Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Ona

W poniedzialek to wszystko sie zakonczy a Lambertz ruszy cala para

@Ona

Powodzenia. Miłej pracy :-)

########

Bzdury próbują nas zastraszyć. Wiemy jak ciężka pracy jest na kademie.długo będą czekali na chętnych do tej pracy.powodzenia dla szkolących. Bubu może się wykazać. My się niepoddamy!!! Będziemy walczyć ile trzeba będzie. Ruda& Katowice głowy do góry.

precz z firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona ma na pewno całe stado ukraińców i po prostu chce na tym konkretną kasę czesać. A że Lambertz jest tak skryklany na całym śląsku, że nikt normalny nie chce tam robić to znalazła sobie fajną metę. Chyba wszyscy pamiętają te autokary jej ludzi ze wsi, które przyjeżdzały na weekendy - bez książeczek sanepidu, stare zniedołężniałe baby od pługa oderwane a autokar wracając ciorał po ziemi - tak był obciążony wynoszonymi na pamiątkę ciastkami. STRAJKUJĄCY - błagam, róbmy to dalej!!!!!!!!!!! Minęły 3 dni i cała góra już kwiczy z rozpaczy, edzia beczy na nocce krokodylimi łzami. TO SIĘ MUSI UDAĆ!!! a AGENCJAMI DŁUGO NIE POJEDZIE, tam też się ludzie rzucają pracą bo jeżdżą do roboty nadaremnie. I nie dajmy się sprowokować wpisom popierającym edzie - to chyba pisze ona sama i jej dupowłazy. I NIE WIERZĘ, PO PROSTU NIE WIERZĘ, ŻE ZARZĄD, KADRY I OSOBY DECYZYJNE nie siedzą na necie i nie czytają tego na goworku co myślą pracownicy!!!!!!!!!!!!!!!

Miekki

a teraz znajdzcie mi prace I idzcie za mnie do zusu na komisje bo jedzie 50 osob z Niemiec na wsparcie ktorzy beda szkolic nowych pracownikow na nowe stanowiska

Ona
@Miekki

teraz widac kto tu rzadzi,wracam do pracy,nikt rodziny mi nie utrzyma

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Ciekawe czy dalej będą ZA jak skończy się jej okres próbny za 3 miesiące i pokaże swoje prawdziwe oblicze ..

Neutralna

Dobrze, że żyjemy w państwie demokratycznym! Każda ze stron ma prawo przytaczać argumenty za lub przeciw w konkretnej sprawie. Istnieje wiele sposobów na pokojowe rozwiązywanie problemów, np. marsz protestacyjny, strajk, bojkot… W akcjach pokojowych chodzi o osobiste zaangażowanie, to znaczy każdy uczestnik bierze w nich udział dobrowolnie, zgodnie ze swoimi przekonaniami, a nie na prośbę czy polecenie innej osoby. Każdy decyduje samodzielnie, czy chce wziąć udział w akcji pokojowej, w tej czy innej formie, czy też woli się od takiej akcji zdystansować. Oprócz dążenia do wspólnego celu i działania w grupie obowiązuje jedna zasada: każdy jest panem swojego losu. Ta zasada kłóci się jednak z doświadczeniem, które mówi, że wynik każdej akcji uzależniony jest od tego, czy przyłączy się do niej wystarczająca ilość osób i jak wytrwale będą one dążyć do założonego celu. Współpraca z panią E.D – TAK czy NIE??? Przeciwnicy doświadczyli już na własnej skórze współpracy z tą panią. Przez długi czas pod rządami pani E.D. doświadczali braku poszanowania, poniżania i mobbingu. Na ten argument nawet zwolennicy pani E.D. nie mogą przymykać oczu. Istnieje powiedzenie, które mówi: „kto się na gorącym sparzył, ten na zimne dmucha”. Zostało powiedziane, że pani E.D. mogła się zmienić, ale łatwo to obalić czytając wpisy na forach innych pracodawców, u których pracowała. Także wypowiedzi pani E.D. w pierwszym dniu jej pracy, nie pozwalają wierzyć w to, że się zmieniła. W zasadzie nasuwa się pytanie: co z niej jest za człowiek? Człowiek, który 4 lata temu został okryty hańbą i zwolniony za kradzież. Który wraca dziś do dawnego miejsca pracy bez jakichkolwiek oznak poczucia winy, chociaż wie, że nie jest tutaj mile widziany. Grupa zwolenników współpracy z panią E.D. ma słabe argumenty lub nie ma ich w ogóle ponieważ nie znają oni tej osoby. Pomimo to przeciwnicy współpracy życzą zwolennikom wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia! PS. Jedno jest pewne, kto nie podejmuje walki, ten poddaje się walkowerem!

