Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Opinie o Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Jak weryfikowane są umiejętności na etacie lidera produkcji w dziale obróbki mechanicznej, skoro pracodawca nie wymaga cv? Trzeba się jakoś zaprezentować na rozmowie? Generalnie bardzo mi odpowiada etat i chyba będę aplikować tylko nie bardzo wiem co wchodzi jeszcze w skład tych dodatkowych świadczeń socjalnych i jaka podstawa jest mniej więcej.

Agata Nowy wpis

O, a ja nie wiem nic o zwolnieniach a chciałam wysłać cv, bo szukam nowej pracy. Czy to były jakieś zwolnienia grupowe ostatnio i nie ma aktualnie żadnych wakatów i nie ma poc o wysyłać teraz aplikacji? Ciekawi mnie generalnie jak wygląd a sytuacja z zatrudnieniami w tej sytuacji.

Roxa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Mąż też chciał aplikować na stanowisko lidera zmiany. Dostał się już ktoś na te stanowisko i powie jak faktycznie z tą atmosferą? W wątku sporo o niej piszecie i zastanawiamy się czy faktycznie jest tak jak mówicie. Jaką kwotę na początek zatrudnienia oferuje firma? Jako lider 5 z przodu będzie?

dorek

Witam zapraszamy do naszej firmy zobaczysz jak toksyczni ludzie potrafia byc, jakie uklady panuja w firmie i brak kompetencji . Zapraszamy !

eryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

ja mam pytanie widzialem ogloszenie ze ta firma daje parking dla pracownikow. Czy ta firma miesci sie w centrum Warszawy ze jest to wartosc dodana ?

sebek

widzialem ogloszenie na lidera produkcji mam foswiadczenie we frezowaniu elementow ze stali. Popytalem troche i mowi sie ze firms ma problemy finansowe i toksyczni ludzie zarzadzaja zakladem czy to prawda ? jesli nie to skladam papiery.

Karolka
@sebek

A te problemy to poważne są? Ma to jakiś wpływ na pensje pracowników? Może ktoś wie jakie to są osoby, że nazywacie je toksycznymi? Jest tu coś takiego jak donoszenie na innych? Bo jeśli tak, to ciekawi mnie jakie to są głównie informacje.

Negan
@Karolka

@Karolka jeżeli zadałaś sobie owe pytanie musi być w tym ziarnko prawdy. Skoro takie informacje dotarły, Problemy zapewne nadal są i to nie od dziś. Skoro została przeprowadzona redukcja etatów. Teraz jest tam w dużym skrócie naturalnie w sporym uproszczeniu "wszyscy od wszystkiego". Na przykładzie braku Transportu wewnętrznego ślusarze przeszkoleni ładują na naczepy formy rozładunek/załadunek etc. Pozdrawiam.

muszek

witam mam doswiadczenie na produkcji form wtryskowych Ile wymosza widelki wynagrodzen na posadzie lidera produkcji?

@muszek

Dzień dobry, Zachęcam do kontaktu z firmą i umówienia się na spotkanie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: rekrutacja@shapersgroup.com oraz na numer telefonu: 52 3200 973

Znalazłam jeszcze aktualne ogłoszenie, gdzie firma szuka kogoś jako sales and business development manager – injection molds. Całe ogłoszenie jest po angielsku, to i rekrutacja cała jest prowadzona po angielsku? I co do samej pracy, podali, że jest tu elastyczny czas pracy. Czy można robić tak, że pół dnia pracuje się zdalnie, a pół dnia w domu? Czy tu chodzi tylko o godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy?

Dzień dobry, Ta rekrutacja prowadzona jest na terenie całej Polski i firma dopuszcza, po wdrożeniu i odbyciu szkolenia w siedzibie firmy, możliwość pracy zdalnej na tym stanowisku, włączając w to zadaniowy i elastyczny system czasu pracy. Rekrutacja jest prowadzona w języku angielskim. Zachęcamy do aplikowania, adres do korespondencji: rekrutacja@shapersgroup.com

Ulka
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Oooo super info. Jak mowa o rekrutacji, to jest jakieś zadanie do zrobienia tez po angielsku? Co do pracy zdalnej, to jak ktoś chce tak pracować, to może pracować w dowolnych godzinach, asynchronicznie, czy sa stałe ramy czasowe?

Hej, serio można tutaj pracować całkowicie zdalnie na posadzie Planista produkcji? Pytam, bo aktualnie trwa rekreacja i jest wpis na liście benefitów, że jest praca zdalna. Ale jak to jest praca na produkcji, to jest to realne? Faktycznie można, czy ktoś się zagalopował i wkleił standardową listę dodatków do oferty?

