Opinie o WOLF Sp z oo. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WOLF Sp z oo.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WOLF Sp z oo. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLF Sp z oo. w Kraków

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Dariusz

Cały czas potrzebują pracowników, mają deficyt personalny...

@Mola , powiedz proszę dlaczego nie dajesz rady pracować w firmie? Chodzi o za wysokie wymagania czy coś innego? Podziel się swoimi spostrzeżeniami na forum. Informacje, które dodałaś nie do końca są jasne dla osób nie znających firmy WOLF. @ujak, o jakie "Wpadce z umowami" mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Karolina

Chcę się zwolnić z pracy i nie ma takiej możliwości!!! Podpisałam umowę na trzy miesiące i muszę to przerobić

Co TY na to Karolina???

:marcin*

Pracowałem w Firmie Wolf2 w Krakowie z biurem na ul.Łokietks 146 prawie półtora roku zatrudniony jsko niepełnosprawny; dostałem tzw. Ubranie służbowe"PODKOSZULEK krótki rękaw i POLAR używany. W biurze panuje haos ;aby coś się dowiedzieć załatwić to zbywają olewają.Odradzam pracy w tej firmie.W upały nie dostaje się wody mineralnej ani środków czystości aby zmyć portiernię(choć kierownik Czarnecki obiecywał i na tym się skończyło). Kurtkę dostaliśmy używaną ma 5 pracowników. Byłem na umowie o pracę to plus że wypłaty były na czas. Nie polecam tam pracy.

Kryś SZ.

Firma przestanie istnieć, gdyż PIP wziął im się za d przez oszukiwanie pracowników.

Yooo
@Kryś SZ.

trochę czasu minęło. Możesz coś więcej powiedziec, jak się wszystko potoczyło?

krzys sz.
@Yooo

Sprawa trafila do prokuratury i na policje ktora dodatkowo przybija im oskarzenie z innego paragrafu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WOLF Sp z oo. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Janusz

Pracowałem w tej masakrycznej firmie Wolf I Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków. tel. +48 12 626 20 72, +48 510 579 205, +48 510 579 225, +48 692 090 092 i nr Kierownika kombinatora i cwaniaka: +48 506 305 530 i przyznam szczerze że takiego bałaganu organizacyjno-administracyjnego, prowizorki przez duże P jeszcze nigdzie, w żadnym normalnym i szanującym przedsiebiorstwie nie widziałem. Nic nie można załatwić w krakowskim biurze przez telefon ponieważ pracują tam niedouczeni, bez kwalifikacji zawodowych pracownicy. Kadrowo-księgowa jest sterowana przez złodziejke P. Narewicz. To co ta kobieta (pseudo prezes) powie to jest święte. Biedna ksiegowo-kadrowa niejaka P. Iwona Mikolajczyk nie może się swojemu mocodawcy przeciwstawić bo by inaczej straciła robotę w tym kołchozie!!! Strach, mobbing i wykorzystywanie pracowników, liczne kłamstwa, szydzenie z osób niepelnosprawnych to już codzienność. Zgłosiłem sprawę do PIPu i PFRON. Wierzę w to że sprawiedliwość i prawda zwycięży. Brak dobrego, madrego i profesjonego zarzadzania i godnego traktowania ludzi będzie miało duży wpływ na upadek tego miernego pracodawcy. Także Narewiczowie są nierzetelna i zlodziejska firmą która powinien urząd skarbowy rozliczyć. Dorobili się wielkiego majątku na dofinansowaniu z PRONu a traktują pracowników z niepelnosprawnoscia jak piate koło u wozu. Nie potrafią i niechcą pracowników ochrony umundurować, niezwracaja pieniędzy za dokument o niekaralność, za badania lekarskie a także za badania lekarskie na kwalifikowanych pracowników dóbr i mienia. Nie wspominajac o braku premi, dodatków motywacyjnych, dofinansowan na zakup okularów i innych sprzętów ortopedycznych, refundacji za lekarza czy też tursnusy rehabilitacyjne. Dostają z Panstwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepelnosprawnych dofinansowanie do stanowiska pracy ok. 2 tys zł. w zależności od stopnia nieplnosprawnosci. W cenie są pracownicy ze znacznym stopniem lub umiarkowanym z oznaczeniem O-04 - słabowidzący. Zakończę przyslowiem: NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE!!!! Odradzam wszystkim firmę WOLF I SŁUŻBĘ OCHRONY SP. Z O.O KRAKÓW, GLOBAL SYSTEM WOLF SP. Z O.O. I MORION SYSTEM SP. Z O.O ktore są jednego właściciela Narewiczow kombinatorow!!!!!!!#

@Janusz

Jest jeszcze WOLF I SŁUŻBA OCHRONY z Łodzi tych samych właścicieli :) Rozrośli się :)

@Kazia rozumiem, że nie polecasz tej pracy. Jednak chciałabym wiedzieć dlaczego. Mogłabyś opowiedzieć o tym jak wyglądały Twoje doświadczenia w tej firmie? Informacja o tym, jakie konkretnie miałaś zastrzeżenia będzie bardzo pomocna.

