Opinie o AP Grupa w Opole

Firma AP GRUPA (nr certyfikatu to 6883) specjalizuje się w realizacji procesów rekrutacyjnych dla pracodawców holenderskich działających w branżach produkcyjnej, logistycznej i metalowej. Pracownikom zapewniamy miejsca pracy w sprawdzonych i rzetelnych firmach, odpowiednie pod względem kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz wykwalifikowany i solidny personel.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Grupa w Opole

Daro540

Jakie zarobki przy mięsie netto przy 40 godzinach?Ktoś coś może napisać???

Dominika

@to tylko lolek widzę, do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to daj znać. Dodatkowe informacje o tym dziale oraz o procesie rekrutacyjnym do firmy będą bardzo pomocne.

to tylko lolek

polecacie prace na miesie? ktos jedzie teraz?

mirek
@to tylko lolek

cześć lolek .. pracuje już przy mięsie prawie rok. Muszę powiedzieć że nie mam na co zbytnio narzekać. Moim zdaniem wszystko cacy

Dominika

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik / pracownica produkcji w zakładach mięsnych. Praca w Holandii. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Jak Wy oceniacie swoją współpracę z AP Grupa?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Asia

Witam. Mam pytanko. Czy ktoś pracuje bądź pracował jako kontroler jakości w Niemczech? Proszę o odpowiedź co i jak tam jest. Dziękuję

M

witam jak z ta ofertą pracy produkcja wnętrz samochodów w Schijndel ?jak z godzinami ?warunki pracy ?warunki mieszkaniowe w Schijndel ?

kluska
@M

cześć, nie jestem w 100% pewien ale z tego co słyszałem od koleżanki to jest tam dobrze :)

xfghyjuk

hej no ja to widze ze za grania teraz suzkaja ludzi

Ludwik

Witam, wypaliła komuś praca na stanowisku kontroler części samochodowych albo montażysta owych części? foteli, kierownic itd? pozdro

Ludwik

@ sdfg nie słyszałem o możliwości uzgodnienia sobie jakie zmiany chce się mieć w grafiku, ale może coś takiego da się zrobić. Szkoda, że wynagrodzenie nie jest wyższe. Trzeba się opracować za 1100 euro to słabizna. Wiadomo, że sie nie jedzie na wypoczynek, ale chociaż te 1300 netto / z podstawami znajomości niemieckiego to by jakoś zadowalająco wyglądało...

Edek

Jak wygląda praca na montażu elementów w branży samochodowej, fotele, dywaniki, kierownice itd ? można zarobić na czysto chociaż te 1200 euro ? codzienny dojazd do pracy jest darmowy?

Ludwik

@ xfghyjuk nie za bardzo można sobie wybrać zmiany jakie się chce. Nie każdemu odpowiada praca nocami albo prawie nikomu...

Ludwik

@ karol, a stąd, że takową informację podają w formularzu informacyjnym, który wysyłają po przejściu wstępnego etapu rekrutacji. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stopnia znajomości języka.

Ludwik

@ Tomek, i jak pojechałeś do Francji na tego kontrolera części samochodowych? dało się zarobić min 1200 euro ? Jakie panują tam warunki? Podobno praca przeważnie nocami.

Ludwik

Witam, czy pracujac na stanowisku kontroler jakosci czesci samochodowych, mozna zarobic min 1200 euro netto/mies ? Jaka jest tam atmosfera? I opieka koordynatora? Nie jedzie sie w ciemno?

Titek

Witam. kojarzy ktoś w jakich warunkach się mieszka w Holandii .? Pytam bo to mój pierwszy wyjazd i chciałbym się dowiedzieć czegoś na ten temat. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje.:)

alina12

kto jest na tym miesie? pisac

maja

Ja mam duzo godzin, nawet za duzo.czekam na urlop....

ewa

na tym miesie to jest mago godz. nie da sie zarobic.

Ola

Czy ktoś mógłby napisać jakie są stawki na produkcji mięsa koło Roterdamu.Martwi mnie że w ofercie nie ma podanej dokładnej stawki tylko to że wynagrodzenie jest na warunkach holenderskich.Jakie są warunki mieszkaniowe?domki,bungale?Czy jest możliwość pracy dla pary i wspólnego zakwaterowania?mamy z narzeczonym 9 miesięczne doświadczenie na produkcji kurczaków w All Worksie.

Ulka

Zarobki chyba tak jak wszędzie. Ale z tego co piszą jest to praca dla polskiego klienta, więc z całą pewnością polska umowa o pracę. Jest to praca tymczasowa na umowę zlecenie, dla mnie jednak lepiej by było gdyby była to praca dla niemieckiego pracodawcy z niemieckim ubezpieczeniem i zameldowaniem. Więc trzeba szukać dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Grupa - Opole

• Jak się pracuje w AP Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy AP Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP Grupa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Grupa?

Kandydaci do pracy w AP Grupa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Grupa
  • Puławska 38