Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Opinie o Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Witam aplikować na magazyniera w tej firmie jak wygląda praca,płaca i ogólnie pozdrawiam

operator

Dzień dobry, ile może zarobić operator cnc z doświadczeniem? Nie ma nigdzie widełek napisanych.

@operator

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i pytanie. Temat wynagrodzenia poruszamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, gdyż zależy ono od kilku czynników w tym najbardziej od doświadczenia kandydata. Firma, w związku z bogatym parkiem maszynowym, jest w stanie, w zależności od bieżących potrzeb, zaoferować pracę dla mniej i bardziej doświadczonych kandydatów. Oprócz stawki podstawowej w ramach obsługi maszyny przez Operatora CNC, firma dodatkowo wynagradza programowanie, pracę na więcej niż jednej maszynie, jak również jest w stanie zaproponować możliwość pracy w systemie czterobrygadowym, który, dla osób chętnych do pracy w takim systemie, również wiąże się z dodatkową możliwością otrzymania atrakcyjnego dodatku. Możliwości jest wiele. Zapraszamy na spotkanie w ramach kolejnych rekrutacji, na którym z przyjemnością porozmawiamy o szczegółach. Pozdrawiamy!

Miszcz

Firma pod wzgledem profilu i warunkow pracy jest ok. Ludzie bedacy pracowanikami nizszego szczebla ok. Glowny manager i kierownictwo produkcyjne (usunięte przez administratora) Rozmowa z nimi moze prowadzic do zazenowania, ze to jest Twoj przelozony. Jezeli chodzi o rozwoj to po jakims czasie sa nudy. Typowe korpo. Klepiesz w kolko to samo. Jezeli chcesz sie wykazac to slabe miejsce. Kierownictwo zarzadzajace produkcja (oprocz czlowieka odpowiedzialnego za konstrukce) jest bardzo oporne na wiedze i nie grzesza inteligencja. To moze najzwyczajniej frustrowac. Duzo trudnych slow, malo efektywnego dzialania. Jezeli wiec chcesz sie rozwijac to odradzam. Jezeli chcesz klepac to samo to ok. No i wiadomo pieniadze wraz z doswiadczeniem nie ida tam w parze. O tym moge zapewnic.

@Miszcz

Dziękujemy za opinię. GoWork to nasza nowa platforma komunikacyjna. Cenimy konstruktywną krytykę, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Proszę pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Najłatwiej jest nam oceniać innych, tym bardziej anonimowo. Nigdy nie wiemy z jakimi problemami czy wyzwaniami zmaga się pracownik, póki nie znajdziemy się na jego stanowisku. I nie ma znaczenia, jakie stanowisko piastuje. Jak w każdej firmie, są zadania bardziej schematyczne i te, które wiążą się większą kreatywnością, jak wyżej napisaliśmy, wszystko zależy od stanowiska, ale i podejścia do pracy i zaangażowania samego pracownika. Nawiązując do Pani / Pana wypowiedzi na temat rozwoju w firmie. Firma jest otwarta na uwagi i sugestie pracowników, chęć rozwoju jest zawsze bardzo pozytywną cechą , którą cenimy, dokładając wszelkich starań, aby wspomóc w rozwoju naszych pracowników. Jeśli czuje się Pan /Pani sfrustrowany na co dzień w pracy to proszę nie bać się o tym rozmawiać. Mamy wiele przykładów awansów wewnętrznych, odsyłamy do wcześniejszego wpisu. Jednocześnie dziękujemy za docenienie warunków pracy w firmie Shapers’ Polska, to prawda, że codziennie staramy się, aby utrzymać wysokie standardy. Życzymy sukcesów w pracy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Pablopicasso

Witam, na pracuj.pl pojawiła się rekrutacja na Młodszego konstruktora form wtryskowych. Jestem osobą poruszającą się już w konstrukcji form od 6 lat, od tylu też projektuję detale z tworzyw sztucznych dla branży elektronicznej. Czy, na takie stanowisko rekrutujecie Państwo również osoby z doświadczenie? Czy w firmie są jakieś dodatkowe benefity? np. Karta multisport, PPK itp.? Ile osób pracuje w biurze konstrukcyjnym i czy jest to młody zespół? Czy jest możliwość awansu w strukturach firmy? Jakie możliwości rozwoju dajecie Państwo swoim pracownikom?