@nesteazdecydowałeś się na pojęcie pracy w WOLF Sp z oo.? Jeśli tak, to chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy. Tym bardziej, że większość wpisów jest sprzed kilku miesięcy. Warto, by ktoś obecnie pracujący w firmie mógł napisać coś o aktualnej sytuacji.

Kazia
@Karolina

Nawet sie nie wybieraj do tej pracy.Nie wierzysz?spruboj.

była pracownica ela

Pracowałam we firmie wolf na muzeum śląskim jako sztniarka i na brak pięniedzy na czas narzekac nie mogę zawsze była zgodna z terminem a nawet przed była .... hmmm dziwne,że jak coś nie tak zaraz obczerniacie firmę pozdrawiam była pracownica

Adi

Firma KRZAK. Uciekajcie od. Niej jak najdalej.. Murzyn Ansu wziol kasę 50000 euro i się wypiera że nie dostał ani grosza. Oszukują na nadgodzinach. Pracujesz po 10 a policzka ci 6. Mieszkania bez kuchni łazienk ekonomia zero. Spanie na materaca hej. Firma współpracuje z firmą z Brukseli z nie jakim Hakim Turasem zajmują się renowacja mieszkań socjalnych Tam ręką rękę myje. Uciekajcie od nich

ziomululu
@Adi

to mialo byc owolf krakow zom

Lucjan

Nie polecam tej firmy gdyż wyśmiewają się z osób niepelnosprawnych, traktują ludzi nie poważnie... Mi już ponad rok czasu nie chcą zwrócić 350 zł za badania na pracownika kwalifikowanego ochrony dóbr i mienia. To jest żenujące i nieprawdopodobne, ponieważ oni otrzymują pieniądze z Państwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych! Ja mam znaczny stopień niepelnosprawnosci i firma z PFRONu otrzymuje ok. 2 tyś. zl. Pieniądze placa na czas na umowach o pracę a ze zleceniami i umowami o dzieło jest gorzej bo są opuznienia na niektórych obiektach 2, 3 miesie. Nie przesyłają pasków z wynagrodzeniem ani nie wiem ile mam dni wolnych ( urlopowych). Mój Kierownik Tadeusz Brzezinski olewa pracowników tak jak niedouczeni, niekompetentni praownicy biurowi. Prezes Narewicz nie ma pojecia o prowadzenia przejrzystej działalności gospodarczej. Tylko myśli o zabezpieczeniu swojej rodziny m.in. z pieniedzy PFRONu. To jest skandaliczna firma i wszystkim ja ODRADZAM!!!!!!

Azi
@Lucjan

Popieram w 100% Pana wypowiedź. To jest odnoga Dubienieckiego ktory za to samo co robi Wolf siedzial w więzieniu. Wyszedł za 1 miliard zł. A skad miał. Z PFRON za niepełnosprawnych ktorzy na obiektach traca swoje zdrowie popezez obrzek mózgu i udary, a oni zachowuje sie gorzej jak debole. Man nadzieje ze Tadziu beszie sie w piekle smarzył.

Azi
@Lucjan

Bolesław

Niegodne i podłe warunki pracy w pseudofirmie która za lata 2001-2016 zarobiła na samych zamuwieniach publicznych przetargów bagatela 1 mln zł. To wstyd że nie dbają o swoich pracowników, umundurowanie, podnoszenie kwalifikacji i ogólny swój wizerunek. Wolf Sluzba Ochrony Kraków i jej prezen Ewa Narewicz to kretacze i cwaniaki ktorzy nie boją się kontroli z Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych i Panstwowej Inspekcji Pracy!!! Przegrane sprawy sadowe i kary zasadzane przez PIP oblewają!!! Ludzie bez honoru i godności!!! Dorobili się na niepelnosprawnych i PFRON. Nie chcą dać zarobić i żyć ludziom na przyzwoitym poziomie!!! Wszystkim rozsadnym ODRADZAM FIRMĘ WOLF SLUZBA OCHRONY SP. Z O.O. UL. LOKIETKA 146, 31-334 KRAKÓW!!!!

