Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

łata

Firma, która się rozwija i inwestuje( w co to inna sprawa). Warto w niej być zatrudnionym (niekoniecznie jako pracownik ochrony fizycznej). Oferuje płacę podstawową w najniższej krajowej- tak to się ładnie mówi. Ponadto można dorobić w drugiej firmie. Ponadczasowa jest dbałość o terminowość wypłat. Wyśmienite rozwiązanie dla kawalerów i pań, panien lub kogoś, kto nie lubi przebywać w domu z różnych powodów. Warunki pracy i BHP, atmosfera pracy.......poproszę o kolejny zestaw pytań........ Ostatni krzyk- hasło -zawołanie -oferta pracy na Koszalin- Sławno za jedyne 15.70 zł brutto/h...... O czym to świadczy? Ano o tym, że ławka rezerwowych jest krótka. Nie dość, że krótka to i pusta. Zaczyna się licytacja - wyścig szczurów - o pracownika. Niestety za późno. Taki mamy klimat.

Szczecinek
@łata

15,70 i brak chętnych A my w Szczecinku zasuwamy za 13,70 i walczymy o podwyżkę co bardzo nie na rękę zarządowi

@łata

Wszystko wskazuje, że niebawem skończy się dorabianie w drugiej firmie. Jeśli tylko planowane zmiany w prawie pracy dojdą do skutku. Może za to pojawią się nowi chętni do pracy? Inna możliwość to płacenie za nadgodziny. Tak czy inaczej Szabel i inne firmy z branży już zastanawiają się jak obejść możliwe schody bez szwanku na swych finansach. Nie etatowcy- założą firmy- zaczną masowo świadczyć jednoosobowe usługi -Ciekawe? http://praca.interia.pl/news-nowe-propozycje-zmian-w-kodeksie-pracy-w-ocenie-branzy-ochro,nId,2546128?parametr=embed_tyt_zdj_lead

@łata

Ciekawostka -ogólnie dostępna co nieco o złej kondycji wręcz zadyszce firmowej- łagodnie o przetargach- wygranych przetargach na usługi- może będzie na Wasze podwyżki jakiś pieniądz a może w całej firmie dobrobyt zaistnieje? http://www.przetargi.egospodarka.pl/kto-wygral/14013733,agencja-ochrony-szabel-sp-z-o-o.html

@łata

Tak czytam-wyścig szczurów- niedozwolony: (usunięte przez administratora) Wiadomo- praca odpowiedzialna - zaczyna być lepiej opłacana- może nawet ktoś użyje słowa godnie. A jak to jest w ochronie? Czy obowiązuje tajemnica ...... spowiedzi? Normalne! Nie rozmawiamy o ojcach założycielach i ich portfelach......... Czyżby? ...Czyżby nie można mówić o zarobkach, bo to ...tabu? Oczywiście tych szeregowych najzwyklejszych panien i chłopców od..... ...od..... prestiżowej roboty!..... To jak to jest u Państwa z wynagrodzeniem- za godzinę? Za normę godzin?

łata

Dzięki za zaproszenie. Może tak ciekawie wygląda ten opis?! Gratisy to u was są jakieś? Oprócz dodatkowych godzin płatnych (jak te niedodatkowe?) Coś jeszcze dostanę?- rodzinny pakiet dodatkowego ubezpieczenia medycznego, weekend w SPA, atrakcyjna wycieczka, karnet do kina / teatru / opery, karnet na siłownię / basen / zajęcia sportowe, dodatkowe dni urlopowe, możliwość korzystania z narzędzi służbowych prywatnie-dostęp do wi-fi, nauka i doskonalenie języków obcych, wyjazdy integracyjne, wizyta u kosmetyczki, zniżki na usługi firmy, bony świąteczne, obiady firmowe, prenumerata czasopism. Pewnie to wszystko już macie. W sumie to najpierw upewnię się czy konkurencja nie oferuje czegoś lepszego a może płaci dwa razy więcej? To jak to wygląda?

Prawy

Witam.Jak tam warunki pracy,płacy i atmosfera pracy na jednostce w Kołobrzegu?Czy warto?

