Opinie o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fundacja WWF Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja WWF Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Maja

Nigdy, ale to nigdy nie pracowałam w miejscu, w którym rotacja sięga 30%. Toksyczność środowiska pracy jest wręcz legendarna. Nigdy nie wiedziałam tyłu ludzi idących na L4 i leczących się z powodu pracy. Nigdy nie widziałam takiego przygnębienia i strachu. Serio, nigdy.

Tam wspomniano, że ludzie leczą się z powodu pracy. W sensie, że co? Muszą chodzić do psychologa? Bo skoro to atmosfera wpływa na choroby to podejrzewam, że ból pracowników jest raczej bardziej psychiczny niż fizyczny. Czy podczas tych wielogodzinnych spotkań nie można podjąć tematu toksycznej atmosfery?

Agata

Poczytałam opinie innych ludzi i jakoś nie przejmuję się tym bo jest wiele miejsc pracy gdzie część ludzi będzie narzekać a prawda jest taka,że "żadna praca nie hańbi" i pora zrozumieć,że są osoby które się nie nadają do ciężkiej fizycznej pracy tak jak np. ja bo wolę się rozwijać i mieć kontakt z różnymi ludźmi niż tkwić w martwym punkcie będąc nieszczęśliwą bo źle się czuję w pracy fizycznej z powodów zdrowotnych. Więc się zastanówcie co mają zrobić osoby które wolą wykorzystać swoje umiejętności niż przywiązywać uwagę do wykształcenia i doświadczenia zawodowego? Poza tym na naciągaczy można trafić zarówno w necie jak i w prawdziwym życiu a są jeszcze na tym świecie uczciwi ludzie którzy chcą się realizować,spełniać marzenia i zawierać ciekawe znajomości zamiast brać udział w "wyścigu szczurów". Tak to już jest,że ktoś się odnajdzie w normalnej pracy a ktoś inny woli pracować w fundacji bo ma taką możliwość i zarobić więcej. Więcej wyrozumiałości życzę tym co tak krytykują organizacje pozarządowe ale to ludzie którzy tam pracują napędzają ten świat do przodu. Sama z siebie tam wysłałam zgłoszenie niedawno i chcę tam pracować bo czuję,że tam jest dla mnie miejsce po prostu więc niedługo będę pracowniczką fundraiserką w tej fundacji,obym trafiła na właściwych ludzi którzy przesadnie nie zamierzają psioczyć bo ich będę namawiała do dawania datków na cele charytatywne.

@Agata

Zgadzam się w pełni. Nie wiem czy to będzie możliwe i wykonalne ale Też właśnie zamarzyła mi się praca w takim miejscu

Fundacja WWF Polska poszukuje osób na stanowisko Kierownik IT. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

@Fundacja WWF Polska

Ach czytam I czytam... coraz bardziej mi się podoba. Coraz bardziej Chciałabym pracować w tym 'miejscu'. To bardzo trudny teren i Trudni ludzie bo nieświadomi więc byłoby to wyzwanie Mieszkam na Podhalu Jestem na Rozdrożu życiowym mam prawie 40 lat mój syn za 2 dni będzie dorosły. W sumie Jestem 'trochę bezdomna' i zastanawiam się co dalej zrobić z życiem Byłam już i dyrektorem i sprzątaczką i pracownikiem umysłowym i fizycznym i jestem artystką Byłam biedna i byłam bogata Przeżyłam mnóstwo strasznych rzeczy i kilka pięknych Nie potrzebuję robić korpokariery ani piąć się jak najwyżej. Nie zależy mi też na awansach czy turbo zarobkach. Chciałabym robić coś ważnego Ponieważ nie mam stałego miejsca do mieszkania głęboko czuję że moim prawdziwym domem jest po prostu nasza planeta I bardzo chciałabym robić coś co powoduje że co rano będę czuła że sprawiam żeby świat był lepszy i zdrowszy i panowała równowaga między ziemią a jej mieszkańcami i żeby ludzie przestali niszczyć naturę i mieli większą świadomość konsekwencji ingerowania w naturalny obrót spraw na ziemi

Elka Nowy wpis

Powiedzcie mi proszę coś na temat rekrutacji na stanowisko People&Culture Partner. Brał ktoś może udział? Możecie powiedzieć jak wyglada rekrutacja i ile ma etapów?? Jakiego rodzaju pytania padają? Może coś podpowiecie z czego się przygotować :P

Lawenda Nowy wpis
@Elka

Bralam udział w pierwszym etapie, niestety dalej się nie dostałam 3. Etapy - teams, praca domowa i chyba ostatni na żywo u nich w biurze. Panie robią rozbudowany wstęp o fundacji, dziale i roli. Byłam miło zaskoczona poziomem rozmowy, jak na ngo - była profesjonalna, przyjazna i szybko zleciała.

