Opinie o Kuvert Polska Sp. z o.o. w Przyprostynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuvert Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kuvert Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuvert Polska Sp. z o.o. w Przyprostynia

Julia Nowy wpis

Możliwe, że zmniejszyli stawki operatorów? mam przed sobą aktualna ofertę z widełkami od 5 500 do 6 800 zł przy czym w zeszłym roku było napisane od 6 300 do 8 600 zł. w tej pierwszej jednak wspominają o zakwaterowaniu. Czy to jego koszty?

12345 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Proszę mi napisać jak się pracuje w tej firmie?Jak wygląda praca w weekendy?Jak się kształtują zarobki na produkcji?

Nie widzę bieżących opinii, a parę dni temu wygasła mi oferta dla operatora, od razu jednak wznowili przyjęcia, piszą ze wielu osób potrzeba na kwotę do 6,800 zł. tutaj jednak widzę ten taki komentarz w którym ktoś bardzo nie polecał pracy w firmie. jest teraz ktoś na bieżąco i mógłby to poprzeć lub zaprzeczyć? Nie wiem czy się zgłaszać czy sobie jednak odpuścić

Firma Kuvert Polska Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Andrzej Nowy wpis

Firma KUVERT współpracowała w przeszłości ze ZŁODZIEJSKĄ firmą transportową AIRBAS Urszula Paczóska (patrz: wyszukiwarka youtub i fraza moje przygody airbas Urszula) zlecając wykonanie ładunków międzynarodowych. Firma AIRBAS Urszula Paczóska nie wypłaciła większej części wynagrodzeń, a właścicielka między innymi z tego powodu rozwiodła się z byłym mężem Jackiem 20 grudnia 2019 roku. Informacja z pierwszej ręki. Jest to zarzut bardzo poważny i do udowodnienia. Jeśli będą Państwo chcieli udać się do Sądu, to zapraszam, skontaktuję się i pomogę udowodnić, wtedy będzie kolejny filmik na youtub. Tymczasem, nie polecam pracy w firmach, które dawniej współpracowały z firmami złodziejskimi.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji w firmie Kuvert Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Firma Kuvert Polska Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Księgowa. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Grażyna

Tak odbywały się rozmowy kwalifikacyjne i zarobki uzależnione są od doświadczenia, umiejętności oraz znajomość j. angielskiego

Celina
@Grażyna

Pytanie tylko, na którym etapie są zatem ustalane? Doświadczenie jest weryfikowane jednie na podstawie inf zawartych w cv? jak umiejętności natomiast są sprawdzane na samej rozmowie i czy to po niej od razu ustala się wspomniane kwoty? One zostaną już na stałym poziomie czy może jednak istnieje perspektywa na podwyżkę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kuvert Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Adul

tak, kadry umawiają w dogodnym terminie

Adul

Uważam, że powinno się samemu sprawdzić. Ile ludzi tyle opinii. Praca na miejscu, bez dojazdów. Nie trzeba półtorej godziny stać i czekać na autobus,

Anakonda
@Adul

To jak sie pracuje wypowiesz sie.?:)

Michal

Witam jak wygląda praca na maszynach i zarobki?

Lola

Jaka jest obecna relacja pracownik – pracodawca? Ostatni wątek sugeruje słabsza atmosferę, a chcę aby mój luby pracował w spokoju. Jaka ma na to szansę w tym roku na utrzymaniu ruchu? Są oferty na stronie i je reflektujemy. Ile zarobi i przy jakim zespole?

Nicki

Nie polecam nikomu firma nie profesjonalna, źle traktują pracownika. Nieraz występuje zastraszanie. Nie polecam nikomu!

Iwona
@Nicki

Źle traktuje pracownika czyli jak konkretnie?

