Opinie o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bartek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Witam, moja uwagę zwróciła ta tutaj oferta dla asystenta ds. księgowości. Wstępne doświadczenie już mam a widzę, że jest wymagane. zastanawiam się czy płaca to po prostu minimalna czy jednak coś więcej? może będę aplikować ale liczę, że e po dłuższym stażu uda się mieć jakaś podwyżkę

kandydat Nowy wpis

Czy jest osoba, która powie jak się pracuje w Bartku na produkcji w Mińsku?

Ccv Nowy wpis
@kandydat

Witam pracował pan w Bartku w Mińsku na produkcji? Może pan się wypowiedzieć czy warto tam iść czy faktycznie są nie wypłacalni?

Mania Nowy wpis

Hej hej, może szczęście mi dopisze, i akurat jest tutaj osoba pracująca w dziale marketingu/e-commerce w firmie? Swego czasu szukali Specjalistów e-commerce, a teraz cisza pod względem nowych ofert. Jaka jest rotacja w zespole? Pojawiają się wolne etaty jak czesto? Wymagają jedynie doświadczenia w branży, czy wykształćenie kierunkowe również trzeba mieć? Z doświadczenia wiem, że większość firm na takich stanowiskach proponuje b2b. Jak to jest tu w firmie, można dostać umowę o pracę? Stawki jakie oferują, rynkowe chociaż? :) Pracujecie zdalnie czy hybrydowo?

Maria

Praca w BARTEK jest naprawdę Ok, ludzie fajni, można pogadać i o pracy i o życiu, a jak trzeba coś zrobić to pomogą. Ogólnie warto, jest kilka osób które ciągną do góry i naprawdę fajnie się z nimi pracuje Praca w BARTEK jest naprawdę Ok, ludzie fajni, można pogadać i o pracy i o życiu, a jak trzeba coś zrobić to pomogą. Ogólnie warto, jest kilka osób które ciągną do góry i naprawdę fajnie się z nimi pracuje.

@Maria

Jak miło, że ludzie są tacy rozmowni. Super. A takie luźne relacje sa między ludźmi na tym samym poziomie, czy też z przełożonymi? Czy jest to mało hierarchiczna struktura i firma funkcjonuje w płaskiej strukturze?

Firma Bartek S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko 5.000zl + premia 5.000zl SERWISANT/MONTER OKIEN i ROLETY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Inez

Cześć dziewczyny, pracuje któraś z was lub pracowała na stanowisku kelnerki? Wczoraj wpadłą oferta z widełkami 2800 - 4200 zł. Czytam, że firma nie jest wypłacalna, to prawda? Miałyście problemy z wynagrodzeniem? Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby wypłata była na poziomie tej 4 z przodu? Pisza o wyjazdach, jak to wygląda?

Katerina

Praca w firmie BARTEK jest naprawdę ok. Atmosfera jest bardzo pozytywna, a zespół zawsze gotowy do pomocy. Dostaję wsparcie, którego potrzebuję, i mam możliwość rozwijania się zawodowo. Polecam!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bartek S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Karol

Pracując w firmie BARTEK, doświadczyłem fajnej atmosfery i wsparcia. Zespół jest zgraną ekipą, zawsze gotową do wspólnego działania. Firma stawia na rozwój pracowników, co pozwoliło mi zdobywać nowe umiejętności. Cenię również ich luźne podejście do biznesu, co sprawiło, że praca tu była nie tylko miła, ale też dość lekka.

Wypłata nie na czas oraz brak informacji kiedy mode być. Nie warto.

Aleksandra
@Paweł

Oj, a powiesz coś wiecej? Bo teraz trochę się zmartwiłam i nie wiem czy się starać o pracę.. Duże to opóźnienie? I to taka pierwsza sytuacja czy często są kłopoty z dostaniem wypłaty?

Czy w firmie Bartek S.A. da się zarobić 4500 PLN? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Tomasz

Czołem. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Mińska Mazowieckiego. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Bartek S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Tomasz

Laura
@Tomasz

Hej Tomaszu. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to doradzam firmę Lallemand z Płochocina. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Pozdrawiam serdecznie. Laura.

Marica

Nie polecam tej firmy. Miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną przez telefon ale nikt nie raczył zadzwonić do mnie o umówionej godzinie. Próbowałam zadzwonić i zapytać czy coś się stało ale niestety mimo kilkukrotnych prób telefon nie został odebrany. Widać że mało rzetelna firma.

S.d
@Marica

Na jakiś stanowisko ?

toja

Nie polecam, elo Słabe zarobki, nieszanowanie pracowników. Lepiej siedzieć w domu, ponieważ praca tutaj doprowadza do wykończenia psychicznego i załamania nerwowego.

Teresa
@toja

Słabe zarobki - czyli jakie? Podasz oferowaną stawkę w firmie Bartek? Czy jeśli chodzi o jej początkową wysokość to jest ona do negocjacji? Jeśli ktoś ma spore doświadczenie może liczyć z tego względu na jakieś benefity? Jakie są widełki pensji?

Caro

Rekrutacja do firmy Bartek jest bardzo niejasna i tajemnicza oraz nierzetelna. Otóż miałem mieć rozmowę kwalifikacyjną przez telefon o ustalonej godzinie. Niestety nikt nie zadzwonił tak jak się umawialiśmy. Próbowałem parokrotnie zadzwonić i zapytać co się stało, ale nikt nie raczył oddzwonić i wytłumaczyć sytuację. Dosyć mało profesjonalne podejście ma ta firma do przyszłych pracowników. Nie polecam.

Janusz
@Caro

Taką sytuacje warto wytłumaczyć, bo rekruter mógł przeoczyć termin rozmowy. Rekrutacja w firmie Bratek odbywa się tylko telefonicznie, czy można też umówić się bezpośrednio do biura? Mógłbyś napisać na jakie stanowisko aplikowałeś?

Iga

@Była pracownica a nie wiesz może czy nie będą teraz rekrutować ?

Iwona
@Iga

Coś Ty wszystkie sklepy zamkniete na amen na zawsze .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bartek S.A.?

Była pracownica

Nieee, zapomnij xd

ijk

mam pytanie do osob z jeszcze zamknietych sklepow, kontaktowal sie z wami ktos z centrali czy z wojasa co dalej, kiedy przyjdzie odeslany towar itp?

@ijk

Nie przyjdzie. Polecam szukać nowej pracy i tak dostaniecie wypowiedzenia.

Ijk

Juz sie o tym przekonalam, dzieki za odp.

Czy Bartek S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ola

pytanie do dziewczyn ze sklepów które już się otworzyły-jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w salonie? Czy jesteście zadowolone z warunków pracy? jak duże zmiany są wprowadzone po przejęciu sklepów?

Ogólnie jest okej, jest czasem na co ponarzekać ale gdyby nie to to byłoby nudno, a tak to w sumie nawet fajna praca

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek S.A. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Bartek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek S.A.?

Bartek S.A.
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.

Bartek S.A.