@Pablopicasso

Dziękujemy bardzo za pytania dotyczące Stanowiska Młodszego konstruktora form wtryskowych. Do naszego Działu Konstrukcyjnego zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem w Konstrukcji Form Wtryskowych, jak również jesteśmy otwarci na szkolenie pracowników spoza branży, którzy chcą rozwijać się w kierunku konstrukcji form wtryskowych. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży dla bardzo wymagającego klienta z sektora motoryzacji, możemy trochę nieskromnie napisać, że jesteśmy jednym z najciekawszych pracodawców oferujących rozwój w tym kierunku. Wielu pracowników zaczynało z nami swoją przygodę z Konstrukcją Form Wtryskowych z czego jesteśmy niezmiernie dumni  W Biurze Konstrukcyjnym pracownicy pracują na programie CATIA, na zespół składa się ekipa około 10 pracowników, 2 Liderów Konstrukcji, Inżynier ds. Zarządzania Danymi oraz Kierownik Działu Konstrukcji. Zespół jest mieszany jeśli chodzi o strukturę wieku. Są z nami osoby, które szkoliliśmy od momentu zakończenie studiów, jak również cieszymy się z ciągłej współpracy z doświadczonymi Konstruktorami, którzy są z nami prawie od początku istnienia firmy. Zatrudnienie w Biurze Konstrukcyjnym naszej firmy daje możliwość dalszego rozwoju: Pracownicy zatrudnieni na stanowisku Lidera Konstrukcji kiedyś zaczynali jako Konstruktorzy, Kierownik Działu również jest przykładem awansu wewnętrznego od stanowiska Konstruktora, poprzez Lidera Konstrukcji do stanowiska Kierowniczego. Stanowisko Inżyniera ds. Zarządzania Danymi jest zaprojektowane w taki sposób, aby osoba na nim zatrudniona mogła krok po kroku przejmować obowiązku Konstruktora. Zdarzały się również transfery z Działu Konstrukcji na stanowisko Lidera Projektu. Jesteśmy bardzo otwarci na rozwój pracowników, nie tylko w Dziale Konstrukcji. Zawsze staramy się sięgać po wewnętrzne zasoby firmy, jeśli pojawia się okazja rozwoju. Aby rozpocząć współpracę z Biurem Konstrukcyjnym niezbędne jest wykształcenie techniczne. Najczęściej trafiają do nas kandydaci, którzy ukończyli kierunek Mechaniczny ( Mechanika i Budowa Maszyn). Jeśli decydujemy się na zatrudnienie pracownika bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, pracownik zostaje systematycznie wdrażany w program oraz otrzymuje odpowiednie przeszkolenie nie tylko w Dziale Konstrukcji, ale również w poszczególnych działach, z którymi będzie współpracował. Firma Shapers’ zatrudnia na umowę o pracę oferując liczne benefity : - prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - dofinansowania aktywności fizycznej -kartę Multisport - bonusy okolicznościowe i paczki na Święta - imprezy firmowe - mamy swoją drużynę piłki nożnej, triatlonistów oraz zapalonych wędkarzy oraz wdrożony PPK Zachęcamy do przesłania swojego CV ( w odpowiedzi na ogłoszeni, ale również droga mailową na adres: rekrutacja@arrkeurope.com) i spotkania się z nami na rozmowie o pracę, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Baltazar
@Pablopicasso

Przykro mowic ale nikt nie chce tu aplikowa. Firma tak sie mocno rozwinela ze zwolniono lacznie z tymi co sie sami zwolnili 42 osoby. Teraz wielkie halo mamy kilka zlecen ale nie ma kim robic panie no. Mile to jak firma proboje dbac o wizerunek. Szkoda ale prawdy tam nie ma za grosz.

