MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Kajman

Tak jestes w stanie spokojnie wyciągnąć 2000 zł, jest tylko kilka warunków, przerwa maxymalnie 5 minut, brak potrzeb fizjologicznych w trakcie 8 godzin pracy, poza tym musisz kupić sobie pas kulturystyczny, bo dziennie przeżucisz kilkanaście ton, znacznie lżejsza i podobnie płatna praca w STOL-DREWie, każdy szanujący sie montażysta z Matexu tam już jest.

Witam wszytkich. Od przyszłego tygodnia mam zacząć prace na stanowisku monter, będę składać meble czy coś takiego, zaczynam od popołudnia. Jak wygląda ta praca, ciężko jest ? Czy po okresie próbnym spokojnie jestem w stanie zarobić jakieś 2 000zł ? Mile widziane jakieś wskazówki czy coś dla mnie na początek. Pozdrawiam

Lewik

Jak to trudno? Składasz papiery, najlepiej po wypłacie,żeby nie skrobnęli Ci premii i tyle. Jest coraz więcej tirów, a skoro ludzie się zwalniają tzn. że mniejsza ilość osób musi zrobić tą samą robotę a co za tym idzie niedziele też mogą być już niedługo pracujące. Nowych straszy kopernik więc po dniu, dwóch dniach jak się dowiedzą , żę muszą rozbierać całe meble uciekają. Sprawa prosta a będzie coraz gorzej. Drogi Volkswagenie i firmy pokrewne witamy Was na wrzesińskiej ziemi........

satyr

Do dobrej firmy trudno się dostać. Z Matexu trudno się zwolnić. ;)

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Eliasz

Nie ma szans, tygrys ma to do siebie że potrafi lawirować i nie takie rzeczy uchodziły mu na sucho, chyba każdy wie o co chodzi,

pincio

daje temu naiwniakowi 2 tygodnie i pojdzie w sina dal tu nikt nie da rady nasza ??????? go wykonczy i bedzie spokoj

Jumi

jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto robić a wtedy tygrysa też nie będzie.

Jancio

Wreszcie poprawiła się jakość mebli z nabiału, niech żyje tygrys !!! dzięki

Rob

HEJA - zgadzam się z twoją opinią w 100%, ciekawe co będzie królowało na wystawach w tym tygodniu? Może źle przybita podbiciówka, reszta popa.

Mamcia

Było nie było ekspertowi za wystawi należy się PIŃCET.

kamcio252

hmm kiedys był pisior ale chcieli zrobic pedofila z niego i odszedł.kierownik nie widział nawet w biały dzień jak był maltretowany.zgłaszał mobbing ojcu dyrowi a tak ze jojowi z montażu.jednym słowem gimela i (usunięte przez administratora) szczególnie na kartonie gdzie stawki mebli od 0.20gr do 3-4 zł a to ciezkie meble i ponad sto elemtów do zrobienia.jak chcesz zarobic.na kartonie to jedynie boczki zarabiaja

Arles

Ja mam najlepszą cenę po obniżce, szczególnie jak idę na wystawę. Matex cenami może konkurować z Biedronką. Codziennie niższe ceny. ;))

HEJA

Wystawy wracaja dlatego, że przy ocenie nie liczy się faktyczna jakość mebla. Liczy się kto z kim jeżdzi samochodem, kto ile robi mebli (największych stukaczy nie można zablokować zbyt długo bo nie zrobią innych mebli, kto jeździ na ryby. Poza tym wystawy wracają dlatego bo nie ocenia się mebli całościowo. Jak Kopernik zaskoczy to tydzień sprawdza tylko boczki, reszta popa, w innym tygodniu lecą np tylko oparcia, boczki popa, jeszcze w innym tylko siedziska a boczki i oparcia popa itd. Poza tym zdarzają się takie przypadki, że odebrany mebel na wystawę był podmieniony w czasie przerwy z innym też na wystawę. Tamten odebrany został przestawiony i na innym stanowisku kompletnie się nie nadawał, chyba słońce na niego inaczej padało, cóż czoło niezmącone myslą.

Tomuś

Proponuje tapicerowi odpuścić, a ekspertowi PIŃCET !!!

Gall

Powiedzcie mi, co z meblami na wystawy które ocenia kierownik kontroli jakości a potem wracają na jakość? Wiem, że jest ich duzo.

Rocky

Ja szanuje się i takich mebli jak wymieniłes po prostu nie robię!!! A jak nie to kartka i dzień urlopu - basta.

Cennik 2

Jak masz różnice na pikach 2mm to nie domagaj się astronomicznych stawek, jaka praca taka płaca.

milimetr
@Cennik 2

Chyba odwrotnie! Proste.

cennik

Idzie Mobi, idzie Bingo, kiedy zostaną uaktualnione ceny tych starych mebli? Czemu na ostatnich śmiesznych ale zawsze podwyżkach skorzystali evitowcy, co to za podwyżki na wybrane meble? Wszyscy powinni robić te same czy jak??

Jaras

To znaczy, że ktoś się podszywa pod młodego, tylko kto?

Darwin

Tyle lat w Matexie i piszesz o sobie młody - żenada

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.