Karolcia Nowy wpis
@Lawenda

Hej, a coś więcej o tym zadaniu rekrutacyjnym możesz napisać?:) byłabym mega wdzięczna!

Dzień dobry, zastanawiam się nad złożeniem CV natomiast chciałbym się dowiedzieć czy organizacja przeszła jakąś większą zmianę gdyż widzę tutaj wciąż wiele negatywnych opinii. Jak to jest w końcu z WWF?

Fundacja WWF Polska Nowy wpis
@Michał

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej organizacji. WWF aktualnie przechodzi przez proces profesjonalizacji organizacji, który ma na celu usprawnienie naszych działań i zwiększenie skuteczności w osiąganiu naszych celów na rzecz ochrony środowiska. Jest to naturalny proces, który ma na celu dostosowanie się do zmieniających się warunków zewnętrznych oraz potrzeb naszej organizacji. Naturalnym jest, że nie wszystkie zmiany mogą spotkać się z aprobatą każdego pracownika, niemniej jednak wierzymy, że dzięki tym zmianom będziemy mogli jeszcze lepiej realizować misję ochrony przyrody oraz jeszcze skuteczniej reagować na wyzwania przed którymi stoimy.

To iloma projektami na raz się zajmuje Specjalista/ka ds. ochrony ekosystemów rzecznych w praktyce? Skoro w ogłoszeniu wymagają, że trzeba umieć właśnie działać w kilku takich projektach na raz to się zastanawiam. Mam nadzieję, że nie wiąże się to z przytłoczeniem? Chciałabym przeczytać jakieś doświadczenia osób, które pracowały na tym stanowisku. Byłoby super.

Cześć wszystkim, szukam osób które zajmują się kwestiami dotacji i funduszy unijnych w firmie. Jest etat dla specjalisty i chyba będę aplikowała. Trochę się waham, bo nie znam widełek. Ktoś z was może mnie nakierować, jakiego wynagrodzenia można się spodziewac na początku, i czy w miare możliwości firma je zwiększa np. przy przedłużaniu umowy. Chcą 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, więc domyślam się, że proces rekrutacyjny nie będzie należał do najłatwiejszych ;) Jeśli macie jakieś rady co do ewnetualnej rozmowy kwalifikacyjnej, to chętnie je poznam.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalistki ds. partnerstw strategicznych. Skoro jest to praca hybrydowa, to jakiego obłożenia należy się spodziewać? W które dni będzie się pracowało z firmy, a w które z domu? ;) Jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to pracownicy mogą w 100% decydować, w jakich godzinach chcą pracować? Czy są jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce. ;)

Fundacja WWF Polska

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisko specjalisty/ki ds. partnerstw strategicznych. Chętnie wyjaśnimy szczegóły dotyczące pracy w WWF Polska. Praca hybrydowa na tym stanowisku oznacza, że możemy liczyć na Twoją obecność w biurze 1-2 dni w tygodniu. Wybór konkretnych dni pracy z biura zostanie uzgodniony indywidualnie z przełożonym. W przypadku działu partnerstw strategicznych, te dni zazwyczaj przypisane są do środy, aby umożliwić spotkania całego działu na żywo. Elastyczny czas pracy daje Ci swobodę rozpoczęcia pracy między 7:00 a 11:00. Wymagamy, by pracownicy byli dostępni między 11:00 a 15:00, aby zapewnić płynny przepływ informacji i komunikacji, zwłaszcza podczas pracy zdalnej. Mamy nadzieję, że te informacje są pomocne w rozważaniu Twojej aplikacji!