@Baltazar

Dziękujemy za Pana komentarz. Każda firma działająca na międzynarodowym rynku, musi liczyć się z tym, że są okresy zawirowań gospodarczych. Rok covidowy był rokiem szczególnym i dotknął wiele firm, w tym również naszą. Musieliśmy mierzyć się z okresem bardzo niskiego obłożenia pracą. Tamten okres pokazał nam , że doświadczyliśmy sytuacji, których wcześniej nikt z nas nie doświadczył. Jako firma staraliśmy się, jak tylko można zminimalizować redukcje zatrudnienia. Dziękujemy, że docenia Pan nasze starania odnośnie dbania o wizerunek firmy ???? robimy wszystko, co w naszej mocy ???? Jednocześnie stawiamy na rozwój i wciąż do niego dążymy, wiedząc , że tylko taka strategia pozwoli nam zachować miejsca pracy i sprawić, że wyjdziemy z tego kryzysu silniejsi. Staramy się odbudować nasze zasoby ludzkie, by móc sprostać większemu obłożeniu. Dostrzegamy, że rynek pnie się powoli w górę i że będziemy mogli z powodzeniem funkcjonować dając pracę naszej załodze.

JankoMuzykant
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Rzewna historia o rozwoju i cudownych perspektywach. Ładnie brzmi, mydlicie oczy przyszłym pracownikom

Felek
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Jak dotychczas to odbudowa zasobów ludzkich jakoś słabo wam idzie.

Tadek
@Felek

No slabo no i co sztuka to sztuka . Jestem piekarzem to nic od dzisiaj bedziesz Pan operatorem maszyn CNC. No i jak to brzmi.

Jurek

Bylem na rozmowie w tej firmie jako operator CNC , proponowane pieniadze ponizej rynkowej stawki. Najgorsze jednak kto i jak zarzadza produkcja , z tego co zrobilem wywiad no rence opadaja ale Pan dobrze biega takze na gore do naczelnego wiec ok.

aplikant

witam czy warto aplikowac do tej firmy . czy umowa na stale czy na rok a po roku spadaj gosciu. Czy sa jakies szkolenia inne niz BHP oraz czy system premiowania jest rzetelny i przesyrzegany. Czy to firma w ktorej nie ma cichych ukladow i przedkladania prywatnych interesow nad interes firmy. czy firma posiada wizje i strategie czy nie. Czy sa wyjazdy na targi zagraniczne? dziekuje

Coś tam wiem.
@aplikant

Witam . Wszystko to co pisałeś ta firma właśnie posiada. Szkolenie tylko BHP, premia zależna jak Cię polubi przełożony nie jak pracujesz. Układy są i ciężko się do nich dostać. Strategi a tym bardziej wizji to tutaj nie ma od 2 lat i chyba tyle samo nie pokazujemy się na targach . Co do wywalenia z pracy po roku to chyba tutaj jedyna pozytywna odpowiedz że nie ma takich zwyczajów . Pozdro

@aplikant

Dziękujemy za zapytanie. Firma Shapers' Polska zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Pierwszy okres zatrudnienia to okres próbny, zazwyczaj trwający 3 miesiące. Szukamy pracowników, z którymi chcielibyśmy związać się na stałe, gdyż zależy nam na stabilizacji zatrudnienia. Czy warto aplikować do firmy Shapers' Polska? Oto kilka faktów: - Firma istnieje i rozwija się na rynku Bydgoskim ponad 23 lata - Shapers' Polska jest członkiem międzynarodowej grupy ARRK , ma więc wsparcie udziałowca zagranicznego - Jesteśmy jedynym producentem tak dużych form na rynek samochodowy w Polsce - Wyszkoliliśmy wielu świetnych fachowców - konstruktorów, technologów , ślusarzy - Dajemy szansę zdobycia kwalifikacji nowym osobom w branży form wtryskowych - W związku z pracą z klientem zagranicznym organizujemy wyjazdy służbowe do Europy i nie tylko - Od lat współpracujemy z grupą Luxmed zapewniając prywatną opiekę medyczną wszystkim pracownikom firmy - Stawiamy na współpracę również dzieki organizowaniu przez firmę wraz z pracownikami licznych inicjatyw integracyjnych Jako część większej grupy kapitałowej, firma wpisuje się w jej wizję i strategię, która co roku jest aktualizowana i przekazywana pracownikom. Ostatni okres pandemii nie sprzyjał uczestnictwu w targach zagranicznych, ostatnie na których mieliśmy swoje stanowisko to targi Elmia w Szwecji. We wrześniu będzie się można z nami spotkać ponownie w Kielcach na targach Plastpol, nie możemy się już doczekać kontaktu z Klientami. Jeżeli zaś chodzi o szkolenia i system premiowania - co roku wyznaczamy budżet szkoleniowy, który jest realizowany na bazie potrzeb pracowników. W związku z dużą specjalizacją techniczną firmy, zdarza się , że nie jesteśmy w stanie znaleźć na rynku szkoleniowym „ uszytego na miarę ” szkolenia i w takiej sytuacji krok po kroku w zorganizowany sposób szkolimy pracowników wewnętrznie. Z kolei, nawiązując do pytania o system premiowania: bazujemy na wynagrodzeniach zasadniczych, a ewentualne premie uzależnione są od wyniku firmy. Jeśli cenisz sobie stabilizację zatrudnienia, partnerskie traktowanie i stawiasz na rozwój to zachęcamy i zapraszamy !