Gk

Firma ok zarobki tak samo polecam ta firme za nic nie odciagsja kasy nie ma żadnych bezsensownych kar ☺kasa tez ok :)

Ochroniarz z wyboru
@Gk

O jakiej firmie Ci chodzi

@Ochroniarz z wyboru

Szabel :)

Gk

Ja tam nie narzekam lekka praca nie narobi sie fizycznie umowa na cały etat a wypłata powyżej minimalnej krajowej :) gdzie powtarzam nie trzeba pracowac fizycznie jedynie trzeba sie nachodzic ale lepsze to niz pracowac ponad swoje sily za mniejsza lub taka sama kase co ma sie w ochronie :)

Szczecinek
@Gk

U nas też jest wypłata powyżej najniższej krajowej tzn nie w szablu tylko dodatkowe w discretio

Klient

Jak to jest ,dzwonię do Unii na monitoring i słyszę bełkot w słuchawce{ operator nachlany??} w głębi ktoś krzyczy Dyskretio . co to jest ?. Sprowokowany dzwonię do Szabla - tam znajome w głębi sali krzyki Czyżby wszystkie firmy się połączyły i wynajęły jedno pomieszczenie do obsługi klientów ?.Sorki ale nie podoba mi się to ,że w słuchawce słychać pana który mało się orientuje w sygnałach { bądź był pijany lub co gorsze zaspany }. Czy ktoś odpowiada za taki stan rzeczy .Czy są kontrole na trzeźwość w takich firmach. Co na to dyrekcja.

@Klient

Prawdopodobnie powstał Centralny Monitoring firm ochrony z Koszalina, albo jedna z firm wykonuje usługi monitorowania dla innych firm robiąc oszczędności na konsultantach monitoringu. Co nie świadczy o gorszym wykonywaniu usług ochrony. Takie działania firm ochrony są znane w Polsce np. w Poznaniu kilka firm ma jeden monitoring tzw. CENTRALNY a kontrole obiektów czy interwencje przeprowadzają pracownicy firm z którymi klient ma podpisaną umowę lub patrole są mieszane z dwóch firm. Ale niedopuszczalne jest żeby operator monitoringu był "nachlany" lub mało orientuje się w sygnałach. Polecam kontrole nocne z alkomatem.

On
@Gość

Niedopuszczalne? Żart!! Często zgłaszając słuźbę Pan bełkocze albo ma złą dykcję...

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.

@pajacyk, nie rozumiem Twojego wpisu, ale chcę wyprowadzić Cię z błędu i zapewnić, że nie jestem związana z szabel. Jestem moderatorem serwisu Gowork.pl i moim zadaniem, jest poznanie firm i aktywne uczestnictwo na tym forum. Dlatego jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to zarówno ja jak i zainteresowani użytkownicy pracą w tej firmie, dowiemy się o warunkach zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę i atmosferze panującej na co dzień w miejscu pracy.

Wasze wpisy oceniają Szabel jako usługodawcę, a celem tego miejsca jest umieszczanie merytorycznych komentarzy o formach jako pracodawcach. Dlatego proszę osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie o podzielenie się swoimi doświadczeniami z Szabel. Jakie warunki zatrudnienia pracodawca jest w stanie zapewnić swoim pracownikom? Ile godzin trwa jedna zmiana w tym miejscu pracy?

pajacyk
@Marta

O znalazla sie paryzanka obronca szabelka zenadix

Niestety mialam te przyjemnosc a raczej nie przyjemnosc miec doczynienia z tak zwanym patrolem z szabel. Panowie niedosc ze z opoznieniem przyjechali po czym gburowato cos mrukneli ze jak nie znam kodu zebym sie nauczyla choc sami wygladali na ciezko niedouczonych. Po czym jeden z panow oznajmil ze moge zmienic firme . i to ma byc jak w reklamie bezpieczenstwo klienta ? Chyba niebezpieczenstwo. A reasumujac oderwalam panow od meczu. Bez komentarza dalszego.

To Piotruś Pan :D

Jasiu D.
@Gość

Miejcie trochę wyrozumiałości dla tych facetów, większość z nich pracuje 240 a nawet 360 godz. w miesiącu. Brak rąk do pracy (szczególnie z pozwoleniem na broń) a Ukraińców prawo zabrania zatrudniać do takiej pracy.