Kandydat 1201

Witam, czy ktoś z obecnie pracujących może coś powiedzieć jak wygląda sytuacja na firmie i może odpowiedzieć na kilka pytań????? Jaka jest atmosfera? Jakie są relacje z mistrzami/brygadzista mi/kierownikami? Czy w firmie są realne możliwości jakiegokolwiek rozwoju? Czy są jakieś rzeczowe szkolenia - nie na zasadzie " weź podpisz " ( szkolenie z obsługi maszyny na której pracujesz od roku i wiesz więcej niż osoba prowadząca szkolenie) W jakim stanie są maszyny, czy są odpowiednio serwisowane i utrzymane w chociaż znośnym stanie czy są naprawiane na zasadzie taśma klejąca/ WD40 Czy jest duża rotacja pracowników - z czego wynika Czy widać że firma się rozwija - nowe linie produkcyjne, nowe stanowiska pracy? Pytania dotyczą produkcji nie biura. Pozdrowionka ????

Alibaba

Nie polecam pracy w tej firmie i dla tej firmy, ponieważ w zakładzie panuje specyficzna atmosfera, a zatrudnienie na umowę o pracę nie jest w przypadku tej firmy niczym pewnym, mimo iż dobrze wykonujesz swoją pracę i jesteś pomocny. Atmosfera w tej firmie jest ciężka i rządzi się jakąś niepisaną hierarchią, niedostępną dla nowicjuszy. Ludzie grzeją stołki do emerytury, młodych nie tolerują, biura się boją. Przestrzegam. Praca w niebezpiecznych warunkach dla ryzykantów. Stąd taka oferta płatnych pakietów, na ubezpieczenia, polisy, opiekę zdrowotną i inne. Zlewnia klei i farb to swąd kanalizacji. Brudne maszyny i ogólny (usunięte przez administratora) Park maszyn - podobno nieodbiegających od standardów i norm europejskich, w przypadku tej firmy jest po prostu parkiem złomu. Rok wielu maszyn to 1985. Najmłodsze maszyny mają około 20 lat. Awarie trwają długo, bo części są drogie więc kombinują jak naprawić, by nie zamawiać części. Jeśli uda się wystartować maszynę i zrobić tyle tysięcy ile dasz radę - jest dużo odpadu. Przy starszych operatorach wyrzucasz więcej, młodsi się boją. Odbierające są od wszystkiego również od sprzątania tuszu, który wyleje się wokół maszyny, jeśli operator w tym momencie rozmawia lub pali 10- go papierosa. Wszystko działa na słowo honoru. Jak gumka recepturka, której to zaczepienie w miejscu brakującej części ma wybijać ci odstęp do przekładki dla kopert, które masz pakować Ty i reagować kiedy kopert Ci nie wybija lub gumka trzaśnie. A operatora przy maszynie nie ma. Kierownik przeklina pod nosem i co chwilę poprawia sobie majtki przechodząc po hali. W momencie kiedy go potrzebujesz ma Cię właśnie w tych majtkach. W zakładzie pełno złodziejaszków

Danuta
@Alibaba

Ok warunki strasznie specyficzne tu mają. Ale serio pełno tych złodziejaszków tu? To czemu nikt niczego z tym nie robi skoro widać, że towar magicznie znika? Rozumiem, że na szczęście nie ma tutaj zabawy w jakąś zbiorową odpowiedzialność odnośnie tego?

Twój ojciec
@Danuta

A kamery w szatni i na halach? Nie ma

Mamut
@Alibaba

Zgadzam się z Tobą, człowiek haruje za grosze strach się odezwać. Polacy nie mają nic do gadania tam rządzi ukraina i to oni są gora. Im wszystko wolno i mają więcej przywilejów niz nasi. I do tego ściemniają jak się da, non stop w telefonach siedzą bo mają wojnę. Niech obserwują sobie w wolnym czasie a nie w pracy. Gdyby tak Polak robil to odrazu wywalony na zbity pysk by był. Czasami się zastanawiałem czy to Polska firma czy ukraińska. Najlpesze to że za te same pieniądze robimy i to jest wkurzające oni to potrafia się ustawić robić ale się nie narobić i jeszcze śmiać się nam prosto w twarz. Ukraińskie odbierające to jakiś koszmar wszystkich ustawiają jak chcą i kierownik nic im nie powie bo im wolno.

