Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Opinie o Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

juras

brak dress code’u to jest teraz cos co ma mnie przyciagnac do tej pracy. Moim zdaniem dobrze jak firma potrafi zaangazowac pracownikow tak aby sie mogli identyfikowac z zakladem. Czy jest to czynnik finansowy aby nie kupowac pracownikow tiszerow czy bardziej problem z pralnia. dziekuje za informacje

@juras

Mnie bardziej interesuje ta opieka medyczna wpisana w benefity. To od razu po zatrudnieniu można dostać? I czy jeśli mąż by się zatrudnił jako frezer CNC to ja również mogłabym z takiej opieki korzystać?

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, Wszyscy pracownicy pracujący w Shapers' Polska powyżej trzech miesięcy objęci są bezpłatną prywatną opieką medyczną. Istnieje możliwość objęcia opieką również współmałżonka oraz dzieci na preferencyjnych warunkach, w momencie rozpoczęcia korzystania z opieki przez pracownika. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiamy, Shapers' Polska, dział HR

@juras

Dzień dobry, Brak dress code'u dotyczy pracowników administracyjnych. Pozdrawiamy, Dział HR, Shapers' Polska

Elżbieta
@Pracodawca

Te preferencyjne warunki to jakaś dodatkowa dopłata, dobrze rozumiem? Poproszę o doprecyzowanie, czy o to chodzi. I czy to jakiś podstawowy pakiet czy bardziej zaawansowany?

majhen
@Pracodawca

TO CIESZY

@Elżbieta

Dzień dobry Pani Elżbieto, Zapraszamy na rozmowę do naszej firmy, na miejscu z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Miłego dnia! Shapers'Polska , dział HR

Aktualność
TARGI!!!

Jeżeli jesteś z Opola lub okolic zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 33  na 8 Spotkaniu Zakupowym dla Przemysłu Motoryzacyjnego  - 8 Automotive CEE Day Opole, które odbędzie się w dniach 18 - 20.04.2023

Tutaj znajdziesz więcej informacji:

Serdecznie zapraszamy !
Łucja

Ja w sprawie rekrutacji na technologa - programistę. Widziałam że firma szuka kogos takiego i ciekawi mnie to, jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko. Ile jest etapów i czy są jakieś testy albo zadania do wykonania? I czy dowiedziałabym się czego więcej o warunkach pracy podczas rekrutacji? Bo w ogłoszeniu nie podano proponowanych zarobków więc jestem ciekawa, moze ktoś coś wie?

jurek tehnolok

widzialem ze w ogloszeniu o prace na technologa podajecie panstwo ze jest to dynamicznie rozwijajaca sie firma. czy moze pan pani podac przyklady jak ta firma sie rozwija czy chodzi o ilosc ludxi zatrudnionych czy o sprzedaz czy tez nowoczesne techlologie. dziekuje za odpowiedz . planuje do panstwa zlozyc swoje cv

@jurek tehnolok

Dzień dobry, Zachęcam do złożenia CV. Kontaktujemy się z aplikującymi kandydatami, jeśli doświadczenie i przebieg kariery zawodowej jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. W trakcie rozmowy telefonicznej chętnie odpowiemy na Pana ogólne pytania, a jeśli uda nam się spotkać w siedzibie firmy, spróbujemy opisać bardziej szczegółowa interesujące Pana tematy.

Dmitryj

Kontakt z działem HR to jedno wielkie nieporozumienie!!!!! Można się zaczekać aby się dowiedzieć co kolwiek.

@Dmitryj

Piszesz to jako pracownik? Mąż znalazł ofertę na frezera CNC i właśnie przyszłam sprawdzić co tutaj piszą. Czy oprócz tego kontaktu praca jest ok? Wynagrodzenie na czas? Atmosfera znośna?

arek

witam pracuje od dziesieciu lat brak szkolen , zarzadzanie produkcja konczy sie na BK . Firma dosc czesto zmienia wlascicieli. Wirma reklamuje swohe ogloszenia : benefit miejsce parkingowe i paczka na swieta . To rzeczywiscie szczyt marzen pracownika. Ci madrzy juz odeszli z firmy a reszta zostala albo ja zwolnili. HR wypisuje same te pozytywe opinie. Na targi wyjazdow nie ma bo po co skoro my lepii wiemy jak formy montowac

@arek

Panie Arku, Oprócz paczki na święta oraz miejsca parkingowego warto wspomnieć o innych benefitach: - prywatnej opiece medycznej - darmowej platformie do nauki 13 języków - karty Multisport - dofinansowanie zajęć sportowych ( firmowa drużyna sportowa ) - karty przedpłacone Pozdrawiamy Shapers' Polska Sp. z o.o.