Gosciu
@Jasiu D.

No jeszcze tam Ukraińców brakuje to juz totalna patologia by byla. Czlowieku ogarnij sie a co to kogo obchodzi ile godz oni walą. Widac im pasuje .

Kierowca

Niestety ta firma wciaz istnieje w dodatku polaczona z innymi firmami rownie funkcjonujacymi na poziomie zero. Wiec putam kto i kiedy zrobi z tym porządek. Patrol??? Chyba sloneczny !!! Monitoring chyba bajki o bolku i lolku . A co dobwzmianki o paniach bo tu czytam - panie to byly w 19 wieku a to to trudno okreslic co to cxy baba czy to chlop. Gdzie logika po co takie firmy . wstyd .

@Kierowca

W takich pseudo firmach ochrony jak szabel do gory powinni sie zwracac nie panie drektorze tylko panie DOKTORZE :D DOKTORA....

@Kierowca

W takiej firmie jak szabel do gory powinno sie zwracac panie DOKTORZE. nie dyrektorze :D

Były

I co z tego ze zalogowac sie trza i tak polowe usuwane bo co bo niewygodne opinie ale prawdziwe. Osobiscie wole pracować w szalecie miejskim niz w tej firmie zreszta tez na SZ :D

@Były

Rzeczywiście ta firma pozostawia wiele do życzenia. Patrolowcy myslacy ze sa bog wie kim a moze raczej nie myslacy i sprzatajacy ktorym chyba sie zawody pomylily. Wszedzie syf i byle na dymka.

Kacperek

Odnosnie kto tam napisal ze w szablu kobiety hahaha to chyba kobiety nie widzial. Tam same raszpunki tanie jak rumunki w dodatku rozwodki stare panny albo wdowy lub z zoltymi papierkami. Zdesperowane. Kto tam kobiete widzial to gtatuluje wizji haha. Nie wiem co ty czlowieku brałeś.

Ochroniarz

Ej kto tam napisał ze patrolowcy to elita ?? Chyba ekipa !! I to z zoltymi papierami bo to zaklad pracy chronionej ha. Ty chyba elity niewidziales człowieku. A ta smieszna elita z SZ - to zbior kij wie czego jak to nazwac

Polko
@Ochroniarz

Ta firma powinna nazywać sie nie szabel a szpadl i to do kopania rowów. Ta elita to matolki same :))))

Polko
@Ochroniarz

Grafikowy jajoglowy ktory robi pod siebie potwierdzam. Tak jak wszyscy w sz robia pod siebie. Na kazdym kroku psycho.

Ochroniarz

To jest firma?? Ludzie !! To jest najgorsze szambo jakie istnieje niestrty nadal na koszalinie. Chlopcy hehe myslacy ze sa rutkowskim patrol i stare panny myślące ze sa gwiazdami. A rzeczywistosc jest okrutna ulomni czyli nowy psychiatryk. Nie polecam

Hej
@Ochroniarz

Hehe tu stare baby i nie tylko szukaja chlopcow nie do ochrony a do towarzystwa haha wiec nazwa firmy bledna agencja ale jaka haha a patrol fakt (usunięte przez administratora) se liza a potem sie zabijaja najlepszy kierownik sila i honor to kpina nie ochrona

Qwerty

Czytam i mi się śmiać chce. Nie widzicie ofert pracy? To znaczy że sobie firma radzi bez was. Ciężka praca ale radza może dlatego że w końcu maja koordynatora z prawdziwego zdarzenia, który coś robi a nie tylko czeka na wynagrodzenie. Patrolowcy nie zarabiają tam źle ale to elita do której nawet z grubym CV się nie dostaniesz jeśli nie będziesz mieć poparcia. Na wojsku mało płacą? Pokaz na którym płacą więcej. Jeden plus tej firmy wynagrodzenie ma czas. Macie odwagę złożyć cv? To czemu dalej siedzicie tutaj i gadacie głupoty? Idźcie do solidu tam podobno za 300h dają najniższa krajowa jak zasluzysz przypomną sobie o reszcie kasy.

