Opinie o DHL w Holandia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Holandia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DHL?

Lucja Nowy wpis

Cześć mam pytanie jakie godziny się robi na magazynie dhl

.....

Pracuje od kilku dni w DHL zwolle Jest mało Polaków ale atmosfera jest spoko . Jestem na pakowaniu ,paczki bywają różne ciężkie i super lekkie ,wiadomo trzeba mieć trochę kondycji . Ekipa jest spoko,każdy pomaga każdemu ,można pogadać ,pośmiać się . Nie ma spiny . Ale jest to praca fizyczna więc nie każdy podoła .

Ania Nowy wpis
@.....

Przez jaka agencje pracujesz w DHL zwolle?

Czy w DHL zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DHL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy DHL organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aneta

Dostałam pracę w firmie DHL utrecht.Czy ktoś mógłby napisać adres lokacji na której się mieszka????

Wiecie może, czy w DHL szukają chętnych na staż?

Magda

Pracuję w DHL Beringe na Philipsie. Na mojej zmianie mega fajna atmosfera,bez spiny. Praca nie jest ciężka.

@Magda

hej a jako kto tak właściwie robisz? pytam, bo chcę się zorientować na czym nie jest ciężko. Dużo Polaków jest na zmianie?

Magda
@Ewelina

Pracuję na pakowaniu. Na 8 stanowisk pakowania mamy 7 Polaków. Niektóre paczki sa ciężkie ale jest wózek z wagą wiec nie trzeba dźwigać

Jok

Tragedia, (usunięte przez administratora), bardzo ciężka praca, warunki koszmarne. Nie polecam nikomu!!! Najgorsza praca w NL w której byłam.

@Jok

A jakieś szczegóły? Bo faktycznie dramatycznie zaczęłaś ale co dalej?

Rene
@Jok

Napisz coś więcej o tej pracy , każdy pisze że jest strasznie ale coś konkretniej

Agnieszka
@Rene

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Z doświadczenia wiem że ludzie chętniej odpowiadają na konkretne pytania.

Robek DHL Beringe

Pracuje w tej DHL Beringe 4 tygodnie . Firma otrzymała nagrody jako zakład pracy przyjazny pracownikowi . Firma Niemiecka. Nie ma dnia , żebym nie słyszał „arbeit, raus!” . Coś śmiesznego . Jeszcze od polskich kierowników , wiec trudno coś z tym zrobić . Jakoś nie planuje tu przyszłości

Inny wymiar
@Robek DHL Beringe

Przez OTTO pracujesz? Ciężki zajazd?

Marcy

Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Paczka do Belgii miała dojść w 2 dni, mija 13 i dalej jej nie ma. Nikt nie chce mi udzielić rzetelnych informacji o tym, co się z nią stało, cały czas jestem zbywana na chacie przez bota, a na infolinię nie da się dodzwonić (10 min czekania).

Witold
@Marcy

Powinnaś to wyjaśnić bo faktycznie troche długo to trwa. Dwa dni to krótko ale po 4-5 już powinna być. Złóż reklamacje e-mailem jak nie możesz się dodzwonić. Próbowałaś tego?

Robek DHL Beringe

Prostując ten wpis ! Pracujemy fajnie i słuchamy muzy w radiu Wpis to efekt nieporozumienia Ogólnie fajnie

Anonimowy
@Robek DHL Beringe

To zastanow sie w końcu jaką opinię piszesz. Pozytywna czy negatywną. Przyszedłem tu poczytac opinii a nie wysryw jakiegoś gnoja

@Anonimowy

A co jeśli dostał premię za zmianę zdania? ;p I chyba za dużo tu się teraz nie naczytasz tych opinii, gdyby nie jego komentarze to całkiem byłoby Ci pewnie przykro, bo taka pustka tutaj. :(

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Holandia

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL