OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Damiat83

Moze posrod nas znajduja sie tacy ludzie ktorzy lubia sobie chodzic na rozmowy kwalifikacyjne i jak dla nich jedna rozmowa i jeden etap to stanowczo za malo. O gustach sie niby nie dyskutuje, co kto lubi hehe

jamo90

dokładnie, drugą rozmowę o ile taka będzie możesz traktować jako spotkanie dotyczące warunków zatrudnienia, okresu próbnego, co będzie należeć do twoich obowiązków itd.

marek

skad wam sie biora te dwa etapy rekrutacji? moze odrazu trzy albo dziesiec? z tego co wiem to jest tylko jeden etap rekrutacji.

Astro

Powiedzcie mi czy jest jeden etap rekrutacji czy sa dwa? Bo wyslalem cv, dostalem zaproszenie na rozmowe, no wiec ide. Zastanawiam sie czego moge sie potencjalnie spodziewac, a cos mi sie o uszy obilo, ze sa dwa etapy.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

toman

musisz mieć wykształcenie techniczne, znać się na elektronice itd. praca się głównie sprowadza do sprawdzania stanu maszyn, ich konserwacji i naprawy. jak znasz się na rzeczy to posyłaj swoje cv, bo już jakiś czas ta oferta wisi.

Grzesio

A co robi dokładnie mechanik, wiecie jakie sa wymagania na to stanowisko? Mozecie cos wiecej w temacie napisac?

blacha

szukaja jeszcze mechanika utrzymania ruchu jak cie to interesuje :D

iras85

sprawdz sobie oferty w necie, ale jak juz wczesniej ktos pisal teraz szukaja kogos na stanowisko pracownika produkcji przy produkcji okien, wiec przyjecia na hale sa.

xxx

Czesc, nie wiecie czy sa przyjecia na hale produkcyjna? Jakiego rzędu zarobki są na hali oraz w spedycji w Oknoplaście?

ebuz

wydaje mi sie ze w gre wchodzi ochmanow, przy ofertach zawsze zaznaczaja miejsce pracy to sobie sprawdz.

łapa87

powiedzcie mi czy generalnie zazwyczaj są przyjęcia do ochmanowa czy jeszcze gdzieś indziej jest zapotrzebowanie?

Kamil

Ludzie cierpliwosci, opcje zawsze sa dwie jak nie dzwonia, albo jest ktos lepszy albo dalej rekrutacje prowadza.

ater

a moze sie jeszcze nie skonczyla rekrutacja na stanowisko na ktore posylales papiery? jak dalej szukaja to dalej trwa rekrutacja. cierpliwosci moze ktos zadzwoni do ciebie.

rovin

fajnie sie masz, ja swoje cv wysyłałem już jakiś czas temu i do tej pory się jeszcze nikt nie odezwał. oferta dalej wisi, więc nie wiem o co chodzi.

ggofn..

Uwaga!!! W poniedzialek gwaranty maja wyplate :-)

bartek

w takim razie powodzenia :D

Larks

Jak byles kiedykolwiek na rozmowie kwalifikacyjnej to mniej wiecej bedzie wygladac tak samo, jak by nie patrzec to te cale rozmowy az tak sie od siebie nie roznia. Sa pytania, odpowiadasz i tyle.

poaca jest dobra

kishel

hmm na rozmowie sie oczywiscie mozesz spodziewac pytan o doswiadczenie zawodowe, gdzie mieszkasz, wyksztalcenie itd. proste pytania. co do etapow jest chyba tylko jeden.

piot3k

zadzwonili i ide na rozmowe, ile jest etapow czego sie moge na rozmowie spodziewac?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.