@Fundacja WWF Polska

Czy do pracy z domu firma zapewnia odpowiednie narzędzia? Poza tym, czy jest szansa pracować cały czas w firmie, bo w domu nie mam takich warunków...

Fundacja WWF Polska

Cześć, Oczywiście! Zapewniamy sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy hybrydowej, a nasze biuro jest do dyspozycji Pand od poniedziałku do piątku. Stawiamy na elastyczność, dlatego też nasi pracownicy i pracowniczki mogą pracować zarówno w trybie hybrydowym, jak i w 100% stacjonarnym. Mamy nadzieję, że te informacje są pomocne w podjęciu decyzji o wysłaniu do nas Twojego CV.

Ryś

WWF twierdzi, że jest członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji i dba o pozytywne doświadczenia aplikantów. Bardzo ciekawe, że aplikowałam o dwie pozycję, spędziłam mnóstwo czasu przygotowując aplikacje i nie dostałam nigdy żadnej odpowiedzi od WWF. Jest to bardzo rozczarowujące, biorąc pod uwagę, że organizacja ponoć dba o etykę pracy i rekrutacji. Nasuwa się pytanie, jak rzeczywiście jest ze wszystkimi projektami i procesami w WWF Polska. Czy rzeczywiście jest jakieś działanie za tymi wszystkimi szumnymi deklaracjami? Czy może działalność polskiego oddziału wygląda tak jak rekrutacja? Brak profesjonalizmu i ghosting.

@Ryś

Pani Ryś, Dziękujemy za przekazanie swojej opinii oraz wyrażenie swojego rozczarowania dotyczącego procesu rekrutacyjnego w WWF Polska. Wszyscy kandydaci i kandydatki, którzy nie kwalifikują się do kolejnych etapów, otrzymują feedback drogą e-mailową. Jest nam przykro, że w Pani przypadku nie doszło do takiej komunikacji. Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów i kandydatek stanowi kluczowy element naszych procesów rekrutacyjnych. Chcielibyśmy zgłębić tę sytuację oraz zrozumieć, co mogło pójść nie tak. Prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres rekrutacja@wwf.pl, abyśmy mogli zweryfikować Pani aplikacje. Równocześnie przepraszamy za zaistniałe niedogodności i mamy nadzieję, że uda nam się wyjaśnić powstałą sytuację.

Kartka
@Ryś

To chyba jakiś problem techniczny. Brałam udział w 4 rekrutacjach i niestety nie dostałam pracy, ale informacja zwrotna przyszła za każdym razem (choć faktycznie za pierwszym razem wpadła do spamu). Co więcej, gdy poprosiłam o rozszerzony feedback, oprócz uzasadnienia dostałam porady do konkretnych zmian w CV.

Ryś
@Kartka

Najwyraźniej w moim przypadku coś się nie spodobało. Mam maila na gmail, nigdy nic nie dostałam ani do spamu ani do głównej skrzynki.

cześć. znalazłam ofertę pracy na stanowisko koordynatorki ds. finansowo-administracyjnych w projektach. widzę, że jest to praca hybrydowa. powiedzcie mi, czy na tej posadzie również pracuje się 1-2 dni z biura, tak jak było w przypadku innego stanowiska poniżej w komentarzach, czy jest tutaj inne obłożenie? jeśli chodzi o dofinansowanie do zajęć sportowych, to ile ono wynosi, a ile trzeba samemu zapłacić? jak to jest? ;) czekam na Waszą pomoc.

Fundacja WWF Polska

Cześć! Dziękujemy za zapytanie odnośnie oferty pracy na stanowisko koordynatorki ds. finansowo-administracyjnych w projektach. Bardzo cieszymy się, że rozważasz zaaplikowanie i potencjalne dołączenie do grona Pand WWF. Potwierdzamy, że na tym stanowisku również zapewniamy pracę hybrydową, z założeniem pracy z biura w wymiarze 1-2 dni. Dążymy do tego, aby każda z naszych Pand mogła pracować zgodnie z własnym komfortem, jednocześnie budując i utrzymując relacje zespołowe w biurze. W kwestii dofinansowania do zajęć sportowych, jest ono dostępne w zakresie 30-60%, a konkretny poziom zależy od wybranego pakietu. Mamy nadzieję, że te informacje są dla Ciebie pomocne i życzymy dobrego dnia!