Dzień dobry, Praca zdalna okazjonalna jest możliwa również na stanowisku Planisty. Zachęcamy do aplikowania i spotkania, na którym chętnie wyjaśnimy możliwości i zakres pracy zdalnej.

nurek
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

praca zdalna okazjonalna ? co to jest ? pierwszy raz o tym slysze. okazjonalny to moze byc urlop

@nurek

Dzień dobry, Pojęcie pracy zdalnej okazjonalnej pojawiło się w Prawie Polskim w 2023. Jest to praca zdalna na wniosek pracownika możliwa w ograniczonym wymiarze w ciągu roku.

vixa
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

moze ale nie musi dostac Pracodawca może, ale nie musi taki wniosek uwzględnić. Miejsce wykonywania pracy zdalnej okazjonalnej musi być uzgodnione z pracodawcą.

nurek 2
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

dlaczego w ogloszeniu jako benefity podajecie panstwo mozliwos pracy zdalnej. przeciez jest taka mozliwosc zgodnie z kodeksem pracy i nie jest to benefitem.

@nurek 2

Dzień dobry, informujemy o takiej możliwości, ponieważ w przypadku naszej firmy wnioski pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjnych dotyczące pracy zdalnej okazjonalnej są w większości rozpatrywane pozytywnie. Zależy nam na tym, aby kandydat miał taką informację.

QRek
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

No ja pracowalem w waszej firmie i w wiekszosci wnioski moje byly odrzucane

burkod
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

przeciez w ogloszeniu nie jest napisane ze sa rozpatrywane pozytywnie. A na jakiej podstawie i danych nazywacie sie najwieksza narzedziownia w polsce ? przeciez jest kilka wiekszych narzedziowni

@QRek

I tak za każdym razem trzeba pisać wniosek jak chce się na zdalne przejść? Czy to taka jednorazowa prośba o zgodę np. o pracę 3 dni w tygodniu z domu? Większość wniosków odrzucane u ciebie, a czy inne działy łatwiej otrzymywały taką zgodę?

Chiuaua

W samo sedno:) Szkoda zakładu bo to naprawdę spora ekipa doświadczonych ludzi, od których szło się wiele nauczyć. Działu HR nie ma co obwiniać oni są tylko pionkami, takie realia zarządzania w zagranicznych spółkach, ze góra sobie wyznaczy dyrektora niekiedy z „choinki”.

@Chiuaua

A co się stało z tymi ludźmi z doświadczeniem? Ta ekipa odeszła z pracy, zwolnili się sami, czy co się z nimi stało? Teraz jak przychodzi nowa osoba do pracy bez doświadczenia, to nie ma już od kogo się nauczyć fachu, bo są sami z niewielkim doświadczeniem w firmie??

rurek

Jako zaklad my kiedys stali mocno na czeterch nogach ale kazdy naczelnik mial nowe pomysly i mowil moj poprzednik to slabo to robil ja to zrobie lepii. Teraz kleczymy na przednich nigach tylna lewa jest postrzelona wiec jest jedna ale ona dlugo nie pociagnie.

Rudy

Skąd takie minorowe nastroje? Na Święta pracownicy coś od firmy dostali, dodatkowe pieniądze przykładowo? I jaki jest powód zawieszenia szkoleń? Nie wiem, czy wiecie, ale wystawione jest ogłoszenie na Kierownika Działu Zakupów i Logistyki. Jest tam o dofinansowaniu szkoleń i kursów, jest i prywatnej opiece dentystycznej, dodatkowych świadczeniach socjalnych oraz paczkach na Święta. To niech ktoś proszę napisze, czy zanim ogłoszenie pojawiło się w sieci mogliście sami wcześniej aplikować na to stanowisko i jak tu się teraz pracuje?

Czy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czajek

Zmian dużo, niestety na gorsze kolejny dyrektor-figurant z południa polski, którego celem jest zamiatanie hali oraz „nie-racjonalizacja” kosztów.Quo vadis @Pracodawca

Przemysław
@Czajek

Dlaczego figurant i na czym polegają te zmiany, które wg. Ciebie są na gorsze? Chciałem się tu coś dowiedzieć, bo szukają głównego księgowego w tej chwili z wykształceniem wyższym i najmniej 5-letnim doświadczeniem. Orientujesz się, jakie zarobki mogą wchodzić w rachubę?

Ewela

Od kiedy trwa ta rotacja? Co jest jej powodem? Zwalniają wszystkich po kolei? O co chodzi? Daj znać, bo mój chłopak chciał tutaj złożyć CV, ale jednak ceni sobie stabilność w zatrudnieniu...

