Orbis S.A.

Opinie o Orbis S.A.

maksik

jak na początek ok zarobki i fajni ludzie, chociaż pracy jest sporo. pisze o pracy na recepcji w Warszawie

@maksik

Dziękuje za informacje na temat warunków pracy w konkretnej lokalizacji. Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w Orbisie? Czy poleciłbyś tę pracę młodym osobom, które posiadają już niezbędne kwalifikacje jednak mają niewielkie doświadczenie? Czekamy na Twój komentarz.

maksik
@Julita

Jasne, od początku masz wszystko tłumaczone, przechodzisz wdrożenie i uczysz się nowych kompetencji. Ludzie są naprawdę spoko.

@maksik

Swoją wypowiedzią zapewne nieco uspokoiłeś osoby, które aplikowały do Orbis i nurtowało ich, jacy ludzie pracują w tym miejscu. Czy masz jakieś wskazówki dla osób, które czeka rozmowa kwalifikacyjna? Podpowiesz nam, co zrobić, by najlepiej na niej wypaść?

klunton
@maksik

tyle slodkich wypowiedzi na temat firmy, ale nikt nie wpadł na pomysł, żeby napisać coś o zarobkach. Ludzie, czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem? do sedna: ile proponują na początku Recepcjoniście w Warszawie?

Elatula
@maksik

Co rozumiesz przez "ok zarobki"?

Oszukana jak dziecko
@Elatula

Witaj . Nie wiem ile w Wawie ale w Łodzi mozesz liczyc na (usunięte przez administratora)brutto. Z tego co wiem to stawki nie odbiegaja od siebie w całej Polsce. Własnie sie zwalniam z tego cyrku. Poswiecilam im ponad 8 miesiecy zycia i tylko slyszalam obietnice. Jedna kpina.

Elatula
@Oszukana jak dziecko

Zawsze jakoś cieplej mi się robi jak słyszę że ktoś się zwalnia ???? a co do zarobków (usunięte przez administratora)brutto to nie są "spoko zarobki" w każdym markecie się tyle dostaje

Ile obecnie można zarobić jako recepcjonistka?

Ile obecnie zarabia się na recepcji?

Beata

Jakieś opinie na temat pracy w charakterze recepcjonistki? Hotel Mercure Gdynia, z góry dziękuję

Aplikowałeś do Orbis S.A. na stanowisko Kelner restauracyjny - Novotel Warszawa Airport? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Beata

Czy jakieś opinie na temat pracy w charakterze recepcjonistki - w Trójmieście ? Z góry dziękuję

Aktualność
juli

Pracuję od niedawna, jest ok, ludzie mili i pomocni. Zarobki w porządku. Polecam.

Aktualność
Tak świętujemy zdobycie tytułu Aon Best Employer 2018 w Polsce :) Szukasz pracy? Dołącz do nas!

Justyna

Jak się pracuje? Może ktoś podpowie, warto aplikować?

Iza

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? nie mogę nic namierzyć.

@Iza

Oczywiście, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony rekrutacyjnej: http://hotelovekariery.pl/oferty-pracy/ :)

Julita

@anonymous, czy tego typu sytuacje były zgłaszane gdzieś do przełożonych? Może to by pomogło w tej sprawie? A masz informacje jak pracuje się w innych działach? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w Orbis? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami.

Waldi

Nie przesadzajcie z tym uciekaniem. Dobra firma to nie znaczy , że wszystko jest idealne.

Julita

@Klara - a możesz napisać nieco więcej? Być może firma się rozwija, stąd nowe oferty pracy. Właśnie pojawiło się ogłoszenie dla kandydatów na stanowisko recepcjonistki - jakie są proponowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy Orbis SA zapewnia dodatkowe benefity, np. prywatną piekę medyczną?

K
@Julita

Warunki finansowe zależą od doświadczenia, stanowiska i innych czynników jak w każdej firmie. Benefity są i to sporo.

Justyna

Taka fajna firma i nie daje mi spokoju dlaczego nawet oni maja takie potrzeby kadrowe? Czyżby braki fachowców na rynku pracy dawały się we znaki firmom?

madziks

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Orbisie - fajna załoga, dużo benefitów, szkolenia. Polecam wszystkim, którzy lubią pracę z ludźmi i szukają miejsca na dłużej.

Konrad

Świetna firma to i praca jest fajna. Jeszcze nie tak dawno nawet marzyć o pracy w takiej firmie nie było sensu bo była poza zasięgiem. Czy praca w inwestycjach jest jeszcze?

Zaangażowana pasjonatka hotelarstwa

Pracuję już kilka lat w Orbis. Ugruntowana pozycja na rynku, duża firma notowana na giełdzie, gdzie nie ma mowy o działaniu wbrew lub na granicy prawa. Jest Uklad Zbiorowy i działające związki zawodowe wiec prawa pracownika są mocno przestrzegane, m.in. system premiowania rzetelnie rozliczany, jubileusze itp. Szkolenia dostępne na wyciągnięcie ręki właściwie codziennie w temacie szkoleń coś się dzieje. Żadna inna firma jeszcze tyle we mnie nie zainwestowała jeśli chodzi o szkolenia, w tym studia podyplomowe, indywidualny kurs językowy i inne z mojej dziedziny pracy. Opieka medyczna, elastyczny czas pracy (w zal od stanowiska), praca z domu. Wartości firmy to m.in. zaufanie i szacunek i w takiej atmosferze pracuję.

Zaangażowana pasjonatka hotelarstwa

Mirka

Co słychać w firmie? Tak mało piszecie czyli jest dobrze a tak dużo osób potrzeba?

olinek

Pracuje w Orbisie. Fajny zespól ludzi, dlatego polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Orbis S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orbis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orbis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orbis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orbis S.A.