Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

lenka

Już niedługo niemiecka firma zabierze te stare maszyny na plecy i wynocha z Polski .Aha i tych w niebieskich czepkach niedouczonych kierowników.Ciekawe jak sobie poradzą bo do tej pory niewolnicy na nich pracowały.

RENCISTKA KATOWIC
@lenka

Gdza ła prawda zapiepszamy równo Polska kadra pracowików taśmowych bratnim narodom się na leży ettat nasi urlop wybrać Grudni bespłatnego 5dni żenada hańba załad bez bratniego sos narodu niema PLSKIEJ KADRY ZMANY USTaWI PADA LAMBERTZ

rozglondająca razieczego rezerwom pracom
@RENCISTKA KATOWIC

GADZAM BEZ BRATNIEGO NARODU lAMBERTZ NIEMA LUDZI ZMIANACH TYLE COKOLWIEK ZROBIĆ JAK NASI PUJDĄ EMERYTURE ciekawe b brani narud godzi1950zł 12g sprzątać niez buntuje nabiorom sos braniego Labrtz 2lat niewydolny pracowików im naetat polskich braknie

leszek

koniec. Zwalniam się. nie będę dłużej charować na Niemców ,Ukrainców i kilku Polaków bez matury tz. kierowników-poganiaczy. 16 lat zakład funkcjonował bez kierownika na kademie a tu nagle okazało się że kierownik tam potrzebny.no tak konkubina też musi dobrze zarabiać .i teraz dopiero leci badziewie. obserwowałam kobiete która stała na linii nr 2 na równaniu. jedną ręką równała a drugą wybierała poklejone i niedolane.straszne.A panie z kademy co 30 minut na papierosku. ciekawa jestem za co bhp - wiec bierze pieniądze w tym zakładzie.Może przyjechał by kiedyś na nockę do Rudy i poobserwował by w jakim tępie ludzie tam pracują

wojtek

Połowa pracowników już się zwolniła,resztki pracowników już są tak przemęczeni, że także myśli o odejściu a kierownictwo znowu zwiększa normę dzienną produkcji. Obstawcie linie większą liczbą pracowników albo stańcie sami i pomóżcie tym przepracowanym i chorym z wysiłku pracownikom.

lala
@wojtek

Po co się zaraz zwalniać wystarczy powiedzieć nie panimaju ,nie rabotaju i tak zarobisz !

luc
@lala

Nie panimaju nie rabotaju ale i tak dostają zatrudnienie a nas Polaków Nasi rodacy odsyłają do domów bo jak twierdzą mają za dużo ludzi.Nie jest brane pod uwagę że niekiedy musimy o czwartej rano wyjechać aby zdążyć na 6 rano.

witek
@luc

Bo sieboją była już haja na hali pracownicy z Ukrainy nie dadzo sie w kasze pluć pobili jużczłowieka na lini 5

W- 11

Praca w Lambertz wygląda mniej więcej tak. . Jedno opakowanie ciastek to 11 lub 12 sztuk większych pierników,wagowo jest to około250dkg. W jednym kartonie jest 10 paczek, 110 lub 120 szt. ciastek, jedna paczka waży 5 kg.na jednej palecie 48 paczek tj.5280 szt ciastek a jedna paleta waży 240kg. Na 12 godzinnej zmianie robi się przeciętnie około 50 palet, czasami więcej. Za jedną godzinę robi się 4 palety, pakuje się 192 kartony, 1920 paczek. Na jedną minutę przypada 3,2 kartony tj.32 paczki.W ciągu tej minuty musisz sobie jeszcze złożyć sama karton,okleić go etykietą i porządnie zamknąć. Na kartonach zawsze stoją dwie osoby. Jak przetrzymasz takie tępo pracy jest OK, a jak wysiądziesz jesteś gnojony. Często maszyny nie wytrzymują takiego tępa pracy i wysiadają ale ty musisz wytrzymać, musisz być choćby z żelaza i najlepiej załóż sobie pampersa bo czasami Cię wymienią na trzy minuty a czasami robią wielką łaskę.Ale najlepsze jest to , że zawsze przed godziną szóstą ledwie stoisz z przemęczenia atu za Tobą Pani kierownik z aparatem fotograficznym i cyka Ci zdjęcia. Jeśli chodzi o brygadzistki to nie są takie złe z małymi wyjątkami chodzi tu o zmianę zieloną. Po prostu kierownictwo takiego tępa pracy wymagania od brygadzistek a brygadzistki od pracowników. Dostaniesz za jedną godzinę 8 zł to tak prawie wystarczy Ci na chleb, margarynę Kasię i jeszcze zostanie Ci na wodę mineralną z Aro. Grunt że kierownictwo zarobi dość sporo i może sobie robić zakupy w Galerii.

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

kinia91

pracowałam w tym zakładzie 3 miesiące pod agencją pracy Silesia Job Center pani która mnie zatrudniała umawiała się na 8 złotych za godzinę na rękę a po wypłatach i przeliczeniu ilości godzin na miesiąc wyszło 7,85 złotych. to jest istne wykorzystywanie ludzi robi sie i charuje po 12 godzin a zero poszanowania dla ludzi. obecnie pracuje w TxM w na kosztowach i jestem zadowolona mają być premię praca lekka przyjemna nikt nie wrzeszczy

My

NIK GK oraz ?? Oraz ciekawa To jedna osoba. Wiemy już dlaczego tak ciekawa :) I dlaczego pisze i oczernia nasze zakłady. Pewnie chce powrócić :) lecz nie damy jej tej satysfakcji. A wiec odpisujemy w naszych zakładach atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach bo każdy wie ze to klucz do sukcesu. Kadra jaka jest, taka jest ale zawsze nas wspiera, dziękujemy za to. Nie zawsze jest kolorowo jednak jedno jest pewne wszyscy dążymy do tych samych celów. Pytanie kto jest teraz Dyrektorem Zakładu ? Odpisujemy " napewno nie Ty !!!! Bo ty byłaś najgorszą osoba która wybrali.

