Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ceneo.pl Sp. z o.o.

Tobiasz

Fajna firma

An

Patologiczna firma, gdzie zarządzający gardząca tym co mają najcenniejszego, czyli ludźmi. Szczerze nie polecam.

Asia

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mobing

Stef@

Zapraszam wszystkich do nas .:)

Fąfara
@Stef@

Tyle opinii w jeden dzień.... Hhh chyba polecenie sluzbowe

AGA

Najlepsza firma w jakiej pracuję.

Dużo można tu zarobić. Nie czuć by to byla korporacja

Pracuję na dziale rozwój treści. I zgadzam sie z wieloletnim pracownikiem. Post poniżej. :)

B

Pracuje na dziale allegro. Jest super praca brak nudy i super pieniądze są.

Adrian

Firma jest super . Kocham tą pracę nie ma lepszych . Planuje tu pracować tak długo jak sie da. Firma jest bez wad.

Wieloletni pracownik

Kilka słów od wieloletniego pracownika. ZALETY: + wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy i doświadczenia + premia roczna, którą można potraktować jako 13 pensję + premie uznaniowe + punkty benefit, króre przeznaczasz na co chcesz (prywatna opieka medyczna, kultura, karta do restauracji) + prezenty z okazji świat: Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka itd. + wyjazdy integracyjne + imprezy integracyjne + wygodne i świetnie wyposażone biuro + elastyczne godziny pracy - zaczynasz o 7 - kończysz o 15, zaczynasz o 10 - kończysz o 18. Masz zrobić 8 godzin, nikogo nie obchodzi, kiedy je zrobisz. Jednego dnia kończysz szybciej, drugiego zostajesz dłużej + homeoffice + brak problemów przy braniu urlopu + możliwość ukończenia szkoleń, wyjazdów na konferencję czy ukończenia studiów + możliwość rozwoju wewnątrz firmy - udział w wewnętrznych rekrutacjach + nowoczesne narzędzia pracy - nowe komputery, sprzęty, telefony + akcje dla pracowników: masaże, pizza day, precel day, zajęcia sportowe, spotkania z fizjoterapeutą itp. + wsparcie dla inicjatyw pracowników + młody dynamiczny zespół + generalnie bardzo dobra atmosfera - idzie się z każdym dogadać + wielu specjalistów, od których wiele można się nauczyć + umowa o pracę - bez żadnych kombinacji B2B czy zlecenia itd. + stabilne zatrudnienie - jeżeli ktoś jest zwalniany, musiał na to solidnie zapracować Wady: - trzeba pracować. To jeszcze za mała firma, żeby leń się uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka. Są osoby, które pracują po 10 lat.

Bodek
@Wieloletni pracownik

Ta opinia wygląda jak oferta pracy napisana przez panią Basię z kadr. Same zalety.

Asia
@Wieloletni pracownik

Ceneo samo o sobie pisze :D hehe .

B.
@Asia

To dobrze że są też opinie z wewnątrz co jest ok. Inaczej by były tylko wypowiedzi marudzących i obrażonych.

Bylem ostatnio na rozmowę o staz w dziale rozwój treści. Niby min 20h tygodniowo, ale jak chce późnej pracować to lepiej bym pracowała 40h. I nie płacą ubezpieczenia !!

@anonymous

Zapomniałam dodać ze śmieszną kwotę proponują

Wafa

Nie polecam

Zwolniłem się po miesiącu stażu, jak musiałem cały dzień porównywać myszki komputerowe ... OMG.

Ag

Widzę ze spór się pojawił. Proponuje zobaczyć jak jest. Po miesiącu przekonasz się czy warto dalej tracić czas na staż.

Eg
@Ag

Skoro "tracisz czas" na staż, to za dużo od życia nie oczekuj. Ewentualnie zmień branżę/zawód/zainteresowania/kierunek studiów, zainwestuj w siebie w inny sposób.

Eg
@Ag

Na staż idziesz się uczyć i zdobyć doświadczenie . Tutaj będą ciebie traktować jak tanią siłę roboczą.

Kupiłam 2 książki - szybko i solidnie.

Bzdury bzdury bzdury!!!!!!!! Wiesz że perfidnie kłamiesz ;)))) Weź się lepiej ogarnij zamiast pisać bajki i obrarzać ludzi. Frustracja aż się wylewa z Ciebie...

edit

Ile zarabia się w Ceneo we Wrocławiu?

kf

bardzo dużo

Cemeo

Bardzo mało

Wieloletni pracownik zawiedzio
@edit

Mniej niż w innych miejscach. Wkrótce większość pracowników osiągnie najniższa krajowa

L.
@Wieloletni pracownik zawiedzio

Chyba firmy pomyliłeś. Niby jakim cudem można wkrótce osiągnąć najniższą krajową? Obniżają Ci pensje?

AD L
@L.

Zdajesz sobie sprawę, że najniższa krajowa rośnie co roku, a Wy nawet nie próbujecie do tego wyrównać? Wasze podwyżki ciężko nawet nazwać inflacyjnymi.

Arti

Niestety tylko dla zdesperowanych. Firma kiepska, szefostwo nie wie kompletnie co robi, dziwaczne zarządzanie, sporo osób myśli o odejściu

laskawa pati

Pracuje już tu trochę, firma średnia, choć możliwości rozwoju są, ale głównie dla pupilków przełożonych. Zarobki marne jak dla mnie, liczyłam na więcej. Dlatego rozglądam się już za przejściem do innej podobnej firmy. Współpracownicy są życzliwi i idzie się dogadać bez problemu, całkiem spoko ludzie tu pracują ale nie jestem w stanie już znieść przełożonych, nie podobają mi się ich metody zarządzania, ci ludzie chyba dyplomy w chrupkach znaleźli heh. Póki tu pracuje nie będę szumu robić, ale powiedziałabym im co nieco prawdy o ich niekompetencji. Podsumowując firma dobra na start, żeby zdobyć jakieś doświadczenie, a potem zmykać w lepsze miejsce.

janek
@laskawa pati

heheh grunt, że sama masz kompetencje to oceniania kompetencji przełożonych i ich pupilków - wyssane z mlekiem matki jako odmiana do chrupków... ps chcesz zmiany, to idz i porozmawiaj o tym...

Tomuś
@janek

Łyskawa nie narzekaj, bo niektórzy mają gorsze warunki. Jak ci się nie podoba to zgłoś oficjalną skargę albo się zwolnij

Tatarata
@laskawa pati

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią Laskawej Pati. Dodam jeszcze brak szacunku. Wszystko zależy oczywiście od działu. Powiem krótko na układy nie ma rady

Marta z Ceneo.pl

Już w czwartek, 26 kwietnia będziecie mogli nas spotkać we wrocławskiej Hali Stulecia podczas konferencji programistycznej Code Europe Wroclaw 2018 - programming conference ????. ➡️ Wszystkich ciekawych tego, kim są #ludzieceneo oraz w jakiej atmosferze tworzą Ceneo.pl zapraszamy na nasze stoisko. Do zobaczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Ceneo.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceneo.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceneo.pl Sp. z o.o.