Opinie o WOLF Sp z oo. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WOLF Sp z oo.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WOLF Sp z oo. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLF Sp z oo. w Kraków

@Mola, a co jest powodem tego, że chcesz się stamtąd zwolnić? Jak jesteś traktowana przez pracodawcę firmy? Czy aż tak trudno jest Ci wytrzymać jeszcze te trzy miesiące? Proszę, opisz tu swoje doświadczenie. Rozumiem że w trakcie podpisywania umowy wiedziałaś o warunkach zwolnienia?

@Karolina

Karolina ty jesteś tak samo głupia i niepoważna jak ta cała firma, nie czytata i nie kumata!!! Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze!!!

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Dariusz

Cały czas potrzebują pracowników, mają deficyt personalny...

@Mola , powiedz proszę dlaczego nie dajesz rady pracować w firmie? Chodzi o za wysokie wymagania czy coś innego? Podziel się swoimi spostrzeżeniami na forum. Informacje, które dodałaś nie do końca są jasne dla osób nie znających firmy WOLF. @ujak, o jakie "Wpadce z umowami" mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Karolina

Chcę się zwolnić z pracy i nie ma takiej możliwości!!! Podpisałam umowę na trzy miesiące i muszę to przerobić

Co TY na to Karolina???

:marcin*

Pracowałem w Firmie Wolf2 w Krakowie z biurem na ul.Łokietks 146 prawie półtora roku zatrudniony jsko niepełnosprawny; dostałem tzw. Ubranie służbowe"PODKOSZULEK krótki rękaw i POLAR używany. W biurze panuje haos ;aby coś się dowiedzieć załatwić to zbywają olewają.Odradzam pracy w tej firmie.W upały nie dostaje się wody mineralnej ani środków czystości aby zmyć portiernię(choć kierownik Czarnecki obiecywał i na tym się skończyło). Kurtkę dostaliśmy używaną ma 5 pracowników. Byłem na umowie o pracę to plus że wypłaty były na czas. Nie polecam tam pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WOLF Sp z oo. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kryś SZ.

Firma przestanie istnieć, gdyż PIP wziął im się za d przez oszukiwanie pracowników.

Yooo
@Kryś SZ.

trochę czasu minęło. Możesz coś więcej powiedziec, jak się wszystko potoczyło?

krzys sz.
@Yooo

Sprawa trafila do prokuratury i na policje ktora dodatkowo przybija im oskarzenie z innego paragrafu

Janusz

Pracowałem w tej masakrycznej firmie Wolf I Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków. tel. +48 12 626 20 72, +48 510 579 205, +48 510 579 225, +48 692 090 092 i nr Kierownika kombinatora i cwaniaka: +48 506 305 530 i przyznam szczerze że takiego bałaganu organizacyjno-administracyjnego, prowizorki przez duże P jeszcze nigdzie, w żadnym normalnym i szanującym przedsiebiorstwie nie widziałem. Nic nie można załatwić w krakowskim biurze przez telefon ponieważ pracują tam niedouczeni, bez kwalifikacji zawodowych pracownicy. Kadrowo-księgowa jest sterowana przez złodziejke P. Narewicz. To co ta kobieta (pseudo prezes) powie to jest święte. Biedna ksiegowo-kadrowa niejaka P. Iwona Mikolajczyk nie może się swojemu mocodawcy przeciwstawić bo by inaczej straciła robotę w tym kołchozie!!! Strach, mobbing i wykorzystywanie pracowników, liczne kłamstwa, szydzenie z osób niepelnosprawnych to już codzienność. Zgłosiłem sprawę do PIPu i PFRON. Wierzę w to że sprawiedliwość i prawda zwycięży. Brak dobrego, madrego i profesjonego zarzadzania i godnego traktowania ludzi będzie miało duży wpływ na upadek tego miernego pracodawcy. Także Narewiczowie są nierzetelna i zlodziejska firmą która powinien urząd skarbowy rozliczyć. Dorobili się wielkiego majątku na dofinansowaniu z PRONu a traktują pracowników z niepelnosprawnoscia jak piate koło u wozu. Nie potrafią i niechcą pracowników ochrony umundurować, niezwracaja pieniędzy za dokument o niekaralność, za badania lekarskie a także za badania lekarskie na kwalifikowanych pracowników dóbr i mienia. Nie wspominajac o braku premi, dodatków motywacyjnych, dofinansowan na zakup okularów i innych sprzętów ortopedycznych, refundacji za lekarza czy też tursnusy rehabilitacyjne. Dostają z Panstwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepelnosprawnych dofinansowanie do stanowiska pracy ok. 2 tys zł. w zależności od stopnia nieplnosprawnosci. W cenie są pracownicy ze znacznym stopniem lub umiarkowanym z oznaczeniem O-04 - słabowidzący. Zakończę przyslowiem: NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE!!!! Odradzam wszystkim firmę WOLF I SŁUŻBĘ OCHRONY SP. Z O.O KRAKÓW, GLOBAL SYSTEM WOLF SP. Z O.O. I MORION SYSTEM SP. Z O.O ktore są jednego właściciela Narewiczow kombinatorow!!!!!!!#

