Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

pobicie człowieka

Witam wszystkich. "Szabel- Agencja Ochrony SZABEL sp. z o.o. Siedziba główna w Koszalinie prowadzi działalność w pionie usług ochrony OSÓB i mienia." tak też myślałem lecz byłem w błędzie. Moje nastawienie do ochrony zmieniło się z dniem 02.04.2015 godzina ok 15.40. Miał miejsce bardzo żenujący incydent doszło do pobicia człowieka tak pobicia człowieka!!Moi drodzy nic w tym dziwnego ,bo tego dnia miały miejsce trzy pobicia, lecz tego pobicia na klatce schodowej przy ulicy kołobrzeskiej 17 dopuścił się dyrektor handlowy agencji ochrony szabel pan Mariusz K. Była interwencja policji z tego co wiem byli świadkowie całego zajścia. Z tych informacji ,co otrzymałem incydent został bardzo szybko rozstrzygnięty pobity otrzymał rekompensatę w formie pieniężnej. Osoba szanująca siebie ,natomiast nieszanująca zwykłych ludzi zasiada na takim stanowisku? Wrazie watpliwości wszystko do sprawdzenia w komendzie policji w Białogardzie, gdzie na początku tych informacji nie można było tak łatwo zdobyć ponieważ po telefonie na komendę powiedziano, że zajście nie miało miejsca. Po telefonach redaktorów wszystko się wyjaśniło.Ta agencja jest od tego ,żeby nas chronić,a wymierzać sprawiedliwość, bo od tego są sądy.

Asia
@pobicie człowieka

Ciekawi mnie bardzo czy jakies konsekfencje zostały wyciągnięte. Będziemy sie dowiadywać w tej sprawie. (usunięte przez administratora)

NETIA
@Asia

Widzę, że nadal panuje stereotyp o tym że w ochronie czy w jakiejkolwiek służbie mundurowej to powinni pracować tylko chłopy ale jak już pojawia się kobieta to oczywiście przez nie zaczynają się problemy. Sama jestem w stanie wyłonić spośród 20 facetów z patrolu 12 z którymi strach iść na interwencje, bo albo przyjmują dziwne pozy, albo ciężko im wyjść z auta albo zapomnieli czapki albo nie ma miejsca do zaparkowania. I ta baba wchodzi sama do obiektu i świeci oczami przez klientami Szabla !!! Nie jedno krotnie widzi się na imprezach masowych interweniujące same kobiety a faceci odwróceni plecami, więc naprawdę skończcie już te durne gadki o słabych kobitkach bo nie jednemu już szczenna opadła albo i jeszcze opadnie jak zobaczą kobietę w akcji. Wkurwiona kobieta - siła king konga !!!

GOŚĆ

Czy to prawda ,ze szukacie ludzi do pracy ? Posiadam wszelkie uprawnienia .Ale interesuje mnie umowa o pracę -żadna śmieciówka

ciało

Nie chciał byś sspotkać te dziewczynki na swojej drodze

CZYŻBY

Ponoć plotki są po części prawdą - to słychać takie ,że zabawa w MUZIE była zajebista ,a uczestnicy jak nigdy dotąd się zintegrowali.Tylko się cieszyć z poprawy ,,stosunków,, międzyludzkich.

Prawdą jest że dzięki PEFRONowi firma ma super dofinansowanie i że daje pracę osobą niepełnosprawnym ale nieprawda jest że bez tego nie było by pracy dla innych i firma by nie była konkurencyjna to kłamstwo taka firma jak SZABEL ba takie obroty i dochody że głowa mała po prostu dzięki PEFRONowi SZEF ma więcej w kieszeni

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Kreatorka

Coraz bliżej do imprezy w Muzie - jak tam kreacje? Gotowe.??

Czytelnik

Czytam i czytam -różne strony -opisy jak się pracuje w Solid, Konsalnet, Gwarant.i przychodzi mi na myśl słowo -spieprzaj chłopie bo we wszystkich tych firmach jest tylko - jedno słowo ,,,,,OSZUKAć ,UKARAĆ,,,,, Czy w waszej firmie ktoś kiedyś z Zarządu przyszedł i pochwalił Cię za działanie w imię prawa .??????????

Tłusty

Dziś tłusty czwartek- więc wypychamy się pączkami .Gruby ochroniarz to leniwy ochroniarz- jutro wszyscy na siłownię.

Zleceniobiorca

A jaki to etat na umowę śmieciową ? ozusowane 50 zł { słownie pięćdziesiąt złotych} Czy te etaty też są brane pod uwagę?

