Vimur

Przemyśl

Opinie o Vimur

anonim 2010-12-21 10:29:21
Przestrzegam przed ta firma. Firma nie jest rzetelna. Nie wywiazuje sie z umow i nie reguluje w terminie zobowiazan. Zdecydowanie odradzam. Nie wychodzi im nic, poza obiecywaniem.
jaro822 2013-04-18 20:26:17
Firma (ciężko to nazwać firmą) masakra naciągacz nie polecam.
piwko 2015-05-17 16:16:14
To jakaś żenada, żadnej umowy nie daje, stawkę zmniejsza po wyjeździe tłumacząc to brakiem pieniędzy. Potrafi przez miesiące nie wypłacać zaległych pieniędzy. Obchodzić się jak z fekaliami- nie dotykać nawet kijem!
Miszcz 2015-06-02 20:30:10
Miało być pięknie wyszło jak zawsze.
Obiecane:
-umowa
-stawka 15zł/h
-dobre warunki mieszkaniowe

niestety, stawka niższa, brak jakiekolwiek umowy, pieniędzy nie ma, mieszkanie to typowy domek gdzie prę firm nocuje i o spokój i ciszę w nocy nie ma nawet co prosić
anonim 2015-07-11 16:26:41
Firma to zadna firma,oni niepowinni istniec na rynku.WSTYD i hanba,w konia leca z ludzmi ktorzy chca naprawde pracowac.szkoda mi tylko tego przepracowanego czasu
pajak 2015-08-03 05:26:10
Panie i panowie ta firma to jedno wielkie G..... ogłaszają się tez na stronie sep giełda pracy nie polecam nawiązywania kontaktów ani jako osoba fizyczna ani prawna a z elektryko niewiele majo wspólnego wszystko to co mówi o stawkach to nieprawda niema umowy niema nic jak się potem okaże tej firmy miejsce powinno być wc
Adam 2015-09-23 16:02:34
Brak obiecanej stawki i umowy, stary sprzęt, czekanie miesiącami na swoje pieniądze dzwoniąc po 8 razy dziennie tak to jest firma Vimur gorąco NIE POLECAM !
Pająk 2015-10-15 08:10:43
Daj se spokój z tą. Firmo jezeli to coś można tak nazwać
Tomasz 2016-04-13 20:34:31
Firma mała ale solidna, najczęściej ludzie którzy trafiają do pracy to nieudaczniki którzy nigdzie nie mogą znaleźć stałej pracy czyli tak zwani godzinołapacze. W tej firmie potrzeba ciężko pracować, aby zarobić. Nie każdy się nadaje.
Tomasz 2016-04-13 20:34:55
Tomasz 2016-04-13 20:36:48
bobo 2016-05-10 23:14:58
jak najbardziej się z tobą @tomasz zgadzam, Elektroinstalatorstwo to nie jest zabawa dla leni i amatorów
Zostaw swoją opinię o Vimur - Przemyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vimur