Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała w Zawiercie

Rozmowa

Pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej totalny brak szacunku wobec obecnych pracowników jak i nowo zatrudnianych. Mogę jedynie współczuć osobom pracujących w tak gęstej atmosferze

Renata
@Rozmowa

czym ten brak szacunku się przejawiał? Rozumiem, że nie podjąłeś/łaś pracy? A warunki oferowane były w porządku?

@Renata

Rzucanymi wulgaryzmami wobec pracownik. Dlaczego same go wpie.... W rozmowę z nowymi pracownikami jak on na takie pierdoły nie ma czasu, patrzenie w telefon podczas rozmowy oraz nagle wyjście bez słowa przepraszam olewka totalna warunki finansowe (usunięte przez administratora) A co do podejścia do szefa trzeba się dopasować pod jego humor jaki ma danego dnia

Danuta
@Rozmowa

czy ktoś po takiej rozmowie rekrutacyjnej godzi się zatrudnić w tej firmie? aż cięzko uwierzyc ze ktos przychodzi do pracy po takim pokazie ...

@Danuta

Kogoś jednak zatrudnili ... Jeśli komuś pasuje taka atmosfera w pracy i obchodzenie się z grubiaństwem szefa to nie wróżę długo tam przyszłości

@Rozmowa

Wspomniałeś o warunkach finansowych. Powiesz ile ci zaproponowali na rozmowie? Stawka niska czy do zaakceptowania?

@Paweł

Najniższa krajowa

@Rozmowa

Chyba trudno było to zaakceptować? Ale ona taka goła czy coś ponad tę podstawę da radę tu wyrobić?

Mamba Nowy wpis
@Rozmowa

Dokładnie tak jest .dziwna atmosfera wisi w powietrzu. właściciel sam nie wie czego chce ,nie liczy sie z nikim podczas rozmowy o pracę zero zainteresowania i patrzy w telefon .Dzień w pracy żalezy od jego humoru .

Kuba Nowy wpis

Omijać! zbieranina ludzi bez potwierdzonych kwalifikacji, (usunięte przez administratora). stawki niskie , same obiecanki.

Andrzej Nowy wpis
@Kuba

Potwierdzam, strach się bać. Agresywne, (usunięte przez administratora) karki. W takich warunkach praca grozi utratą zdrowia.

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała zatrudniani są obcokrajowcy?

Spaw.pl. Nowy wpis

Zadzwoń zapytaj ,proste.

Danio

Nie jest zle bo nawet jak nawalilem na jednej budowie udalo sie gdzie indziej dostac

@Danio

A co poszło nie tak? Bo chyba nie mogło być aż tak źle skoro wciąż szansę miałeś? Ciekawa jestem jaki jest tu próg akceptowalności co do tego

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
Tadeusz Spawacz

Umawia stawkę na gębę, później udaje ze nie pamięta. Nie polecam

@Tadeusz Spawacz

Etam mi obiecał siedem i puł dyszki i slowa dotrzymał. Fakt że inny na działalności dostaje trzydzieści ełro ale on u Niemców.

@141

75 pln w sensie? Za jaką pracę to

Spowok

Osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę. Porównując do innych pośredników (super).

Prezes

Domagała po prostu,gdzieś coś dzwoni..ale nie wie w którym kościele!

Iza

Czyli nie polecacie współpracy? Ktoś miał podobny problem jak poniżej?

Kamil

Nie polecam tego Pana. Nie dotrzymuje slowa. Umawia sie na prace ,kaze ludzi pozalatwiac. Po czym bezczelnie mowi ze jednak tej pracy nie ma!!!!

Radek
@Kamil

Dokladnie to samo zrobil ze mna

PPHU Jacek

Umawia się na współpracę ale możecie nie doczekać jej rozpoczęcia. A już napewno nie radzę inwestować w uprawnienia i inne potrzebne do rozpoczęcia żeczy. Niepoważny, obecnie szuka 50 spawaczy na portalu spawalniczym. Nie polecam.

bogdan

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała - Zawiercie

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Domir Mirosław Domagała
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Obrońców Poczty Gdańskiej 95 lok. 411
    42-400 Zawiercie