Opinie o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bartek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek S.A. w Mińsk Mazowiecki Generała Kazimierza Sosnkowskiego 83

Sa PintoD

Jak wygląda praca w Mińsku Maz w tej firmie? Ktoś tam pracuję? Czy są wypłacalni? Niedługo idę na rozmowę o pracę, chodzi o pracę w sklepie internetowym.

dodatkowo brak kontaktu z dyrektorem, żadnych inwentaryzacji... a kiedy czegoś brakuje oddajesz ze swojej kieszeni. Nie polecam. Są sytuacje kiedy pracownice jeżdża w tzw delegacje i pracują tym samym po 5 dni po 12h bo nie ma pracowników w innym salonie. Ok, decydują się na takie warunki, ale tylko dlatego żeby mieć za co zapłacić rachunki, bo najniższa krajowa umówmy się czasem ledwo wystarcza.

Ona

Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie do obsługi infolinii i sklepu internetowego. Czy ktoś wie, czy jeszcze rekrutuja na to stanowisko?

Ola

Po naprawie zepsuł się ponownie suwak w trzewikach mojej córki. Chciałam, żeby firma przysłała kuriera, ponieważ był to ten sam suwak niby naprawiony, nie chciałam wysyłać na mój koszt, bo buty zepsuły się w środku sezonu i byłam już zła. Zadzwoniłam i próbowała rozmawiać z kimś z obsługi klienta, przerzucano mnie od osoby do osoby, obiecano oddzwonić i nic. Miałam wrażenie, że nikt nie jest zainteresowany moją reklamacją. A kupowałam buty Bartka wiele lat, tym bardziej przykro. Klient jest najmniej ważny?

Firma Bartek S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko 5.000zl + premia 5.000zl SERWISANT/MONTER OKIEN i ROLETY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Luska

Idę niedługo na rozmowę o pracę do Bartka...w Warszawie. Serio jest tak(usunięte przez administratora) jak piszecie?

Ewcia
@Luska

Wszystko to co jest opisane to szczera prawda. Nie polecam pracy w Bartku. Pięknie to tylko przedstawiają na rozmowach a potem to jesteś tylko pionkiem najniższego szczebla, którego będą zbywać i odsyłać od jednego do drugiego a jak będziesz upominać się o swoje i staniedz się niewygodnym pracownikiem to Cię zwolnią lub nie podpiszą z Tobą kolejnej umowy. Przygotuj się na to, że jak Cię zatrudnia to bedzisz miała dużo wiedzy do przyswojenia i będziesz odpytywana jak uczniak w szkole każdorazowo jak przyjedzie kierownik regionalny. Idź na tą rozmowę i sama podejmiesz decyzję. Życzę powodzenia i daj znać jak poszło.

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników?

Obawa przed młodymi chętnymi do pracy w dobrej firmie i dlatego tak piszecie?

Pracownicy z B...
@Andrzej

Dobry dowcip, który pozostawmy bez komentarza ...

Iza

Uciekać i jeszcze raz uciekać firma ma mało do zaoferowania. Ja wymiksowałam z Bartka jakiś czas temu, teraz mam nową fajną pracę, w porządku kierownictwo, jestem doceniana a co najważniejsze większe wynagrodzenie, płacone na czas i w całości. Życzę wszystkim pracującym w Bartku a szukających nowej pracy powodzenia i nie bójcie się odchodzić.

Pozytywny

Nie rozumiem. Jest dopiero 10 a nie po ,więc jeszcze cały dzień przed nami. Po co pisać takie negatywne i nieprawdziwe informacje?

Aneta

Ciekawa jestem, czy taka sytuacja jak obecnie zdarzyła się już w przeszłości. A jeśli tak, to czym była spowodowana? Czy firma próbowała wytłumaczyć pracownikom tę niekomfortową dla nich sytuację? A może sytuacja finansowa, choć trudna, ma jedynie przejściowy charakter i wkrótce nastąpi stabilizacja. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zla

Miały być dzisiaj przelewy i cisza.. mamy 18 !!!!

tom
@Zla

Wypłaty nie ma w centrali , czy w sklepach ?

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Malamala
@Tomasz

Prowadzi na stronie, ale nie polecam, jeszcze wypłaty nie dostałyśmy w całej sieci...