Czytam w internecie, że firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalistki ds. zrównoważonej gospodarki. Firma oferuje umowę na zastępstwo na okres 1,5 roku. A co później? Można liczyć na jakieś dalsze zatrudnienie, tylko np. na innym stanowisku, skoro to będzie trzeba zwolnić? Widzę, że jest to praca hybrydowa. Ile dni pracuje się z biura? :) Liczę na waszą pomoc, bo mam zamiar tu zaaplikować...

Fundacja WWF Polska

Nicku, bardzo cieszymy się, że nasza oferta przykuła Twoją uwagę. Tak jak zauważyłeś/łaś, jest to umowa na zastępstwo z uwagi na długotrwałą nieobecnością jednej z Pand. Niestety nie możemy zagwarantować zatrudnienia po tym okresie, ale zawsze staramy się w takich sytuacjach szukać alternatywnych stanowisk dla pracowników/czek. Co do pracy hybrydowej - pracujemy 1-2 dni z biura. W razie gdybyś miał/a więcej pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres - rekrutacja@wwf.pl

@Fundacja WWF Polska

czyli takie alternatywne stanowisko raczej ma się zapewnione, tak? jeśli chodzi o tę pracę hybrydową, to o tym kiedy będzie pracowało się z biura w ten dzień/dwa w tygodniu, decyduje szefostwo czy pracownik? i w jakich godzinach w ogóle się tu pracuje? c:

@Ewa

Ewa, niestety niczego nie możemy zapewnić, ale dokładamy wszelkich starań, by pracownik zatrudniony na podstawie umowy zastępstwa wiedział, jak wygląda jego sytuacja i jakie są potencjalne alternatywy rozwoju w Fundacji. Dni pracy z biura ustalane są wspólnie z przełożonym, zazwyczaj pokrywają się one z dniami, w których spotyka się cały dział/zespół. Co do godzin pracy - jesteśmy elastyczni - swój dzień pracy możesz rozpocząć pomiędzy 7-10

Jak szefostwo w Fundacja WWF Polska traktuje ludzi?

Fundacja WWF Polska

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Fundacji ????. Przeważająca część naszego warszawskiego zespołu (97%) zatrudniona jest na podstawie umowy o pracę. Pracujemy hybrydowo i nie mamy sztywno narzuconych godzin pracy – swoją pracę możemy rozpoczynać pomiędzy 7 a 11, co zapewnia dużą elastyczność i ułatwia łączenia życia prywatnego z zawodowym. Wychodzimy także z założenia, że najlepszy pracownik to... wypoczęty pracownik. Niezależnie od tego czy grudniową przerwę nasi pracownicy planują poświęcić na spotkania z bliskimi czy oglądanie Naszej planety, dajemy bonusowy url(usunięte przez administratora)4 i 31 grudnia. Oferujemy również szereg innych benefitów (szczególnie tych pozapłacowych) takich jak: elastyczny czas pracy, biuro PSYjazne czworonogom, benefity rozwojowe m.in. międzynarodowy mentoring, szkolenia z kompetencji miękkich i wiele innych. Dodatkowo dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Naszą kulturę organizacyjną opieramy o globalnie wyznawane wartości (wzajemny szacunek, odwaga, współpraca i wierność zasadom), które stanowią nasz kod genetyczny – decydują zarówno o wewnętrznym funkcjonowaniu WWF Polska jako organizacji, jak i o tym, jacy chcemy być wobec naszych pracowników, darczyńców, partnerów biznesowych oraz całego społeczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

Hanna
@Fundacja WWF Polska

Mogę wiedzieć, na jakie doświadczenie u pracownika nastawiona jest firma? :) Szukacie państwo specjalistów, czy stanowiska dla osób mniej doświadczonych również się znajdą?

