MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Ciekawy

Czy firma ruszyła juz po przerwie ?

Leon

Jakie umowy daje firma?

Ciekawy

Czy firma już ruszyła? Czy przewidziana jest rekrutacja do pracy? Pozdrawiam

Jakis

Przecież to do zwolnienia grupowe. Za zwolnienia grupowe odprawy się należą itd.

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Leon

Slyszalem ze ludzi zwalniaja co sie dzieje

opi

A no jak wszedzie teraz, firma sie musi zabezpieczyc zeby jbc nie zbankrutowac nie majac zadnego zysku, to zupelnie normalne i nic sie nie da z tym zrobic, nawet nie ma zbytnio co miec pretensji do firmy, zoabczymy jak to sie wszystko potoczy, napewno jesli produkcja sie kiedys rozkreci to kto bedzie chcial wrocic to bedzie z marszu przyjmowany, wiadomo najbardziej cierpiec beda ci co zyli od wyplaty do wyplaty bez oszczednosci ale no tu juz kazdy musi sobie jakos samemu radzic

longer
@Leon

zwolnili droga korespondencyjna pisma wyslane do konca kwietnia

Lolix

Was też pozwalniali, z porozumienia stron??

@Lolix

Z porozumirniem stron tzn?na ile była umowa?

2020

Was też zwolnili? Tak mówili o zwolnieniach no i nas załatwili

Seb
@2020

Co gdzie kogo na jakiej podstawie zwolnili ?

Stock

Na wózku widłowym na dziale dnb można zarobić od 2800zl miesięcznie na reke

Wyborowa
@Stock

Całkiem sporo jak na dział na którym najwięcej ściemniają w całym zakładzie.

Top
@Stock

A skad ci sie taka kwota na reke z godzinowki wziela? Chyba jak ze 3 razy w sobote przyjdziesz to sie moze zblizysz do tej kwoty

Ciekawa
@Wyborowa

Ciekawe kto ściemnia na dnb, chyba nie pracownicy?

Wyborowa
@Ciekawa

Na nabiale, oj sporo sporo.

Gabrysia

Trochę lat tu robię różnie bywało ale żeby kierownik musiał ocenić pracownika wg skali to już przesada. Dostali kartki i będę oceniać nasze podejście do pracy zaangażowanie i obecność w pracy. Normalnie przedszkole tu się robi. I ciekawe czyj to był pomysł?

Ksu

Ile wynagrodzenie operator wózka widłowego?

Kamila
@Ksu

Niestety ja nie wiem, bo dopiero szukam informacji o pracy w MATEX. Rozumiem, że planujesz aplikować na stanowisko operatora wózka widłowego? W takim razie powodzenia! A jakich zarobków oczekujesz?

Wkurzony

Dlatego że nam dołożyli (usunięte przez administratora)% do stawek akordowych ale zabrali (usunięte przez administratora)%premii uznaniowej i twierdzą że na tym rozwiązaniu wyjdziemy lepiej tylko kto???? Bo to nic nie daje to jest to samo. Więc w stosunku do godzinowki (usunięte przez administratora)zł musimy na starych stawkach wyrobić o (usunięte przez administratora)zł więcej. Więc chętnych zapraszamy do pracy.

Wkurzony

Pieniążki takie same nawet niższe bo dobra praca wyjechała do Sulechowa, polepszenie, tylko dla tych co lubią chorowac a doświadczonych i rzetelnych pracowników nadal się nie docenia.

Józek

Witam czy obijanie mebli w karton jest na akord czy godzinówka?ile można zarobić?

Zenek

A dlaczego macie mniej zarabiać

Start Gniezno

Słyszał może ktoś coś o planach zmian umów pracownikom po nowym roku ?

X&AK
@Start Gniezno

No co od Nowego Roku tyramy za mniejsze pieniądze.Żenada

Gigi

Witam,wiecie może czy potrzebują na kontrole jakości?

Były janusz
@Gigi

A co? Chcesz se pyknąć z afree?

Były janusz
@Gigi

Aga lubi motory, jak masz taki to stań pod Matexem i zrób enenen, może cuś bydzie..

Tajemniczy

(usunięte przez administratora) no cóż mogę dodać jesteś dorosła i musisz przyniac wszystko na klate dobre zdanie i niestety te złe.. Weź to do serca i przemysł co chcesz przez to osiągnąć romansujac z żonatym mężczyzna ale go też tyczy co ci do głowy przyszło żeby żonę zdradzać!!!!! Życzę żeby się wszystko wyjaśniło spokojnie ????????

Młody

Zazdroscisz idz poszukaj sobie tez pełno (usunięte przez administratora) Anie znam dobrze i przestan pisac bzdury za robote sie bierz

zzz

Nie od dzisiaj wiadomo, że w tej firmie niektórzy żyją życiem innym. Ba, nawet wiedzą o życiu innych więcej niż o swoim samym, wtykają nos w nie swoje sprawy. To co kto robi nie powinno nikogo obchodzić a już na pewno strona internetowa dostępna publicznie nie służy do takiego typu wiadomości. Ten kto to napisał powinien się porządnie zastanowić nad swoim wiekiem umysłowym, który prawdopodobnie zatrzymał się gdzieś w szkole podstawowej.