@Ewela

Firma Shapers’ od wielu lat może się pochwalić opinię stabilnego i przyjaznego pracodawcy. Rotacja pracowników utrzymywała się na poziomie 2%. Niestety sytuacja rynkowa poskutkowała decyzją o przeprowadzeniu restrukturyzacji, w tym Zwolnień Grupowych. Proces był zaplanowany i pracownicy byli o nim poinformowani. Zwolnionym pracownikom zaproponowano wsparcie w znalezieniu pracy, umożliwiono nieświadczenie pracy w okresie wypowiedzenia oraz zostaną im wypłacone stosowne odprawy. Proces zwolnień grupowych został zakończony w listopadzie. Liczymy, że przeprowadzone zmiany pozwolą sukcesywnie wrócić do poprzednich, dobrych standardów firmy.

jancio widnik
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

pieknie czyli za kondycje firmy poniosly konsekwencje normalny pracownik. natomiast kierownictwo i dyrekcja nie ma sobie nic do zarzucenia. Bylem pracownikiem tej firmy nikt nigdy nie pomagal to znalezdz innej pracy chyba ze pomoca nazywamy informacja przeslana do posredniaka. Co ma tu do rzeczy rotacja 2 procent. Ale w ogloszeniach to pisalista ze lider produkcji form. chyba lider od grupowych zwolniec kilka lat temu zwolnilista 40 osob od druku 3D teraz kolejne 45 pieknie. No ryba zawsze psuje sie od glowy.

@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Osoba, która do tej pory pracowała na stanowisku Kierownika Działu Zakupów i Logistyki również należała do grona osób zwolnionych w listopadzie? Ogłoszenie wystawiono ledwo 3 dni temu, to chętnie się dowiem, czemu wakat nie jest obsadzony? Czy zdarza się Wam awansować dotychczasowych pracowników na wyższe stanowiska, choćby właśnie kierownicze i co jest podstawą, by o tym realnie myśleć? W ofercie wspominacie o dofinansowaniu szkoleń i kursów. Na jakich to się zasadach odbywa, jeśli mogę wiedzieć. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

norek
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Sytuacja rynkowa jest taka ze wszytskie narzedziownie maja prace ale my nie mamy. Latwo jest zwolnic 45 osob z produckji

Negan
@Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Witam, Owszem pracownicy zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji rynkowej i konieczności przeprowadzenia zwolnień. Został przedstawiony regulamin jak i kryteria doboru pracowników do zwolnienia. Jednak niekoniecznie stosowano się do owych wytycznych w sposób rzetelny. Kto ma wiedzieć o jakie działy chodzi ten wie. Wsparcie w znalezieniu pracy przemilczę. Niemniej jednak trzeba iść dalej.

jurek

witam czy to prawda ze w firmie sa zwilnienia ?

byly pracownik

pracowalem na producji szef profukcji nie mial pojecia jak wspolpracoeac z ludzmi nie potrafij jasno okreslac celow i zadac.

@byly pracownik

A w umowie ich nie było, albo nie omawialiście ich podczas rekrutacji? Każdy robił co chciał na produkcji czy jak to wyglądało?

Mira

Mąż szuka pracy, firma niedawno rekrutowała na stanowisko Frezer CNC. Planuje podsunąć ofertę firmy małżonkowi ale głównie mają dla nas znaczenie zarobki. Podpowiecie czego się spodziewać finansowo w pierwszych msc zatrudnienia? Praca jest również za granicą. Ile trwają takie wyjazdy i czy pracodawca pokrywa wszystkie koszty takie jak wyżywienie i kwatery?

Shapers' Polska Sp. z o.o.
@Mira

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nie rekrutujemy pracowników na stanowisko Frezer CNC. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert w przyszłości. Jeśli chodzi o podróże służbowe, bardzo rzadko zdarza się oddelegowanie frezerów CNC do pracy poza granice Polski. Jeśli jest taka potrzeba rozliczamy się z pracownikami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

robercik

oferta na glowna ksiegowa firma oferuje ze mozna uzuc tefefonu i komputera laptoka do celow prywatnych. No to jest cos. Chyba bede aplikowac

Borsuk

Wszystko fajnie, praca spoko tylko w tym transporcie to jakoś słabo, przydałoby się zatrudnić chyba z jeszcze jedna osobę ale taką co by się jej chciało pracować.

Szczepan
@Borsuk

Chętnie jeszcze raz dołączę do waszego teamu. Doszkoliłem się zrobiłem nawet uprawnienia na wózek widłowy + E. Z kondycją też już u mnie lepiej, nie męczę się już tak szybko.

@Szczepan

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W tej chwili nie poszukujemy pracowników do obsługi wózków widłowych. Proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rekrutacja@shapersgroup.com, skontaktujemy się z Panem w momencie, kiedy będziemy poszukiwać pracowników na stanowiska zgodne z pana kwalifikacjami.

Elżbieta

W ofercie technolog programista mówią, że chętnie z angielskim przyjmą. Jakiego poziomu wymagają znajomości języka i na czym praca ma polegać w nim, skoro to dla nich przydatna umiejętność? Chodzi tylko o systemy komputerowe czy kontakt z ludźmi?

Jak wygląda kwestia awansu w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Frezer?

dobry uczen

po 10 latach bycia frezerem mozesz byc uwaga …. frezerem.

Zostaw merytoryczną opinię o Shapers‘ Polska Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shapers‘ Polska Sp.z o.o.