Opinie o Vimur w Przemyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vimur. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vimur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vimur w Przemyśl

Bogna Nowy wpis

Trudno znaleźć informacje czy firma działa, jak się pracuje i zarabia. Jest powód takiej sytuacji?

bobo Nowy wpis

jak najbardziej się z tobą @tomasz zgadzam, Elektroinstalatorstwo to nie jest zabawa dla leni i amatorów

Tomasz Nowy wpis

Firma mała ale solidna, najczęściej ludzie którzy trafiają do pracy to nieudaczniki którzy nigdzie nie mogą znaleźć stałej pracy czyli tak zwani godzinołapacze. W tej firmie potrzeba ciężko pracować, aby zarobić. Nie każdy się nadaje.

Tomasz Nowy wpis

Firma Vimur poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Przemyśl
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Przemyśl
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Przemyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tomasz

Pająk

Daj se spokój z tą. Firmo jezeli to coś można tak nazwać

Brak obiecanej stawki i umowy, stary sprzęt, czekanie miesiącami na swoje pieniądze dzwoniąc po 8 razy dziennie tak to jest firma Vimur gorąco NIE POLECAM !

pajak

Panie i panowie ta firma to jedno wielkie G..... ogłaszają się tez na stronie sep giełda pracy nie polecam nawiązywania kontaktów ani jako osoba fizyczna ani prawna a z elektryko niewiele majo wspólnego wszystko to co mówi o stawkach to nieprawda niema umowy niema nic jak się potem okaże tej firmy miejsce powinno być wc

Firma to zadna firma,oni niepowinni istniec na rynku.WSTYD i hanba,w konia leca z ludzmi ktorzy chca naprawde pracowac.szkoda mi tylko tego przepracowanego czasu

Miszcz

Miało być pięknie wyszło jak zawsze. Obiecane: -umowa -stawka 15zł/h -dobre warunki mieszkaniowe niestety, stawka niższa, brak jakiekolwiek umowy, pieniędzy nie ma, mieszkanie to typowy domek gdzie prę firm nocuje i o spokój i ciszę w nocy nie ma nawet co prosić

piwko

To jakaś żenada, żadnej umowy nie daje, stawkę zmniejsza po wyjeździe tłumacząc to brakiem pieniędzy. Potrafi przez miesiące nie wypłacać zaległych pieniędzy. Obchodzić się jak z fekaliami- nie dotykać nawet kijem!

jaro822

Firma (ciężko to nazwać firmą) masakra naciągacz nie polecam.

Przestrzegam przed ta firma. Firma nie jest rzetelna. Nie wywiazuje sie z umow i nie reguluje w terminie zobowiazan. Zdecydowanie odradzam. Nie wychodzi im nic, poza obiecywaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Vimur - Przemyśl

Vimur
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Józefa Korzeniowskiego 25
    37-700 Przemyśl