@Janusz

Jest jeszcze WOLF I SŁUŻBA OCHRONY z Łodzi tych samych właścicieli :) Rozrośli się :)

@Kazia rozumiem, że nie polecasz tej pracy. Jednak chciałabym wiedzieć dlaczego. Mogłabyś opowiedzieć o tym jak wyglądały Twoje doświadczenia w tej firmie? Informacja o tym, jakie konkretnie miałaś zastrzeżenia będzie bardzo pomocna.

@nesteazdecydowałeś się na pojęcie pracy w WOLF Sp z oo.? Jeśli tak, to chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy. Tym bardziej, że większość wpisów jest sprzed kilku miesięcy. Warto, by ktoś obecnie pracujący w firmie mógł napisać coś o aktualnej sytuacji.

Kazia
@Karolina

Nawet sie nie wybieraj do tej pracy.Nie wierzysz?spruboj.

była pracownica ela

Pracowałam we firmie wolf na muzeum śląskim jako sztniarka i na brak pięniedzy na czas narzekac nie mogę zawsze była zgodna z terminem a nawet przed była .... hmmm dziwne,że jak coś nie tak zaraz obczerniacie firmę pozdrawiam była pracownica

Adi

Firma KRZAK. Uciekajcie od. Niej jak najdalej.. Murzyn Ansu wziol kasę 50000 euro i się wypiera że nie dostał ani grosza. Oszukują na nadgodzinach. Pracujesz po 10 a policzka ci 6. Mieszkania bez kuchni łazienk ekonomia zero. Spanie na materaca hej. Firma współpracuje z firmą z Brukseli z nie jakim Hakim Turasem zajmują się renowacja mieszkań socjalnych Tam ręką rękę myje. Uciekajcie od nich

ziomululu
@Adi

to mialo byc owolf krakow zom

Lucjan

Nie polecam tej firmy gdyż wyśmiewają się z osób niepelnosprawnych, traktują ludzi nie poważnie... Mi już ponad rok czasu nie chcą zwrócić 350 zł za badania na pracownika kwalifikowanego ochrony dóbr i mienia. To jest żenujące i nieprawdopodobne, ponieważ oni otrzymują pieniądze z Państwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych! Ja mam znaczny stopień niepelnosprawnosci i firma z PFRONu otrzymuje ok. 2 tyś. zl. Pieniądze placa na czas na umowach o pracę a ze zleceniami i umowami o dzieło jest gorzej bo są opuznienia na niektórych obiektach 2, 3 miesie. Nie przesyłają pasków z wynagrodzeniem ani nie wiem ile mam dni wolnych ( urlopowych). Mój Kierownik Tadeusz Brzezinski olewa pracowników tak jak niedouczeni, niekompetentni praownicy biurowi. Prezes Narewicz nie ma pojecia o prowadzenia przejrzystej działalności gospodarczej. Tylko myśli o zabezpieczeniu swojej rodziny m.in. z pieniedzy PFRONu. To jest skandaliczna firma i wszystkim ja ODRADZAM!!!!!!

Azi
@Lucjan

Popieram w 100% Pana wypowiedź. To jest odnoga Dubienieckiego ktory za to samo co robi Wolf siedzial w więzieniu. Wyszedł za 1 miliard zł. A skad miał. Z PFRON za niepełnosprawnych ktorzy na obiektach traca swoje zdrowie popezez obrzek mózgu i udary, a oni zachowuje sie gorzej jak debole. Man nadzieje ze Tadziu beszie sie w piekle smarzył.

Azi
@Lucjan

Bolesław

Niegodne i podłe warunki pracy w pseudofirmie która za lata 2001-2016 zarobiła na samych zamuwieniach publicznych przetargów bagatela 1 mln zł. To wstyd że nie dbają o swoich pracowników, umundurowanie, podnoszenie kwalifikacji i ogólny swój wizerunek. Wolf Sluzba Ochrony Kraków i jej prezen Ewa Narewicz to kretacze i cwaniaki ktorzy nie boją się kontroli z Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych i Panstwowej Inspekcji Pracy!!! Przegrane sprawy sadowe i kary zasadzane przez PIP oblewają!!! Ludzie bez honoru i godności!!! Dorobili się na niepelnosprawnych i PFRON. Nie chcą dać zarobić i żyć ludziom na przyzwoitym poziomie!!! Wszystkim rozsadnym ODRADZAM FIRMĘ WOLF SLUZBA OCHRONY SP. Z O.O. UL. LOKIETKA 146, 31-334 KRAKÓW!!!!