Urszula
@arek

Paczki na święta to też jakiś benefit. A można wiedzieć, co jest w takich paczkach? I czy zawartość jest uzależnione od sytuacji rodzinnej pracownika np. jak ma się dzieci, to te paczki mają więcej rzeczy?

@Urszula

Dzień dobry Pani Urszulo, Paczki dla każdego pracownika zakładu są w tej samej kwocie i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Staramy się, aby asortyment był urozmaicony, więc znajdzie się coś dobrego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. z pozdrowieniami Dział HR, Shapers' Polska Sp. z o.o.

Izabela
@arek

A czy przez te dziesięć lat spotkały Cię jakieś pozytywne aspekty typu podwyżki wynagrodzeń, wsparcie psychiczne pracowników? Nowi pracownicy też nie mają szkoleń chociażby takich wprowadzających w obowiązki?

Urszula
@arek

Hmmmm mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa. Czy zmiana właścicieli jako wpływa realnie na pracowników? W sensie, czy jak przychodzą nowi, to czy wtedy zmienia się np. pensja, godziny pracy, zakres obowiązków? Czy zmianie się po prostu nazwisko szefa i tyle, nic realnego?

tadek

dzien dobry jestem slusatrzem i szukam nowej pracy czy jest u panstwa roczna podwyzka i premia mieszeczna. co nalezy zrobic aby dostac premie dziekuje

@tadek

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszam do nas do firmy na spotkanie lub proszę o kontakt telefoniczny ( 52 3200 973) lub mailowy (rekrutacja@shapersgroup.com). Z przyjemnością wyjaśnimy szczegóły dotyczące zasad premiowania oraz indywidulanie porozmawiamy o możliwej propozycji dotyczącej ewolucji wynagrodzenia.

Adinho

Dzień dobry. Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa... ale chyba coraz mniej. Czytam opinie i jest bardzo duża ilość negatywnych. Skąd to wynika?

@Adinho

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy zainteresowaniem naszą firmą i zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i spotkania w sprawie zatrudnienia. Staramy się kandydatom podczas spotkania szczegółowo opisać stanowisko, zakres obowiązków, w przypadku stanowisk produkcyjnych jesteśmy otwarci, aby pokazać otoczenie i środowisko pracy, halę produkcyjną. Niestety jest tak i jest to zasada ogólna dotycząca nie tylko opinii o firmach, że jeśli można się wypowiedzieć anonimowo, najczęściej uaktywniają się negatywne opinie, rzadko zdarzają się pochwały. Opierając się na faktach, ostatnie miesiące pokazują, że rotacja pracowników w Shapers’ Polska, która jest bezpośrednim wskaźnikiem w tym temacie, jest niska. Cały czas jesteśmy jednak uważni na potrzeby pracowników, staramy się podtrzymać wszystkie benefit pozapłacowe i utrzymać dobrą atmosferę. Negatywnych opinii nie unikniemy, ale nad wszystkimi, konstruktywnymi, się pochylamy i staramy się wyciągać wnioski.

dostawca

witam kilka lat temu zamawialem u panstw kilka elementow drukowanych metoda 3d . nie moge teraz uzuskac informacji czy nadal to panstwo robicie. Do kogomoge zlozyc zamowienie dziekuje i pozdrawiam

@dostawca

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu nie zajmujemy się już drukiem (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, Shapers' Polska Sp. z o.o.

@dostawca

Dzień dobry, Firma Shapers' Polska nie zajmuje się w tej chwili drukiem (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Cześć, znalazłam ogłoszenie na kontrolera finansowego i jedna rzecz nie jest dla mnie jasna. Pracuje się w większości po polsku czy po angielsku? Bo całe ogłoszenie w tym drugim języku i wymagają płynnej znajomości, to nie wiem.