Blondi

W dniu 3.02.2015 osoba - zapewne z kadr napisała ile jest osób zatrudnionych z niepełnosprawnością . Ale już zapomniała dodać ile zakład pracy zyskuje z tytułu niezdolności do pracy pracowników .Odsyłam wszystkich by sobie zobaczyli jakie kwoty zostały przyznane od 1.04.2014 na stronie PFRON dla zakładów . - Pytanie nasuwa się jedno co z tego ma niepełnosprawny.Czy tylko pracę -którą wykonuje tak samo jak pełnosprawny. przykład 79 osób x 1125 bez schorzenia specjalnego =88,875.Ze schorzeniem specjalnym 1.800 x 79 =142,200 co z tego ma pracownik.ktoś powie ,,pracę ,,A ten pełnosprawny -też ma pracę !. stanowiska takie same ,praca wykonana tak samo ,więc gdzie znikają pieniądze?.Dopłaty do leków ? ha ha - obcięte progi bo nie ma pieniędzy? Czy ktoś to ogarnia technicznie bo ja blond ,jakoś nie łapię - Czekam na wypowiedzi.

Obiektywny

Przecież to nie od dzisiaj wiadomo, że to zakład pracy chronionej, ale patrząc na tych panów, główni z patroli i konwojów to w AO Szabel pracują sami niepełnosprawni w dodatku większość ze znacznym upośledzeniem umysłowym. Na obiektach to się nie dziwię, że zatrudnia się niepełnosprawnych, ale w patrolach??

W dniu 21 marca 2014 r.zatrudniano w A O Szabel ogółem – 292 osoby (na 271,01 et.), w tym niepełnos prawnych ogółem – 167 osób (na 159,75 et.),z tego:ze znacznym stopniem niepełnosprawności – 6,00 osób (na 6,00 et.), z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności 79 osób ( na 76,50 et.), z lekkim stopniem niepełnosprawności – 82 osoby (na 77,25 et.).

garbaty

czy wiecie dlaczego Kleszcz nie podaje prawej ręki na przywitanie? ponieważ cały czas środkowy palec tej ręki trzyma w d...e szefa

foczka

pewne rozlużnienie w firmie -hurra !!! szrek z fiorina wyjechali do ciepłych krajów ,może im tam sie nóżki wyprostują i ruszy z prostego kopytka po powrocie . prawdopodobnie swoją wycieczkę zafundowali sobie z funduszu socjalnego bo za mało zarabiają.za imprezę noworoczną ochrona otrzymała wynagrodzenie z pieniędzy funduszu socjalnego ,gdzie jest to nie dopuszczalne.takich chyba wałów jest podejrzewam tysiące.

lech

Chętny - Jan ma racje jesteś leniwy leśny przygłup z Kołobrzegu opisujesz siebie słabostki przypisując je komuś poco się tak irytujesz Chętny. Ty Cętny nie myślisz bo masz ajschajmera w glowie

Chętny

Przychodzę do pracy i widzę -ktoś się denerwuje a ja tylko pytam ile osób pracuje w ,,mojej firmie,, ? a Jan jakoś źle odczytał moje intencje.Chyba jesteś na liście wybranego lizusa.Czyżby?

jan

Chętny - Ty tylko jesteś chętny do krytykowanie wszystkiego co ci nie pasuje więc załóż własną firmę i rób po swojemu i to może cię w tedy zadowoli a będą cię inni krytykować pajacu pewnie jesteś z Kołobrzegu z kąt tam takie głąby się znalazły fuj fuj

Chętny

A kto w lutym do ,,Muzy ,,z pracowników idzie - Wybrańcy czy sami się zapisujecie.Jak długa ma być lista osób chętnych ? bo w samym ,,Szablu,, pracuje tak około ? no właśnie jakie jest zatrudnienie? Zapisujcie się i zgłaszajcie swój akces- bo jak będzie Was mało to impra się nie uda,.

jan

wiec na wigilię idą ci co ich stać a jak cię nie stać Kosio chyba jesteś z Kołobrzegu to zrób wigilię rodzinna w domciu i będziesz szczęśliwy wesołych świąt Kosio wypiję za twe zdrowie Bużka pa

Jan

koso jak cię nie stać to kup sobie czipsy a o de mnie woda kołku nie ciosany wez się za robotE a nie skomlaj o jałmóżne

mikołaj

narzekacie ,narzekacie na święta dostaniemy talon(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.