Danuta
@Mamut

Nie wiem na ile w tym wszystkim wyszło prawdy ale temat w zasadzie ucichł i zastanawia mnie przyczyna... Skoro była wzmianka o Ukr to jak proporcje w zatrudnieniu rozkładały się w tym okresie i jak to jest po prawie roku już? Jakie rotacje?

Jojo Boy

Kuvert to fabryka gdzie po wejściu serce mocniej Pyka.Niby uczą pomagają ,ukraincòw zatrudniają. Chociaż jesteś bez praktyki co niektòrzy mają wtyki.Patrz I obserwòj tylko prowadzącego nie Denerwuj Strach I (usunięte przez administratora) wszechobecny tam nie możesz być bezpieczny.Tam na Gòrze czas na zmiany jak koperty do wymiany.Pozdrowionka.

Urszula
@Jojo Boy

Chciałam aplikować, ale musze przyznać, że Twoja opinia jest mocno niepokojąca. Szczególnie fragment o strachu. Co tam się dzieje, że nie można się czuć bezpiecznym? Rotacja?

zainteresowany

Witam. wstepnie na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek?

Jaka stawka jest na początek?

Kadry
@Adam

Proszę o kontakt z działem kadr

Weronika
@Adam

Ale pytasz o stawkę na jakim stanowisku? Bo tak ogólnie to pewnie ciężko powiedzieć, najwyżej jak się ogólnie zarobki mają do konkurencji.

Czy w Kuvert Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kadry

Tylko raz w miesiącu

Łukasz
@Kadry

A czy w Kuvercie są obecnie poszukiwane też osoby bez doświadczenia? Można się tu dostać świeżo po szkole? I jakie są tu widełki wynagrodzenia dla nowych pracowników? Liczę na szybką odpowiedź! :)

gość

Chcę odnieść się do wpisu, którego dokonałem dnia 12.03.2021r., a dotyczącego jednej z pań pracujących w tym zakładzie, którą kilkakrotnie znieważyłem i upokorzyłem. Publicznie oświadczam, iż robię to z własnej i nieprzymuszonej woli. Jest mi wstyd i żałuję mojego postępowania. Zrozumiałem swój to dniu 21.07.2021r., że przez takie pomówienia można zrujnować komuś życie, zniszczyć zdrowie, zniszczyć rodzinę i zdeptać czyjąś godność. Moje wyznania względem tej osoby są całkowicie szczere. Tego wydarzenia nie da się cofnąć. Bardzo przepraszam za moje zachowanie, żałuję i jest mi przykro z tego powodu. Życzę tej Pani Dużo Zdrowia i proszę o wybaczenie.

gość

Przepraszam za zamieszczenie w dniu 12 marca 2021 r. na stronie opinie o Kuvert Polska sp. z o.o. wpisu o nieprawdziwej treści , a dotyczącego jednej z pań sprzątaczek . Była to opinia nieprawdziwa , w całości zmyślona przeze mnie .Zobowiązujé się nigdy więcej nie wygłaszać takich nieprawdziwych opinii o tej osobie .

Nowy2021

Witam serdecznie jaki jest system zmianowy 3 zm czy 4brygadowy weekendy wolne i jakie widełki płacowe. Pozdrawiam

@Nowy2021

Zapraszam do działu kadr

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kuvert Polska Sp. z o.o.?

W związku z tym, że mamy okres pandemii nie mamy możliwości organizowania imprez, ale w poprzednich latach i owszem były organizowane wyjazdy, imprezy integracyjne, Mikołajki dla dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuvert Polska Sp. z o.o. - Przyprostynia

• Jak się pracuje w Kuvert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuvert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuvert Polska Sp. z o.o.?

Kuvert Polska Sp. z o.o.