jurek

lepiej nie aplikuj

Frezer

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wdrożenie do pracy na frezarki cnc jeśli nie miałem większej stycznosci z konkretnym oprogramowaniem na maszynie (np HH). Na jaka stawkę może liczyć nowy pracownik z ok.4 letnim doświadczeniem na cnc? Pozdrawiam

@Frezer

Po przebytym procesie rekrutacji, który sprowadza się do rozmowy w obecności Kierownika Działu Obróbki Mechanicznej, gdzie poznajemy kandydata pod względem jego doświadczenia zawodowego oraz praktycznego, następuje szkolenie wewnętrzne osoby która podjęła pracę na dedykowaną frezarkę CNC. Średnio takie szkolenie trawa ok. 30 dni. Stawki ustalane są indywidualnie na podstawie doświadczenia kandydata. Zapraszamy!

byly frezer
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

dziekuje tej firmie za to ze zadala sobie pytanie a nastepnie na nie odpowiedziala.

Jaki dress code obowiązuje w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

barman

mysle ze dres moze byc ale na produkcji dostaniesz ubrania

Dziękujemy za zapytanie. Jesteśmy firmą produkcyjną, więc pracownicy produkcyjni otrzymują w dniu zatrudnienia nowe ubrania oraz obuwie ochronne zgodnie z zasadami BHP. Bezpieczeństwo ponad wszystko :) Jest też grupa pracowników mających bezpośrednio do czynienia z klientem, która zobligowana jest do stosowania standardów firmowych w sytuacjach oficjalnych wizyt i spotkań ( koszule firmowe z logo, koszulki polo z logo ). Pozostali pracownicy administracji trzymają się niepisanych zasad jak: prostota, minimalizm i schludność :) Pozdrawiamy Shapers' Polska

przyszly projekt managier

troche mnie dziwi ze w dzisiejszych czasach nie zwalnia sie tych ktorzy zarabiaja nieadekwatnie do swoich kwalifikacji albo wartosci dodanych dla firmy. Im wiecej ktos zarabia tym wieksze oszczednosci. Mam nadzieje ze to nie jest taka firma chyba bede aplikowal. Moze maszyna losujaca bedzie dobra dla mnie a i moze firma pomoze wynajac mieszkanie.

ska

Witam wszystkich! Szukają Samodzielna księgowa - Samodzielny księgowy - jaka jest atmosfera w dziale? Ilu jest pracowników w dziale? Czy dobrze się pracuje w firmie?

