Opinie o AP Grupa w Opole

Firma AP GRUPA (nr certyfikatu to 6883) specjalizuje się w realizacji procesów rekrutacyjnych dla pracodawców holenderskich działających w branżach produkcyjnej, logistycznej i metalowej. Pracownikom zapewniamy miejsca pracy w sprawdzonych i rzetelnych firmach, odpowiednie pod względem kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz wykwalifikowany i solidny personel.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Grupa w Opole

patrycja

jak wygląda praca jako kontroler jakości w Niemczech?

Ulka
@patrycja

Jeśli wyjechałaś do tej pracy, to napisz proszę co i jak. Jak warunki pracy, warunki mieszkaniowe, czy zapewniają dojazd do i z pracy i czy oferują niemiecką umowę. Interesuje mnie wyjazd Neckarsulm, lub Neuburg.

brr

a jak maja rzeznicy moze sie ktos wypowie,zarobki praca imieszkanie jak to wyglada?

bolek

Czy ktoś z obecnych na forum był w Niemczech jako kontroler jakości? jak wyglądają warunki płacowe? warunki mieszkaniowe? czy kasa na czas? Za info dzięki z góry Pozdrawiam

Ulka
@bolek

Jeśli wyjechałeś do tej pracy, to napisz proszę co i jak. Jak warunki pracy, warunki mieszkaniowe, czy zapewniają dojazd do i z pracy i czy oferują niemiecką umowę. Interesuje mnie wyjazd Neckarsulm, lub Neuburg.

toporex

o to świewtnie że ap grupa szuka obecnie rzeźnika, a do jakiego konkretnie kraju? w zasadzie mi to obojętne byle praca była. a jak z językiem, jest wymagany? interesuje mnie czy umowę podpisuje się w języku ojczystym czy w języku kraju do którego się jedzie? boję się trochę że podpisze coś niekorzystnego jesli będzie w obcym języku

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
czapi

ap grupa rekrutuje pracowników do pracy na zachodzie ( m.in. do Holandii, Niemiec czy też Rumunii chociaż akurat to dość mało znany kierunek) . Obecnie szuka ludzi na stanowiska m.in. rzeźnika, szwacza/szwaczki, czy też innego pracownika w zakładach mięsnych. Także załatwiają dość ciężką pracę swoim ludziom

Mirek

Życzę powodzenia w próbach dodzwonienia się do tej agencji...... :-/ Podali numer ( aż jeden ), ale zapomnieli dać tam kogoś, kto będzie te tel. odbierał,hehe. Ja już kilka dni wiszę na tel. i nici z tego.

beata

Ja mam taki nr do Pani z biura (usunięte przez administratora)możecie próbować tam dzwonić :)Nikt nic nie wie o tej pracy przy zamówieniach? Będę wdzięczna za każdą informację ;)

beata

Witam, ja również zamierzam wyjechać do pracy przy zbieraniu zamówień w Waalwijku. Miałam dzisiaj rozmowę z Panią z biura i o wiele szczegółów mnie wypytywała. Interesuje mnie najbardziej jak tam można z kasą wyjść bo z tego co ona mi powiedziała to na stawce 7,26 wychodzi jakieś 150 euro na rękę na tydzień. Trochę mało ale nie będę narzekać bo w Polsce tyle nie zarobię;0 Jest tu ktoś kto pracuje tam dłużej i potrafi powiedzieć ile się konkretnie zarabia już na normalnej stawce? I jak wyglądają dojazdy do pracy? Daleko się tam mieszka od miejsca pracy? I jak z godzinami jest bo też mówiła że nie zawsze po 40?

Miro

Proszę podajcie jakieś kontakty do tej firmy. Telefonuje na numer już 3 dni i nikt nie odbiera. Myślę o pracy przy mięsie, ale nie wiem czy jeszcze są miejsca. Z góry dziękuję.

ala

witam kto pracuje na magazynach w waalwijk?jakie warunki czy są godziny?będę wdzięczna

niki

a ty pytasz o mięso?? przy mięsie nie ma problemu z godzinami

Martiii

Mam pytanie! Jak jest z wypłatą przy pracy w zakładzie mięsnym w Holandii? Czy jeżeli zaczęłabym pracę 25czerwca to wypłatę otrzymam po przepracowanym miesiącu czyli 25lipca czy dopiero 10sierpnia?? jak to jest, ktoś wie?? z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Lajkon
@Martiii

W nl jest tygodniowy system placy.

niki

ja polecam przy mięsie, wcześniej pracowałem na wózkach i stale był problem z godzinami

maxi

Witajcie! przy mięsie pracuje się, czasami superancko a czasami ciężko :)) więc to zależy kto co lubi. Mi ogólnie się podoba, przynajmniej mamy te godziny i holendrzy nie zawracają mi głowy. Powiem tak, wcześniej zmieniałem firmy jak skarpety w zimie ale pracuje już tutaj od ponad roku czasu. Już samo to coś mówi. Moim zdaniem praca jest wporzo i firma też solidna zarobki są też oki i nie narzekam. Jak dla mnie to jedna z najlepszych firm w których pracowałem do tej pory

koko

Witam Czy ktoś z Was może pracował/pracuje w Waalwijku jako osoba do zbierania zamówień? Chciałabym się dowiedzieć ile tam faktycznie wychodzi godzin tygodniowo i czy jest to ciężka praca? Z góry dziękuję za odpowiedź

tutek

to zalezy czy rozwalasz kase na pierdoly czy odkladasz sobie.znacznie lepsza placa niz w polsce.

tedek

Nie ma okresu wypowiedzenia ale jak dzisiaj o 18:00 powiesz że jutro rezygnujesz to mogą się wściec, proste prawda. Ja płaciłem 65jurków za powrót to zależy gdzie mieszkasz w Polsce. Pracuje w zakładzie przy mięsie u nich, nie podlizuje się ani nic ale we wcześniejszej agencji miałem dużo dużo gorzej. Nie trują nam i wszystko jest w miarę ok

Mario Bischini

powrot kosztuje tyle samo mniej wiecej jest to 80euro a jezeli chodzi o wypowiedzenie jest to chyba 2tyg zalezy co masz napisane w umowie

holender

Hej! stawki wiekowe są takie same dla Holendrów jak i Polaków i innych narodowości pracujących w Holandii!! tylko że młodzi Holendrzy nie koniecznie chcą pracować. Gdyby chcieli tam pracować to wtedy dla nas nie było by pracy

Mario Bischini

A w ktorej bedziesz pracowal Lunenburg czy beusmeat?tzn ściema mowisz jak juz ci przesla umowe czy juz ci przeslali bo ja wciaz czekam i nwm czy bede wyjezdzal w weekend czy w srodku tygodnia nastepnego to musza sie wywiazywac z tego co jest w umowie co do zarobkow to watpie zeby oszukiwali i tak zarabiaja na nas dosyc duzo :( Holendrzy niezniesli by pracowac za stawke 6.50i to jeszcze brutto*(dodam ze z tego co mi wiadomo to agencje zarabija na ans ok.40%) - zależna jest od wieku jedyne czym mozna sie zdziwic to warunki mieszkaniowe ale tez nie koniecznie nie bede sie wypowiadal bo nwm jak jesy bo nie byłem pojade to zobacze zawsze mozna zrezygnowac z takiej umowy i wrocic do domu.I to by było na tyle z mojej strony dodam tylko ze sa to moje własne przypuszczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Grupa - Opole

• Jak się pracuje w AP Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy AP Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP Grupa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Grupa?

Kandydaci do pracy w AP Grupa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Grupa
  • Puławska 38