MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Robol

Firma straszna tylko dla osób mocnych psychicznie rzucają po wszystkich stanowiskach jak psa i traktują ja najgorszych masz być od wszystkiego na szwalni najlepiej jak umiesz na overloku szyć i stebnówki i wszystko inne przekładają cię z powodu braku pracy a dla znajomych soboty pracujące nawet są ???? jesli na 5 różnych maszynach nie pracujesz szybko i dobrze to dostaniesz 1400 i rozmowę ze musisz robić więcej ???? a jak prosisz o zostanie przy jednej pracy to zawsze odpowiedz jest taka potrzebę ma firma ale na to ze musisz utrzymać rodzine nikt nie patrzy liczy się firma która ma cię w (usunięte przez administratora)

@Robol

Gorszej firmy nie spotkałem od lat szukają pracowników zero szacunku dla pracownika trzymajcie się od nich z daleka

Protest

Kochani czytają te wpisy tutaj od pracowników tej firmy jestem jednym z nich rzucam hasło ,,czarny protest matex” przeciwko nierównemu traktowaniu ludzi tutaj zasady są proste w dzień w którym dostaniemy nasz super zajebisty obiad z mysimi gownami (czyli przed świetami) ubieramy się wszyscy na czarno zobaczymy ilu nasz jest może ktoś z góry będzie mógł ocenić sytuacje ile osób czuje się zle w tej firmie

Wkurzony
@Protest

Nie musisz go przecież jeść może wolisz osmiorniczki

Protest
@Wkurzony

Myśle ze są zdrowsze niż kupy myszy ale żeby było mnie na nie stać muszę wyjechać na Ukrainę i wrócić może wtedy w tej firmie będzie lepsze traktowanie...

tapicernia

Jak to jest z tym zarządzaniem kadrami w Matexie, że daje się na tapicernie brygadzistę Łukasza (tego z nabiału, wcześniej i teraz), który dlugo na tapicerni nie był, ale... był najlepszy? Który najlepiej wydawał (i planował!) wydawanie roboty po południu jak i rano wypracowując duże, albo wystarczające przody. Dlaczego taką osobę dano z powrotem do układania materiałów na wywożeniu nabiału? Tam NIE JEST niezastąpiony. NA TAPICERNI GO BRAKUJE.

@tapicernia

Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą krawcowej, zapraszam do kontaktu. Atrakcyjne warunki, umowa o pracę. Zapraszam do kontaktu: 666327050

Diabełek
@Monika

Pozdrawiam panią brygadziste z szwalwi zaraz od tego nygustwa (usunięte przez administratora) ci wiecej urosnie. Wez sie do roboty.

Kraecowa

Ludzie by się sprzedali tam za złotówkę bo ktoś ma lepszy mebel .jeśli jesteś pupilem liderki lub kierownika masz meble dobre jak nie to ochłapy robisz pozdrawiam krawcowe co jedna na drugą patrzeć nie może he jak by mogły to by się pozabijały a Agatka chodzi i goni do roboty

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Zasadniczy

Pracujesz w firmie I nic nie wiesz chyba jesteś obcy nic nie zabrali przeciwnie dołożyli 100 miesięcznie tylko wypłata jest raz w roku na przyszłość postaraj się o lepsze informacje

gość

likwidacja za niechorowanie a podwyżek nie maaaaaaaaaa !!!!!!!!!!! wiec do woli można być na L4 i tyle

Aneta

@BEEEEEEE rozumiem, że co roku na okres wakacyjny tak własnie wygląda działanie firmy. A Ty na jakim dziale pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak się w nim pracuje?

Aneta

Obecnie firma potrzebuje osób do pracy jako Stolarz, tapicer, krawcowa. @Byly pracownikmoże Ty możesz powiedzieć jak wygląda praca na tych działach firmy?

BEEEEEEE
@Aneta

NIE POLECAM TEJ FIRMY, niedługo okres wakacyjny co bedzie jedna zmiana wiec jak co roku po 10 h robienia i autobusy specjalnie bedzie póżniej żebys nie mógł wcześniej wyjść z firmy, chyba że na piwo do sklepu w czekaniu na autobus :D

Byly pracownik

Zarobic sie da ale trzeba robic. Niestety rownego traktowania pracownikow nie ma i zapewne nie bedzie. Niektorzy pracownicy to margines spoleczny ale no coz, na produkcje przyjmuja nawet po gimnazjum. Czasami mozna uslyszec szczekajacych (w znaczeniu doslownym) pracownikow tapicerni. DOROSLI LUDZIE.

Aneta

Pracujesz w Fabryce Mebli Matex? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy?

cos tu ostatnio ucichło :P

gość

a ja 2 lata straciłem tam ......

Jony zapado

Powiem krótko firmę omijać szerokim łukiem. Pracowałem i straciłem trzy lata życia... Pracując tam nie ma się przyszłości...

alibaba

Zarabiając najwięcej w Matexie być skazanym na łaskę i niełaskę teściów. Raz będąc bonzem z 50 calowym telewizorem na naszej klasie, a raz bezdomnym jeśli teść powie wyp.................

michał....

i tak za mało jest i zawsze będzie//////////////////////

Alibaba

Wreszcie podwyżki. Pewnie co niektórzy po kilkudziesięciu latach wyprowadzą się od teściów...................... A inni nie będą gonić złotówy do Poznania buahahah

pracownik_produkcji

A ja polecam pracę w firmie, byłem już z wielu firmach i każdy myśli że wszędzie jest lepiej a to guzik prawda. Można tutaj zarobić jeżeli się chce! Szkoda że zawsze większość lewusów się wypowiada, OSOBIŚCIE POLECAM

jegomość
@pracownik_produkcji

Błahaha prawdziwy rodzynek ... z odbytu kazia się odezwał...

hejhej
@jegomość

jegomość, to taki sam efekt jakby z Twojej mordki się odezwać :)

Kaka

Jak to nowych lepiej traktują niż starych? Zwolnij się i jeszcze raz się przyjmij a wtedy będziesz "nowym"

Kto uwaza ze ta firme powinno sie zamknac?

mamabanego

krojczych potrzebują? jakie warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.