Potencjalny

Witam, Mam pytanie odnośnie stanowiska Specjalisty ds. Zakupów. Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jaka panuje atmosfera w firmie bo czytając opinie odnoszę wrażenie, że kolorowo nie jest ? Z góry dziękuje

Kicaj
@Potencjalny

Szkoda czasu

Coś tam wiem.
@Potencjalny

Stanowisko obejmuje wiele obowiązków nie związanych z zakupami . W firmie obecnie nie ma co liczyć na godne zarobki , brak premii , wiele obowiązków na jednym stanowisku. Kierownictwo nic nie działa na + pracownika., ludzie się zwalniają :) Więc sam możesz sobie odpowiedzieć .

janik

moja firma jest pierwsza na swiecie druga w europie i piata w bydgoszczy i juz

co ty wiesz

no niestety musze sie z toba zgodzic przyjecie konstruktora z niewielkim doswiadczeniem za stawke starego Formetowca to pomylka. Z tego co wiem Francuzi sie ladnie podlizuja maja to w sobie. Nic sie nie martw cos slodkiego od firmy na wielkanoc bedzie

Panie dyrektorku :) moze jakiś triathlonik razem? Pana Ulubieniec

pan nikt

z tego co widze sam sie nie podpisales . Masz niestety marne pojecie o tzw prywaciarzach . Z tego co wiem my tez jestesmy prywatna firma. Jesli sie pije tyle kawy i pali tyle papierosow to chyba nic dziwnego ze wynik jest taki jaki jest

Laczupak
@pan nikt

Poczekajcie jak na bankiecie za rok, dwa będą się wynikami chwalić. I nawet gruszki na wierzbie zaczną rosnąć. Może jakiś miły wyjazd albo setki tysięcy zł na nowe służbowe auta się znowu pojawi? Za chwilę lożę zasłużonych trzeba będzie liściem wachlować na korytarzu przy wejściu.

Bb

Piszesz o godności a sam ją sprzedałeś za 20%. O prywatnych przedsiębiorstwach nie wypowiadaj się bo widać że nie byłeś tam z 20 lat, a trochę się zmieniło. Podkulasz ogon i chcesz sobie pensje obniżyć o 20%, nie mając żadnego planu naprawczego przedstawionego przez dyrektora. Jedyny plan to obciąć pensje na 4 miesiące , a potem jakoś to będzie. Pachniesz trochę pracownikiem administracji z ciepłym stołkiem, wiedzącym, że nigdzie lepiej nie będzie. Ludzi mających inne zdanie od Ciebie nazywasz krzykaczami a sam przekonujesz innych do swojej "racji". Zakład jest dobrym miejscem pracy i chcemy tam pracować ale nie za wszelką cenę. Jest poprostu teraz źle zarządzany przez ,moim zdaniem, słabego managera. Zawsze możesz indywidualnie poprosić o obniżenie pensji skoro za dużo zarabiasz i nie narzekaj. Bez pozdrowienia.

Gdyby stary wiedzioł ze bedzie z ciebie taki głupek to by sie spuscil na podloge i dobilł laczkiem

Marsjanin

Punkt widzenia zależy od punktu siedzienia. Nie ma miejsc idealnych, a tu jest przyzwoicie. Płacą na czas, socjal dobry, ostatnio atmosfera jest nerwowa. Za duzo emocji. Ale to minie i znowu bedzie nadmiar pracy.

Kamil

To prawda ze cv ma być po angielsku ?

CiekawskiGeorge

Witam. Widzę, że szukają planisty. Co się stało z poprzednim? Nie wytrzymał presji? Czy są jakieś inne powody? Aplikuję, ale nie wiem czego się spodziewać. Podpowiecie?

Bb
@CiekawskiGeorge

Pracuję już naście lat w Shapers, tak źle jeszcze nie było. Wykorzystanie sytuacji i wejście w tarcze antykryzysową, na każdym ktoku tylko pracownika oskubać i świecić oczami że to nie my. Lepiej dać sobie spokój. Buta i pycha przekroczyła wszelkie granice.

Magda

@eng a list motywacyjny jest również wymagany ?

Eng

Witam, Dlaczego kandydat na pracownika produkcji ma przysłać CV akurat w języku angielskim?

Ile jest zmian w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Obróbka maszynową robi na 3 zmiany, montaż na 2 zmiany, czasami w razie potrzeby na 3 ale to rzadko.

Zostaw merytoryczną opinię o Shapers‘ Polska Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shapers‘ Polska Sp.z o.o.