PCDMiW HWDD Szczepanik

Przemyśl

Opinie o PCDMiW HWDD Szczepanik

Były pracownik 3

Zuzanna piszesz co chwile czy jesteś pewny że chodzi o Mobbing - przyjdź do pcdmiw do pracy na miesiąc to się przekonasz że nikt tutaj głupot nie pisze i jest pewny tego co napisał.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik pcdczy jesteś pewny, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł mobbing w firmie PCDMiW HWDD Szczepanik? Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Warto zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

Były pracownik pcd

Praca w tej firmie wygląda następująco przyjmujesz się do pracy jeżeli właściciel dostanie dotacje na Ciebie to jesteś przyjęty. Przez pierwsze dwa miesiące szef nic do nowego pracownika nie ma bo twierdzi że się uczy, po dwóch miesiącach jesteś dla niego złodziejem, nic nie robisz kasę chcesz a szef wiecznie tej kasy nie ma. Nadgodziny są płatne tylko 50% czyli połowę stawki niż normalnie masz w 8 godzinach które dziennie musisz wypracować. Sobota pracująca jest do odbioru wyjątkowo czasami zapłaci za cały dzień 60zł czyli za 9 godzin. Po 8 godzinach pracy wychodzisz do domu szef cie dopada wymyśla jakaś robotę która musisz zrobić, mówisz że wypracowałeś juz 8 godzin według umowy to wyskakuje z tekstem że to on decyduje kiedy ty skończysz prace jak trzeba będzie to będziesz siedzieć nawet 4 godziny dłużej za które oczywiście dostaniesz 50% stawki. Z przerwy potrafi cie wyciągnąć bo jest robota do zrobienia mówiąc że nie musisz jeść bo i tak dobrze wyglądasz. Mobing jest na każdym kroku, z każdej strony. Wypłata jest najniższa jaka może być bo nie ma przecież pieniędzy bo twierdzi że kradną i skąd ma on na te wypłaty pieniądze zebrać. Szef wszystkiego się czepia nawet to ze papierek leży na ziemi to dostaniesz zrębe. Przez 8 godzin musisz pracować jak wół a i tak oberwie się ci za wszystko. Gdy przychodzisz do pracy z torba lub plecakiem to potrafi przyjść do ciebie jak wychodzisz do domu i kazać pokazać plecak czy przypadkiem czegoś nie ukradłeś. Upomnienia się sypią jedno za drugim. Dużo by tu jeszcze pisać ale jak planujesz pracować w takiej firmie to odradzam szkoda nerwów i zdrowia. W wc nie ma nawet papieru tylko jak przychodzi sanepid to wszystko jest przez dwa dni po dwóch dniach jest zabierane. Te wszystkie dobrze opinie są pisane przez samego właściciela albo komuś kazał napisać. Wojtek niestety taka jest prawda oszuście.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Luki Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie? Wspominasz, że kiedyś tak to wyglądało. Jak dawno temu? Czy obecnie sytuacja się zmieniła?

Mikko
użytkownik zarejestrowany

Jeśli chodzi o atmosferę w PCDMiW HWDD Szczepanik @anonim to powiem Wam, że jest naprawdę dobrze, ludzie się szanują, pracują razem i jakoś nikt nie ma specjalnych problemów z niczym, uważam, że jest coraz lepiej i warto dać im szanse i się do nich zgłosić

Praca u Szczepanika to porażka. dbają o własne interesy. poniżają, mobbing to codzienność, w księgowości zamieszanie, ciągle coś się nie zgadza z godzinami, z wynagrodzeniami itd... nie polecam pracy u tego gościa, bo szkoda twoich nerwów! chyba, że chcesz iść, to życzę powodzenia. byłem zdesperowany idąc tam i mając nadzieję na lepszą przyszłość, ale było jeszcze gorzej. Fajnie by było gdyby w końcu PIP lub UOKIK zrobiliby porządek z tą firmą. D niedawna brakowało wszystkiego nawet papieru toaletowego, jak są kontrole od razu wszystko dają. Jest masę ludzi, którzy chcieliby świadczyć przeciwko tej firmie, tylko nikt nie ma odwagi - przepraszam, jedna pani kadrowa miała i złożyła sprawę do sądu posądzając ich o mobbing, co jest prawdą i sprawę wygrała. Szacun wielki... ODRADZAM PRACĘ TAM!!!

karina
użytkownik zarejestrowany

ja akurat szukam takiego pracodawcy który zapewni mi dobry start i da solidne podstawy do robienia kariery w branży, no i licze na powazne traktowanie i jakąś sensowną umowę 0 dajcie znak czy dobrze w takim razie robię idąc do pierwszej pracy do PCDMiW HWDD Szczepanik bo widzę że komentarze ogólnie to są różne

edek
użytkownik zarejestrowany

a ja sądzę, że naprawdę warto tutaj pracować jeśli jest się zainteresowanym tematem to sądzę, że to firma dobra zarówno na początki kariery jak i na mierzenie gdzieś wyżej, bo stawiają na rozwój. a jak widac nie tylko jkieś konktekty się opłacaja, ale jak się umiesz wykazać to i zostaniesz zauważony w końcu.

Luki
@edek 22.01.2015, 13:09

Mobbing to chleb powszedni i od szefostwa i współpracowników, przynajmniej tak kiedyś tam wyglądało... Tak pozatym muszę przyznać mimo to, że warunki transportu, przechowywania wędlin, jak i ich zróżnicowana jakość (w tym wędliny o dawnym i tradycyjnym smaku z "górnej półki") może być dla wielu sklepów dobrym miejscem na zakupy.

b

ale cię Wojtek obsmarowali ale taka jest prawda jesteś ...... i tyle lepiej puszki zbierac niż u ciebie pracowac

Lepiej nie zawracac sobie glowy praca w tej firmie, wszystkich ma za zlodzieji i patrzy zeby tylko nadgodzin nie zaplacic a chce zeby pracowac na okraglo z nadgodzinami. Wymagania ma jak by placil po 3000zl. i na okraglo sobie szuka [usunięte przez moderatora] zeby premi nie zaplacic .Podstawa 1500zl. brutto i robi sie nadgodziny a wyplata i tak prawie jak podstawowa.

były pracownik

gość powtarzał, że daje możliwości rozwoju.... chyba niedorozwoju hahahehe ta firma to parodia!!!!

były pracownik

obiecuje złote góry a pózniej nic z tego, praca w tej firmie to porażka.

były pracownik

nie idzcie tam . ja poszedłem i sobie w brode później plułem

Bnd04

za taką robote powinien płacic więcej!!!! a on sobie tylko do kieszeni !!! powaga

Franko

Lepiej idz na kuronia niz do pracy w PCDMIW Przemyśl

Zostaw opinię o PCDMiW HWDD Szczepanik - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCDMiW HWDD Szczepanik