no proszę sama Pani Dyrektor zaszczyciła nas swoją wizytą :D

"Wystaczy by dobrzy ludzie nic nie robili A zło zatryumfuje"! Nie pozwólmy na to! Trzymajmy się nadal razem Ruda &Katowice

dinozaur

Co sobie nawarzyliście to musicie wypić. Od miesiąca planowaliście nie przyjść do pracy w pierwszym dniu urzędowania Pani dyrektor.Ktoś kto poważnie traktuje swój zakład pracy i stanowisko które zajmuje nie postępuje w taki sposób.Ale trudno się dziwić skoro tam pracują różni ludzie o różnym stopniu intelektualnym.A żeby nazywać kogoś złodziejem to trzeba na to mieć dowody Skoro ta Pani drugi raz została powołana na to stanowisko widocznie nim nie była. Wiecie, że pomówienie jest karalne? Jeśli raz będę słyszała że ją obgadujecie doniosę operując nazwiskami. Wiem ,że jej osobowość nie odpowiada nie robolom tym co za nic biorą kasę i dobre czasy się skończyły i trzeba się zabrać do roboty. Tak Panie kademy szczególnie z niebieskiej zmiany no ale trudno się dziwić wyszkoliła Was wasza kierowniczka. No tak obecna dyrektorka ma doświadczenie tworzyła ten zakład ma własne zdanie i nie pozwoli sobie narzucać tak jak poprzednia .I to nierobą w niebieskich czepkach nie odpowiada i robią obecnej na złość. Pani Dyrektor Edycie życzę sukcesów poprawy jakości produktów i zmniejszenia strat. A wobec sabotarzystów wyciągania odpowiednich kar.

:-)
@dinozaur

No proszę to musi być ktoś z rodziny skoro zaczyna straszyć zresztą tak jak "super"Pani kierownik nie DYREKTOR! BO DYREKTORA W TEJ CHWILI MAMY TYLKO JEDNEGO!I ta Twoja dziura nie dorasta mu do pięt pod każdym względem! Bo on w tak krótkim czasie zyskał nasze zaufanie i szacunek, którego ona nigdy nie miała i mieć nie będzie bo sobie na to nie zasłużyła. I jeszcze jedno żebyś wiedziała, że to już nie te czasy juz się jej nie boimy!!!!

@dinozaur

Kadrę zatrudnia i wybiera pracodawca więc nie ma sensu oceniać intelektu pracowników. A jeżeli tak być może pracodawca myśl,i że ma do czynienia z ciemną masą - to się chyba przeliczył. Faktem jest że pracownicy z długoletnim stażem, którzy oddali sporo swego życia dla tej firmy właśnie próbują ratować to co dla wszystkich najważniejsze czyli stabilizację ,szacunek, po prostu to co było przez te kilka ostatnich lat.

gaza
@Pokorny

Pokorny piszesz bzdury.Przez te ostatnich właśnie lat odeszło dość sporo doświadczonych pracowników. Ja kto wytłumaczysz? stabilizacją szacunkiem? Chyba coś z tobą jest nie tak.Pewnie należysz do grupy nie roboli którzy za siedzenie biorą dużą kasę .No prócz siedzenia jeszcze latają o piątej rano po hali i cykają zdjęcia wkurzając ciężko narobionych ludzi.

@gaza

Chyba nie wiesz co to znaczy prowadzić firmę ważni są pracownicy ale potrzebny jest nadzór, bez tych osób nie możliwe jest funkcjonowanie firmy nawet w każdej rodzinie jest ktoś kto wszystkiego pilnuje i musi patrzeć na ręce innym. Zwykły pracownik przy tašmie nie ma możliwości dopilnowania wszystkiego bo patrzy na swoją robotę jeden błąd i wszystko leci.

Aaaaa1

Aha a potem się dziwicie że nikt nie chce tam pracować. Może powód jest nie zakład tylko ludzie, którzy tam pracują.

Aaaaa1

Wy wszyscy jesteście chorzy którzy piszą tu i oczerniaja. Nikt wam tam nie każe pracować. To jest śmieszne. Żenada brak słów.

jojo
@Aaaaa1

Jakby "zakład" był uczciwy i traktował ludzi jak ludzi, a nie jak maszyny, to by nikt takich rzeczy nie pisał, nic nie dzieje się bez przyczyny....

bele bele
@jojo

To nie zakład to Polacy na kierowniczych stanowiska zatrudnieni u Niemieckiego właściciela wprowadziły taki reżim . jak ma przyjechać Niemiec do zakładu to wszystko jest zwolnione.

Karma wraca

Jestem długoletnim pracownikiem do nikogo nie będę miał szacunku w tej firmie bo nikt na szacunek nie zasługuje. Dla mnie to bardzo dobrze będę wspominał Adama Szczuchniak który wykazywał się fachowościa w tym zakładzie i dobrze zrobił że odszedł. Przynajmniej ma spokojną głowę.

