Opinie o GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. w Tarnów

Mac

Porządny pracodawca i rzetelny dla podwykonawców

Dariusz
@Mac

Dobrze wiedzieć, że jest to porządne miejsce pracy. Wiesz może, czy również dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały? Ciekawi mnie, czy pracodawca zatrudnia osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego.

Bartosz

Jak to się stało, że rozpocząłeś w ogóle współpracę z firmą GRUPA FEWATERM? Chciałbym, abyś napisał coś więcej o problemach, które miała firma, aby rozliczyć się z Tobą na czas. Wiesz może, czym było to spowodowane?

Lidia

@Irek, cz w takim razie mógłbyś opisać pracę z tej perspektywy? Wcześniejsze komentarze dotyczące pracy w GRUPA FEWATERM były dodane już jakiś czas temu, dlatego przydałoby się wyjaśnienie. Możesz opisać aktualne warunki pracy?

Irek

To jest forum dla pracowników. Rozliczenia między firmami mają wiele zależności!!

Czy po rozmowie w GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aurorra

Witam! a czy zna ktoś sytuację w biurze ? jak wygląda tam praca ?

INTA

Pracowałem u nich przez 6 miesięcy. Praca ciężka, ale płacą. Jeśli ktoś szuka pracy i nie chce się zastanawiać czy mu zapłacą, nie ma zagrożenia.

Pracuje w tej firmie juz pół roku.Trafiłem na budowe w Poznaniu.jestem pełen podziwu dla kadry kierowniczej ze jest w stanie ogarnąć i zorganizowac prace tylu pracownikom (usunięte przez administratora).To cud że ta budowa idzie jeszcze do przodu.(usunięte przez administratora)

Ina

Firma ma bardzo dobrą opinię.Jeśli byłoby coś nie tak, wszyscy by o tym wiedzieli i każdy by się trzymał z daleka. Gdyby firma oszukiwała są odpowiednie służby, które od razu by reagowały. Nic takiego się nie słyszy, ani nie słyszało

obnik

No i prawidłowe podejście, póki w firmie nie jest źle lub nie ma innej ciekawszej oferty aby się zatrudnić to nie ma sensu się zwalniać, tu jest umowa i wszystko.

Antek

Dokładnie tak, pracuję i jestem zadowolony. Jak mi się przestanie podobać, pójdę gdzie indziej......

Onek

Nie rozumiem, każdy wie na jakie warunki się godził. Jeśli się zgodził pracować "na minimalnej stawce" sam sobie jest winien. Po co narzeka??

alan

bzdury jakieś piszecie. jedyna prawda to to, że pracuję razem z Ukraińcami, ale mi to nie przeszkadza. Pracuję za pieniądze na jakie sam się zgodziłem (tak jak każdy w firmie), wynagrodzenia w terminie. Co do kierownictwa, nie mam z nimi żadnych problemów.

adam

wieć tp bardzo miło, ze strony wlascicieli, że zadbali o swoich pracowników, ponieważ to też koszt ty dodatkowe pieniadze oprocz wypłat dac na Swieta,wiec powinniscie sie cieszyc.

Bip

Na święta były koperty z podziękowaniami i gotówką.

trttrtr

@eroser myślę że w skład tego wchodzi równiez premia albo podwyżka tak mi sie wydaje..a benefity to pewnie różne tez dają pracownikom przed świętami..

Enio

Jestem z Tarnowa. Pracuję na budowach od kilku lat. Wcześniej różnie bywało. Mogę Ci napisać, że w przeciwieństwie do większości okolicznych firm wypłatę mam zawsze na czas, a z zarobionych pieniędzy da się wyżyć. Benefity - mam samochód, a czasem coś się zarobi ekstra. Socjal?? - nie jest mi potrzebny. W Tarnowie różnie z robotą, a tutaj nie muszę się przejmować, co będzie jutro.... Dla mnie najważniejsza była stabilizacja.

Interia

Duża firma, nie ma problemu z płatnościami - zawsze na czas.

Micke

Konkretna firma. Polecam

Kirko

Dzięki wszystkim za podpowiedź. Wygląda na to, że warto się do nich zgłosić....

Podwykonawca

Właśnie zakończyłem kolejny kontrakt z firmą. FEWATERM ponownie, uczciwie rozliczył się z nami ze zrealizowanego projektu. Partner godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. - Tarnów

• Jak się pracuje w GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.
2.8/5 Na podstawie 49 ocen.
  • UL. OKRĘŻNA 4A /1/18
    33-100 Tarnów

GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.