@Elżbieta

Ogłoszenie na stanowisko Kontroler Finansowy wygasło ponad miesiąc temu. Na stronie Pracuj.pl zostało opublikowane w polskiej wersji językowej. Na tym stanowisku wymagana była komunikatywna znajomość języka angielskiego. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę i życzymy powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy. Pozdrawiamy, dział HR

@Elżbieta

Nawiązując do zadanego pytania: praca na stanowisku Kontrolera Finansowego w Shapers’ Polska polega przede wszystkim na sporządzaniu różnych raportów finansowych i niezbędnych kalkulacji do nich potrzebnych (miesięczne wyniki i prognozy, roczne budżetowe itp.) oraz analiz dotyczących m.in. odchyleń od założeń, wyników na zleceniach produkcyjnych i wielu innych. Głównym narzędziem do pracy kontrolera jest Excel, większość raportów sporządzanych jest w języku angielskim, wymagana jest komunikatywna znajomość tego języka. Pozdrawiamy Shapers' Polska Sp. z o.o.

Oprócz tych benefitów co wypisałeś (parking i paczka na święta) nie ma już żadnych innych? Fajnie byłoby skorzystać z prywatnej opieki medycznej chociażby, jest opcja?

Konrad

Dobra firma i z możliwością rozwoju

@Konrad

Dzień dobry, Panie Konradzie takie pozytywne opinie motywują nas do pracy. Dziękujemy i życzymy satysfakcji oraz sukcesów na polu zawodowym. Pozdrawiamy, Shapers' Polska dział HR

Krzysztof

W końcu podziekowali szanownemu panu "Dzień dobry Panowie". Może w końcu coś się zmieni na lepsze dla tych pracowników na dole, i w końcu zabiorą się za majstrów i kierowników bo to dublowanie stanowisk i brak kompetentnych ludzi którzy pomogą a nie obarczają swoją pracą zwykłych ślusarzy...

Wiktoria
@Krzysztof

I co, po takim czasie jest jakiś efekt? Sugerowałeś wtedy jakieś porządne szkolenia? wprowadzili je?

Paulina

Dzień dobry . Niestety nie można od dłuższego czasu się dodzwonić do państwa firmy dlatego pozwoliłam sobie zadać tutaj pytanie . Czy poszukują państwo pracowników do działu administracyjnego ? Pozdrawiam

Natalia
@Paulina

Może spróbuj wysłać maila skoro nie można się dodzwonić?

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, Bardzo nam przykro, że nie udało się Pani dodzwonić do firmy. Informujemy, że w sprawach rekrutacji można wysyłać maila na adres: rektrutacja@shapersgroup.com Obecnie, nie poszukujemy pracowników administracyjnych, jednakże zachęcamy do wysłania swoich dokumentów rekrutacyjnych, aplikację weźmiemy pod uwagę w ramach przyszłych rekrutacji. Pozdrawiamy, Shapers'

Jaka atmosfera panuje w firmie Shapers‘ Polska Sp.z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 23 lutego. Czy jest rotacja?

Jurek

witam serdecznie , pracowalem nie polecam a to dlaczego: - brak jasnego systemu premiowania - brak szkolen zewnetrznych (podejscie my szkolimy bo jestesmy najlepsi) - brak mozliwosci rozwoju - sa opowiesci jako to sie bedziemy rozwijac ale poparcia w czynach brak - brak zarzadzania produkcja, dzis rob to jutro decyzja zostaw to rob cos innego i tak w kolo Macieju

zainteresowany 2

witam czy pracownik otrzymuje premie miesieczna i roczna. Jaki to jest procent miesiecznego wynagrodzenia. Czy sa jasno okreslone warunki kiedy pracownik otrzyma premie.

@zainteresowany 2

Dzień dobry, Obecnie bazujemy na wynagrodzeniach podstawowych ustalonych indywidulanie z każdym pracownikiem. Firma jest na etapie opracowywania systemu premiowego, który powinien obowiązywać jako część integralna systemu wynagrodzeń w drugiej połowie bieżącego roku.