Tematdlauwagi

Jesteśmy zmuszeni do nagłośnienia sprawy za pośrednictwem mediów #tematdlauwagi, będziemy kontaktować się z pracownikami delicpola, oraz FM world . Tematem będzie Etyka zawodowa Pani Dyrektor. Jesteśmy świadomi, tego co teraz dzieje się w naszym zakładzie pracy! Drodzy współpracownicy, na opiniach delicpola jest wyraźnie napisane jak wspaniałym menadżerem była ona na wstępie, zanim pokazała prawdziwą twarz... twarz, którą lambertz znał wiele lat! Pani Dyrektor gra uśmiechem, życzliwością i obiecuje kokosy... jestem pewny i Wy tez... to tylko na chwile.... dlatego pamiętajcie, że RAZEM JESTEŚCIE SIŁĄ ... TVN ma sposoby na tego typu niesprawiedliwości!

Uczciwipracownicy
@Tematdlauwagi

Nie będzie trzeba TVNu, jeśli ona nie wykaże wyników przez najbliższe 3 miesiące.... zarząd niemiecki przejrzy na oczy i będziemy mogli spokojnie pracować i robić swoje uczciwie! 4 tata temu pracownicy firmy Lambertz byli przesłuchiwani w sprawie rzekomych jej lewych korzyści majątkowych kosztem firmy... w skrócie w sprawie kradzieży! Jak ona dziś patrzy tym ludziom w oczy?

RudaŚlaska

Zapraszam na forum lambertza Ruda Slaska. Tam sie dzieje.

Zaniepokojona

Wątpię czy którykolwiek z pracowników pozwoli sobie ruszyć wypracowana latami stawkę .... robota ciężka jak zawsze... tu się nie zmieniło nic , ale zarobek bardzo atrakcyjny! Nie będzie oszczędności na ludziach ! Pracownicy są mądrzejsi niż tych kilka lat temu świadomi swojej wartości ... a za bramą zamiast sztabu chętnych rak do pracy stają już tylko sami " nie panimaju"

linda
@Zaniepokojona

Dla wybranych atrakcyjny reszta robi za grosze i tu też się nic nie zmieniło!

zaniepokojony

Mam pytanie skad masz informaje ze wzrosla liczba zachorowan ?? I ze odeszlo wiele doswiadczonych pracownikow ?? Z tego co kojarze odeszli zlodzieje i leserzy i tacy ktorzy narazali zamklad na straty przez swoje bezmyslne zachowanie

zaniepokojony

Pracuje w Rudzie Sl juz 11 lat. Rozni byli dyrektorzy ale najgorsza byla E.D. Juz pakowaczki zapomnialy ja nawet najnizszej krajowej nie podniosla ?? Wprowadzzala chorą atmosfere robiac nocne naloty. Za czasow tej kadry zarzadzajacej powstala nowa hala. Ludzie zarabiaja godne pieniadze za lata ciezkiej pracy. Nie wiem skad informacja ze kogos zmuszano do podpisania petycji. Kilka dzisiąt osob nie da sie zmusic.. i mamy prrawo sie bac ze na nasze stanowiska zatrudni ukraincow bo skoro zrobila to w innych zakladach to nasz nie bedzie wyjatkiem

lila

I to jeszcze raz ja zapomniałam zapytać dlaczego w ostatnich dwóch latach odeszło z zakładu tylu doświadczonych zdyscyplinowanych pracowników?..Wzrosła liczba zachorowań?No i na koniec prośba nie straszmy się na wzajem osobą E.D,że zatrudniać będzie tylko pracowników z Ukrainy.

lila

krótko i na temat; Po odejściu byłej dyrektorki E.D. w lipcu zwiększono dzienne normy produkcji tłumacząc pracownikom ,że do końca roku tak musi być bo to zaniedbania z jej strony. Trwa to do dziś przy zerze dodatkowych pracowników na poszczególnych liniach nie bacząc na to co leci i jakiej jakości byle dużo. A ja nie wierzę w to, to był pomysł jednego z kierowników celem podniesienia swojej reputacji u przełożonych. Ludzie już samą pracą są zmęczeni a od dwóch tygodni szanowne kierownictwo nęka dodatkowo podpisywaniem petycji albo nie wyjściem pracowników na halę w dniu powrotu byłej Pani dyrektor i innymi sztuczkami.Większość pracowników jest za. Najbardziej zdruzgotani są Ci którym otwarła furtkę do kariery zawodowej a Ci j podstępnie się jej pozbyli.No nie dziwię się mają się czego bać trudno będzie jej pracować z ludżmi do których nie ma zaufania.Dobrze ,że wraca jest energiczna ,stanowcza ,podejmuje własne decyzje i nie szarpie pracownikami.

lolo

Kto pod kimś dołki kopie to sam w nie wpada. Kij ma dwa końce.Będzie ciekawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.