpis. Zawsze można przyjść do firmy zobaczyć jak to funkcjonuje

Toldi
@Marco

Daro, to Ty???

anonimus

Atmosfera w pracy generalnie ok - młody zespół. Minusem są średnie zarobki, plusem dobry socjal. Rekrutacja: dobry kontakt z osobami rekrutującymi, jednak podobnie jak w dużej ilości innych polskich firm rekrutacja często jest fikcją, podobnie jak rekrutacje wewnętrzne, niestety firma zaczyna się przekształcać w tzw klan.

Bbb
@anonimus

Średnie czyli jakie ?

Avocado

Firma jest ok. Pracy jest sporo. Benefity na poziomie. Pensja ok, chociaż mogła by być wyższa. Konkurencja stara się podbierać ludzi, bo większość to bardzo dobrzy specjaliści w branży. Niesmaki też się znajdą, ale tak jest wszędzie.

YołYoł

Firma w miare ok. Nowa siedziba w Business Garden to na pewno duzy plus (u poprzedniego pracodawcy nie mialem nawet klimy). Sporo technologii (.NET,Elastik,SOLaR?) i zdrowy zap...rdol. Liczylem na większy luzik :/

ObecnyPracownik

Pracuję w Ceneo już parę lat. Nie mam podstaw, aby narzekać, ale trafiłem do działu z ogarniętym przełożonym, który myśli o swoim dziale/pracownikach. Może zarobki nie są najlepsze na rynku (brak jedynie jasnej i klarownej informacji/wiedzy co zrobić, żeby zarabiać więcej), ale mamy pakiet benefitów, szkolenia każdego roku (sami często mamy możliwość wybrać sobie tematykę), premię roczną, wyjazdy, imprezy, bony przy wielu okazjach oraz social. Atmosfera w firmie jest ok - ludzie w firmie są przeważnie w porządku, skorzy do pomocy itp.

Zadowolony

Pracuję w IT już długi czas. Piłkarzyki, hamaki w dużym chillout roomie, wypasiona kuchnia, konsole do gier, ekspresy do kaw i mnóstwo herbat do wyboru są w wielu firmach więc mniejsza z tym. Ważne jest co innego - sporo projektów w których często musisz nauczyć się czegoś nowego. Coraz więcej wykorzystywana jest chmura publiczna (dla jednych plus, dla niechętnych do zdobywania wiedzy pewnie minus). Sprzęt do pracy wymieniany regularnie (obecnie nowe, mocne Dell'e). Fajne eventy, konfy i szkolenia w kraju i za granicą. Starać się trzeba, pracować też - tego tutaj nie przeskoczysz bo wymagania są duże. Jak masz pasję w swoim obszarze to zdecydowanie się odnajdziesz. Z ludźmi się da dogadać na luzie, nie ma sztywnego pierdu pierdu za przeproszeniem. Na pokładzie jest sporo dobrych specjalistów od których można czerpać wiedzę. Dla mnie jest bardzo ok. Pozdrowienia dla więcej niż spoko ekipy w IT.

Alicja

Firma daje duzo mozliwosci, rozwój i stabilizację dla osob ktore sa zaangażowane. Pracuje tutaj juz dlugo i jestem zadowolona, fajnie jest pracowac w firmie ktora bardzo szybko sie rozwija. Mankamentem jest ze brakuje ostatnio akcji z Moodmanagerem i sa jedne piłkazyki. Polecam.

Nie polecam. A jak nie wierzysz to przyjdź by po miesiącu się zwolnić. Przyjmują każdego do rozwoju treści...

Asia

Fajne miejsce dla osób którzy zaczynają swoją przygodę z pracą lub dla obco krajowców. Bo tak to nie warto tracić czasu. Znam mniejsze firmy które lepiej działają i lepiej płacą. Dlatego szybko z stąd uciekłam :).

Gosia

Nie polecam. Zostaniesz uwiedziony pseudo korzyściami. Po podpisaniu umowy pokażą tobie gdzie jest twoje miejsce :(

Krzysiek

Miałem wrażenie że trafiłem do bardzo fajnej firmy. Okazało się po miesiącu że bardzo sie myliłem. Nie polecam :(

kk

Pracowałem u nich trzy miesiące, i teraz czuję że to były zmarnowany czas. Nie polecam. Ładnie wyglądają ale podejście do pracownika jest na bardzo niskim poziomie...

Dziś byłem na rozmowie rekrutacyjnej. I potwierdziło się to co tu napisali. Szukają taniej siły roboczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceneo.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceneo.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceneo.pl Sp. z o.o.