OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Przemo

Taa cieszymy się twoim szczęściem hehehe

stokar

no to powodzenia.

Kamil

Tymczasem ide sobie do nich na rozmowe kwalifikacyjna bo zadzwonili do mnie.

piątek

zadzwoń do nich i się zapytaj czy mają teraz jakieś wolne wakaty, możesz się też przejechać.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Wąsiński

Tak już w życiu bywa niestety, a co do przyjęcia na halę to wydaje mi się, że obecnie jest prowadzony jakiś nabór. Przejedź się i złóż swój życiorys to się dowiesz więcej konkretów.

grzesiek

swieta, swieta no i juz po swietach.

nikielek

czesc, czy teraz sa jakies przyjecia na hale? kto cos wie niech pisze. z gory dzieki, no i wesolych swiat.

kostucha

w najgorszym wypadku nikt się nie odezwie.

Patryk

Wiadomo, ze znajomosc branzy tez jest wazna, ale chyba doswiadczenie jest nieco wazniejsze. Wiec skoro takowe posiadasz to przesylaj swoje dokumenty i tyle.

jonik

wysłanie cv nic cię nie kosztuje, warto spróbować.

Adi

Pracowalem na dziale obslugi klienta pare ladnych lat, niestety jako tako doswiadczenia w tej branzy nie mam, chodzi mi o budowlanke. Myslicie, ze pomimo to moge aplikowac na serwisanta?

robercik

wydaje mi sie, ze tak. lepiej tam do nich podskocz i sie zapytaj.

Wlecioł

Słuchajcie czy teraz na halę jest jakieś zapotrzebowanie, znaczy rekrutacja jakaś jest?

kamil

tez aplikowalem na to stanowisko, coz zobaczymy czy zadzwonia czy nie.

paweł

wysyłałem cv na konstruktora i czekam na telefon. wyjdzie w praniu co i jak.

leon

powodzenia hehe

Sowa

Dostalem telefon i takim sposobem ide na rozmowe.

olek

nie no raczej to jest praca siedzaca czyli sie przy komputerze pracuje, jakies programy instaluje, rozwiazujesz jakies problemy zwiazane z uzytkowaniem sprzetu komputerowego i wszystko co z tym zwiazane.

MAG
@olek

OLE

damian

a wy to sie czepiacie. co do obowiazkow to seryjnie sprawdz jeszcze raz ta oferte pracy.

Leszek

Bardziej to brzmi jak konserwator powierzchni płaskich niż specjalista IT hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.