OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

stasiek

powinienes wrocic do oferty, bo pewnie tam sa wypunktowane wymagania i z cala pewnoscia jest opis tego stanowiska pracy.

rafał

czy może ktoś z was coś więcej napisać o stanowisku mechanika utrzymania ruchu? jakie są wymagania i co się konkretnie robi na tym stanowisku?

drombes87

dobrze wiedziec, bo tez sie chcialem o to spytac.

Patyson

@Maciek z tego co wiem to teraz jest prowadzona na halę, poszperaj i poszukaj oferty. Jak nie znajdziesz to zawsze możesz iść zostawić swoje cv na recepcji.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

maciek

czy ktos z was wie czy teraz jest prowadzony nabor na hale?

romcio

chyba, że jest to pierwsza rozmowa kwalifikacyjna to wtedy stresik jest, z drugiej strony nie każdy ma żelazne nerwy i niestety nerwówka czasem wchodzi.

Adi

Wiadomo, ze moga sie ciebie spytac o doswiadczenie zawodowe, miejsce zamieszkania i moze ewentualnie padna jeszcze jakies inne pytania. Wedlug mnie rozmowy kwalifikacyjne wygladaja podobnie, wiec nie wiem co sie tak kazdy rozmowy boi, idziesz odpowiadasz na pytania i tyle.

Górecki

Na rozmowie kwalifikacyjnej możesz się spodziewać padających pytań, jak byłeś kiedykolwiek na rozmowie kwalifikacyjnej to pytania są dość podobne, co do etapów z tego co wiem to jest tylko jeden.

butaman

a czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? jest tylko jeden etap czy może jest więcej bo coś mi się takiego o uszy obiło.

Jacek

Lepiej sprobowac niz potem zalowac, ze sie cv nie wyslalo. W najgorszym wypadku nikt sie nie odezwie, ale jak wczesniej pracowales na podobnym stanowisku i masz jakies doswiadczenie w tym kierunku to moze ci sie uda.

dejtona

oferta na kupca jest dość świeża. też wysylałem cv na to stanowisko, tylko nie mam wymaganego doświadczenia, chcociaż wcześniej pracowałem na dość podobnym stanowisku. cóż zobaczymy czy się ktoś odezwie czy też nie.

nowy

Witam chciałem zapytać czy rzeczywiście ten kolanko to taki konfident bo jestem nowy żeby nie wpaść z czymś wiele osób mi mówiło że tak proszę o pomoc

Fabian

Może ktoś z was coś więcej napisać o stanowisku kupca? Znalazłem tą ofertę i chciałabym się co nieco więcej o nim dowiedzieć.

jasket

jakby nie patrzec spoko opcja, praca siedzaca i przy kompie. mnie by takie cos pasowalo. podejrzewam, ze jednak trzeba miec jakies doswiadczenie na podobnym stanowisku.

igor

no na stanowisku specjalisty wsparcia technicznego prowadzisz zamówienia które też kontrolujesz i na bieżąco sprawdzasz czy dane się zgadzają itd. czyli jedna wielka papierologia i siedzenie za biurkiem.

arek

a co sie robi na tym stanowisku? moze ktos podac jakies konkrety, jakie sa wymagania i czy ta oferta jest nowa czy juz dluzej wisi?

kanbor

jeszcze z tego co wiem to teraz szukaja kogos na stanowisko specjalisty do wsparcia technicznego. w sumie spoko opcja bo praca siedzaca.

Zaiks

Wiesz jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz, a nic nie szkodzi sprobowac.

amax

a widzialem, widzialem i juz moje papiery poszly teraz to tylko czekam na telefon.

tondi

wiecie jakie są wymagania na produkcje? bo też tak kminie żeby się zgłosić.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.