Ernest

Komentarze są bardzo różne i oczywiście zdania są mocno podzielone. Sam nie wiem, komu wierzyć, ale chyba po prostu sprawdzę w praktyce.. Ktoś coś wie o rekrutacjach?

Leon

Pracuję w Wolfie od miesiąca. Brak umundurowania. Pracowników brak. Zatrudniani są po 1 tygodniu dopiero co zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Kadra przeraża. Alkoholicy. Brak troski o wizerunek. Jeśli ktoś jest ok. to i tak mówią że wszyscy ochroniarze to żule.Załamka.

Zawiedziony
@Leon

Nie chcą wydawać umundurowania bo w ten sposób prezes Narewicz oszczędza na swoich pracownikach. Wystawia sama sobie swoim spółkom ( obecnie Wolf Sluzba Ochrony ma ich dziewięć) !!! Dorobili się kasy na pracownikach niepelnosprawnych a reszta ich nie interesuje!!! Jeżeli są opinie że ochroniarze to pijacy czy też alkoholicy to tylko swiadczy o braku rekrutacji i braku kompetencji ze strony kierownictwa!!! Pracownicy biurowi są niedouczeni i pogardliwi dla patentów!!! W biurze na ul. Lokietka 146 panuje wielki chaos!!! Mi przez cały rok nie są w stanie zwrócić 350 zł za podniesienie kwalifikacji, a dokładnie mówiąc za badania na pracownika kwalifikowanego!!! Jest to tym bardziej przykre że jestem osobą o znacznym stopniu niepelnosprawnosci. Firma Wolf Sluzba Ochrony otrzymuje za mnie z PRONu ( Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych) ok. 2 tyś. dofinansowania do stanowiska pracy!!!

Ela J.

Nie do mnie z tym pytaniem a telefonu przykro mi lecz nie podam bo upoważniona do tego nie jestem najlepiej jak Pani sama zadzwoni i się dowie wszystkiego od pracodawcy .Mogę zapewnić,że firma jest na 100% uczciwa :)

Poinformowany Zenek
@Ela J.

Jezeli chodzi o Kraków to ktoś potrzebował nr tel. do firmy Wolf Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków: nr tel.: +48 510 579 225, +48 510 579 205 lub +48 12 626 20 72.

Przestrzegam przed pracą w firmie Wolf Morion System Sp. z o.o to oszuści sam tego doświadczyłem po dzisiejszym niby spotkaniu na kurs pracownika ochrony służb porządkowych

jola

ela mozesz powiedziec cos wiecej mam zamiar sie przyjac czy wszystko w tej firmie w porzadku ?tylko wal szczerze do bolu

Ela J.
@jola

Pani Jolu na temat firmy nie będę się wypowiadać publicznie bo to jest tajemnica zawodowa co do zarobków firma jest w porządku to samo i wypłata na czas Wiadome.że obiboki zawsze będą narzekać .Ja nie patrze na koleżanki bo z nimi nie żyję i nie mieszkam pilnuje pracy robię swoje i nikt mnie się nie czepia i Ja też się firmy nie czepiam jeśli pracuję się uczciwie to i pracodawca jest uczciwy dla mnie Wolf jest w porządku.Z Poważaniem Ela J.

Zmęczony

Zmęczony

Ela

Trafiłam tu przypadkiem i jestem w szoku Jaki Mobbing ? pracuję w tej firmie od lutego oczywiście w Katowicach i jestem zadowolona listy przychodzą na czas i odpowiedź jest w miarę szybka co do zarobków też nie narzekam wszystko się u mnie zgadza Jeśli myślicie,że jestem z biura czy jakąś szefową to się mylicie idzie teraz wszystko sprawdzić Adresem IP Moim zdaniem oczerniacie firmę bo Wam pracować się nie chciało .... z Poważaniem Ela

enter

Nie idźcie tam! Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! To co się wyprawia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie!

Z autopsji

Matejko, czy wiesz co to znaczy "z autopsji"?

Z autopsji

Jeśli jest umowa zlecenie lub o dzieło to Inspekcja Pracy nie rozpatruje takich skarg. Tylko jeśli jest normalna umowa o pracę. Umowy cywilnoprawne tylko w Sądzie.

oktawa

zrobisz co zechcesz. nawet możesz się zwolnić jak chcesz .

Zostaw merytoryczną opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

• Jak się pracuje w WOLF Sp z oo.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLF Sp z oo. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLF Sp z oo.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLF Sp z oo.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Eustachego Tyszkiewicza 13 lok. U-4
    01-157 Kraków