@Hanna

Hanno, wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na dane stanowisko. Jesteśmy przede wszystkim nastawieni na potencjał drzemiący w pracowniku/pracowniczce. Nasz zespół składa się z ekspertów oraz osób, które systematycznie dążą, by się nimi stać. W rekrutacji stawiamy na poszukiwanie różnorodności - staramy się dobierać naszych pracowników tak, by ich potencjał, wiedza, i doświadczenia zapewniały zróżnicowaną pulę talentów na wszystkich poziomach organizacji. Ludzie są siłą napędową WWF, dlatego też zależy nam na przyciąganiu utalentowanych osób, które „żyją” naszymi wartościami i wyraźnie demonstrują zachowania, budujące naszą kulturę organizacyjną i miejsce pracy. Serdecznie zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony https://www.wwf.pl/kariera, gdzie na bieżąco publikujemy ogłoszenia na wszystkie szczeble stanowisk.

Hanna
@Agata

No i jak, pracujesz już? Jak wrażenia?

@Hanna

Na razie jeszcze nie pracuję w tej fundacji lecz jak tylko nadejdzie odpowiedni moment to zacznę. Jestem pewna,że będzie w porządku :)

@Hanna

Na razie jeszcze nie bo czekam na odpowiedni moment lecz jestem pewna,że będzie w porządku ;)

Lidia
@Agata

Odpowiedni moment? Chodzi ci o jakąś rekrutację czy bardziej o odpowiedni moment w Twoim życiu? No i skąd te przekonanie że będzie w porządku - znasz kogoś kto dla nich pracuje?

Kuba
@Agata

Chodzenie po domach i wyciąganie kasy rozwija zawodowo i zyciowo. I ten kontakt z ludźmi też wspaniały. Przez większość czasu zbiera się pieniądze na pensje swoją i innych a ludzie naiwnie są przekonani, że mają do czynienia z wolontariuszami nie wiedząc że patrzą na kogoś kto zarabia od nich dużo więcej. Ja bym zapytał takiego wolontariusza ile rysiów adoptował z własnej pensji?

Wanda
@Kuba

No to ciekawe, a skąd niby wiesz ile zarabiają wolontariusze / pracownicy? No chyba, że pracowałeś tam kiedyś. Wątpie, że kokosy na tym zbijają.

@Kuba

Pracownicy naszej Fundacji otrzymują wynagrodzenie adekwatne do wykonywanego zadania i zgodne z warunkami panującymi na rynku pracy. Nasi Fundraiserzy mają możliwość działania w zaangażowanym w temat ochrony środowiska zespole, a przy tym łączenia tej pracy z innymi zobowiązaniami np. studiami. Dbamy o regularne szkolenia, spotkania zespołu i wysoki poziom wiedzy merytorycznej naszych pracowników i współpracowników, tak by mogli przekazywać wartościową i aktualną wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zagrożonych gatunków. Wychodzimy z założenia, że godne wynagrodzenie i możliwość rozwoju to podstawy, jakie każdy pracodawca powinien zapewniać swojemu zespołowi. Informujemy również transparentnie wszystkich zainteresowanych, że jest to praca, a nie wolontariat. W przypadku pytań zapraszamy uprzejmie do kontaktu - kontakt@wwf.pl.

Maja

@Maja

Maju, ale gdzie się to dzieje, o czym piszesz? Wśród przedstawicieli/fundraiserów także? Ale chyba oni nie mają takie unmowy, aby mieć prawo do L4, obawiam się... No i gdzie leży problem Twoim zdaniem, w traktowaniu przez zwierzchników, czy to międzykoleżeńskie klimaty?

XYZ

Niestety w ostatnim czasie to miejsce jest coraz bardziej toksyczną organizacją. Wewnętrzne konflikty, oskarżenia, dziwne zwolnienia i podejrzane awanse, dużo ludzi na L4 - albo ze strachu przed zwolnieniem albo z powodu zmęczenia ciągłymi złymi emocjami panującymi w organizacji. Zastraszanie, niesprawiedliwe oskarżenia, humory i lęki prezesa, który ewidentnie nie radzi sobie z sytuacją i robi wszystko, żeby obronić swoją pozycję. Skutkuje to utratą cennych pracowników w kluczowych momentach projektów, poświęcaniem czasu i energii nie na realną pracę ale na wewnętrzne walki. Chyba nie na to powinny iść pieniądze od darczyńców. Misja i cele piękne i wzniosłe, co z tego, jak organizacja po prostu rozpada się od środka, zarząd nie radzi sobie z sytuacją i albo tego nie widzi albo ma to gdzieś i tylko trzyma się ciepłych stołków póki może. Ostatnio zabroniono używać słowa "kryzys", jakby to, że czegoś się nie mówi na głos, powodowało, że tego nie ma. Szczyt hipokryzji.