Wynagrodzenie nowego pracownika jest budowane indywidualnie i uzależnione jest od wielu czynników ( między innymi od doświadczenia, kwalifikacji, ale również od widełek płacowych możliwych do osiągnięcia w firmie na podobnym stanowisku). Zapraszam do aplikowania, podczas spotkania chętnie porozmawiamy o możliwościach finansowych.

dobry pracownik
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

jesli inflacja wynosi 10% to ile wynosi wtedy roczna podwyzka 15-20% ?

@dobry pracownik

Dzień dobry, Decyzja dotycząca ewentualnego wzrostu wynagrodzeń jest podejmowana na etapie budżetowania. Pracownicy firmy są informowani o poziomie wzrostu i terminie podwyżek na bieżąco, po akceptacji budżetu podczas spotkań z Dyrekcji z Reprezentantami Załogi. Najbliższe takie spotkanie planowane jest pod koniec kwietnia 2022.

Witam Czy do firmy jest jakiś dobry dojazd z Torunia ? Mam na myśli inny niż samochód prywatny. Pytam ponieważ jestem zainteresowany pracą jednak ceny dzisiejszego paliwa skutecznie odstraszają dojazd autem i szukam innej alternatywy:)

@Zainteresowany

Witam, z Torunia najlepiej dojechać do nas pociągiem. Trasę z dworca PKP do firmy pokonujemy w czasie około 15 minut. Pozdrawiamy.

@Zainteresowany

https://moovitapp.com/toru%C5%84-3815/poi/Dworzec G%C5%82%C3%B3wny/Arrk Shapers' Polska/pl?tll=53.134902_17.993248&fll=53.140985_17.995798&customerId=4908&ref=1&poiType=site&t=2

Zaintersowany

Dziękuje ;)

Rysiek

w ogloszeniach opisujecie panswto ze posiadacie panswtwo moldy zespol czy jest to zaleta w branzy produkcji form wtryskowych ? widze ze takze panswto posiadacie nowoczesne technologie czy moze Pan / Pani opisac jakie to sa technologie . Czy pracownicy maja jakies zewnetrzne szkolania czy jest to tylko wenetrzne szkolenie na zasadzie popatrz na starszego kolege przez kilka dni. Czy firma uzywa nowoczesnych metod do zarzadzania projektami. Jakiego oprogramowania uzywaja szefowie projektu. Czy pracownicy administracyjni maja wyplacane nadgodziny . dziekuje

@Rysiek

Nasza firma od ponad 20 lat współpracuje ze znanymi firmami na całym świecie. Z wyprodukowanych przez nas form producenci samochodów tj. Toyota, Volkswagen, Renault, Jaguar czy Land Rover, produkują zderzaki, deski rozdzielcze, nadkola i inne elementy aut. Do współpracy z tak dużymi markami z branży motoryzacyjnej wymagany jest wysoki poziom techniczny oraz doświadczenie. Młody zespół, nowo zatrudnieni pracownicy zdobywają wiedzę w dużej części od starszej stażem kadry ( z wieloletnim doświedczenie w produkcji form wtryskowych ). Ponieważ branża, w której pracujemy wymaga wyspecjalizowanej kadry pracowników na każdym szczeblu zarządzania dążymy do stabilizacji zatrudnienia. Wspomniany zespół Liderów Projektu pracuje na autorskich aplikacjach tworzonych na bazie wieloletniego doświadczenia pracy przy produkcji jednostkowej, jaką jest produkcja naszych form w Polsce i w firmie matce we Francji. Aplikacje te są doskonalone cały czas celem optymalizacji procesów wewnętrznych. Dodatkowo pracownicy biura konstrukcyjnego, zgodnie z wymaganiami naszych klientów, posługują się od lat znanym w branży programem Catia. Dla nowo zatrudnionego pracownika przygotowywany jest zindywidualizowany plan szkolenia, w którym szczegółowo rozpisany jest każdy etap przygotowania do nowo powierzonych obowiązków. Wspomniane szkolenie rozpisana zostaje na niezbędny czas ( często kilku tygodni) i obejmuje zapoznanie się z każdym z działów, z którymi nowo zatrudniony pracownik będzie współpracował. Pracownik produkcyjny rozpoczyna pracę pod okiem brygadzisty, starszych stażem kolegów po odbyciu szkolenia stanowiskowego pod okiem kierownika działu. Pracownicy długoletni, po analizie potrzeb, moją możliwość korzystania ze szkoleń zewnętrznych. Wspieramy również indywidulany rozwój pracowników poprzez dofinansowania do studiów podyplomowych. Kwestia rozliczania czasu pracy pracowników ADM uzależniona jest od stanowiska.

