brak logo

THOMAS sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o THOMAS sp. z o.o.

anonim 2011-10-03 11:44
Praca w biurze rachunkowym na pełnych obrotach. Duże wymagania, ale brak wymaganego kontaktu i informacji niezbednych do pracy ze strony przełożonej. Później jeśli klient będzie niezadowolony to wina spada na Ciebie a nie na Panią Prezes. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale znika szybko po kilku miesiącach pracy. Rotacja pracowników ogromna - kilka miesięcy pracy. Polecam dla osób chcących się nabawić nerwicy i życia w stresie.
10
lola 2012-03-19 15:56
Totalna masakra praca dla jeleni siedzenie po godzinach za marne grosze to standard. Pani prezes niestety nie można zrozumieć i do tego ma ciągle humory. Ciągłe pretensje i wyrzuty.
6
tom 2012-03-20 15:27
Nie można zrozumieć, bo się jąka :) TO WYZYSKIWACZE. Pomyslcie lepiej o jakiejś kontroli dla nich, PIP albo US czy coś, bo tam jest jaki bałagan w papierach ze szok. Ja byłem tam 3 miechy i wiałem jak to zobaczyłem. Masakra
4
nick 2014-10-11 20:37
Omijajcie te firme z daleka. Szkoda czasu i nerwow. Wyzyskiwacze i dreczyciele, zwlaszcza pani prezes.
3
Nick 2015-05-06 21:30
Absolutnie nie polecam tej firmy, lepiej omijac z daleka.
1
T 2015-07-16 10:13
Ośmieszanie pracowników, wydawanie poleceń podniesionym głosem i krzykiem, podważanie kompetencji, brak możliwości wypowiedzi na temat ciągłych zarzutów ze strony szefa,ciągłe zmiany decyzji i sprzeczne polecenia, zaprzeczanie wcześniejszym ustaleniom, obwinianie o wszystko co jest złe a nie wynika z bezpośrednich działań pracownika, publiczne wyszydzanie, szczucie na innych kolegów, mówienie źle o chwilowo nieobecnych innych pracownikach, wytykanie rzekomych nieumiejętności... Tak było. Pracę zmieniłem. Teraz martwię się tylko o realizację ustalonych celów. Czasem budzę się w nocy i myślę jak mogłem tak długo tamto wytrzymywać. Szef sadysta to najgorsze co może się w pracy zdarzyć!
1
NICK123 2016-01-16 16:50
Pani Prezes jest niestabilna emocjonalnie, w jednej chwili chwali pracownika a w następnej mówi że ma już ochotę Cię zwolnić. W tej pracy nie ma dla nikogo przyszłości bo nikt nie jest w stanie tam wytrzymać psychicznie. Brak szacunku, przepytywanie z regułek jak w szkole podstawowej, wydawanie poleceń krzykiem to standard w tej firmie. Ponadto tak jak ktoś już wcześniej napisał Panią Prezes trudno zrozumieć bo się jąka.
4
mania 2016-04-24 10:25
firma poszukuje stażysty w dziale handlowym, wymagany jest język angielski i podstawowa znajomość komputera , więc niewiele @NICK123 czy polecasz odbycie stażu w swojej firmie, czy jest tto miejsce gdzie mogę sie wiele nauczyć i poznać specyfikę pracy w tym dziale?
JJ 2016-12-05 14:49
Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Wieczne pretensje, krzyki, brak szacunku do pracownika, który pracuje zdecydowanie ponad siły po 12 godzin dziennie za darmo, bez możliwości odebrania nadgodzin i bez wpłaty za przepracowane nadgodziny. Mobbing w czystej postaci. Pani "Prezes" miła tylko podczas okresu próbnego i to tylko dla wybranych i kiedy ma nóż na gardle bo nie może sobie pozwolić na to żeby pracownik odszedł zbyt szybko. Brak profesjonalizmu, mówię tu o braku umiejętności oddzielania spraw prywatnych od zawodowych. Jeśli zarząd się pokłuci to Pani prezes od razu znajduje kozła ofiarnego wśród pracowników i próbuje wbić go w ziemię jak tylko się da. Zdecydowanie odradzam tą firmę jako potencjalnie miejsce pracy czy nawet stażu. Gra nie warta świeczki. Jest wiele ciekawszych miejsc dających większe możliwości.
5
Zostaw swoją opinię o THOMAS sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THOMAS sp. z o.o.