OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

kali92

na tym stanowisku zajmujesz się kontrolą zamówień, ich wprowadzaniem do systemu i sprawdzaniem czy wszystko się zgadza. siedzisz przy kompie i głównie nadzorujesz zamówienia.

Fandop

A jakie sa wymagania na tego specjaliste wsparcia technicznego? Moze ktos z was cos wiecej napisac?

dawid

to chyba jakieś nowe ogłoszenie bo nic mi się o uszy nie obiło.

rafko

nie wiem czy jest jakas rekrutacja na hale, ale bankowo jest prowadzona rekrutacja na specjaliste do wsparcia technicznego, wyslalem swoje cv i teraz czekam na jakis odzew.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

ProdukcjaAwex

Witam. Jak wygląda praca na produkcji i jakie zarobki? I jaka atmosfera panuje?

bronko

@krzysiek na produkcje jest prowadzona rekrutacja, poszukaj ogloszenia w necie i wyslij swoje cv. ewentualnie mozesz sie przejsc na recepcje zeby zostawic swoje papiery.

krzysiek

są przyjęcia na halę? ktoś z was coś wie?

achimek

mnie zaprosili na rozmowe, maly stres jest, ale dam rade ehehe

O będziemy bawić dzidziusia gratulacje kolanko a twoje ono hehe

koper

kto pyta nie bladzi hehehe, ale owszem mozna sie bylo pokapowac o co chodzi.

Zietek

Zgadza sie, trzeba znac dosc dobrze francuski, wloski lub niemiecki zeby starac sie o te stanowisko. W sumie w nazwie jest nawet napisane, ze szukaja kogos na doradce technicznego w dziale zagranicznym. Mozna sie bylo zorientowac.

roberto83

jako doradca techniczny zajmujesz sie glownie obsluga klientow, sprawdzasz czy zamowienia sie zgadzaja, wprowadzasz zamowienia w system, przekazujesz je dalej. pewnie wymagane jest doswiadczenie na podobnym stanowisku, ale faktycznie najlepiej zrobisz jak wrocisz do oferty i sie z nia zapoznasz.

Stefan

A moze sobie zwyczajnie wroc do tego ogloszenia i sie dowiesz jakie sa konkretnie wymagania, a jakie sa zadanie. Przeciez zazwyczaj tak jest, ze w kazdej ofercie warunki i obowiazki sa wytluszczone.

Hadek

A co sie robi na tym stanowisku? Znaczy sie jako doradca techniczny? Moze ktos z was podac jakies sa wymagania i co sie na nim konkretnie robi?

nawrot

wysyłałem cv na doradcę technicznego i teraz czekam na jakiś odzew.

kapciek

w takim razie powodzenia :D

Imarator

Do mnie wlasnie zadzwonili i ide na rozmowe, ale wysylalem cv na zupelnie inne stanowisko. Moze tez do ciebie zadzwonia, nie ma co sie martwic na zapas.

hubton

ta oferta to już jakiś czas wisi bo sam aplikowałem, ale póki co nikt jeszcze się ze mną nie skontaktował.

robert

sama nazwa mechanik przeciez mowi, ze chodzi o kontakt z jakimis maszynami i ch obsluga czy tez naprawianiem. na logike przeciez to sobie mozna wziac.

Adamo35

Jako mechanik musisz mieć odpowiednią wiedzę w zakresie maszyn i ich obsługi. Z całą pewnością wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku, generalnie praca sprowadza się do kontroli maszyn i ich przeglądów.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.