wierlo
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

witam, pozwole sobie przetlumaczyc dla wszytskich powyzsza wiadomosc - nadgodzin dla ADM nie beda wyplacane i nie mozna tego czasu wykorzystc - aplikacje autorskie nie  beda przygatne jesli bedziesz pracowal dla innego pracodawcy i na nikim nie zrobia wrazenia w CV - dla znanych producentow samochodow produkuja takze takie firmy jak Form-plast, Graform wiec na nikim to raczej nie robi wrazenia - mlody zespol zakladu to nie jest wartosc dodana tak jak jest to przedstawiane w ogloszeniach o prace.  - szkolen zawnetrzych i tak nie bedzie bo my i tak jestesmy najlepsi i niech od nas sie ucza Mozna napisac zrozumialym i prostym jezykiem. Mam nadzieje z nowa miotla wymiacie troche zbednych

@Rysiek

Dziękujemy za opinię. Cenimy konstruktywną krytykę, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chcielibyśmy nawiązać do Pani / Pana wypowiedzi na temat rozwoju w firmie. Firma jest otwarta na uwagi i sugestie pracowników, chęć rozwoju jest zawsze bardzo pozytywnym , który cenimy, dokładając wszelkich starań, aby wspomóc w rozwoju pracowników, jeśli jest ku temu możliwość ( awanse wewnętrzne, możliwość rozwoju na różnych stanowiskach w firmie). Jeśli czuje się Pan /Pani sfrustrowany na co dzień w pracy to proszę nie bać się o tym rozmawiać. Tak, to prawda, że w wielu tematach nie jesteśmy w stanie znaleźć lepszych szkoleń, niż te oferowane wewnętrznie przez doświadczonych kolegów, oni sami uczyli się krok po kroku od innych pracowników firmy lub Grupy Shapers’. To jest wielka siłą firmy i ogromna wartość dodana dla pracowników, którzy chcą się rozwijać w branży produkcji form wtryskowych. Produkujemy skomplikowane produkty, unikatowe na skalę Polski.

Frezer
@wierlo

Nowa miotła ale zasady te same. Niestety nic się nie zmieniło. Obróbka mechaniczna zarządzana fatalnie , planowanie pracy jeszcze większe (usunięte przez administratora) A pieniądze? ???? Jak nie jesteś pupilkiem pseudo kierownika bo (usunięte przez administratora) zarobisz. Za 3000zl na rękę to pracę znajdziesz wszędzie. A co do młodego zespołu to i owszem coraz młodszy tylko szkoda że pracownicy poczty, Castoramy czy piekarze Niestety żaden fachowiec tutaj nie przyjdzie

Biegacz

My jesteśmy najlepsi w swoim fachu . Tabelka w ekselu jest na czerwono ale po plecach się dalej będziemy poklepywac i będziemy klepać biedę.

200 ml

Witam zamierzam kandydować na stanowisko frezer cnc ile płacą na start jest te 5 tys na rękę bo w tych czasach na frezarce to podstawa I czy w ogóle warto starać się o tą pracę

@200 ml

Kandydować warto. Praca ciekawa i z dużymi możliwościami rozwoju (zarówno zawodowego jak i finansowego). Pensje zależne od kwalifikacji. Zachęcamy do aplikacji, na późniejszym etapie rozmowy, jesteśmy w stanie podać więcej szczegółów. Pozdrawiamy, dział HR

Był pracownik

Solidna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Shapers‘ Polska Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shapers‘ Polska Sp.z o.o.