Nie polecam pracy w firmie Bartek jako sprzedawca, potwierdzam wcześniejsze opinie, bardzo niskie zarobki, płaca minimalna wypłacana z opóźnieniem lub w ratach, kierownictwo na rozmowach rekrutacyjnych mydli oczy o premiach, które tak naprawdę da się wyrobić max 1-3 razy w roku i to też nie są jakieś kokosy, są też takie sklepy gdzie dziewczyny nie widzą premii przez cały rok, ciągła rekrutacja, ludzie zwalniają się po miesiącu pracy, a firma woli zatrudniać nowych niż mieć stały personel. Za takie pieniądze pracę znajdziesz w wielu innych firmach, gdzie zwraca się uwagę na dobrą atmosferę w pracy, szanuję się i słucha uczciwych ludzi chcących pracować.

smiech_na_sali

ja was kompletnie nie rozumiem... prawda jest taka ,ze nikt nie jest na siłę w tej firmie. Skoro były takie problemy to tak w krótkim czasie ta sytuacja się nie poprawi . Siedzenie i wypisywanie tego wszystkiego jest bez sensu. Jeśli tak źle to szukać innej pracy a nie się użalać i robić pośmiewisko z siebie. Nie mieli pieniędzy to z nieba nagle nie spadną .

lol
@smiech_na_sali

skoro ma pseudonim BYŁY PRACOWNIK, to możesz się domyślić, że ta osoba zmieniła pracę geniuszu :) i skąd wiesz, że inni tego nie zrobią? Błyskotliwa to ty nie jesteś

Wku*wiona
@smiech_na_sali

Pogielo cie dziewczyno. Nie maja pieniedzy? Taka firma? A ja mam miec pieniądze po miesiacy czasu jak zarabiam najnizsza krajowa. Pracownik jest priorytetem i choćby nie mieli ich (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest wlasnie wytrzasnac te pieniądze choćby spod ziemi a nam zapłacić. Pracowalam w wielu sklepach i taka sytuacja spotyka mnie pierwszy raz! (usunięte przez administratora) im lizesz czy co ze tak ich bronisz? Skąd jestes!?

TakaSobieJa
@Wku*wiona

Pewnie w biurze ciepłą posadkę ma i pensję na czas także co się dziwić że ich broni...

Aneta

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w BARTEK S.A., czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Warto do nich aplikować? Każda opinia mile widziana!

poirytowana
@Aneta

W bartku od początku roku jest problem z wypłatą nie wypłacają w terminie i nikt nigdy nie wie kiedy zostaną zrobione przelewy i czy w całości czy w ratach.Tłumaczą się warunkami klimatycznymi, że była za mała sprzedaż. A jeśli chodzi o wymagania to wymagają jak nadal wymagali. Takie rzeczy dzieją się na umowie o pracę. NIE POLECAM PRACY W BARTKU.

Jj
@poirytowana

Nie pracuje tutaj długo, atmosfera spoko, pracownicy tez ???? ale nie pracuje się tylko dla samych pracowników.. mianowicie wypłaty nie ma tak jak wyżej poirytowana napisała ... to jest jakiś cyrk, są osoby które opłacają mieszkanie rachunki itp. Podobno ma być wypłata w ratach ale tez nie wiadomo kiedy.. w wakacje czyli lipiec sierpień to słabe miesiące sprzedażowe wiec sytuacja może się powtórzyć ????

gosiamm

Jeśli zgłosimy większa grupą do Inspekcji to w końcu cos zdziałamy. Tak jak wyżej pisałam do jutra mają czas.

Basia
@gosiamm

Możemy sobie pogadać. I tak znajdą się takie co zgłoszą żale do K.N jak to ostatnio miało miejsce. Oni i tak mają nas za nic. Trzeba by było się zsolidaryzować, ale jak skoro jesteśmy rozrzucone po Polsce? Pan prezes zamknął nam japy na 2 miesiące, a teraz znów 500+ :D śmiech na sali

Elkaełka
@Basia

No proszę, wypłaty nie ma a tu mail ze książeczkę się otrzyma, fajne wynagrodzenie. Nie polecam

zawstydona

płakać mi się chce, człowiek stara się jak najlepiej, zachęcić klienta, pomóc, a tu się okazuje że nie potrzebnie byłam zaangażowana w praca, jest mi bardzo przykro, mam dzieci, jest nam ciężko z mężem i co ? znowu mam się tułać po rodzinach i pożyczyć pieniądze ? jest mi już wstyd.(usunięte przez administratora) Chyba najwyższa pora zmienić pracę.

Wojtek

Jak ktoś nie utrzymał się w firmie to mógłby darować sobie te bzdury

Benek

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą.Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Nel

I tak oto Szef zamknął dyskusję jednym mailem :D Byle by pracować wydajnie przez weekend. Zobaczymy dodatkową premię jak świnia niebo :P

@Nel

Można wiedziec co to za mail od Szefa? Nie każdy dzisiaj pracuje....

@Nel

No ale przynajmniej w koncu cos napisal.

MARTA
@Nel

Dziewczyno nie chcesz nie pracuj nie poszukaj innej pracy jest jej mnostwo po co (usunięte przez administratora) we wlasne gniazdo.Dzialaj te gadki nie pomoga nikomu Regionalni Dyrekcja i Prezes znaja nasze stanowiska wiec albo zostajemy i pracujemy albo sie zwalniamy i nie narzekamy !!!!!!