FERDEK
@Qwerty

Ha ha ha elita chyba (usunięte przez administratora) faktycznie szczyt i życiowej kariery patrolowiec na czterech kółkach od sprawdzania sklepów z małym pistolecikiem ,grube CV ? jak się ma grube CV to nie jest się ochroniarzem ha ha ha,3/4 super ochroniarzy to ZBI

Cwany
@FERDEK

Kolego ferdku go zeby 3/4 GI bylo ZBI gruoa musiałaby liczyc 6 ludzi ;) zapewniam ze jest ich wiecej a grubosc ich cv ustala grubosc ich portfeli.

FERDEK
@Cwany

???????????????????????????????????????????????????????????????

@Qwerty

No napewno zajaca

WEC

Skoro nie ma ogłoszeń wychodzi na to, że sobie radzą. A jeśli chcesz zapytać o pracę to warto po prostu iść i zostawić swoje CV ;)

@WEC

Gościnnie powiem że kilka lat temu na nocnej zmianie było 4 A teraz jest dwóch więc po co szukać pracownika

Zmartwiony

Witam cos sie szykuje w firmie.Chodza pofloski iz firma ma zamiar zamknac jeden ze swych oddzialow pozamiejscowych .Robi sie nie ciekawie .

Wykwalifikowany
@Zmartwiony

Borne

Jasiu D.

Szabel nie płaci nadgodzin tylko daje dodatkową umowę o pracę albo zlecenie w Discretio. Gadamy z kolesiami I poczekamy, że jak Szabel wyleci z JW to my go do Sądu Pracy i zabuli za nadgodziny, i to dużo. Wyroków było już dużo i wszystkie na korzyść pracowników. Zbierać kwity, grafiki itp.

@Jasiu D.

Sorry zgodziles się za psa to jedź i nie szczekaj

Sekretarka

Chcesz się przyjąć jako sekretarka ? najpierw przyjdź na monitoring -popracuj i zobacz na czym praca polega . Łączenie rozmów, obsługa komputera i użeranie się z grafikiem , bo jak na razie tylko ,,starzy ,,łapią nadgodziny.Nam świeżym nie dają zarobić . Ale o tym decyduje grafikowy . A co do sekretarki -zapomnij o etacie,i tyle w tym temacie.

Wybitny
@Sekretarka

Grafikowy jajogłowy, który robi pod siebie, a jego sekretarką jest niezłoma z Rosnowa! :D Ludzie weźcie się w garść, ktoś jak ma ambicje nie boi się grafikowych i innych mend a wie, że nad takim trepem jest ktoś zawsze wyżej. Kto daje się dymać ten potem otwór ma szeroki proste ;)

Marcinkowsaya

Praca jako sekretarka w Szablu. Napiszcie, czy warto składać CV. Czy to już z góry zaplanowana ustawka. Jak to zwykle bywa w Koszalinku. Dziękuję.

Czarodziej
@Marcinkowsaya

Mogę Ci powiedzieć,że napewno ustawione

ON
@Czarodziej

AAA

Przestań pieprzyć - Szabel oddzielił ziarno od plew i przyjęli Dyskretnych nierobów i i upadłą Unię a po co ? by wygrywać przetargi bo firmy córki już maja a pracownicy tacy ja na monitoringu - nieroby , niedouczki i pijacy ukrywający się - i -Choć już nie pracuję w szablu to mogłabym pisać więcej . W lex mi dobrze a u was śmierdzi.

Monio
@AAA

Masz rację w Szablu zostały plewy z Białogardzkich pól a ziarno odeszło

A.J.P

A chciałam się zatrudnić w Szablu - ale Taki dyrektorek R>K nie zgodził się a teraz szukają ludzi - paranoja jakaś. Czy to może tylko na chwilę ,żeby ludzie wykorzystali urlopy a nowo przyjęci będą wojska pilnować - hi hi to dobrze być w firmie konkurencyjnej . w Lex przynajmniej można spać w nocy a u was pilnować trzeba kamer na których nic nie widać a firmy płacą jak za zboże

benek
@A.J.P

To śpij dalej i tak przeżyj życie. widocznie się dyrekcja na Tobie poznała, że Cię nie przyjęła hihihi Już dawno oddzielamy ziarno od plew, mądra decyzja i kolorowych snów!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.