Natalia
@XYZ

O co są głównie oskarżani pracownicy i przez kogo? Z tego co piszesz to sytuacja jest średnia, ale zaintrygował mnie temat tych awansów. Kto w ostatnim czasie zmienił stanowisko i jaką przeszedł ścieżkę kariery?

Jak w Fundacja WWF Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Fundacja WWF Polska

Rozwój naszych pracowników to rozwój WWF Polska. Co roku przeprowadzamy proces rozmów rocznych, na podstawie którego określamy m.in. ścieżki rozwoju i potencjalnego awansu dla naszych pracowników. Awans na wyższe stanowisko uzależniony jest od oceny efektów pracy, potencjału i postawy pracownika oraz strategii rozwoju zespołu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

@Fundacja WWF Polska

Z każdym stanowiskiem prowadzone są takie rozmowy roczne? Jeśli do zmiany stanowiska komuś potrzebny jest kurs lub szkolenie to firma go opłaca i daje możliwość zdobycia wiedzy?

Fundacja WWF Polska

Tak, każdy pracownik i pracowniczka przechodzi przez proces rozmów rocznych niezależnie od obejmowanego stanowiska. Jako, że działania Fundacji realizowane są dzięki zaufaniu naszych darczyńców to z uważnością analizujemy możliwości finansowania indywidualnych szkoleń pracowników. Zawsze pierwszą ścieżką jest poszukiwanie bezpłatnych źródeł wiedzy, jak prowadzony w ramach sieci WWF międzynarodowy mentoring, baza e-learningów lub inne formy dofinansowań do rozwoju dla organizacji pozarządowych.

Czy w Fundacja WWF Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie taka panda jaką sie maluje

Nie chcę wchodzić w szczegóły ale kilka faktów z ostatniego miesiąca: - władca tego przybytku zatrudnia poza rekrutacja kogo on chce. -(usunięte przez administratora) - system sygnalistów (zgłoszenia pracowników gdy coś jest nie tak) idzie do działu prawnego/HR gdzie jest to (usunięte przez administratora) - osobami zajmującymi sie stricte ochrona przyrody jest garastka - fundusz na ochronę rysia ciągle jest ale nie ma tego działu bo został zlikwidowany przez słońce narodu WWF (usunięte przez administratora) Nie polecam

Joasia

Hej, chcę do nich aplikować na stanowisko Office Managerka. Bardzo podoba mi się opcja z przyprowadzaniem swojego zwierzaka do firmy, zwłaszcza, że jestem sporą psiarą ;) Ale mam pytanko odnośnie wynagrodzenia na tym stanowisku, ile realnie można u nich zarobić? Niestety nie widzę żadnej wzmianki o tym w ogłoszeniu;

@Joasia

Droga Joasiu, nasze ogłoszenia nie zawierają widełek wynagrodzeń z uwagi na wewnętrzną politykę sieci WWF. Kandydaci i kandydatki są o nich informowani na pierwszym etapie procesu rekrutacyjnego. Zarobki naszych pracowników i pracowniczek są zależne od wielu czynników m.in. od posiadanego doświadczenia, kompetencji, zaangażowania w swoją pracę, realizacji zadań zgodnie z wartościami Fundacji i tego, jaki potencjał w kimś drzemie. System wynagrodzeń organizacji pozarządowych odbiega od systemu korporacyjnego. Nasi etatowi pracownicy otrzymują wyłącznie wynagrodzenie zasadnicze, nie mamy systemu premiowego. Co ważne, z uważnością obserwujemy rynek pracy i staramy się znacząco nie odbiegać od wynagrodzeń pozostałych organizacji i firm o podobnym profilu. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@wwf.pl

Żelabątę

Tak, mówi. Nie każdy nadaje się do tej roboty.

Oskar
@Fundacja WWF Polska

To w sumie dobrze, że jest stałe wynagrodzenie i chociaż człowiek wie, ile zarobi i nie jest to uzależnione od premii. Dla mnie to dobre dlatego zaczynam poważnie myśleć o aplikowaniu, jakby interesująca oferta się pojawiła. Generalnie to jest tu ścieżka kariery zawodowej, gdzie można piąć się po szczeblach? Od pierwszego dnia pracownik dostaje jakieś zasady, które trzeba spełnić, aby tu sukces osiągnąć?

