Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Śmieszne
@Adam

Daj sobie spokój Kolego.Ja słyszałem że ufo istnieje tylko że nikt go nie widział

Elo320

Czyste papiery za "listę wybrańców"...

Ciekawy
@Elo320

Jaką listę ?

Alek

Nie tylko młodych nie wykwalifikowanych też :)

Buldog

Są przyjęcia do ZGRI mają to samo co kopalni i szukają wszystkich młodszych górników też jadę jutro złożyć tam papiery :) oni zawsze mają 14 i bony po 18,90 i należą do PGG

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Jorgus

Jak u was premia bazowa za wykon? Marcel plan zrobiony a premia 50%

HWD.G.Z.U.G

Podobno oddziału na Bobki już niema czy to prawda

Z przodka
@HWD.G.Z.U.G

To, że ciebie tam już nie ma to nie znaczy, że nie ma oddziału. Zapewniam, że jest i ma się bardzo dobrze kolego!!!

@Z przodka

Masz rację Darku

Serwis
@Anonim

Pytam bo kolega już dojeżdża Bielszowice . A do puki Piekary mają przodki to tam będziecie fedrować do czasu a później wypad tak jak zrobili na Piekarach tylko swoją firma

zdolny
@Serwis

To pozdriów koliegie :)

kajżeśboł...

Wiadomo już jaki los "fajkowego z boberka" ? Poszoł na POKÓJ abo na ryby ?

Rybak
@kajżeśboł...

Poszoł na Ryby....

Darek
@Rybak

To w koncu co z fajkowym ?

@Darek

zwolniony

Kemot

Sprzedam auto rodzinne pilnie.. Vw. Jakby coś to pisać ale tylko poważne propozycje i bez podtekstów proszę.

bombel
@Kemot

Idź się leczyć CIAMAJDA!

Kemot
@bombel

Chodzi mi o vw polo rocznik 1990

Chętny

Może ma ktoś taki sam problem jak ja na firmie są kop Bielszowice Haleba Pokuj Bobrek Piekary. To te mogę dojechać a te inne to nie mam autobusu jak jest to w firmie rozwiązane.

@Chętny

A gdzie znajduje się kopalnia Pokuj, bo niestety, nie orientuję się.

Teresa

Forum powstało po to, aby udzielać porad o danym pracodawcy. Nie po to, aby wzajemnie się obrażać. Czy ktoś z Was może podzielić się opinią na temat pracy w GZUG? Jest prowadzony obecnie nabór? Wasze opinie na pewno ułatwią poszukiwanie pracy innym użytkownikom. Każda rada i sugestia jest cenna.

Nawrócony
@Teresa

Tu ma pani Tereso rację!!! Uważam, że forum ma na celu zamieszczania opinii nawet gdy są one trochę nieprzyjazne bo każdy z Nas odbiera rzeczywistość na swoj sposób. Zależy to od indywidualnych przeżyć pracownika. Dla jednych to co jest dobre to dla drugich jest złe. Praca jak praca nie nie należała do przyjemnych rzeczy ale dzięki pracy a dokładnie zarobką możemy realizować swoje potrzeby i przyjemności. Osobiście jestem zadowolony z pracy w Gzugu. Jednak znajdą się takie osoby, ktorym coś będzie nie pasowało. Bo narzekanie mamy w swojej naturze nawet gdy jest dobrze. Więc szukajmy pozytywów a nie negatywów. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i gorąco!!! Kocham Was Gzugole ale taką pracowniczą milością.

Ślusorz

Polecam gzug na jankowicach super dozór i spokojnie sie robi

kolo
@Ślusorz

A pan K.upa jak tam?

Grześ

Staram się być obiektywny ale parę miesięcy temu chycili elektro z miedzią i zwolnili go a teraz złapali strzalowego z fajkami i zapalniczką na dole kopalni i....przenieśli go na kwk Pokój gdzie jest sprawiedliwość??? Za takie postępowanie prokurator a sprawa wyciszona. Gdzie jest Solidarność i Sierpień 80'??? Strzalowy z fajkami i zapalniczką na dole kopalni....

Przeniesiony

Panowie jest jakiś zbiornik wodny niedaleko kopalni pokój żeby jakieś rybki złowić?

Swieta
@Przeniesiony

Jest...tylko fajki trzeba chować w tasi BHPowiec nie znalazł. Gdybym wiedział to bym w tasi nie chował...frajer ze mnie...ale związek S mnie uratuje i na kopania mnie ekspoioduje...bom jest strzałowy na 102 co cygarety w tasi ma...

Grycek
@Przeniesiony

Nic mi nie zrobią...na inną kopalnię mnie przeniosą a sprawę wyciszą.. Bo jestem strzałowy....

Przyjaciel

JA NIC nie wiem JA NIC nie wiem Bo ja jestem zwykły śleper JA NIC tutaj nie poradzę Nawet nie wiem gdzie rękę wsadze Każdy drucik inny kolor Wielka masakra bo ręce bolą Pójdę sobie dziś na knefel Bo tak chyba będzie najlepiej. Tam nic w sumie nie zepsuje Nie będziecie krzyczeć na mnie wy głupie ch....

Reno
@Przyjaciel

Najlepiej nabijać się z innych ale tylko nie z siebie a na dodatek jeszcze incognito?! Tylko tchórze i frajerzy tak robią o niskiej samoocenie i problemach osobistych.

chętny43
@Przyjaciel

Jeden się kiedyś przyjoł to nowy to z niego zrobili błazna i psy wieszali na niego dlatego to chyba jeden z nich co cwaniakuje.

@Przyjaciel

Niby dorośli a zachowują jak małolaty. Zamieszczając takie idiotne posty pokazujecie, że w gzugu pracują osoby ograniczone. Wstyd panowie!!!

Obserwator
@chętny43

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

Ciekawy
@Obserwator

Co to za wilk

Słońce
@Ciekawy

Raz dwa trzy Odpadasz Ty.

Księżyc
@Słońce

Cztery, pięć sześć Mówimy Ci sześć!!!

Noc
@Reno

Dokładnie a jest ich wielu podnieca ich to

Radek

Jak z wasza premia za zrobione metry? U nas 50% za wykon a mialo byc 60 jak to w koncu jest.....

Naiwny
@Radek

Jak zawsze ty rób rób a premia w ciulli .jak z 14 w 2017 kasa już była ale się zmyla za (usunięte przez administratora) nas robia a my się dajemy stanąć na jeden dzień i już.

Zadowolony bo robotny

Wypłata zajefajna...jestem zadowolony i bez zastrzeżeń. Pomimo wielu narzekań wielu osób (nie podaję nazwisk bo to lenie i oboboki) uważam, że teraz jest super. A co do narzekających to i tak będą zawsze marudzić jak nie na wypłatę to na robotę. Taką mają naturę i łatwiej im oceniać innych bo sami o sobie nie mają nic do powiedzenia. Na szczęście jest ich niewielu i każdy ich zna. Czyli reasumując jest super!!!

Teresa

Proszę o Wasze opinie na forum odnośnie pracodawcy. Jest to ważne dla innych użytkowników, którzy aktualnie szukają pracy. Wzajemne obrażanie się nawzajem nikomu nie pomoże podjąć decyzji o pracodawcy. Kto z Was może więc wypowiedzieć się, czy GZUG aktualnie szuka nowych pracowników? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Polecacie?

Dario
@Teresa

Pracuję w Gzugu parę ładnych lat i uważam, że jest godny polecenia.

Mario
@Dario

Polecam firmę gzug jako wiarygodnego pracodawcę i rzetelnego płatnika. Pomimo różnych opinii jestem zadowolony, że pracuję w tej firmie.

kolega z bobrka
@Mario

Tylko skończ rewirować to może będziesz jeszcze bardziej zadowolony hahahaha

@Teresa

daj se spokoj kobieto,firma ta to jedna wielka sciema,najbardziej dotkliwe bylo obiecanie czternastki a nie danie ani grosza,nawet na swieta firma olala gornikow,a kobiety w marketach dostaly po pare stowek w bonach,coz widac kobiety nie powinny rzadzic taka duza firma

Bolek

I co 14 nie bedzie sierpien 80 podal oficjalna informacje. Cepow z nas robia i tyle.

Rylllll

panowie we wtorek beda rozmowy z naszym wlodarzem holdingiem kw,sierpien 80 umiescil stosowny post w tej sprawie na swojej stronie facebooka,a wiec jednak poczuli sie do odpowiedzialnosci za co chcialbym tutaj na forum przeprosic za moje wczesniejsze wpisy bo jednak nie mialem racji ale to cieszy,cieszy bo jakas tam nadzieja jest,co z tego wyniknie to sie okaze wiadomo niemniej jednak kazde proby zalatwienia dla nas pieniedzy sa godne pochwaly

Jorgus
@Rylllll

Z czego sie cieszyc... kasa byla juz W zeszlym roku na 14 a teraz okazuje sie ze dopiero trwaja rozmowy jeszcze raz zenada ludzi maja za nic i kropka. A zwiazki no coz zyja z naszej kasy wiec laski nie robia.

@Jorgus

trzeba sie cieszyc,ida swieta trza je spedzic z zona,konkubina albo kochanka[-malo wazne hehe idzie cieplo-wedki juz czekaja i nie mylic mnie tu z tomkiem z bobrka hehe chociaz to moj kolega i jest wporzo

Zibi
@Rylllll

Ja chce na emeryturę! Bo moje życie jest bardzo ponure! Mam bardzo fajną żonę i wszystko dla niej zrobię Na emeryturze pójdę do pracy to obiadki będę miał zawsze cacy i dziennie aby jedne piwo żeby mi się w głowie nie pomyliło. A może by tak audi nowe wtedy życie będzie kolorowe? Ja chce na emeryturę! Bo teraz pracą sobie niszcze skórę! Na knefel się tylko nadaje bo tylko przezemnie zostajemy baje! Jestem przez to bardzo smutny a mój przodowy jest dla mnie okrutny!

Grzesiu
@ja

Tomek to kryptoreklama swojej osoby ale to wporzo sam siebie tak oceniasz...tylko szkoda, że inni mają inne zdanie o Tobie...uważaj co mówisz o innych bo to może obrócić się przeciwko tobie kolego. A tak na przyszłość jak piszesz to wyloguj się z fc...

niko
@Rylllll

jak nie zaplacom to jak pisałem jesteźmyzab strajkiem nie ziedziemy to zobaczycie

niko

niema 14 niema metrów

Jadi
@niko

Nie ma metrów nie ma wyplaty

PRZODOWY KRZYSIU
@Jadi

To proponuję się wziąść do uczciwej pracy to będą metry, będzie premia i będziesz zadowolony. Przyjdź na bobrek pokażemy Ci jak się robi metry.

rafal
@Rylllll

No masz rozmowy zwiazkowców 14 nie bedzie to już oficjalna decyzja, no coz jak zwykle zrobili nas na szaro. W zeszlym roku kasa juz byla jesienia na 14 a teraz wielkiegggg

Szt. Zm.

Super firma lepsza od pgg. Moźna wciemno startować.atmosfera i zarobki super . Minie czas rehabilitacji i jeźeli uzyskam zdolność do pracy p. Z. A firma będzie zainteresowana mojã osobą to wracam do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.