Opinie o AP Grupa w Opole

Firma AP GRUPA (nr certyfikatu to 6883) specjalizuje się w realizacji procesów rekrutacyjnych dla pracodawców holenderskich działających w branżach produkcyjnej, logistycznej i metalowej. Pracownikom zapewniamy miejsca pracy w sprawdzonych i rzetelnych firmach, odpowiednie pod względem kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz wykwalifikowany i solidny personel.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Grupa w Opole

Cześć Ja właśnie jadę w sobotę do Holandii,bede pracował przy mięsie i właśnie mi wysłali co i jak jakie zarobki i nie wiem czy to jest na prawdę czy tylko ściema ?

Mario Bischini

Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :)Wiesz tam obowiazuja stawki wiekowe. gadalem z przedstawicielami tej firmy i wydaje sie spoko.Chociaz oni siedza tylko za biurkiem wiec tak naprawde nie wiedza jak tam jest.Ale czytajac opinie o innych firmach ta wydaje sie spoko Coż wiecej dodac.Jest to praca na minimum rok Tak naprawde jade po raz pierwszy za granice ale na pocieszenie moge dodac ze gorzej niz w polsce napewno nie bedzie ;).

Mario Bischini

nwm ale czytałem opinie o nich i sa dobre a czy praca cieżka to nie wiem ale tez sie wybieram ;)

Użytkownik

wie ktos moze czy jest to ciezka praca ??

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Użytkownik

Witam A czy ktos jedzie moze na 11 do •Lunenburg??

@Użytkownik

Pracownica / nik produkcji w zakładach mięsnych

RenataGebura

witam czy pracuje ktoś w zakładach miesnych lakendorf mam zamiar jechac proszę o poradę

paula

ogólnie jest dobrze oczywiście zawsze znajdą się niedogodności ale to kwestia natury wyjazdów do holandii:)) ogólnie pozytywnie ich oceniam, wszystko się zgadza co mówią w polsce przynajmniej

mala

hej,wybiera sie ktos w najblizszy weekend do nl za posrednictwem tej firmy do pracy jako order picker?chodzi mi o magazyny docdata?.

powerlifter

witam wybiera sie ktos od nich w przyszlym tygodniu ?

lukas2510

wiatm czy mogł by ktos napisac cos na temat pracy w takich zakładach jak beusmeat i wellink

pina

Ja też mam zamiar wyjechać z tej firmy.nie biorę na poważnie tych opisów bo nie każdemu się dogodzi nawet jeśli by mieli hotel pięciogwiazdkowy. Chciałam tylko zapytać czy ktoś wybiera się na Pakowanie/sortowanie?

Bi@ly

Witam wszystkich serdecznie. Wcześniej przed wyjazdem do pracy przez Ap pracowałem w 2 różnych firmach i była porażka oszukiwali mnie na każdym kroku. Teraz pracuje przy mięsie koło Rotterdamu. Powiem Wam że jestem zadowolony ze wszystkiego w sumie. Nie ma większych problemów. Mieszkania dość dobre i ludzie w biurze sami holendrzy ale wszystko raczej pozytywnie

grzeli1806

ta firma ma oferte pracy na pakowanie mięsa czy ktos cos wie na ten temat. czy to ściema czy nie bo ja juz nie wiem prosze o odpowiedz

cokal

Hmm dziwne bo mi wszystko wypłacają i na mieszkania nie narzekam

juki

firma padaka wysyła cie do synergie w nl -dawniej ADR ( firma zmieniła nazwe-nie bez powodu) warunki mieszkaniowe -porazka!!! , wszystko co do stawki co ci obiecaja w Opolu nie jest prawda na domkach syf , smród , nie da sie tego opisac!!! W Opolu bardzo milimludzie , wydawałoby sie ze kompetenti ale nie dajcie sie zwiesc pozora szajka jakich mało , nie wypłacaja za wszystkie przepracowane godziny !!! NIE POLECAM STANOWCZO!!!

misza

różnie z tego co wiem ale pracowałem u nich, polecam

kamil

hey! Jutro jestem u mówiony na rozmowe w biurze AP Grupa w Opolu w zwiazku z wyjazdem do pracy jako operator wozkow widlowych w firmie EDCO w Eindhoven, być moze trafie tu na kogoś kto mi może troszke wiecej powiedziec o sytuacji pracy w tej firmie, warto?

pietrek

dobra firma polecam

Grzybowski

co za bzdura, Multijob jest na Damrota na 2 pietrze, AP wyzej, ale nie maja z nimi nic wspolnego. akurat Multijob znam dokładnie i wiem, ze to dwie rożne firmy.

olo

Ap to dawny MULITJOB hmmm.kto pracowal ten zna.Prosze poszukac opinie i tej firmie.Nazwa sie zmienila ludzie nie.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Grupa - Opole

• Jak się pracuje w AP Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy AP Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP Grupa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Grupa?

Kandydaci do pracy w AP Grupa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Grupa
  • Puławska 38