@Oskar

Indywidualne ścieżki kariery zawodowej są szczegółowo omawiane raz do roku podczas procesu rozmów rocznych – to przestrzeń na podsumowanie dotychczasowej współpracy, określenie celów rozwojowych i zawodowych oraz omówienie potencjalnych ścieżek kariery.

Uganda

Rozważam złożenie aplikacji na RECEPCJONISTA/KA. Jak wygląda ścieżka kariery dla tego stanowiska? Czy przewidziane są stałe podwyżki wynagrodzenia w związku z tym, że nie ma systemu premiowego?

@Uganda

Rozwój naszych pracowników to rozwój WWF Polska. Dlatego stawiamy na doskonalenie umiejętności, oferując pracownikom pakiet benefitów szkoleniowych m.in. międzynarodowy mentoring, wewnętrzną platformę e-learningową, bibliotekę rozwojową, szkolenia z kompetencji miękkich jak i udział w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach branżowych Co roku przeprowadzamy proces rozmów rocznych, na podstawie którego określamy m.in. indywidualne ścieżki rozwoju i potencjalnego awansu dla naszych pracowników. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę kariery: https://www.wwf.pl/kariera

Mieciu
@Fundacja WWF Polska

O, czyli po roku można już awansować i zmienić stanowisko na wyższe? Fajnie. Jeszcze dopytam o tą platformę e-learningową. Jest na niej dostęp do języków obcych? Można np. podszkolić angielski albo wybrać inny język? To wszystko w całości jest finansowane przez firmę?

@Mieciu

Mieciu, w ramach e-learningów na naszej wewnętrznej platformie możesz uczyć się języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Te e-learningi są dostępne w ramach globalnej sieci WWF i są bezpłatne.

Julia

Hej, myślę czy aplikować na stanowisko Przedstawiciela Fundacji WWF Polska, chciałabym się dowiedzieć i gdyby mi się spodobało, to bym spróbowała zwerbować swoją koleżankę i teraz takie małe pytanko, ile musiałaby przepracować moja znajoma, abym mogła otrzymać ten bonus w wysokości 750 złotych?

@Julia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej Fundacji. Praca jako Przedstawiciel/ka WWF (Fundraiser/ka) to niezwykle ważna funkcja. Nasi Fundraiserzy i Fundraiserki to edukatorzy, którzy codziennie starają się przekazywać wiedzę o projektach prowadzonych przez Fundację WWF Polska jak największej liczbie osób. Wierzymy, że zaangażowany i zgrany zespół Fundraiserów to nasza największa siła. Wiemy również, że nasi Fundraiserzy to najlepsi „rekruterzy”, dlatego uruchomiliśmy program „Zatrudnienie przez polecenie”. W ramach programu można uzyskać bonus za polecenie kandydata w wysokości nawet do 750 zł. Kwota bonusu jest wypłacana w transzach, które uzależnione są od przekraczania przez osobę poleconą kolejnych etapów naszego programu. Bonus rozpoczynamy wypłacać osobie polecającej od momentu podpisania z kandydatem umowy i pozyskiwania przez niego określonej liczby darczyńców.  Więcej szczegółów dotyczących programu ‘Zatrudnienie przez polecenie’ można uzyskać podczas rozmowy z koordynatorem danej lokalizacji. Obecnie działamy w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu. Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem to naszych zespołów to odwiedź naszą stronę: https://www.wwf.pl/zostan-fundraiserem i zaaplikuj! :)

Żelabątę

Boguś, ale co Ci tak naprawdę chodzi? :))

@Żelabątę

A co tam w ogóle było napisane? Bo nic nie widzę :( No i widzę, że tu pracujesz, więc zapytam od razu - jesteś zadowolony z pensji? Ile teraz dają na start?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja WWF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja WWF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja WWF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja WWF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja WWF Polska?

Kandydaci do pracy w Fundacja WWF Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja WWF Polska
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Mahatmy Gandhiego 3
    02-645 Warszawa