Gigi

Witam, wiecie może czy potrzebują na jakość? Na tapicernie

Ktoś

Nie no nie wierzę co się dzieje w tym zakładzie a jeleń nic nie widzi.. Nie żałuję go ślepy jest ck jego żona wyprawia albo nie chce widzieć bo wstyd ???????? pamiętaj (usunięte przez administratora) karma wraca ????????

Marian

Kapela to do mnie?

Mlody

Bzdury piszesz jest wymagajacy i tyle idz ty na kierownika zobaczymy jak bedzie .

Co ty Luka bredzisz,zacznij myśleć.(usunięte przez administratora) To że nasz kierownik jest wymagajacy to dobrze bo chociaz jest pożadk. Kieras jest miły i szczery, więcej takich ludzi trzeba. A nie jak Ci którzy własnego cienia się boją i tylko oszukują bo inaczej nie potrafią

Miły?szczery?haha i u nas na dziale nie odróżniający mebli przecież on nie ma wogole pojecia o tym co my robimy.Taka jest prawda

Jak dla mnie to jego ego..... Przewyższa jefo osobowość ale to człowiek ktory nie zdaję sobie sprawy.myśli ze jest panem i władca a cala reszta to pioneczki w jego glupiej grze z ludzi (usunięte przez administratora) sobie robi udowodnił to niejednokrotnie...................reszta. Bez koment..

Złotousty wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Hehe. Prawda jest taka ze wszedzie trzeba pracować a jak masz tyle pomysłów to idź na kierownika. Będziesz miał swoje pięć minut na wykazanie Zobaczymy jak sobie poradzisz. Zderzysz się z ściana i się posmiejemy z Ciebie. Hehe zakompleksiony leniuszku.

....

Najlepiej to papierosik, dać skrzynkę browarów i posiedzieć na palani z kilka godzin na dobe.To by było super. Boli a pozostali to w pompie maja te 8 lat nie... godzinowka na fajeczce a akordowi do roboty.. wszystko. w temacie.

Stolarz
@Mlody

Odnosze wrażenie ze ktos sam sie tu broni.Takie wybielanie samego siebie jest porostu żałosne.

Stol
@Stolarz

A łysy świstak siedzi i zawija brednie w te sreberka.... A w domu wszyscy zdrowi?

Jack Daniels
@Stol

Zal du....sciska?prawda boli widze u mnie w domu ok tylko pytanie czy u ciebie

Gonia gosia

No musze ci powiedziec ze myslisz i myslisz ale jestes jescze bardzo zimno myslisz ze jestes pewien kto pisze a tu hu...bombki sztrzelil ...szukaj dalej hehe widze ze naprawde bardzo mocno cie prawda boli no ale coz moze robic stary kawaler moze zapisz sie do chłopaków do wziecia to tamm zrobbisz show bo tu marnie ci to idzie. szukaj dalej

Bart bart

Ktos kto to napisal widze ze jest ograniczony w 100 procentach czy Ty myslisz ze ktos sie przyzna. to jest celowo tak napisane zebys dalej się glowil.

@Gonia gosia

A w tamtej bajce były smoki i przyleciało UFO?

Bart bart
@.

Byl bys inteligentny to spójrz na godzine dodadnie wydaje mi sie ze kierownictwo ma zebrania o 7 a opinie dodawane sa po 7. Jestes tepy i tyle w temacie hehe

Jakaś

Kierownik (usunięte przez administratora)żałował wody dla pracownika z montażu. Prawie się popłakałam. Jak tak można nie dać wody.

Zła

(usunięte przez administratora) Kierownik nie jest od bajerowania. Niech zajmie się praca, bo jak na razie to kiepsko to wszystko wygląda.

Neutralny

Czytac juz sie tego nie da jedni na tego drudzy ns tamtego i w kółko to samo kazdy ma swoje racje.prawda jest taka ze jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil.współczuję im tej roboty w tym zakladzie i z takimi ludzmi. Wszedzie zle tapiernis zle dnb zle stolarnia zle szwalnia zle montaz zle ludzie tam sa przepelnieni nienawiscia.na kazdym dziale cos bylo jest i bedzie bo jest to za duza zbieranima ludzi i kazdy ma swoje poglady ale ludzi to tu na forum nie obchodzi lepiej by napisali o podwyżkach bo pensje to sie nie zmieniaja tam od dawien dawna.

Pepe
@Stol

Łysy nic nie widzi nawet brak odziezy roboczej u pracownikow zero zainteresowania

zyta
@Pepe

Ustawił się to teraz już nic nie musi robić, widzieć, wymagać, ulepszać.Kto go ruszy?? Mebla jednego od drugiego nadal nie odróżnia ........

Pepe
@zyta

Czyli odziezy nie musimy ubierac jak jedni moga to wszyscy jego gwiazdy odziezy nie uznawaja podobno nie musza chwalenie po całym zakladzie ze łysy pozwala

Lol
@Bart bart

Zebrania tez sa do 7 10 jak nie ma p K to kogo tam słuchac maja

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.