Opinie o THOMAS sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie THOMAS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie THOMAS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THOMAS sp. z o.o. w Warszawa

ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda aktualnie atmosfera w firmie? Widzę, że widnieje oferta na Asystenta księgowego, czy warto składać?

stary pracownik Nowy wpis

Powiem tak, idealny przykład że pozory mylą. Mianowicie - rozmowa o pracę cudo, miła atmosfera, każdy uśmiechnięty, dużo śmiechu, konkretnych informacji, opowiadania jak to wszystko pięknie w firmie działa i funkcjonuje i wielkie zapewnienia o rodzinnej atmosferze. No właśnie co do rodzinnej atmosfery to się zgodzę, pod warunkiem że mówimy tutaj o toksycznej rodzinie. Szefostwo - małżeństwo, na wstępie obiecuje, że nauczy, wytłumaczy, pokaże - pózniej okazuje się że wydawanie poleceń to proste rzucanie hasłami „zrób to” a kiedy okazuje się że ktoś nie jest pewny jak daną rzecz zrobić i zadaje pytania (o które prosili bo „kto pyta nie błądzi”) to najpierw się słyszy „myśl no myśl” pózniej „ale jak to nie umiesz?” „to co ty nie wiesz co ty właściwie robisz?” i dopiero w następnej kolejności pojawia się ewentualna, dalej niejasna, podpowiedź. (usunięte przez administratora). Osoby które są nawet delikatnie bardziej wrażliwe na pewno nie unikną łez w tej pracy. Poza tym ogromne angażowanie się w życie prywatne i opowiadanie o własnych problemach - czasem po prostu jest to nie na miejscu, szczególnie że mówimy tu o pracy a nie o plotkach z koleżanką na kawie! Jestem wdzięczna tej pracy na pewno za jedną rzecz: udowodnili mi że nie tylko pieniądze jakie sie w pracy dostaje są ważne ale tez własny spokój ducha.

Senuseret I Nowy wpis

Dzień dobry Nie wiem, jak wyglądają warunki pracy, nie wiem, jakie panują stosunki w załodze aczkolwiek wiem, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na Siekierkach. Dwóch Panów - nazwijmy decydentów - rozmawia z potencjalnym kandydatem jak z człowiekiem. Wiem - być może brzmi to banalnie, ale to fakt, którego często brakuje innym zatrudniającym. Rozmowa jest przejrzysta, rzeczowa, treściwa i merytoryczna. Nie wiem, czy - mówiąc kolokwialnie - załapię się do pracy niemniej jednak z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że właśnie tacy powinni być przełożeni szukający pracownika. A teksty, które czytam na tym portalu to w większości wypociny ludzi, którym nie za bardzo chce się pracować jednocześnie reprezentując postawę roszczeniową. I tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie tych, którzy potrafią solidnie i uczciwie pracować. Senuseret I

Weronika

Widzę, że kiedyś pracownicy mogli nabawić się ogromnych problemów z niepewnością, skoro podobno raz się im mówiło, że świetnie pracują a później zaraz, że powinno się ich zwolnić. :/ To faktycznie może źle wpływać na psychikę. Ale było to wiele lat temu, raczej takie traktowanie nie powinno w dzisiejszych czasach występować, nie sądzicie? Myślicie, że wciąż tutaj tak odnosi się do pracowników czy atmosfera całkowicie się zmieniła?

Mart
@Weronika

Niestety jest tylko gorzej… Pani E . tylko pogłębiły sie problemy emocjonalne , o których piszą tutaj od kilku lat. Ciągłe huśtawki emocjonalne , brak zrozumienia, również z uwagi na jąkanie… Bałagan , ciągła rotacja z tym związana . Mamy do dzisiaj kontakt z paroma osobami - nikt nie wytrzymał dłużej niż kwartał . Biuro zatrzymało się w latach 90 mentalnie . Jak chcecie się nabawić własnych problemów i zobaczyć jak się pracuje w wariatowie to jest to idealne miejsce :-)

Weronika
@Mart

Czyli tak naprawdę w biurze nie pracuje nikt z przynajmniej rocznym stażem? Czy jednak są tu jakieś tego typu niedobitki? Troszkę mnie to zaskoczyło skoro piszesz, że sytuacja negatywnie jeszcze bardziej się pogłębia, bo firma faktycznie może mieć spore problemy w działaniu przez to. :(

M.
@Weronika

Firma ma problemy i z pracownikami i z klientami , mnóstwo błędów ,zwalanie odpowiedzialności . Najgorszy jest brak zrozumienia i komunikacja .To takie zachowanie w stylu , ze wina jest wszędzie tylko nie w nas . Naprawdę ciężko jest wytrzymać w takiej atmosferze , ale nie można swojej niekompetencji i błędów zrzucać na pracowników . Można się całkowicie zniechęcić do pracy w tej branży . Na szczęście na rynku jest mnóstwo kompetentnych biur , w których można w zdrowej atmosferze zdobyć doświadczenie , ale Thomas to zaprzeczenie zdrowego miejsca pracy …

Grażyna
@M.