Ernest

Komentarze są bardzo różne i oczywiście zdania są mocno podzielone. Sam nie wiem, komu wierzyć, ale chyba po prostu sprawdzę w praktyce.. Ktoś coś wie o rekrutacjach?

Leon

Pracuję w Wolfie od miesiąca. Brak umundurowania. Pracowników brak. Zatrudniani są po 1 tygodniu dopiero co zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Kadra przeraża. Alkoholicy. Brak troski o wizerunek. Jeśli ktoś jest ok. to i tak mówią że wszyscy ochroniarze to żule.Załamka.

Zawiedziony
@Leon

Nie chcą wydawać umundurowania bo w ten sposób prezes Narewicz oszczędza na swoich pracownikach. Wystawia sama sobie swoim spółkom ( obecnie Wolf Sluzba Ochrony ma ich dziewięć) !!! Dorobili się kasy na pracownikach niepelnosprawnych a reszta ich nie interesuje!!! Jeżeli są opinie że ochroniarze to pijacy czy też alkoholicy to tylko swiadczy o braku rekrutacji i braku kompetencji ze strony kierownictwa!!! Pracownicy biurowi są niedouczeni i pogardliwi dla patentów!!! W biurze na ul. Lokietka 146 panuje wielki chaos!!! Mi przez cały rok nie są w stanie zwrócić 350 zł za podniesienie kwalifikacji, a dokładnie mówiąc za badania na pracownika kwalifikowanego!!! Jest to tym bardziej przykre że jestem osobą o znacznym stopniu niepelnosprawnosci. Firma Wolf Sluzba Ochrony otrzymuje za mnie z PRONu ( Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych) ok. 2 tyś. dofinansowania do stanowiska pracy!!!

Ela J.

Nie do mnie z tym pytaniem a telefonu przykro mi lecz nie podam bo upoważniona do tego nie jestem najlepiej jak Pani sama zadzwoni i się dowie wszystkiego od pracodawcy .Mogę zapewnić,że firma jest na 100% uczciwa :)

Poinformowany Zenek
@Ela J.

Jezeli chodzi o Kraków to ktoś potrzebował nr tel. do firmy Wolf Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków: nr tel.: +48 510 579 225, +48 510 579 205 lub +48 12 626 20 72.

Przestrzegam przed pracą w firmie Wolf Morion System Sp. z o.o to oszuści sam tego doświadczyłem po dzisiejszym niby spotkaniu na kurs pracownika ochrony służb porządkowych

jola

ela mozesz powiedziec cos wiecej mam zamiar sie przyjac czy wszystko w tej firmie w porzadku ?tylko wal szczerze do bolu

Ela J.
@jola

Pani Jolu na temat firmy nie będę się wypowiadać publicznie bo to jest tajemnica zawodowa co do zarobków firma jest w porządku to samo i wypłata na czas Wiadome.że obiboki zawsze będą narzekać .Ja nie patrze na koleżanki bo z nimi nie żyję i nie mieszkam pilnuje pracy robię swoje i nikt mnie się nie czepia i Ja też się firmy nie czepiam jeśli pracuję się uczciwie to i pracodawca jest uczciwy dla mnie Wolf jest w porządku.Z Poważaniem Ela J.

Zmęczony

Zmęczony

Ela

Trafiłam tu przypadkiem i jestem w szoku Jaki Mobbing ? pracuję w tej firmie od lutego oczywiście w Katowicach i jestem zadowolona listy przychodzą na czas i odpowiedź jest w miarę szybka co do zarobków też nie narzekam wszystko się u mnie zgadza Jeśli myślicie,że jestem z biura czy jakąś szefową to się mylicie idzie teraz wszystko sprawdzić Adresem IP Moim zdaniem oczerniacie firmę bo Wam pracować się nie chciało .... z Poważaniem Ela

enter

Nie idźcie tam! Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! To co się wyprawia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie!

Z autopsji

Matejko, czy wiesz co to znaczy "z autopsji"?

Z autopsji

Jeśli jest umowa zlecenie lub o dzieło to Inspekcja Pracy nie rozpatruje takich skarg. Tylko jeśli jest normalna umowa o pracę. Umowy cywilnoprawne tylko w Sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

• Jak się pracuje w WOLF Sp z oo.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLF Sp z oo. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLF Sp z oo.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLF Sp z oo.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Eustachego Tyszkiewicza 13 lok. U-4
    01-157 Kraków