Pimpuś
@My

No właśnie a kto jest nowym dyrektorem ??? imię nazwisko proszę podać , dyrektora

Janina
@My

No ciekawa jestem kto was tak oczernia ??? , i wszystkie Zakłady w około ??? , i chce tam wrócić. ???

eliza
@My

Pracowałam w tym Zakładzie parę lat. Pracowałam bo nie miałam innego wyjścia.Praca w Waszym Zakładzie byłaby całkiem przyjemna gdyby : nie podkręcano taśmy na cały opór, zwłaszcza na linii nr 2,na kartonach stoją tam przeważnie jedne i te same osoby i wszystkie z wysiłku mają kłopoty z nadgarstkami.Uważam że po sześciu godzinach osoby na kartonach powinny być zmienione. A etykiety powinna naklejać paletowa bo dość często ma pomocnika i właściwie połowę szychty obija się a dziewczyny na kartonach padają. Ktoś kto do pracy podchodzi poważnie, haruje za wszystkich i jest w stanie zrobić trzy dni w tygodniu a tz. opierdalacze pracują sześć dni i zarabiają o połowę więcej, składanie arka boksów przez sześć dni w tygodniu nie jest żadną sztuką ani wysiłkiem.Ciekawa jestem dlaczego na linii nr 5 stoją całe 12 godzin zawsze ludzie z pod firmy a pracownikowi zatrudnionemu na stałe w Waszym Zakładzie jak już zdarzy się stanąć od czasu do czasu przy linii nr 5 to po dwóch godzinach się wymieniają. Brak szafek na odzież zdarzają się kradzieże a na śniadanie jedna ogólna szafka dla wszystkich gdzie można czasami natknąć się na buty lub przepoconą bluzę. no ale cóż w podsumowaniu wyzysk, brak szacunku do pracownika, a to z tego powodu że najważniejsza jest norma i premie z nią związane a nie człowiek. Pozdrawiam.

??

Kto tam jest teraz Dyrektorem Zarządzającym? Dyrektorem Zakładu?

GK

Największy (usunięte przez administratora) na Śląsku . Pozytywne opinie piszą ci co tam tyrają . Kadra zarządzająca bez wiedzy i wykształcenia i umiejętności trzęsąca portami jak cos cie stanie . Zwalają na każdego zwykłego robotnika ktory przychodzi tyrać za marne 8 zeta i potem jeszcze obrywa . Poki nie wymienia wszystkich zarządzajacych tam nic sie nie zmieni . Odradzam prace jak nie musicie i nie chcecie byc poniżani

nieznajoma

ja pracuje w lambertz i powiem porazka charujesz po 12 godzin a jeszcze morde dra gdzie inspekcja pracy

wlasnie ja tez bym się chciał dowiedzieć czy tutaj jest oferowana umowa o prace? nie ukrywam ze to dla mnie jest bardzo istotna kwestia zwłaszcza na stanowisku kierownika zmiany pameitam ze keidys szukali

pakowacz

Jest umowa o pracę w silesii na czas określony za dni w tygodniu a za weekendy zlecenie

pakowacz

Forsa jest na czas czasem w silesii która płaci w piątek przychodzą w poniedziałek

Jest fantastycznie

JPK

Piękne są róże i piękne są bzy, ale z tych kwiatów, tak szczerze mówiąc, to najpiękniejsza jesteś właśnie Ty. Kocham cię za Twoje szafirowe oczy, kocham cię za Twoje ciemne włosy, kocham cię za Twoja delikatność i za to cię kocham, ze nie robisz mi na złość.

Pan P

Nie polecam, w tle słychać tylko darcie brzydkiej mordy brygadzistki:)

Wika

Przesadnie długi czas pracy. Mało tego okropna atmosfera, więc tym bardziej do tego "piekła" się nie chce wracać. Brygadzistki wielkie pozerki nic nie warte. Dziwie się że ktokolwiek w takim miejscu chce pracować. Nie polecam, odradzam. Pozdrawiam, ludzi którzy wyszli z tego piekła bez chorób psychicznych. Mam nadzieje ze ktoś się tym "czymś" zajmie. Już niedługo, jestem tego pewna. :) P.s Te pozytywne komentarze to pewnie lambertz pisze:)

były pracuś tego obozu

Teraz dopiero jest obóz pracy ludziska harują po 12 godzin dziennie trzy dni i jeden dzień wolnego bo niema Ukraińców bo czekają na wizy ciekawe ila tak można harować a brygadzistki mordy drą nie z tej ziemi nie tak dawno brygadzistka tak Morse darła i ludzie nie wytrzymali i ją wrzucili do kontenera ze śmieciami zaraz sie zwolniła jakiś czas był spokuj i dalej dra mordy z czego wiem to ludzie szykują sie na następną brygadzistke tak będą robić z nimi do puki sie nie uspokoją może nie wszystkie takie są ale większość niech sie trzymają na baczności bo kto by wytrzymał żeby na kogoś tak morde drzyć

były pracuś tego obozu

POK
@były pracuś tego obozu

Hehehe jakie ty masz informacje ????? piszesz pierdoły nic wiecej.

mario

witam,robi tam jeszcze Jabol,narkoman jeden,niech ci z biura bardziej zawieszą oko na nim

OS
@mario

największa (usunięte przez administratora) pod słońcem:)

Jaja

Pozdrawiam pracowników Unilevera - jeżeli ktoś tam pracuje dorywczo.......

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.