A jakiego typu to sa błędy? Rozwniesz? No i z czego one wynikają? Nie ma konkretnych procedur czy jak?

M. Nowy wpis
@Grażyna

Nie chcę w szczególiki wchodzić , ale w księgowości zdarzają się błędy . Problem zaczyna się w momencie kiedy pracujesz dla ludzi , którzy nie mąka szacunku dla innych . Procedura ma ma celu obarczenia Cię wina . Zwykle przeoczenie potrafi zamienić się w powód do wyzwisk i gnębienia... Szukaj dalej , trzymam kciuki żebyś trafiła lepiej niż ja na początku ...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w THOMAS sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dawid

Ile trwa mniej więcej tam rozmowa o prace ?

Miła szatynka

Bardzo przykre opinie, bardzo ciężkie.

Waldi

Czy są jakieś zmiany w firmie? Warto aplikować? Ostatnio niezbyt przychylnie pisaliście

Renia

Chodzi o thomas BIURO RACHUNKOWE!!

JJ

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Wieczne pretensje, krzyki, brak szacunku do pracownika, który pracuje zdecydowanie ponad siły po 12 godzin dziennie za darmo, bez możliwości odebrania nadgodzin i bez wpłaty za przepracowane nadgodziny. Mobbing w czystej postaci. Pani "Prezes" miła tylko podczas okresu próbnego i to tylko dla wybranych i kiedy ma nóż na gardle bo nie może sobie pozwolić na to żeby pracownik odszedł zbyt szybko. Brak profesjonalizmu, mówię tu o braku umiejętności oddzielania spraw prywatnych od zawodowych. Jeśli zarząd się pokłuci to Pani prezes od razu znajduje kozła ofiarnego wśród pracowników i próbuje wbić go w ziemię jak tylko się da. Zdecydowanie odradzam tą firmę jako potencjalnie miejsce pracy czy nawet stażu. Gra nie warta świeczki. Jest wiele ciekawszych miejsc dających większe możliwości.

mania

firma poszukuje stażysty w dziale handlowym, wymagany jest język angielski i podstawowa znajomość komputera , więc niewiele @NICK123 czy polecasz odbycie stażu w swojej firmie, czy jest tto miejsce gdzie mogę sie wiele nauczyć i poznać specyfikę pracy w tym dziale?

NICK123

Pani Prezes jest niestabilna emocjonalnie, w jednej chwili chwali pracownika a w następnej mówi że ma już ochotę Cię zwolnić. W tej pracy nie ma dla nikogo przyszłości bo nikt nie jest w stanie tam wytrzymać psychicznie. Brak szacunku, przepytywanie z regułek jak w szkole podstawowej, wydawanie poleceń krzykiem to standard w tej firmie. Ponadto tak jak ktoś już wcześniej napisał Panią Prezes trudno zrozumieć bo się jąka.

T

Ośmieszanie pracowników, wydawanie poleceń podniesionym głosem i krzykiem, podważanie kompetencji, brak możliwości wypowiedzi na temat ciągłych zarzutów ze strony szefa,ciągłe zmiany decyzji i sprzeczne polecenia, zaprzeczanie wcześniejszym ustaleniom, obwinianie o wszystko co jest złe a nie wynika z bezpośrednich działań pracownika, publiczne wyszydzanie, szczucie na innych kolegów, mówienie źle o chwilowo nieobecnych innych pracownikach, wytykanie rzekomych nieumiejętności... Tak było. Pracę zmieniłem. Teraz martwię się tylko o realizację ustalonych celów. Czasem budzę się w nocy i myślę jak mogłem tak długo tamto wytrzymywać. Szef sadysta to najgorsze co może się w pracy zdarzyć!

Absolutnie nie polecam tej firmy, lepiej omijac z daleka.

nick

Omijajcie te firme z daleka. Szkoda czasu i nerwow. Wyzyskiwacze i dreczyciele, zwlaszcza pani prezes.

tom

Nie można zrozumieć, bo się jąka :) TO WYZYSKIWACZE. Pomyslcie lepiej o jakiejś kontroli dla nich, PIP albo US czy coś, bo tam jest jaki bałagan w papierach ze szok. Ja byłem tam 3 miechy i wiałem jak to zobaczyłem. Masakra

lola

Totalna masakra praca dla jeleni siedzenie po godzinach za marne grosze to standard. Pani prezes niestety nie można zrozumieć i do tego ma ciągle humory. Ciągłe pretensje i wyrzuty.

Praca w biurze rachunkowym na pełnych obrotach. Duże wymagania, ale brak wymaganego kontaktu i informacji niezbednych do pracy ze strony przełożonej. Później jeśli klient będzie niezadowolony to wina spada na Ciebie a nie na Panią Prezes. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale znika szybko po kilku miesiącach pracy. Rotacja pracowników ogromna - kilka miesięcy pracy. Polecam dla osób chcących się nabawić nerwicy i życia w stresie.

Zostaw merytoryczną opinię o THOMAS sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w THOMAS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THOMAS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

THOMAS sp. z o.o.