SPAW-MONTER Piotr Mitrowski

Młodzieszyn

Opinie o SPAW-MONTER Piotr Mitrowski

xxx 2011-05-31 09:59:31
[usunięte przez administratora] ,odcina za co tylko mozna!! [usunięte przez administratora] zas poinformowac o tym PIP. NIE POLECAM!!! Chyba ze ktos chce byc wykorzystywanym!!
pani B. 2012-12-15 23:09:46
kupiłam ostatnio od tej firmy balustradę, kompletna tandeta zardzewiała po 3 dniach, rurki to chyba z marketu. nie polecam tej firmy
pan b 2013-06-14 21:28:59
jaki pan taki kram,wciska ludziom tandete ktora rozlatuje sie po kilku latach NIE POLECAM !!!!!!!!
Martimar 2014-04-04 19:18:23
Z tego co wiem firma działa od 2008r. więc na pewno bardzo dużo wykonali zleceń i ludzie byli z nich zadowoleni tak jak ja. Widzę tutaj same opinie negatywne ale tylko 3 to bardzo mało, moja jest jak najbardziej POZYTYWNA. Wykonali dla mnie kilka zleceń i jestem bardzo zadowolony, przyjadą, doradzą, wytłumaczą nie są drodzy. Osoby nie zadowolone pewnie zapłaciły grosze i teraz oczekują nie wiadomo czego.
:) 2016-04-20 13:35:20
No zleceń mają sporo, a jeśli masz doświadczenie @czujny to dobrze, bo Spaw-monter zatrudnia głównie ludzi z doświadczeniem.
Zostaw swoją opinię o SPAW-MONTER Piotr Mitrowski - Młodzieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPAW-MONTER Piotr Mitrowski