@Nel

Wiesz co Nel, lepiej Ty już nic nie pisz...

Renata
@MARTA

Nel... pani tu chyba bardzo krótko pracuje, takie mam wrażenie. Jasne, że można się zwolnić , ale przepraszam ja chce moją pensje , a dziewczyny którym sklep zamknęli odprawę, to nam się należy. My nie po to się zatrudniłyśmy w firmie , aby teraz się zwalniać. Chcemy pracować , ale na normalnych zasadach, a pensja ma być na koncie ,a nie jest, 24.03.2018 za tydzień święta ... ciekawe czy zaległa reszta pensji przyjdzie na konta ....

Aga
@Nel

Zgadzam się z Tobą Nel, myślę, że mail pojawił się, ponieważ osoby takie jak Nn czy MARTA nie będące sprzedawczyniami czytają komentarze i czują napięcie, robią wszystko, aby tylko nikt już nic nie pisał na tym forum, niepotrzebny jest im rozgłos. Wiadomość dla Nn, MARTA i tym podobnych - za waszą radą - tak, będziemy się zwalniać, ale bez pośpiechu, szukamy prac i gdy tylko znajdziemy damy wam wypowiedzenia, jest to najbardziej logiczne posunięcie.

@Aga

Chwalisz sie czy zalisz ?:)dzieki za informacje, tylko nie wiem po co mi ona do szczescia. Bo ja z firma po za tym, ze jestem sprzdawca nic mnie laczy. Wasze myslenie mnie przeraza, ubzduralyscie sobie, ze jestem z firmy tylko dlatego, ze nie wieszam na firmie psow. Moze dlatego, ze jestem juz starsza i troche sklepow juz mialam, ze mysle smodzielnie i nie daje poniesc sie tej rozdmuchanej przez was panice...?

Aneta

Z opinii na forum wynika, że sytuacja w firmie BARTEK S.A. jest wciąż niejasna. Muszę jednak skonfrontować te informacje ze stroną przedsiębiorstwa. Według informacji, które znalazłam pod adresem https://bartek.com.pl/kariera prowadzona jest rekrutacja na stanowiska doradców klienta w Krakowie ale także wielu innych miejscowościach. Czy na forum są osoby które mogłyby potwierdzić prawdziwość tych informacji? Czy może ktoś z gości był na rozmowie rekrutacyjnej?

Nn

Dla mnie te dyskusje nic nie wnoszą... Moje zdanie jest takie. Kazdy ma swoj rozum, i kazdy odpowiada za siebie... Ja pracuje kilka lat i taka sytuacja mnie spotkala pierwszy raz tyle w temacie.

@Nn

To chyba nie pracujesz kilka lat, bo juz byly takie sytuacje z pensją np sierpien 2017.

Beti
@Nn

Szanujmy się dziewczyny, powinnyśmy iść razem w szeregu a nie osobno. Nie naskakujmy na siebie, jedziemy na tym samym wózku.

@Ada

Taka nie, nie siej fermentu.

@Nn

Nie sieje fermentu, ty napisałaś swoje zdanie, ja rownież mam do niego prawo. Tak jak ty.

@Ada

Tak owszem byla sytuacja z opoznieniem,tylko nie napisalas juz, ze bylo to dwa dnu pozniej i cala kwota zostala przelana. A jednoznacznie mozna stwierdzic, ze w sierpniu byla taka sama sytuacja, a to nie prawda. Wiec wprowadzasz w bład. :) wiec jak juz piszesz, to pisz prawde...

@Nn

Tak byly to dwa dni, a teraz jest o wiele dluzej, styczen , luty. Uwazasz ze nie należą sie wyjasnienia od firmy czemu tak długo? Rozumiem, ze nie masz kredytow, rachunkow do zapłacenia. Powinnysmy razem dązyc do lepszej pracy, pensji, premii. A nie na siebie "skakac". Taka postawą nigdy nie wywalczymy, lepszych warunkow pracy. Chyba, ze Ci pasuje najnizsza krajowa.

@Ada

Nie chce mi sie juz nic tu komentować... A dla twojej wiadomosci, tak mam kredyty i rachunki do płacenia.

mały Bartek - duża Krzywda

Orkiestra Gra - a TYTANIK Tonie. - tak źle zarządzanej spółki nie ma, - brak promocji, marketingu, - brak szacunku dla pracowników, nie dajmy się poniżać, - rotacja, rotacja w zatrudnieniach, - najniższa krajowa - dewizą pracodawcy, - Święta poniżające Ptasie Mleczko na salon, - brak wypłat, ODPRAW DLA ZWOLNIONYCH PRACOWNIKÓW, - nie zgadzajmy się na zastępstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek S.A. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Bartek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek S.A.?

Bartek S.A.
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.

Bartek S.A.